Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 03 Lut 2015 09:41 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 265
Loty: 96
Kilometry: 101 069
niebieski
Jarzab93 napisał(a):
Czyli jak rozumiem, nadal można kupić najtańszy bilet na kolej i wtedy jest promocja 2in1 tak? Czy coś jeszcze potrzebuje, jakiś voucher prócz tego biletu? Ten bilet musi być skasowany?


Podbijam, gdyż do chwili obecnej nie było odpowiedzi.

Dodatkowo - rozumiem, że wystarczy mieć jeden bilet kolejowy, nikt mi go nie zabierze przy pierwszym wejściu do którejś z atrakcji i mogę korzystać z kolejnych obiektów 2in1?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#42 PostWysłany: 03 Lut 2015 10:29 

Rejestracja: 21 Maj 2011
Posty: 306
niebieski
Voucher: tak potrzebujesz do tej promocji 2 for1 - wydrukuj ze storny 2for1
Bilet: zapytaj w okienku o pojedyncze, ja kupowalam travelcard na caly dzien, ale jest tylko na strefy 1-4 papierowa (na 1-2 tylko na oystera ktory jest wylaczonyz promocji). Biletów nikt nie zabiera (kolejowych).

samo Madame Tusssardy's - proponuje kupic online - wtedy bez stresu i dokupywania biletów kolejowych masz 50% off. Nie potrzebujesz voucherów itp Mysmy tak weszli.

pozdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 08 Mar 2015 12:18 

Rejestracja: 08 Mar 2015
Posty: 4
Zbanowany
Czy w tym muzeum jest szatnia, w której można zostawić walizki (bagaż podręczny) na czas zwiedzania?
Pasowało by nam wejście zaraz po przylocie, a jeszcze przed zameldowaniem w hotelu. Proszę o info jeżeli ktoś korzystał z takiej opcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 08 Mar 2015 12:46 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
https://m.madametussauds.com/london/en/plan-your-visit/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 08 Mar 2015 13:01 

Rejestracja: 08 Mar 2015
Posty: 4
Zbanowany
Kara, gdybyś przypadkiem jeszcze wiedziała o jaką opłatę chodzi :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 08 Mar 2015 13:17 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Dane z 2010 mogą być już mocno nieaktualne. :-) Gdybyś mogła napisać do nich maila i podzielić się odpowiedzią, to pewnie niejedna osoba byłaby Ci wdzięczna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 08 Mar 2015 13:27 

Rejestracja: 01 Sie 2014
Posty: 28
Loty: 32
Kilometry: 26 849
Intchy napisał(a):
Jarzab93 napisał(a):
Czyli jak rozumiem, nadal można kupić najtańszy bilet na kolej i wtedy jest promocja 2in1 tak? Czy coś jeszcze potrzebuje, jakiś voucher prócz tego biletu? Ten bilet musi być skasowany?


Podbijam, gdyż do chwili obecnej nie było odpowiedzi.

Dodatkowo - rozumiem, że wystarczy mieć jeden bilet kolejowy, nikt mi go nie zabierze przy pierwszym wejściu do którejś z atrakcji i mogę korzystać z kolejnych obiektów 2in1?


Tutaj masz listę biletów objętych promocją 2for1:

http://www.daysoutguide.co.uk/ticket-types.aspx

Z ze strony http://www.daysoutguide.co.uk drukujesz vouchery/

Byliśmy w Londynie na weekend (sb - nd) w czwórkę. Z pociągu Stansted Express korzystaliśmy w drodze na lotnisko w Stansted w niedzielę i niedzielę korzystaliśmy z promocji 2 for 1 w Madame Tussaud's i London Eye. Wszystko bezproblemowo. Przy kupnie biletów musisz powiedzieć, że masz bilety kolejowe dla np. 2 osób i pokazać bilety (każda osoba musi mieć swój bilet) i voucher (jeden voucher wymienialny na jeden darmowy bilet, czyli dla dwóch osób potrzebujesz jednego vouchera). Bilety kolejowe dostajesz z powrotem i cieszysz się "tanim" zwiedzaniem :D

W dniu ważności biletów możesz korzystać z nieograniczonej liczby atrakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 09 Mar 2015 16:07 

Rejestracja: 02 Maj 2012
Posty: 152
Loty: 87
Kilometry: 133 780
Nalezy wziasc pod uwage ze jesli chce sie zobaczyc kilka atrakcji czasami lepiej kupic pakiet. Np 4 atrakcje za £55 od osoby. Albo kupic przez interent.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 29 Maj 2015 15:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
a czy wiecie, czy honoruja polskie karty ISIC? te angielskie daja 60% znizki, na polskiej stronie z benefitami sprawdzalam i to bylo cos kolo 10-15% :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 29 Maj 2015 16:55 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Gdyby nie honorowali (w co wątpię), to do jutra włącznie mają ofertę - do -40% przy zakupie przez stronę internetową (muzeum).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 02 Cze 2015 00:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 21
Loty: 47
Kilometry: 79 937
palomino napisał(a):
Voucher: tak potrzebujesz do tej promocji 2 for1 - wydrukuj ze storny 2for1
Bilet: zapytaj w okienku o pojedyncze, ja kupowalam travelcard na caly dzien, ale jest tylko na strefy 1-4 papierowa (na 1-2 tylko na oystera ktory jest wylaczonyz promocji). Biletów nikt nie zabiera (kolejowych).

samo Madame Tusssardy's - proponuje kupic online - wtedy bez stresu i dokupywania biletów kolejowych masz 50% off. Nie potrzebujesz voucherów itp Mysmy tak weszli.

pozdr


no nie do końca jest tak jak piszesz - nie ma 50% przy zakupie online i nigdy nie było - online jest 25% taniej
ceny na 2015 wzrosły
bilet w kasie na miejscu osoba dorosła 33f (było 30f)
bilet przez internet 24.75f (było 22f)

promocja na voucher 2for1 - nadal obowiązuje - co oznacza, że dwie osoby wejdą łącznie za 33f,
a jak radzisz - kupując online - za 49,5f
są jeszcze bilety łączone na kilka atrakcji, ale moim zdaniem nie zejdzie się do ceny niż 16,5f za osobę

aby skorzystać z promocji trzeba mieć wydrukowany voucher ze strony http://www.daysoutguide.co.uk/madame-tussauds
a do tego mieć bilet kolejowy albo TRAVELCARD
- ale kupione na kolei - bo tylko takie mają w lewym górnym rogu czerwone logo kolei (sponsora 2in1)
dokładnie takie samo logo jest wydrukowane na voucherze
najłatwiej taką TRAVELCARD kupić na stacjach metra łączonych z kolejką - jest ich bardzo dużo
np. Marylebone, Victoria, Liverpool street - a więc miejsca wysiadki z autobusów z Luton
wszystkie stacje tego typu są oznaczone na każdym planie metra
trzeba jednak uważać na automaty - bo są i takie i takie, a nie ma na nich loga
więc pod kątem vouchera - polecam kupić w okienku na tych stacjach

przy zakupie biletu oddaje się voucher i teoretycznie okazuje bilet,
ale z tym jest różnie - mnie nie prosili, a miałem akurat jeden na dwie osoby - ale nie jest to regułą
więc lepiej mieć, żeby nie stać dwa razy w kolejce

zwiedzać najlepiej rano i późnym popołudniem, unikać weekendów
kolejka dość szybko się porusza

a co do samej atrakcji - osobiście uważam, że to absolutne must have w Londynie
warte nawet wejścia bez voucherów
właśnie tam skierowałem swoje pierwsze kroki i było naprawdę warto;)
to nie tylko stojące figury, które bezkarnie można dotknąć, ale inne atrakcje, których nie będę uprzedzał
ilość wrażeń nieopisana i 3h gwarantowane na najlepiej spędzony czas
- szczególnie podczas przejazdu londyńską taksówką :lol:
ja byłem i jestem do dziś w SZOKU :o
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group