Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Paź 2014 21:23 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 785
niebieski
W środku pobytu chciałbym wypożyczyć samochód na dwa dni (Aranjuez-Toledo i Escorial-Segovia).
Wyszukiwarki czasami podpowiadają kilka adresów oprócz lotniska, ale często nic mi one nie mówią lub są to miejscowości z całej aglomeracji, więc dwa pytania:
1. jakaś wyszukiwarka z mapą punktów odbioru i zdania samochodu
2. jakaś wypożyczalnia, która podstawia pod wskazany adres, co oszczędziłoby dwukrotnej podróży z pasażerami do i od nich
Hotel budżetowy (Travelodge Alcala) więc raczej nie oferuje takich usług.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 21 Paź 2014 23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Moze by pomogło gdybys podał gdzie ten hotel. Moze jest cos w pobliżu. Typowo wypożyczalnie maja punkty przy dużych dworcach. Ja np mieszkając przy P.Castilla brałem auto z dworca Chamartin. Na pewno mozna tez z Atocha.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Paź 2014 19:49 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 785
niebieski
Hotel łatwo znaleźć. Najbliższe metro Ciudad Lineal. Na dworce z przesiadkami. Sprawdzę z Atocha, bo sam obiekt ładny i blisko innych atrakcji po oddaniu samochodu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Paź 2014 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Wypożyczalnie typu Avis podstawiają auto na podane miejsce ale to jest zauważalny dodatkowy koszt. Zawsze tez mozesz zadzwonić i dopytac gdzie jeszcze maja punkt (w dużych wypożyczalniach dogadają sie po angielsku)
Tak jeszcze co do punktów odbioru auta typu dworce to zwróć uwagę na godziny otwarcia bo to nie sa punkty całodobowe. Tak jak oddać mozna bez personelu tak odbiór auta juz niekoniecznie.
Moze mimo wszystko warto napisać do hotelu moze moga podpowiedzieć gdzie w pobliżu jest wypożyczalnia. Tam operuje sporo małych niesieciowych wypożyczalni ( ale trzeba uważać na stan auta i warunki ubezpieczenia )


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group