Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
naprostszy sposób to shuttle bus. Bilety na autobus można kupić tutaj: http://tickets.aeroportbeauvais.com/Information.aspx
cena to 15.90€ w przedprzedaży online, albo 17€ na miejscu w okienku (stan na 27.09.2014)
Dojazd pociągiem - jak ktoś chce zaoszczędzić kilka euro - jest poruszony w wątku
Są też opisane sposoby jak próbować stopem, blablacarem francuskim, wynajętym samochodem itp.
Zapraszamy do czytania i dyskusji.

i ważna UWAGA:
W tym wątku piszemy tylko o ogólnych poradach na temat dojazdu komunikacją .


Oferty przewożników z usuniętego wątku ,
autoparis@wp.pl mobil: +33 753 659 846 https://www.facebook.com/autoparisparis
http://www.dojazddoparyza.pl zwierzak.transport@gmail.com +33 682 585 495
BusParis: +33611225876 busparis@g.pl
http://www.facebook.com/paryzzlookim
http://www.VTC-paris.pl

Wszystkie posty reklamowe oraz pseudoopinie od użytkowników z jednym lub kilkoma postami zostaną usunięte.
Uzytkownicy ze stażem mniejszym niż 3 miesiące również znajdą się pod lupą.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 610 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 09 Paź 2015 00:03 

Rejestracja: 08 Sie 2015
Posty: 3
Recos napisał(a):
Czy ktoś może wie ile w tej chwili kosztuje przejazd z Transportparis.pl spod porte maillot na lotnisko Beauvais?


Kilka dni temu korzystałem z Bus Paris i było 13 ojro, ale grupa zorganizowana kilkuosobowa trochę mniej płaciła.
Konkurencja pewnie droższa nie jest.
Polecam tylko przed podróżą potwierdzić dokłady przyjazd, bo ja miałem mieć busa o 12, a wyjechałem z porte maillot o 13, czy później, bo dostosowali się go grupy. Musiałem dzwonić i się pytać co się dzieje.

Jak widziałem z porte millot kursują tamtejsze busy, cena online 15 ojro i wyglądało, że co kilkanaście minut. Rezerwacja na stronie lotniska beauvais.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#422 PostWysłany: 09 Paź 2015 00:22 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
Maciej Rzeżuchowski napisał(a):
Jak widziałem z porte millot kursują tamtejsze busy, cena online 15 ojro i wyglądało, że co kilkanaście minut. Rezerwacja na stronie lotniska beauvais.


15,90 dokładnie.
Rozkład też jest na stronie lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#423 PostWysłany: 09 Paź 2015 00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
orfik11 napisał(a):
Witam. Mam kilka godzin na pobyt w listopadzie w Beauvais. Jak dostać się do Centrum miasteczka, jaki jest koszt? Ile się idzie na nóżkach? Pozdrawiam


Autobus, linia 12, koszt 0,9€ (cena sprzed roku, więc może się różnić o kilka centów).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
orfik11 lubi ten post.
orfik11 uważa post za pomocny.
 
      
#424 PostWysłany: 09 Paź 2015 00:47 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
szymonpoznan1 napisał(a):
orfik11 napisał(a):
Witam. Mam kilka godzin na pobyt w listopadzie w Beauvais. Jak dostać się do Centrum miasteczka, jaki jest koszt? Ile się idzie na nóżkach? Pozdrawiam


Autobus, linia 12, koszt 0,9€ (cena sprzed roku, więc może się różnić o kilka centów).

Witam. Ślicznie dziękuję. |rozumiem, że jedzie sprzed lotniska? Ile czasu jedzie , gdzie wysiąść w centrum? Proszę o podopowiedz gdzie co tam robić, gdzie zjeść owoce morza czy ślimaki popijając winem? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#425 PostWysłany: 09 Paź 2015 08:05 

orfik11 napisał(a):

Proszę o podpowiedz gdzie co tam robić, gdzie zjeść owoce morza czy ślimaki popijając winem? Pozdrawiam


Będziesz pionierem, póki co bagietka, ser i wino...
Pieszo z lotniska Paryż Beauvais do centrum miasteczka Beauvais 40-50 minut spacerkiem, co do autobusu na rozkładzie masz godziny i minuty co i o której na danym przystanku. w tematach masz informacje, gdzie szukać informacji turystycznej
beauvais-co-zobaczyc,1257,20188

jednodniowka-w-beauvais-z-poznania-fotorelacja,1510,37684
Góra
 PM off
orfik11 lubi ten post.
orfik11 uważa post za pomocny.
 
      
#426 PostWysłany: 10 Paź 2015 10:42 

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 2
Hej, wybieram się jeszcze z jedną osobą z Warszawa Modlin do Paryż Beauvais w dniach 5-9 listopada. Chętnie dogadam się z innymi osobami na wspólny transport :-) razem raźniej, ciekawiej no i taniej ;-) pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#427 PostWysłany: 10 Paź 2015 13:32 

Rejestracja: 10 Paź 2015
Posty: 7
Zbanowany
Recos napisał(a):
Czy ktoś może wie ile w tej chwili kosztuje przejazd z Transportparis.pl spod porte maillot na lotnisko Beauvais?


Transport na Porte Maillot to koszt 15 euro od osoby. Pozdrawiamy www.TransportParis.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#428 PostWysłany: 10 Paź 2015 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2015
Posty: 175
Loty: 226
Kilometry: 356 765
[...] bez targowania i bezpromlemowo z swietnym kontaktem za 13 e http://dojazddoparyza.pl/
[...]


Ostatnio edytowany przez Roku, 27 Lis 2015 20:46, edytowano w sumie 1 raz
bez pseudo i antyreklamy proszę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#429 PostWysłany: 10 Paź 2015 14:01 

Rejestracja: 10 Paź 2015
Posty: 7
Zbanowany
lukass84 napisał(a):
Hej, wybieram się jeszcze z jedną osobą z Warszawa Modlin do Paryż Beauvais w dniach 5-9 listopada. Chętnie dogadam się z innymi osobami na wspólny transport :-) razem raźniej, ciekawiej no i taniej ;-) pozdrawiam


Witam Panie Łukaszu
Jeśli chciałby skorzystać Pan z naszej ofery, proszę odwiedzić stronę http://www.transportparis.pl i dokonać rezerwacji poprzez wypełnienie formularza rezerwacyjnego (zakładka rezerwacje).
Dziennie dowozimy na lotnisko Beauvais ok 60 osób, więc nie ma potrzeby, aby szukał Pan na własną rękę osób do transportu łączonego. Sami jesteśmy w stanie zorganizować grupy aby transport był w korzystnej cenie: 20 euro pod wskazany adres lub 15 euro na Porte Maillot.
Pozdrawiamy http://www.TransportParis.pl


Ostatnio edytowany przez Dorota Kalisz-Kołtun, 10 Paź 2015 20:22, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
KyokoMai uważa post za pomocny.
 
      
#430 PostWysłany: 10 Paź 2015 14:41 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Skoro oferta jeden post powyżej jest tańsza i kosztuje 13e, to dlaczego nie miał by z niej skorzystać.
Taka reklama na siłę nic dobrego nie wróży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#431 PostWysłany: 10 Paź 2015 18:46 

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 198
Witam, ok 10 rano będę na lotnisku, następny lot mam o godzinie ok 19 tego samego dnia. Mam pytanie czy dałbym radę dojechać do Paryża, trochę go zwiedzić i zdążyć na 18? Czy jednak nie bardzo? Oprócz Paryża, są jakieś inne mniejsze miejscowości do zwiedzenia za wyjątkiem Beauvais?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#432 PostWysłany: 10 Paź 2015 20:24 

Rejestracja: 10 Paź 2015
Posty: 7
Zbanowany
pieerx napisał(a):
Skoro oferta jeden post powyżej jest tańsza i kosztuje 13e, to dlaczego nie miał by z niej skorzystać.
Taka reklama na siłę nic dobrego nie wróży.


Wybór należy do klienta, niczego nie narzucamy.

-- 10 Paź 2015 21:33 --

fredbb napisał(a):
Witam, ok 10 rano będę na lotnisku, następny lot mam o godzinie ok 19 tego samego dnia. Mam pytanie czy dałbym radę dojechać do Paryża, trochę go zwiedzić i zdążyć na 18? Czy jednak nie bardzo? Oprócz Paryża, są jakieś inne mniejsze miejscowości do zwiedzenia za wyjątkiem Beauvais?


Wycieczka do Paryża nie ma za bardzo sensu. Proponuje odwiedzić centrum Beauvais w którym jest zabytkowa XVI-wieczna zabytkowa bazylika (należy ona do zabytków UNESCO), następnie odwiedzić jakąś restauracyjkę i spróbować francuskich przysmaków.
Pozdrawiamy TransportParis
Góra
 Profil Relacje PM off
fredbb lubi ten post.
fredbb uważa post za pomocny.
 
      
#433 PostWysłany: 10 Paź 2015 23:11 

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 198
Podejrzewam że chodzi o czas przejazdu do centrum, i w centrum Paryżu mógłbym pochodzić co najwyżej 2-3 godzinki, a i pewnie bym się gubił :) szkoda :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#434 PostWysłany: 12 Paź 2015 13:33 

Rejestracja: 24 Sie 2014
Posty: 4
TransportParis - umówiłem się na transport do Porte Maillot. Na miejscu kierowca stwierdził, że nie ma czasu jechać do Porte Maillot i wysadzi mnie przy najbliższej stacji metra.
Góra
 Profil Relacje PM off
yoshi uważa post za pomocny.
 
      
#435 PostWysłany: 12 Paź 2015 16:34 

Rejestracja: 10 Paź 2015
Posty: 7
Zbanowany
zabierzow napisał(a):
TransportParis - umówiłem się na transport do Porte Maillot. Na miejscu kierowca stwierdził, że nie ma czasu jechać do Porte Maillot i wysadzi mnie przy najbliższej stacji metra.


Dzień dobry
Proszę o wysłanie na nasz adres email (transportparyz@gmail.com) reklamacji. Proszę o podanie daty zdarzenia oraz kierowcę, który Pana obsługiwał.
Pańska sprawa zostanie rozpatrzona oraz zostaną wyciągnięte konsekwencje.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
www.transportparis.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#436 PostWysłany: 13 Paź 2015 00:18 

Rejestracja: 10 Sie 2012
Posty: 19
A jeśli chodzi o pociąg z centrum Beauvais do Paryża to ceny się nie zmieniły w tym roku?? Nadal jest to ok 12 euro(9 studenci) ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
 
      
#437 PostWysłany: 14 Paź 2015 21:48 

Rejestracja: 10 Paź 2015
Posty: 7
Zbanowany
malami napisał(a):
A jeśli chodzi o pociąg z centrum Beauvais do Paryża to ceny się nie zmieniły w tym roku?? Nadal jest to ok 12 euro(9 studenci) ? :)


Mniej więcej. Ceny na konkretny pociąg można sprawdzić na stronie http://www.voyages-sncf.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#438 PostWysłany: 15 Paź 2015 18:51 

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 198
Jeśli chodzi o miejscowość Beauvais. Do tego miasteczka z lotniska dojadę autobusem 12, jeśli chodzi o powrót. To z Beauvais do lotniska także dojadę autobusem nr 12? Czy jakimś innym specjalnym? ok 4-5 h starczy mi na zwiedzenie tego miasteczka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#439 PostWysłany: 15 Paź 2015 18:59 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Tak, dojedziesz tym autobusem również z powrotem na lotnisko i tak, 4-5 godzin spokojnie Ci wystarczy bo poza katedrą za wiele tam niema do oglądania, zwykłe małe francuskie miasteczko.
Góra
 Profil Relacje PM off
fredbb lubi ten post.
fredbb uważa post za pomocny.
 
      
#440 PostWysłany: 20 Paź 2015 09:02 

Rejestracja: 24 Mar 2011
Posty: 118
witam, czy na lotnisku Beauvais jest może jakaś przechowalnia bagażu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 610 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group