Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 22 Wrz 2015 11:30 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Bartek Krzemiński napisał(a):
RKS to nie są imienne. Wszystko działa na zasadzie czytnika, masz bilet wchodzisz ;) Co do kaski to ceny biletów na mecz z Fenerbache to koszt od 20 zł :D, także taki pakiet nie powinien być droższy niż 100 zł,a przypomnę że byle jaki mecz w Anglii kosztuje 250 zł :o


Straszne bzdury piszesz, za 100 zł to ciężko jest obecnie dorwać bilet na jeden mecz za bramką, a ty chcesz mieć za tyle trzy na środku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#42 PostWysłany: 07 Paź 2015 09:50 

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 5
Witam. Nie jadę na mecz shakhtara z realem. Mam 2 bilety na sektor 9a, czy ktoś chętny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 24 Lis 2015 23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 491
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
Orientuje się ktoś,czy kartę kibica Szachtara można wyrobić we Lwowie w dniu,kiedy nie ma meczu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 04 Kwi 2016 09:56 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
Hej

wybieram się 17.04 do Lwowa i akurat gra Shaktar z Olimpikiem, tańsze bilety niż na 2 ligę Polską, jak radzicie kupić bilety przez neta, drukuję się wtedy czy jak? czy przed stadionem ? z centrum niby marszrutka 3a i 25 min i jesteśmy czy wiecie jak z tym bywa przed meczem ? czy może tramwaje też jeżdżą? ale chyba raczej tłumów nie będzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 04 Kwi 2016 10:43 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
spokojnie kup pod stadionem nie zapłacisz za przewalutowanie przez neta ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 04 Kwi 2016 11:18 

Rejestracja: 17 Lut 2015
Posty: 157
Loty: 12
Kilometry: 13 354
radziu89 napisał(a):
Hej

wybieram się 17.04 do Lwowa i akurat gra Shaktar z Olimpikiem, tańsze bilety niż na 2 ligę Polską, jak radzicie kupić bilety przez neta, drukuję się wtedy czy jak? czy przed stadionem ? z centrum niby marszrutka 3a i 25 min i jesteśmy czy wiecie jak z tym bywa przed meczem ? czy może tramwaje też jeżdżą? ale chyba raczej tłumów nie będzie?


Wczoraj wróciłem ze Lwowa. Uzbrój się w cierpliwość na granicy, bo ja czekałem w jedną stronę 2 godziny, a w drugą 3. Po meczu na pewno będzie ciężej.
_________________
balkany-objazdowo-w-10-dni,1504,65657

majowka-w-slowenii,1510,94055
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 04 Kwi 2016 17:21 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
radziu89 napisał(a):
Hej

wybieram się 17.04 do Lwowa i akurat gra Shaktar z Olimpikiem, tańsze bilety niż na 2 ligę Polską, jak radzicie kupić bilety przez neta, drukuję się wtedy czy jak? czy przed stadionem ? z centrum niby marszrutka 3a i 25 min i jesteśmy czy wiecie jak z tym bywa przed meczem ? czy może tramwaje też jeżdżą? ale chyba raczej tłumów nie będzie?

Tak marszrutka 3a, ale tak zatłoczona do granic możliwości i to przed meczem i po. Odjeżdżają nie spod stadionu tylko z głównej ulicy obok stadionu. Tramwaje wydaję mi się, że dojeżdżały tylko do dworca autobusowego tzw. Stryjskiego, lecz mogły być i dalsze linie, nie pamiętam. Byłem w okolicy stadionu na meczu z Anderlechtem, tłumy na meczu. Do Lwowa zjeżdża się cała Ukraina, a na pewno cały Donieck. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 12 Mar 2017 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Karpaty Lwów grają obecnie domowe mecze na Arenie Lviv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 12 Mar 2017 20:57 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 366
niebieski
krystoferson112 napisał(a):
radziu89 napisał(a):
Hej

wybieram się 17.04 do Lwowa i akurat gra Shaktar z Olimpikiem, tańsze bilety niż na 2 ligę Polską, jak radzicie kupić bilety przez neta, drukuję się wtedy czy jak? czy przed stadionem ? z centrum niby marszrutka 3a i 25 min i jesteśmy czy wiecie jak z tym bywa przed meczem ? czy może tramwaje też jeżdżą? ale chyba raczej tłumów nie będzie?

Tak marszrutka 3a, ale tak zatłoczona do granic możliwości i to przed meczem i po. Odjeżdżają nie spod stadionu tylko z głównej ulicy obok stadionu. Tramwaje wydaję mi się, że dojeżdżały tylko do dworca autobusowego tzw. Stryjskiego, lecz mogły być i dalsze linie, nie pamiętam. Byłem w okolicy stadionu na meczu z Anderlechtem, tłumy na meczu. Do Lwowa zjeżdża się cała Ukraina, a na pewno cały Donieck. ;)

Żadne tramwaje nie dojeżdżają ani do stadionu, ani do dworca Stryjskiego.Do tego ostatniego dojeżdżają trolejbusy, ale nie z samego centrum (linie 3 i 25). A linia 3A faktycznie dojeżdża bliżej, i kursują na niej nie marszrutki, a większe autobusy, choć i tak zwykle zatłoczone, tym bardziej, że oprócz Areny obsługują także centrum handlowe King Kross
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 12 Mar 2017 23:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Najłatwiej wysiąsć jeden przystanek przed końcowym. Z galerii Leopolis też można dojść na stadion, ale zajmuje to dużo więcej czasu, bo trzeba Arene Lviv obejść dookoła. Generalnie każdy chętnie pokaże drogę. Szkoda, że na taki nowoczesny stadion nie ma normalnego dojazdu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group