Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Sie 2014 15:51 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
Witam
A czy może ktoś się orientuje jak dojechać na Lwów Arena.
Będę we Lwowie i myślę na wybraniem się na mecz Karpat Lwów, czy orientuje się może ktoś czy to jest bezpieczne, gdzie kupuje się bilety i czy trzeba mieć jakieś karty kibica?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
 Temat postu: Re: Lwów
#2 PostWysłany: 20 Sie 2014 18:31 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
lasan82 napisał(a):
A czy może ktoś się orientuje jak dojechać na Lwów Arena.
Będę we Lwowie i myślę na wybraniem się na mecz Karpat Lwów, czy orientuje się może ktoś czy to jest bezpieczne, gdzie kupuje się bilety i czy trzeba mieć jakieś karty kibica?


Karpaty Lwów nie grają na Arenie Lwów tylko na swoim starym stadionie (Stadion Ukraina) przy Lipowej w parku. Byłem tam 2 razy ma meczu, ale dojeżdżaliśmy swoim autem oraz taksówką, bilety spokojnie kupisz w kasie (tam wchodzi ok. 30tys, a na mecze chodzi po 5-8 tys, za wyjątkiem spotkań z Szachtarem i Dynamem Kijów), myślę, że dalej nie ma żadnych kart kibica, bilety są od 30-40 hr do 250 w lożach vip. Na ul. Iwana Franki jest sklep FANAT, z gadżetami Karpat, chyba można tam kupić bilety.

Na Arenie Lwów obecnie gra Szachtar Donieck, z tym, że sprzedają bilety tylko na niewielki fragment stadionu, reszta jest wyłączona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Sie 2014 19:33 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Szachtar i Metalist, bilety za półdarmo można kupić przez internet (na Szachtar najtańsze coś koło 5 zł). Na Lwów Arenę odjedziesz autobusem 3A (z centrum z przesiadką np. z trolejbusu 11 przy Krymskiej / Rustaweli) w stronę King Cross Leopolis (tam wysiadasz, niestety jeszcze koło 2 km do przejścia), na stadion Karpat z centrum można w zasadzie przejść na pieszo, ewentualnie marszrutką 37 lub 46.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Sie 2014 10:17 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
Dzięki za info!
Na stronach Karpat nic nie pisze że grają na starym stadionie!
A na meczach jest bezpiecznie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Sie 2014 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Tak, w Lwowie jest spokój. Karpaty mają niewielką średnią widzów, większa mobilizacja jest jedynie na Szachtar i Dynamo. W Lwowie byłem w lipcu, spokój.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Sie 2014 13:15 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
Kurcze ale nigdzie nie pisze, żeby nie grali na Lwów Arena?
Chyba, że źle patrze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Sie 2014 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
lasan82 napisał(a):
Kurcze ale nigdzie nie pisze, żeby nie grali na Lwów Arena?
Chyba, że źle patrze.


Karpaty na 100% nie grają na Arenie Lwów.
Ale jak dobrze trafisz to możesz tam trafić na mecz Szachtara, który obecnie z wiadomych względów gra poza Donieckiem.
29.08.2014 dla przykładu Szachtar będzie gospodarzem meczu.

http://www.arena-lviv.com.ua/podiyi/sha ... lichivets/

Z tego co pamiętam mecz o Super Puchar Ukrainy też odbywał się na Arenie Lwów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Sie 2014 14:09 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
lasan82 napisał(a):
Kurcze ale nigdzie nie pisze, żeby nie grali na Lwów Arena?
Chyba, że źle patrze.


Tu jest napisane:

http://www.fckarpaty.lviv.ua/en/infrastructure/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Sie 2014 14:45 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
Ok to już wszystko jasne!
Poszedłbym też na tego Szachtara ale będę dopiero 30.08 we Lwowie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Sie 2014 17:25 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
lasan82 napisał(a):
A na meczach jest bezpiecznie?


Tak, na meczu jest normalnie i bezpiecznie. Jedyne co może budzić u nas mieszane uczucia, to flagi i sektorówki z napisami Banderstadt, UPA oraz wizerunkami Bandery i innych członków OUN/UPA. Grupa "szalikowców" siedzi za jedną z bramek i prowadzi doping, reszta czasami włączała się do dopingu, np. podskakiwaliśmy skandując "kto nie skacze ten jest Moskal, heh, hej":), albo część kibiców krzyczała "Sława Ukrainie", a reszta odpowiadała "Gierojom sława" (z tego co słyszałem to tak wyglądało pozdrowienie upowców). Dodam jeszcze, że ilości alkoholu spożywane na trybunie były imponujące:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 21 Sie 2014 18:07 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
A można kupić na miejscu? czy trzeba wnosić alkohol?
I żadnych kart kibica nie trzeba tylko w kasie kupi się bilet przed meczem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 21 Sie 2014 22:28 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
lasan82 napisał(a):
A można kupić na miejscu? czy trzeba wnosić alkohol?
I żadnych kart kibica nie trzeba tylko w kasie kupi się bilet przed meczem?


piwo było na stadionie, ale ludzie po prostu pili wódkę z kieliszków. Chyba było to normalne, bo ochorona nawet nie zwracała na to uwagi. Kart kibica nie było. Bilety kupowaliśmy w kasie, a raz, w koników, ale to było na meczu Ligi Europy z Borussią Dortmund.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 21 Sie 2014 22:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 47
Loty: 47
Kilometry: 77 032
Dla poszukiwania transportu możesz skorzystać z serwisu:
http://www.eway.in.ua/en/cities/lviv
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 14 Wrz 2014 10:07 

Rejestracja: 14 Wrz 2014
Posty: 6
Witam
Ja wybieram się na Arenę Lwów na mecz Szachtar - FC Porto. Jest firma która organizuje wyjazdy na wszystkie mecze europejskich pucharów które odbywać się będą we Lwowe. Mam tu na myśli Ligę mistrzów i Ligę Europy. Zarówno Szachtar wszystkie swoje mecze gra na Arenie Lwów, tak samo Metalist Charków. Na mecz Metalista z Legią też bym się wybrał.
Jak kto chce to mogę dać namiary, wyjazdy z Lublina, Zamościa, Tomaszowa i przez Hrebenne do Lwowa.

Nie mam jeszcze biletu i tu jest moje pytanie. Może wiecie gdzie można kupić bilety na mecz Szachtar - FC Porto. Tak samo interesują mnie bilety na mecz Metalist Charków - Legia Warszawa?

-- 14 Wrz 2014 10:19 --

H778 napisał(a):
Szachtar i Metalist, bilety za półdarmo można kupić przez internet (na Szachtar najtańsze coś koło 5 zł). Na Lwów Arenę odjedziesz autobusem 3A (z centrum z przesiadką np. z trolejbusu 11 przy Krymskiej / Rustaweli) w stronę King Cross Leopolis (tam wysiadasz, niestety jeszcze koło 2 km do przejścia), na stadion Karpat z centrum można w zasadzie przejść na pieszo, ewentualnie marszrutką 37 lub 46.


Gdzie mogę kupić bilet na mecz Szachtar Donieck - FC Porto na 30.09.2014 ? Mecz odbywa się na Arenie Lwów ale nie mogę znaleźć info gdzie zakupić bilety ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 14 Wrz 2014 10:24 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
krzychuna napisał(a):

Nie mam jeszcze biletu i tu jest moje pytanie. Może wiecie gdzie można kupić bilety na mecz Szachtar - FC Porto. Tak samo interesują mnie bilety na mecz Metalist Charków - Legia Warszawa?


To bardzo proste, załóż konto na stronie i kupuj przez neta. Wcześniej były też dostępne bilety za bramkami w skandalicznie niskiej cenie, teraz też czasami trafiają się pojedyncze sztuki za cenę poniżej 100 hrywien:

https://tickets.shakhtar.com/ru/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 14 Wrz 2014 10:38 

beskidnik napisał(a):
Jedyne co może budzić u nas mieszane uczucia, to flagi i sektorówki z napisami Banderstadt, UPA oraz wizerunkami Bandery i innych członków OUN/UPA. Grupa "szalikowców" siedzi za jedną z bramek i prowadzi doping, reszta czasami włączała się do dopingu, np. podskakiwaliśmy skandując "kto nie skacze ten jest Moskal, heh, hej":), albo część kibiców krzyczała "Sława Ukrainie", a reszta odpowiadała "Gierojom sława" (z tego co słyszałem to tak wyglądało pozdrowienie upowców).

Jak widać Bandera króluje nie tylko na trybunach...
http://www.kresy.pl/wydarzenia,ukraina? ... rpat-lwow#

Czemu nikt nie wspomina o polskiej Pogoni Lwów?
Góra
 PM off
pawelos lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 14 Wrz 2014 10:48 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Anonymous napisał(a):
Czemu nikt nie wspomina o polskiej Pogoni Lwów?



Podobno już nie nie gra w lidze i nie wiadomo, czy w ogóle jeszcze funkcjonuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 14 Wrz 2014 11:44 

Rejestracja: 14 Wrz 2014
Posty: 6
beskidnik napisał(a):
krzychuna napisał(a):

Nie mam jeszcze biletu i tu jest moje pytanie. Może wiecie gdzie można kupić bilety na mecz Szachtar - FC Porto. Tak samo interesują mnie bilety na mecz Metalist Charków - Legia Warszawa?


To bardzo proste, załóż konto na stronie i kupuj przez neta. Wcześniej były też dostępne bilety za bramkami w skandalicznie niskiej cenie, teraz też czasami trafiają się pojedyncze sztuki za cenę poniżej 100 hrywien:

https://tickets.shakhtar.com/ru/


Faktycznie już zrobiłem rozeznanie. Ceny 200-300 uah jeszcze nie są powalające. Już wszystko mam - jadę na mecz. Dzięki wielkie.
Próbowałem tak samo sprawdzić na mecz Metalist - Legia, ale coś chyba nie za bardzo działa w tym momencie strona rezerwacji biletów na portalu Metalist. Jeżeli możesz zerknij, ja słaby jestem z cyrylicy :P z góry dzięki :)

-- 14 Wrz 2014 11:51 --

beskidnik napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Czemu nikt nie wspomina o polskiej Pogoni Lwów?



Podobno już nie nie gra w lidze i nie wiadomo, czy w ogóle jeszcze funkcjonuje.


Fanpage Pogoni Lwów funkcjonuje więc, drużyna też powinna. Tak mi się wydaje.

https://www.facebook.com/LKSPogonLwow?fref=ts
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 14 Wrz 2014 14:16 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
krzychuna napisał(a):
Faktycznie już zrobiłem rozeznanie. Ceny 200-300 uah jeszcze nie są powalające. Już wszystko mam - jadę na mecz. Dzięki wielkie.
Próbowałem tak samo sprawdzić na mecz Metalist - Legia, ale coś chyba nie za bardzo działa w tym momencie strona rezerwacji biletów na portalu Metalist. Jeżeli możesz zerknij, ja słaby jestem z cyrylicy :P z góry dzięki :)


Najlepiej popytać i poszukać informacji o meczu Metalista z Legią na legioniści com i tamtejszym forum, bo na stronce Metalista o biletach nic nie znalazłem.
A co do Szachtara i Porto to kupiłeś bilet z opcją odbiór w kasie czy wysyłka do Polski?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 14 Wrz 2014 14:22 

Rejestracja: 14 Wrz 2014
Posty: 6
beskidnik napisał(a):
krzychuna napisał(a):
Faktycznie już zrobiłem rozeznanie. Ceny 200-300 uah jeszcze nie są powalające. Już wszystko mam - jadę na mecz. Dzięki wielkie.
Próbowałem tak samo sprawdzić na mecz Metalist - Legia, ale coś chyba nie za bardzo działa w tym momencie strona rezerwacji biletów na portalu Metalist. Jeżeli możesz zerknij, ja słaby jestem z cyrylicy :P z góry dzięki :)


Najlepiej popytać i poszukać informacji o meczu Metalista z Legią na legioniści com i tamtejszym forum, bo na stronce Metalista o biletach nic nie znalazłem.
A co do Szachtara i Porto to kupiłeś bilet z opcją odbiór w kasie czy wysyłka do Polski?


Jeszcze nie kupiłem, na razie namawiam znajomych, ale będę kupował z odbiorem w kasie. Będę jeszcze przed meczem we Lwowie, spróbuję odebrać wcześniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group