Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Dojazd z lotniska Tuzla (TZL) do centrum miasta
Lotnisko Tuzla (http://tuzla-airport.ba) jest niewielkim lotniskiem, obsługującym średnio 3 loty dziennie. Z roku na rok staje się coraz bardziej popularne, gdyż lata tam Wizzair. Lotnisko położone jest blisko miasta – ok. 13km. Nie ma tam żadnych autobusów lotniskowych – można się więc dostać albo komunikacją publiczną, albo taksówkami.

Komunikacja publiczna
Do okolic lotniska z centrum miasta dojeżdża linia 11 (Strona przewoźnika: http://gipstk.com/). Bilet kosztuje 2,25KM, płatne gotówką u kierowcy. Rozkład jazdy, ważny od 09.2015 dostępny jest pod adresem: Rozkaład jazdy . Jeśli link by przestał działać, to także poniżej:
Image
Mała legenda:
▲– nie jeździ w soboty
* - nie jeździ w niedziele i święta
■ – nie działa w czasie szkolnych wakacji letnich
● – nie działa w czasie zimowych ferii szkolnych
Jak widzimy są tam tylko odjazdy ze stacji początkowej, jeśli jedziemy z centrum trzeba doliczyć ok 10minut – ale warto być wcześniej i poczekać. To nic dziwnego, na samych przystankach też nie ma rozkładów jazdy, ani nawet tabliczek informujących o liniach. Przystanki, na których zatrzymuje się autobus dostępne są pod adresem: http://195.222.58.9:5575/info. Jako przystanek początkowy podajemy: TUZLA „AS” ISTOK, jako końcowy DUBRAVE GORNJE (AERODROM). Na tejże stronie możemy też ujrzeć aktualne ceny (vrijednosna karta u autobusu) Po wyjściu z autobusu należy kierować się w prawo. Cała trasa zajmie około 20-30minut.

Image


Taksówki
Przy wyjściu z lotniska nie brakuje taksówkarzy, którzy za 15-20 KM (Marek zamiennych) czyli około 7-10 EUR (Marka zamienna ma stały kurs do euro – jedno EUR to ~1,96KM) zawiozą nas tam gdzie chcemy. Podobnie jest z dojazdem z centrum miasta do lotniska – cena taka sama. Odległość między lotniskiem, a miastem nie jest duża, więc nikt nie robi kłopotu z wyjazdem „za miasto”.

autor @Parys


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 09 Lis 2014 16:40 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Autobus do Dubrave z dworca jedzie około 20-30 min.
Zatrzymuje się około 100-150 m z skrętem na lotnisko.
W godz. popołudniowych droga bardzo ruchliwa, oczywiście pobocza brak.
Bilet 2 marki płatne tylko u kierowcy.

Na żadnym z przystanków w Tuzla nie widziałem rozkładów jazdy, ba, nie ma nawet informacji jaki autobus zatrzymuje się na danym przystanku.
Jedyny rozkład jaki znalazłem znajduję się na przystanku koło dworca.
Wkleję go poniżej.

Z ciekawostek mogę dodać, że jeden przystanek przed dworcem jest centrum handlowe w którym jest darmowe WIFI, mi złapało dopiero na 1 piętrze.

Na poziome -1 jest sklep spożywczy w którym można kupić jedyny w swoim rodzaju Nektar :D
Zdjęcie wklejam poniżej.

Jeśli chodzi o lotnisko, to jest niewiele większe niż Żabka u mnie na osiedlu.
Jedyny plus, to to, że nie ma opcji zgubienia się na nim, są tylko 2 gejty, Gate 1 przyloty, a Gate 2 odloty.
Oprócz restauracji, w której można wypić piwo za 2 euro, nie ma tam kompletnie nic, nawet kantoru czy też bankomatu. Wieczorem w Tuzla pozamykane są też jakiekolwiek kantory i nie ma gdzie wymienić waluty. Pozostają tylko bankomaty.

Za taxi z lotniska do centrum liczą 15-10 euro.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Rozkład jazdy z Dworca.
2014-11-05 13.41.26.jpg
2014-11-05 13.41.26.jpg [ 224.78 KiB | Obejrzany 9046 razy ]
2014-11-05 13.41.30.jpg
2014-11-05 13.41.30.jpg [ 225.43 KiB | Obejrzany 9046 razy ]
Komentarz do pliku: Nektar :)
2014-11-05 14.09.57.jpg
2014-11-05 14.09.57.jpg [ 231.79 KiB | Obejrzany 9046 razy ]
Komentarz do pliku: Międzynarodowy port lotniczy Tuzla
2014-11-05 15.50.45.jpg
2014-11-05 15.50.45.jpg [ 142.17 KiB | Obejrzany 9046 razy ]
2014-11-05 15.54.11.jpg
2014-11-05 15.54.11.jpg [ 170.22 KiB | Obejrzany 9046 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#22 PostWysłany: 09 Lis 2014 18:42 

Rejestracja: 12 Sty 2012
Posty: 83
Loty: 42
Kilometry: 75 324
Dzięki za pomocne info :)
Z uwagi na to, że nie wiadomo na jakim przystanku zatrzymuje się autobus, czy może pamiętasz czy ma jakieś przystanki w centrum?
Mam tutaj (http://goo.gl/maps/6guLw) nocleg i nie wiem czy muszę rano się przejść na dworzec czy coś jest bliżej ;)

Dodatkowo. Czy orientujesz się do której jest otwarty dworzec autobusowy w weekendy i czy można płacić w euro? Znając życie o kantorze mogę zapomnieć gdy przylatuję ok 19:00, a wyjazd planuję o 7:30.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 09 Lis 2014 19:23 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Przystanki masz 2 lub 3 po drodze na Dworzec wzdłuż tej dwupasmówki na żółto zaznaczonej na mapie.
Nie wiem jak otwarty jest dworzec, ale autobusy zatrzymują się przy tej dwupasmówce tylko, nie wjeżdżają na dworzec.
Chyba będziesz spał w Penzion Centrum ? Ja byłem tam, ale zrezygnowałem, kawałek dalej jest Nergalic i tam osiadłem, 20 e za dwójkę.

Tutaj masz to centrum handlowe, o którym wspominałem.
https://www.google.com/maps/place/Omega ... 4cf4811e56

O tej godzinie lądując spokojnie uda Ci się dogadać za 10e, my taką cenę uzyskaliśmy za drugim podejściem.
My nie zdecydowaliśmy się na autobus o tej godzinie.
W euro płaciłem tylko za Taxi i za nocleg,, nigdzie indziej w sklepach nie chcieli.
Zaraz tam gdzie masz nocleg jest sporo knajp i ze 2 spożywczaki czynny do 21.00.

Edit:
Pamiętaj aby doliczyć czas na przejście około 1km z przystanku Dubrave do lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off
stan uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 11 Lis 2014 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
W uzupełnieniu do powyższych informacji, na stronie władz kantonu tuzlańskiego udało mi się znaleźć rozkład jazdy linii nr 11 uwzględniający wszystkie przystanki na trasie, począwszy od dworca w Simin Han (A.S. "ISTOK") aż do przystanku Dubrave Aerodrom i dalej. W najbliższym czasie będę nocował w Hotelu Technograd, więc wygląda na to, że do przystanku Slavinovici powinienem mieć całkiem blisko.

Rozkład z Tuzli do Dubrave (dni robocze):
Załącznik:
na lotnisko.jpg
na lotnisko.jpg [ 135.11 KiB | Obejrzany 8928 razy ]
W sobotę brak kursów oznaczonych numerami 1, 6, 11, 13, 14 i 16.
W niedzielę i święta brak kursów oznaczonych numerami 1, 5, 7, 9, 13, 14 i 16.

Rozkład z Dubrave do Tuzli (dni robocze):
Załącznik:
z lotniska.jpg
z lotniska.jpg [ 149.72 KiB | Obejrzany 8928 razy ]
W sobotę brak kursów oznaczonych numerami 17, 25, 29, 31 i 32.
W niedzielę i święta brak kursów oznaczonych numerami 17, 18, 25, 27, 29, 31 i 32.

Mapa z przystankami w centrum miasta (lokalizacja przybliżona):
Załącznik:
mapa.jpg
mapa.jpg [ 120.42 KiB | Obejrzany 8928 razy ]

Źródło informacji:
http://www.vladatk.kim.ba/dokumenti-mtts
(zakładka "REGISTAR REDOVA VOZNJE (...)")
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Mario21 lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 24 Lis 2014 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Miałem zamiar napisać krótką relację, ale ostatnio brakuje mi czasu, więc rzucę po prostu garść informacji, które udało mi się zdobyć podczas pobytu w Bośni (i przy okazji poznać kolegę pieerx'a z forum. Pozdro!).

Na lotnisko w Tuzli przylecieliśmy o 18.45 z MMX. Z racji tego, że było ciemno, nie mieliśmy dokładnych informacji i przede wszystkim było nas dwóch zdecydowaliśmy się na taxi. Pod samym wyjściem z terminala stały 3 lub 4 taksówki i jedna w głębi. Żadna z tych zaparkowanych pod terminalem nie odjechała z lotniska z klientami w środku. My pojechaliśmy tą, co stała w oddali. Początkowo kierowca chciał 15€, bez problemu przeszliśmy na poziom 10€, ale niżej już nie chciał zejść, chociaż my za bardzo też nie nalegaliśmy. Myślę, że warto się próbować targować jeszcze niżej, bo lepiej dla nich zarobić cokolwiek niż nic. Taxi dojechaliśmy do centrum handlowego w Tuzli. Chcieliśmy, żeby nas podrzucił kawałek dalej (w moim przypadku było to niecałe 2 km) za co chciał dodatkowe 5€ bo powiedział, że to daleko i wg niego to 5 km, więc nie daliśmy się naciągnąć i się pożegnaliśmy z kierowcą. W drodze z lotniska w rozmowie powiedział, że taxi z lotniska w Tuzli do Sarajeva kosztowałoby ok. 50-60€. Na lotnisku w Tuzli można też wynająć samochód - po przylocie były dwa lub trzy stoiska, cen nie sprawdzałem.

W drodze powrotnej na lotnisko wracałem autobusem linii 11. Cena za przejazd 2 KM, bilet kupowany u kierowcy. Tak jak już było wspomniane wyżej na przystankach nie ma rozkładów, ani nawet nr autobusów, które z nich odjeżdżają. W centrum Tuzli jest informacja turystyczna (przy okazji mają tam duży wybór darmowych pocztówek), gdzie dostałem rozkład linii 11 i zamieszczam go poniżej. Godziny odjazdów są podane dla miejscowości początkowych, w Tuzli autobus jest 15-20 min później, ale dobrze być wcześniej. Nie trzeba machać ręką, kierowca sam się zatrzyma. Ja wsiadłem na przystanku koło Hotelu Tuzla, który zaznaczyłem na mapce czerwonym punktem. Jak widać ma się on nijak do planowanej trasy. W autobusie zrobiłem zdjęcie mapy z trasami autobusu nr 11, ale ta mapa jest jeszcze inna, więc jej nie zamieszczam, żeby nikogo nie zmylić (może akurat były jakieś objazdy i stąd te rozbieżności). Wysiadłem w Dubrave na skrzyżowaniu dróg i kierowca pokazał mi, że mam iść w prawo do lotniska, a on pojechał prosto. Cofając się jakieś 100 m od skrzyżowania są dwa sklepiki, o których była już tu mowa. Jednak idąc w stronę lotniska po lewej stronie też są jeszcze ze dwa sklepiki.

Przed wyjazdem do Bośni przeczytałem, żeby nie pić alkoholu w miejscach publicznych bo mandaty są srogie (a policji jest tam na prawdę sporo) i lokalni ludzie w Tuzli to potwierdzili, ale... to nie obowiązuje w Tuzli. Oczywiście nieoficjalnie. Testowałem osobiście - w Tuzli można alkohol pić w miejscach publicznych. Policja przejeżdża obok i nie reaguje. Mało tego w piątki i soboty ludzie schodzą się na główny plac w Tuzli i piją na umór (nie w knajpach). Ludzi było pełno.
Dworzec autobusowy jest niby czynny 24h. Przynajmniej taka jest tam informacja.

Załączniki:
mapa.jpg
mapa.jpg [ 120.5 KiB | Obejrzany 8810 razy ]
Rozkład linia 11.jpg
Rozkład linia 11.jpg [ 170.73 KiB | Obejrzany 8810 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 24 Lis 2014 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Swoją wyprawę do Bośni również mam za sobą. Potwierdzam, że autobus linii nr 11 przez centrum miasta jedzie cały czas drogą nr M18. Wsiadałem w dzielnicy Slavinovici, więc prześledziłem dokładnie przebieg trasy. O 10:35 miałem samolot do Dortmundu, dlatego postanowiłem pojechać autobusem, który zgodnie ze wszystkimi zamieszczonymi w tym wątku rozkładami powinien wyjeżdżać na trasę o 7:15 (o 7:19 powinien być na moim przystanku, a ok. 7:35 na dworcu). Na przystanek Slavinovici dotarłem zapobiegliwie ok. 6:55 i jak się okazało była to bardzo dobra decyzja, bo autobus przyjechał tuż po 7:00, a zatem 15 minut przed czasem! Taka różnica utrzymała się na wszystkich przystankach.

Cena biletu na autobus nr 11 tak jak pisano 2 KM, natomiast bilet w obrębie miasta kosztuje tylko 1 KM. Jeśli chodzi o taksówki (na przykładzie trasy z centrum do Hotelu Tehnograd): kierowca, który wiózł nas z lotniska do centrum chciał dodatkowo 5 EUR (ok. 10 KM). Kierowca z taxi łapanego na drodze wziął 5 KM, natomiast inny taksówkarz kolejnego dnia wziął ode mnie tylko 2 KM. Z tym, że do tego ostatniego zagadałem po bośniacku, a w dodatku było ciemno, więc mógł pomyśleć, że ja miejscowy. Dlatego warto zapamiętać kilka słówek, przynajmniej "dobry weczer" i "koliko" :)

Skorygowany przebieg trasy linii nr 11 przez centrum miasta:
Załącznik:
mapa.jpg
mapa.jpg [ 90.93 KiB | Obejrzany 8767 razy ]
I jeszcze schemat przebiegu linii autobusowych w Tuzli (zdjęcie zrobione w autobusie linii nr 13):
Załącznik:
linie.jpg
linie.jpg [ 176.06 KiB | Obejrzany 8767 razy ]
Musiałem zmniejszyć rozmiar pliku, więc jakość kiepska, ale widać przynajmniej gdzie przebiega najwięcej linii autobusowych. Są zaznaczone rzeki, jeziorka i główne obiekty (dworzec zaznaczyłem żółtą strzałką). Porównując z mapą googla można się zorientować w sytuacji. Generalnie najwięcej linii przebiega ulicą Kulina bana, czyli między jeziorkami a ichniejszą starówką.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Mario21 lubi ten post.
lukas63 uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 24 Lut 2015 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Jakby ktoś był zainteresowany, tutaj strona miejskiego przewoźnika w Tuzli.
http://gipstk.com/
Można sprawdzić odjazdy z przystanku początkowego i niewiele więcej...
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 03 Maj 2015 16:05 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
scomin- pytanie mam. Mógłbyś na oryginale swojego zdjęcia rozszyfrować numer linii jadącej z dworca autobusowego w Tuzli do przystanku MUP (najbliżej Pension Nargalic). Według Twojego skorygowania 11 nie jedzie przez ten przystanek. Polecasz Technograd pomimo oddalenia od Centrum? Będę dokładnie 1 dobę w Tuzli na "wypadzie" z Belgradu więc czasu nie zawiele. Bardzo praktyczne rady podajesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 04 Maj 2015 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
@krystoferson112
Według zamieszonego planu pomiędzy międzymiastowym dworcem autobusowym (przystanek Żelj. stanica) a przystankiem MUP kursują linie 5a, 5b oraz 7. Dla mnie oddalenie hotelu Tehnograd od centrum problemem nie było, bo szybko i tanio można dojechać autobusem lub taksówką. Oczywiście jeśli masz mało czasu to pewnie lepiej zatrzymać się bliżej centrum.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
krystoferson112 uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 03 Lip 2015 23:58 

Rejestracja: 07 Kwi 2011
Posty: 66
Loty: 80
Kilometry: 142 920
Czy ktoś z Was korzystał z autobusu Wizza na trasie Sarajewo - lotnisko w Tuzli?
Wracam w poniedziałek rano z Tuzli lotem do Sztokholmu o 6 z groszami.
Zastanawiam się, czy skorzystać z tego busa (wydaje mi się, że będę za bardzo na styk na lotnisku) czy przyjechać wieczorem do Tuzli i bujać się po mieście (chociaż nie wiem, czy tam w ogóle w nocy jest jakieś życie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 08 Lip 2015 11:03 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
jakieś życie...? Tam życie zaczyna się w nocy, byłem 2 dni w tym z soboty na niedzielę i to miasto zaczęło na starówce jedną wielką imprezę, śpiewy, występy, pełne kawiarnie, masa ludzi oraz .... nawoływania immamów z licznych meczetów do modlitw, fajne to takie klimatyczne... tylko nikt ich nie słuchał, dalej trwały zabawy do rana. Samo miasto bardzo ładne widać już orient, lata tu Wizz więc warto go odwiedzić. Na portalu są często tanie propozycję przelotu. Jak ktoś nie był w krajach arabskich albo z uwagi na obecną sytuację już tam się nie wybiera to właśnie Tuzla będzie taką małą tego namiastką aby choć trochę tego poczuć. Minusem to komunikacja, brak oznaczeń na przystankach a o rozkładach to zapomnij, w niedzielą napotkanie autobusu to jak los na loterii. Bilety po mieście już podrożały i kosztują 1,5 BAM, wchodzisz to autubusu tylko przednimi drzwiami gdzie kupujesz u kierowcy bilet. Miejscowi mają karty elektroniczne. Wyjście tylko środkowymi i tylnymi. Sytuację ratują liczne i nie drogie taksówkki. Spałem w Pension Nargalic nocleg ok 80 zł, doskonale położony w centrum Tuzli. Poza Wizzem można dogodnie dojechać z Belgradu autobusami Lasta 3 kursy dziennie, podróż trwa ok 4 godzin w tym oczekiwanie na granicy Popovi gdzie bośniacy przed wjazdem trzepią jakbyśmy chcieli wjechać z Meksysku do USA ( przesadzają) Dla miłośników najnowszej historii trasa prowadzi w pobliżu takich miejscowości jak Sremska Mitrovica, Brsko. W górach widoczne zniszczenia wojenne oraz tabliczki o minach. W samej Tuzli sporo miejsc upamiętaniających wydarzenia z 1992 roku z konfliktu z Serbami.

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 15 Sie 2015 14:01 

Rejestracja: 28 Maj 2013
Posty: 123
Mam lot z Tuzli o 6 rano. Czy kojarzycie może jakieś miejsce do przespania się w okolicy lotniska, jeśli jest ono zamykane na noc?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 21 Sie 2015 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
ląduję w sobotę w TZL o 22.20 ( lot z GOT) czy o 23 będzie jakiś sklep otwarty :D ? (monopolowy :) )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 21 Sie 2015 15:34 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
@sobo będzie z tym ciężko, ale w centrum jakieś knajpki powinny być jeszcze otwarte.
Bo rozumiem, że do centrum pojedziesz Taxi ?
Po drodze też są jakieś sklepiki, zapytaj kierowcę to może coś znajdziecie.
Z tego co pamiętam to sklepy są do 20 no może 21.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 21 Sie 2015 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
I jak żyć?
Tak taxi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 21 Sie 2015 16:05 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Jak pisałem wyżej w centrum masa małych sklepików i otwartych do późna tak było w lipcu. Da się żyć i pochliptać miejscowych trunków!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 21 Sie 2015 16:10 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Ja byłem w listopadzie i w centrum było pusto, jedynie knajpki pootwierane :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 21 Sie 2015 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
Będę w październiku na 30h. .... chce jak najlepiej wykorzystać czas. Trip kulinarny :)

Jak się znajdzie knajpa to bez problemu. Tylko ze to będzie sobota i październik.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 21 Sie 2015 18:24 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Skosztuj Nektaru :D

Załączniki:
2014-11-05 14.09.57.jpg
2014-11-05 14.09.57.jpg [ 231.79 KiB | Obejrzany 7901 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
sobo lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 22 Sie 2015 09:56 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Jeszcze jest miejscowy browar "Tuzlanski" i bośniacki jak dla mnie nr 1 "Sarajevsko". W lipcu w sobotę było tyle ludzi, że masakra, występy, kuglarze itp. Fajnie, tętniło życie.... w październiku może być gorzej ale to sobota więc powinno być jeszcze sporo ludzi na mieście a co za tym idzie pootwierane sklepiki i knajpki do późna. Kulinarnie w centrum też coś znajdziesz dla siebie. Ja polecam pizzę na kawałki ( nazwy niestety nie pamiętam samo centrum) Pljeskavica lepsza w Serbii :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
sobo lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group