Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#61 PostWysłany: 27 Lip 2015 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 472
niebieski
My nocowaliśmy na starym mieście - Ulica Doncowa - obok Piekarskiej za 40 zł/os (dzieci do 8 roku życia gratis). Dostajesz klucze od mieszkania, wyposażenie kuchni, łazienki itd do dyspozycji. Mieszkanie to, podobnie jak kilka innych ze strony podanej w tym temacie należy do Polaków.

HOTEL LVIV niedaleko Opery Lwowskiej - pokój 4 osobowy ze śniadaniem 800 hrywien.

HOTEL PANORAMA - niedaleko Arsenału - pokój 4 osobowy ze śniadaniem 800 hrywien.

HOTEL GEORGE - najstarszy działające we Lwowie - - pokój 4 osobowy ze śniadaniem 1200 hrywien.
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#62 PostWysłany: 03 Sie 2015 09:50 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
No i chyba za pozno zabralem sie za rezerwowanie na najblizszy weekend - Wien Hotel zajety. Chce jechac piatek-niedziela i przede wszystkim na noc sb-nd jest lipa. Raczje chce hotel ze sniadaniami w scislym centrum (odrzucam Nota Bene, skoro jest za daleko). No i przyjmujac te kryteria mam problem... Przeplacic za bardzo tez nie chce.
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#63 PostWysłany: 03 Sie 2015 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
@Cooper84 a koniecznie chcesz hotel ze śniadaniem? Czy nie wygodniej będzie wziąć jakiś apartament, a śniadania zjeść na mieście?
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#64 PostWysłany: 03 Sie 2015 09:55 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Moze byc apartament, ale musi byc "swiezy" i fajny :)
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#65 PostWysłany: 03 Sie 2015 10:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
@Cooper84 wyszłam z tego samego założenia, jadę na weekend za 2 tygodnie i pewnie dziś bądź jutro coś zarezerwuję na bookingu/airbnb. Sprawdź te portale plus pewnie ktoś w wątku polecał coś konkretnego. "2" na pewno wyjdzie ekonomicznie :)
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#66 PostWysłany: 03 Sie 2015 10:29 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Wien jednak wolny :)

Jakas specjalna roznica jest miedzy pokojem standard a superior? W cenie odp. 720 i 850 UAH (ze sniadaniem).

Choc rzeczywiscie poszukam jeszcze tych apartamentow, bo juz na pierwszy rzut oka moze byc jakies 200-300 UAH taniej.
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#67 PostWysłany: 03 Sie 2015 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
http://www.dnister.lviv.ua/pl/

za 2 doroslych plus dziecko nastolatek placilismy w lipcu 2015 - 120,00 PLN
pokoj bez zastrzezen - reczniki, szlafroki, obuwie, kosmetyki, wifi i parking - free
sniadanko - od szampana po grilowana cukinie - zdecydowanie polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#68 PostWysłany: 03 Sie 2015 10:38 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Fajny, ale brak pokoi w tym terminie, co moze byc pewna niedogodnoscia :)
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#69 PostWysłany: 03 Sie 2015 11:01 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 681
niebieski
Poszukaj tego hotelu gdzie indziej:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#70 PostWysłany: 03 Sie 2015 11:02 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Wolałbym we Lwowie :mrgreen:
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#71 PostWysłany: 03 Sie 2015 11:05 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 681
niebieski
Miałem na myśli inne strony www;) hotelscombined.com np.;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#72 PostWysłany: 03 Sie 2015 11:15 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Spoko luz, żartuje sobie.

Jest 1 pokój wolny, ale standard.

Dosyć tego spamu.
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#73 PostWysłany: 03 Sie 2015 12:34 

Cooper84 napisał(a):
Wien jednak wolny :)

Jakas specjalna roznica jest miedzy pokojem standard a superior? W cenie odp. 720 i 850 UAH (ze sniadaniem).

Choc rzeczywiscie poszukam jeszcze tych apartamentow, bo juz na pierwszy rzut oka moze byc jakies 200-300 UAH taniej.

Ja byłem w standard i jest OK. Nawet nie wiem , że tam mają superior. Rezerwowałem "z marszu" będąc już na miejscu, przez hotelscombined. Recepcjonistka lekko się zdziwiła, bo wyszło taniej niż u nich normalna cena. Ale oczywiście respektowała moją rezerwację, chociaż nawet wydruku nie miałem.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#74 PostWysłany: 03 Sie 2015 16:09 

Rejestracja: 06 Gru 2012
Posty: 29
Ja polecam University Centre, na terenie katolickiego uniwersytetu. Powiedziałbym że to coś pomiędzy hostelem a hotelem.
Znajduje się przy parku Stryjskim, około 15 minut od Centrum. Przed budynkiem znajduje się przystanek autobusowy.
Okolica bardzo cicha i bezpieczna. Pokoje schludne i niesamowicie czyste. W pokojach łazienka, bardzo wygodne łóżka.
Za 2 noce dla dwóch osób wliczając w to śniadania zapłaciłem 1080 UAH.
Śniadania przepyszne i dużych rozmiarów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#75 PostWysłany: 12 Sie 2015 08:45 

Rejestracja: 28 Maj 2014
Posty: 38
Polecam hotel Plazma, 4 osoby 2 doby za ok 280zl ze śniadaniami, hotel czysty,pokoj z łazienką, samo centrum miasta, koło opery
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#76 PostWysłany: 18 Sie 2015 17:16 

Rejestracja: 25 Maj 2014
Posty: 15
Ja polecam Theatrical Hostel, choć nie dla każdego. Fantastyczna lokalizacja: Teatralna 10 ( tak mniej więcej pomiędzy Operą, a rynkiem). Cena to ok. 25zl/os za.pokój dwuosobowy (my dostaliśmy 4-osobowy - jedno łóżko dwuosobowe i jedno piętrowe, z zastrzeżeniem, że nikogo nam nie dokwaterują więc pokój był duży).
Hostel trochę kojarzący się z komuną, wszystko stare, ale za to bardzo czysty i schludny, jak dla mnie na plus. I bardzo miłe dziewczyny w recepcji. Strasznie małe ciśnienie pod prysznicem, ale to też mi szczególnie nie przeszkadzało, bo atmosfera była dobra.

Na plus jeszcze wielki baniak wody mineralnej w kuchni do użytku ogólnego, więc nie trzeba pamiętać o kupowaniu wody w sklepie:-)


Ostatnio edytowany przez twinie96, 18 Sie 2015 18:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#77 PostWysłany: 18 Sie 2015 17:20 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2792
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Polecam Dnister Hotel. Wysoki standard za niewielką cenę (110 zł za noc ze śniadaniem za dwie osoby). Śniadania bardzo różnorodne, dla każdego coś dobrego, można nawet zacząć dzień od lampki szampana :) Obsługa mówi po polsku, a do rynku jest spacerkiem 15 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#78 PostWysłany: 19 Sie 2015 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 472
niebieski
Na bookingu jest sporo hoteli w centrum po 80 zł/2 osoby ze śniadaniami. 110-120 zł to już lekkie zdzierstwo.
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#79 PostWysłany: 19 Sie 2015 14:44 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 804
niebieski
vincenz napisał(a):
Polecam Dnister Hotel. Wysoki standard za niewielką cenę (110 zł za noc ze śniadaniem za dwie osoby). Śniadania bardzo różnorodne, dla każdego coś dobrego, można nawet zacząć dzień od lampki szampana :) Obsługa mówi po polsku, a do rynku jest spacerkiem 15 minut.


Nocowałem w tym hotelu, nawet w pokoju o podwyższonym standardzie (typu premier) i nie powiedziałbym, że to wysoki standard w porównaniu do standardów nawet polskich, nie wspominając o zachodnich. Owszem, jak na Ukrainę standard jest zadowalający, ale bez przesady. W zakamarkach łazienki i pokoju było brudno. Po zameldowaniu jeden z pokoi miał być niby gotowy, a obsługa zapomniała donieść czystych ręczników... Brak centralnej klimatyzacji, a dedykowane stacjonarne lub podwieszane klimatyzatory niezbyt sobie dawały radę podczas upałów.
Przynajmniej podczas mojego pobytu obsługa jadalni nie bardzo wiedziała co robić na niej, podczas śniadania brakowało: a to chleba, a to masła, a to owoców, stoły nie były sprzątane natychmiast po odejściu gości, brakowało sztućców... Kawa na śniadaniu bardzo kiepskiej jakości. A szampan to na pewno nie był, tylko najtańsze wino musujące, trudno było wypić tego więcej jak jedną lampkę, bo siarką zalatywało bardzo po przełknięciu.
Hotel jedynie ratuje dość dobra lokalizacja oraz niezły widok na centrum (mieliśmy pokoje na 7 piętrze od strony Starego Miasta).
Niemniej jednak, jak napisał przedmówca - za tą cenę na pewno da się znaleźć we Lwowie coś lepszego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#80 PostWysłany: 19 Sie 2015 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 223
Loty: 357
Kilometry: 561 894
niebieski
Polecam tego gospodarza https://www.airbnb.pl/rooms/134610
Opcja idealna dla 4 osób wychodzi, okolo 50 za osobe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group