Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 24 Maj 2016 09:45 

@rysiekkk obawiam się, że możesz nie zdążyć, ekspresowy spacer to ja mam: lądowanie g.10.20. i powrót 16.30. :P
A sam dojazd do miasta jak widziałam autobusem to 40 minut.
Góra
 PM off  
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
#22 PostWysłany: 24 Maj 2016 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 589
Loty: 2
Kilometry: 1 679
niebieski
To faktycznie nie ma to większego sensu :roll:

OT Pierwszy lot z juniorem i miałem nadzieję na coś więcej niż oglądanie lotniska ;) ale to samo w sobie będzie meeega atrakcją ;)
_________________
◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 23 Lip 2017 22:44 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 181
Hejka
odswiezam, wybieram sie tam we wrzesniu, czy ktos zna aktualne ceny biletow
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 05 Sie 2017 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 139
Jeśli chodzi ci o ceny komunikacji, to znajdziesz je tutaj - https://www.arriva.nl/limburg/abonnementen-kaartjes-1/etickets-kaartjes.htm?regioid=153857
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 05 Sie 2017 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Ja byłem w zeszłym roku w czerwcu w Maastricht, na półdniówce jak loty z GDN do EIN przenieśli właśnie do MST. Autobus do centrum jechał 25min. W 4h obszedłem wszystko co było warte zobaczenia.

Jakby ktoś potrzebował mogę odszukać w materiałach trasę zwiedzania, którą zabrałem z IT.
Załącznik:
DSC_7622.JPG
DSC_7622.JPG [ 279.55 KiB | Obejrzany 5556 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group