Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Lut 2016 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Pytanie takie mam. Wylatuję (na chwilę obecną podana jest taka godzina, ale sprawa dotyczy końca października) o 8:05 trasa Manila-Puerto Princessa . Hotel jak na obrazku w sumie obok lotniska. A pytanie proste, śniadanie dają od 6 rano. Wykupić i założyć, że zdążę zjeść (na jedzenie daję sobie 20 min, jem już z bagażem obok) + dojechać na lotnisko+ nadać bagaż rejestrowany (mam jeden) + dotrzeć do bramki ? Czy jednak lepiej zjeść coś na lotnisku lub nawet w PPS.

Załączniki:
hotel.jpg
hotel.jpg [ 205.8 KiB | Obejrzany 532 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#22 PostWysłany: 25 Lut 2016 11:28 

@dziabulek, pewnie znajdzie się ktoś, może nawet kilka osób, które napiszą że się uda. Ja bym nie ryzykował. Tam są naprawdę konkretne korki.
Do PPS leci się krótko, na miejscu sobie zjesz. Tak bym zrobił.
Góra
 PM off
dziabulek uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 25 Lut 2016 11:35 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1843
srebrny
dziabulek napisał(a):
Wykupić i założyć, że zdążę zjeść (na jedzenie daję sobie 20 min, jem już z bagażem obok) + dojechać na lotnisko+ nadać bagaż rejestrowany (mam jeden) + dotrzeć do bramki ? Czy jednak lepiej zjeść coś na lotnisku lub nawet w PPS.


Jeżeli bardzo Ci na tym śniadaniu zależy to zapytaj czy mogą Ci przygotować w hotelu śniadanie na wynos. Wtedy spokojnie zjesz po drodze.
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
dziabulek uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 25 Lut 2016 11:45 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1704
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Nie zaryzykowałbym dla śniadania posypania się całego planu. Albo bierz na wynos, albo wsuniesz coś na lotnisku. A najlepiej kup coś dzień wcześniej w 7 Eleven bo w terminalu 4. z którego są krajówki to raczej bieda....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 25 Lut 2016 14:12 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Filipiny są nieprzewidywalne. Lepiej odpuść sobie to śniadanie w hotelu. 2 godziny na dojazd i odprawę to może być mało. Ale może też się zdarzyć, że wszystko będzie super sprawnie i będziesz się jeszcze nudził na lotnisku.
Na lotnisku na pięterku masz kilka fast-foodów. Do tego jest sklep spożywczy, gdzie możesz sobie kupić "chińska zupkę" i zalać wrzątkiem z samowara. Jedzonko za grosze.
Już po przejściu za bramkę, też jest kilka knajpek i sklepów. Bardzo polecam stoisko ze świeżo wyciskanymi sokami z owoców i warzyw. Są miksy np. z mango z bananem i granatami. Po prostu bajka. Pyszne zdrowe orzeźwiające.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 25 Lut 2016 14:20 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1704
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
@Japonka76 - to co piszesz to przecież nie NAIA - 4 tylko 3. A @dziabulek ma przed sobą lot krajowy....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 25 Lut 2016 14:22 

@OSK, ja miałem krajowy z 3, więc to nie jest takie oczywiste.
Góra
 PM off  
      
#28 PostWysłany: 25 Lut 2016 14:26 

Rejestracja: 28 Sty 2012
Posty: 40
Loty: 247
Kilometry: 432 597
No nie kazdy lot krajowy jest z terminalu krajowego - wiec podstawowe pytanie z którego terminalu leci dziabulek
Jezeli z 4 to korki mu nie straszne bo w razie czego na piechote pójdzie :) gorzej z terminalem 3
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 25 Lut 2016 14:27 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Ja leciałam z Manili na Palawan z T3. Piszę z własnego doświadczenia.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 25 Lut 2016 14:28 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1704
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
ok, sądziłem że wszystko krajowe jest z czwórki. No to @dziabulek przynajmniej wie jak jest na obu :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 25 Lut 2016 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3700
srebrny
Na dzień dzisiejszy to zalecam @dziabulek zażyć stoperan
lot ma za ponad pól roku i odpowiadanie mu nie ma sensu, bo mogą mu do tego czasu zmienić terminal dziesięć razy
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 25 Lut 2016 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Mogą i bilet anulować, bo to chyba z "promocji CI".

Jeśli leci Cebu to zarówno krajówki, jak międzynarodowe są z terminala 3. Air Asia lata z 4.
A na parterze jest fajna knajpka: Great Fortune.
Po przylocie nie zaszkodzi się rozejrzeć na lotnisku, będzie rano łatwiej się ogarnąć.
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 25 Lut 2016 14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3700
srebrny
Nie, kupował już wcześniej, bo męczy pytaniami od kilku miesięcy :lol:

edit
to, że są z T3 nie znaczy, że będą za pół roku
przykład z dzisiaj
maarcin1938 napisał(a):
Koledzy i kolezanki,
W sobote wracamy do Manili na jeden dzien, krajowka terminal 4.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 25 Lut 2016 15:05 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 149
Loty: 89
Kilometry: 206 184
loty krajowe Cebu Pacific:
Manila - Kalibo | Airbus A320 -- T3
Caticlan - Manila | ATR-72 -- T4

Może jest jakaś korelacja związana z rodzajem samolotów, a terminalem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 25 Lut 2016 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3700
srebrny
Nie ma żadnej ;)
Rano Filipino przychodzi na lotnisko, bierze talię kart i wróży skąd dzisiaj będą krajówki.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 25 Lut 2016 15:10 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 195
Kilometry: 404 353
niebieski
dziabulek napisał(a):
Pytanie takie mam. Wylatuję (na chwilę obecną podana jest taka godzina, ale sprawa dotyczy końca października) o 8:05 trasa Manila-Puerto Princessa . Hotel jak na obrazku w sumie obok lotniska. A pytanie proste, śniadanie dają od 6 rano. Wykupić i założyć, że zdążę zjeść (na jedzenie daję sobie 20 min, jem już z bagażem obok) + dojechać na lotnisko+ nadać bagaż rejestrowany (mam jeden) + dotrzeć do bramki ? Czy jednak lepiej zjeść coś na lotnisku lub nawet w PPS.


Filipińskie śniadania są tak gówniane, że mnie nawet na godzinę 10-tą nie chciało się wstawać, a na 6 rano to chyba musieliby mnie doprowadzić siłą... :lol: Manila jest bardzo zatłoczona- Twój plan jest absolutnie nierealny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 25 Lut 2016 15:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Zgadza się @cypel bilety kupiłem już wcześniej i jak słusznie zauważyłeś "męczę" pytaniami od dawna. A to pytanie jakkolwiek abstrakcyjne zadałem prędzej, bo mam do wykorzystania bezpłatny nocleg z hotels.com i muszę go coś zarezerwować w najbliższych dniach. Padło akurat na ten nocleg i tyle w temacie :) Za podpowiedzi wszystkim dziękuje, doskonale zdaję sobie sprawę, że terminale mogą ulec zmianie jak i sama godzina wylotu, ale mam teraz obraz tego jak to wygląda, i że lepiej dać sobie luz ze śniadaniem w hotelu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cypel lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 25 Lut 2016 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3700
srebrny
@dziabulek, bierz kabanosy z Polski, dobrze na tym wyjdziesz, serio
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 25 Lut 2016 15:23 

Rejestracja: 28 Sty 2012
Posty: 40
Loty: 247
Kilometry: 432 597
cavani napisał(a):
dziabulek napisał(a):
Pytanie takie mam. Wylatuję (na chwilę obecną podana jest taka godzina, ale sprawa dotyczy końca października) o 8:05 trasa Manila-Puerto Princessa . Hotel jak na obrazku w sumie obok lotniska. A pytanie proste, śniadanie dają od 6 rano. Wykupić i założyć, że zdążę zjeść (na jedzenie daję sobie 20 min, jem już z bagażem obok) + dojechać na lotnisko+ nadać bagaż rejestrowany (mam jeden) + dotrzeć do bramki ? Czy jednak lepiej zjeść coś na lotnisku lub nawet w PPS.


Filipińskie śniadania są tak gówniane, że mnie nawet na godzinę 10-tą nie chciało się wstawać, a na 6 rano to chyba musieliby mnie doprowadzić siłą... :lol: Manila jest bardzo zatłoczona- Twój plan jest absolutnie nierealny.



Oczywiscie ze jest jak najbardziej realny o ile leci z terminalu 4 - chyba nie zadałes sobie trudu zeby spojrzec ze hotel jest kilometr od terminalu, pewnie jak i nie doczytałes ze rozmawiamy o godzinach 6-7 rano a o tej godzinie korków jakos nie uswiadczyłem nigdy.
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 25 Lut 2016 15:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
@cypel zmartwię Cię ale będę musiał się obejść bez, najpierw lecę do Australii a tam nie można niczego do jedzenia wwozić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group