Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Reklamującym się dziękujemy "za udział w programie". Na forum obwiązuje zakaz działalności reklamowej. Wyślijcie na adres redakcji informacje:

www parkingu
dokładna lokalizacja GPS
liczba kilometrów drogą Wasz parking - lotnisko
częstotliwość kursowania parking-lotnisko
koszt dzień
koszt dwa dni
koszt 3 dni
koszt tydzień
ewentualne zniżki na hasło Fly4free

Założymy nowy temat "informacja o parkingach przy Modlinie". Ten wątek dedykujemy opiniom pasażerów, którzy byli i korzystali.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 306 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Lip 2012 10:41 

Rejestracja: 17 Lip 2012
Posty: 5
Wiem że dopiero było otwarcie ale może ktoś coś wie?


Ostatnio edytowany przez Roku 02 Lut 2016 14:40, edytowano w sumie 3 razy
aktualizacja tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 17 Lip 2012 11:19 

Rejestracja: 17 Lip 2012
Posty: 2
hej,
ja startowałam z Okęcia, a lądowałam w Modlinie ze swoim chłopakiem i samochód zostawiłam na parkingu w miejscowości Trębki stare
ale to chyba nie jedyny parking w tej miejscowości, ale miła obsługa,auto całe i o to chodzi chyba?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Lip 2012 07:27 

Rejestracja: 17 Lip 2012
Posty: 5
dziękuje za informację,wezmę to pod uwagę ;) Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Lip 2012 09:27 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 103
Ja startowala w poniedzialek z Modlina a wczoraj lądowałam.
Do konca lipca parking przy lotnisku jest bezpłatny, a to jakies lilka kroków do terminalu. Auto cale, a Pani w informacji powiedziala ze jest także kamerowany i chroniony, wiec jesli ktos sie wybiera w podróz w tym miesiącu mogę smiało polecic :)
Cenowo (jesli ktos dojezdza z Wawy) wychodzi lepiej niz pociąg + autobus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Sie 2012 11:59 

Rejestracja: 29 Lip 2012
Posty: 1
Witam wszystkich,
Ze smutkiem w głosie (i na klawiaturze) donoszę, że parking przed Terminalem Portu Lotniczego Warszawa-Modlin jest już płatny. Zgodnie ze stawką ze strony internetowej portu. Według obietnicy pierwsze 10 min jest za darmo. Do dyspozycji kierowców są uruchomione po dwie bramki na wjeździe i wyjeździe. [resztę postu skasowałem, narusza zakaz prowadzenia działalności reklamowej na forum/ Admin]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Sie 2012 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 708
Loty: 99
Kilometry: 160 637
niebieski
Czy ktoś poleci jakieś sprawdzone alternatywy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Sie 2012 18:46 

Rejestracja: 13 Cze 2011
Posty: 3
Korzystał ktoś już z parkingów z opcją dowozu na lotnisko, żeby zostawić samochód? Wybieram sie 16.08 do Stavanger i szukam czegoś w miare tanio i bezpiecznie żeby zostawić samochód na kilka dni. Chetnie przeczytałbym opinie kogoś kto jużkorzystał, bo reklamy reklamami, a co na miejscu to niewiadomo ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Sie 2012 19:09 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Dobra, reklamującym się dziękujemy "za udział w programie". Na forum obwiązuje zakaz działalności reklamowej. Wyślijcie na adres redakcji informacje:

www parkingu
dokładna lokalizacja GPS
liczba kilometrów drogą Wasz parking - lotnisko
częstotliwość kursowania parking-lotnisko
koszt dzień
koszt dwa dni
koszt 3 dni
koszt tydzień
ewentualne zniżki na hasło Fly4free

Założymy nowy temat "informacja o parkingach przy Modlinie". Ten wątek dedykujemy opiniom pasażerów, którzy byli i korzystali.

oficjalne-ogloszenia-wlascicieli,38,17237
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 05 Sie 2012 19:49 

Rejestracja: 17 Lip 2012
Posty: 5
http://www.fly4free.pl/forum/oficjalne- ... i,38,17237 tu wszystko będzie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 11 Paź 2012 11:19 

Rejestracja: 23 Lis 2011
Posty: 15
Zbanowany
Witam

Mam pytanie czy ktoś może polecić jakieś darmowe miejsce, gdzie można zostawić auto w okolicach lotniska?
Jakiś market w pobliżu czy inny parking publiczny. Spacerkiem mogę chwilę dojść, z tego co widziałem najbliżej będzie z "Twierdzy-Modlin" (ok 2 km.).
Auto zostawiam o 5.00, odbieram o 23.00, więc wolałbym nie korzystać z komercyjnych parkingów (ok 30 zł/doba)...

Pozdrawiam :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Paź 2012 12:46 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Ja tak zrobilem. Zostawilem auto przed blokiem w Twierdzy Modlin i spacerkiem 15 min przeszedlem na lotnisko :) za free
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Paź 2012 12:57 

Rejestracja: 10 Wrz 2012
Posty: 22
Wczoraj widziałam, że ludzie parkowali przy płatnym parkingu. Jak skręcisz już na lotnisko to masz rondo. Na płatny parking jedziesz prosto, a na ten "na dziko" skręcasz w lewo (tak jak masz wyjazd), jedziesz wzdłuż parkingu płatnego i za nim masz (po prawej stronie) polanki obok drogi. Wczoraj stało tam kilka samochodów. Jednak nie wiem czy oni byli na 20 min czy na cały dzień. Możesz wyjechać ciut wcześniej i sprawdzić czy ci odpowiada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Paź 2012 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
twister07 napisał(a):
Wczoraj widziałam, że ludzie parkowali przy płatnym parkingu. Jak skręcisz już na lotnisko to masz rondo. Na płatny parking jedziesz prosto, a na ten "na dziko" skręcasz w lewo (tak jak masz wyjazd), jedziesz wzdłuż parkingu płatnego i za nim masz (po prawej stronie) polanki obok drogi. Wczoraj stało tam kilka samochodów. Jednak nie wiem czy oni byli na 20 min czy na cały dzień. Możesz wyjechać ciut wcześniej i sprawdzić czy ci odpowiada.


nie wiem czy zauważyłeś, ale tam stoi znak ZAKAZ WJAZDU
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 11 Paź 2012 14:26 

Rejestracja: 10 Wrz 2012
Posty: 22
sylwia_pl napisał(a):
nie wiem czy zauważyłeś, ale tam stoi znak ZAKAZ WJAZDU


Nie, nie zauważyłam. Ja wyjeżdżałam normalnie z parkingu i przy okazji zerknęłam, że stoją samochody. Dlatego napisałam, że jeśli chce to może pojechać wcześniej i zobaczyć.

A ten zakaz jest na rondzie czy dalej? Bo można przejechać przez parking - pierwsze 10 min jest za free ;) a po 10 min liczą już jako pierwsza godzina 6 zł :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 11 Paź 2012 14:31 

Rejestracja: 27 Mar 2012
Posty: 16
W najbliższym czasie wybieram się na krótki wypad weekendowy i znalazłem promocję na jednym z parkingów gdzie zostawienie samochodu na dobę kosztuje 10zł (http://www.parking-lotniskomodlin.pl/, w cenniku jest info o promocji od 5.10). Może nie jest to za darmo, ale chyba propozycja warta rozważenia ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 11 Paź 2012 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
twister07 napisał(a):
sylwia_pl napisał(a):
nie wiem czy zauważyłeś, ale tam stoi znak ZAKAZ WJAZDU


Nie, nie zauważyłam. Ja wyjeżdżałam normalnie z parkingu i przy okazji zerknęłam, że stoją samochody. Dlatego napisałam, że jeśli chce to może pojechać wcześniej i zobaczyć.

A ten zakaz jest na rondzie czy dalej? Bo można przejechać przez parking - pierwsze 10 min jest za free ;) a po 10 min liczą już jako pierwsza godzina 6 zł :?


jest na rondzie jak się próbuje na ten 'lewy' zjazd zjechać
więc lepiej już przejechać przez parking i wyjechać z drugiej strony
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 11 Paź 2012 20:40 

Rejestracja: 23 Lis 2011
Posty: 15
Zbanowany
Dzięki za info :D

Pewnie skorzystam z parkingu blokowego, ewentualnie 10 zł też jest rozsądną propozycją (w Balicach po kilka zł jest doba... więc 30 wydaje się chorą ceną.




Pozdrowienia!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 16 Paź 2012 08:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 42
Podepne się z pytaniem, wylatuje w czwartek rano, powrót w środę wieczorem, czyli samochód chce zostawić na 7dni. Jaki jest wldobry parking w miarę blisko, nie jakiś mega Drogi? Aha, jak rozumiem transfer z parkingu na lotnisko zapewniony, a jak w druga stronę? Dzwoni się po pana i busik przyjeżdża na lotnisko i odwozi na parking?

Dzięki za info.


Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 16 Paź 2012 09:10 

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 143
http://euro-park.eu/ . Korzystałem i najbliżej jak szukałem. Bezpiecznie i przy trasie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 16 Paź 2012 10:13 

Rejestracja: 02 Sty 2012
Posty: 144
Ja też korzystałem z Europark, rzeczywiście mają blisko trasy i szybki dojazd w 2min. na lotnisko, a do tego nie zapomnijcie podać hasła fly4free - 5 zł zniżki. Polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 306 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group