Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 228 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 28 Lis 2015 10:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Jaka jest najlepsza opcja transferu z lotniska na dzień dzisiejszy ? :-)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 28 Lis 2015 13:16, edytowano w sumie 1 raz
Okresl "najlepszy" i podaj kontekst dnia dzisiejszego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#162 PostWysłany: 28 Lis 2015 11:49 

Rejestracja: 16 Sie 2015
Posty: 102
Autobus - sieciówka krąży pomiędzy Lotnisko Girona a stacją autobusową w Barce. Dworzec autobusowy jest praktycznie nad stacją metra.
Było o tym.
Jeżeli masz ochotę przy okazji zwiedzić Gironę to pociąg ale szczerze mówiąc Sama Girona to tak na 3-4 godziny zwiedzania.
Ja brałem w jedna stronę auto z wypożyczalni z powodu objazdowki po północy Hiszpanii z opcją zwrotu w Barcelonie ale to jest nieopłacalne przy samym transferze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 05 Gru 2015 15:11 

Rejestracja: 05 Gru 2015
Posty: 5
Cześć,
temat dawno nie poruszany a mam pewne wątpliwości sprawdzając dostępnośc połączeń z lotniska Girona z firmy Sagales.
Przylatuje pod koniec kwietnia z Poznania i ląduje koło 23:40. Wpisując w wyszukiwarce te dane widzę jedynie dostępne połączenie po 9 rano.
Szukając innego połączenia np. do Girony (na nocleg) też nie wyświetla mi się nic.
Czy faktycznie w rozkładzie zimowym (chyba do końca kwietnia taki jest) nie ma połączeń autobusowych z lotniska Girona do Barcelony lub Girony.
Rozumiem, że w takim razie najlepsza opcją jest taxi do Girony (pewnie z 30 euro), tam nocleg i ranny autobus lub pociąg do Barcy?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 28 Gru 2015 00:08 

Rejestracja: 03 Gru 2012
Posty: 42
rw30 napisał(a):
raczej na 100% ostatni bus odjeżdża po wylądowaniu ostatniego samolotu, bez względu na to co podane jest w rozkładzie

możliwe że to jakiś nowy lot, a rozkład na stronie sagales jest jeszcze niedopasowany do niego

zdarzyło mi się przylecieć do Girony z ok. 2-godzinnym opóźnieniem, o 1.30, i autobus ciągle czekał [choć w rozkładzie napisane było że odjeżdża o 23.45 czy jakoś tak]


Dalej to jest aktualne nie wiesz może? Bo mój samolot ląduje 23.45 więc według rozkładu nie zdążę na ostatni bus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 29 Gru 2015 15:49 

Rejestracja: 03 Gru 2012
Posty: 42
Ok już wszystko mam. Znalazłem co chciałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 29 Gru 2015 16:28 

Rejestracja: 05 Gru 2015
Posty: 5
To możesz się podzielić znaleziskiem bo mam w planach lądowanie też przed północą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 02 Sty 2016 20:00 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 3
Witam, podbijam pytanie. Ląduję w Gironie o 23:45, pytanie czy jest jakaś opcja dojechać do Barcelony o tej godzinie? Na stronie przewoźnika teoretycznie połączenia są do 23:30, ale gdzieś już czytałem, że autobusy i tak są jeżeli przylatuje jakiś samolot. Ktoś może potwierdzić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 02 Sty 2016 20:22 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
W tym wątku pisalismy o tym że każdy przylot ma swój autokar do Bar-ny , tylko rozklady są publikowane bez wielkiego wyprzedzenia.
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 06 Lut 2016 11:02 

Rejestracja: 06 Lut 2016
Posty: 2
Hej. No dobra każdy lot ma swój autobus, ale skoro nie ma takiego w rozkładzie to bilet mam kupić już na miejscu czy online na inną godzinę? Wolałbym uniknąć nocki na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 06 Lut 2016 12:15 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Witam , myślę że 99,9% podróżnych kupuje na miejscu , między przylotem a odjazdem .
Miejsc wystarcza , są nienumerowane chyba w dalszym ciągu ...
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off
Michał Czernek lubi ten post.
Saitaver uważa post za pomocny.
 
      
#171 PostWysłany: 26 Lut 2016 13:17 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 50
Hej,

lecę 25.04 KRK - GRO. Przylot planowany jest na 12:15LT. Z tego co przeczytałem, aktualny rozkład jazdy autokarów Sagales publikowany jest z małym wyprzedzeniem i odjazdy są dostosowane do przylotów FR'a. Koszt biletu w jedną stronę dla jednej osoby to 16 euro. Lecimy tam w 6 osób. Wiecie może jak wygląda sprawa z biletami zakupionymi on-line? Jak one wyglądają? Czy w przypadku opóźnienia/przyspieszenia samolotu można pojechać innym autokarem niż jest to wskazane na bilecie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 07 Mar 2016 13:22 

Rejestracja: 03 Gru 2012
Posty: 42
Przylatuję do Girony 27.03 o 23.55 a więc jest to pierwszy dzień świąt wielkanocnych i tutaj mam pytanie.. Czy w święta będzie otwarty ten kiosk z biletami na autobus do Barcelony? Zastanawiam się czy lepiej nie spróbować kupić przez internet bo chyba różnie może być..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 09 Mar 2016 20:58 

Rejestracja: 03 Gru 2012
Posty: 42
ktoś? coś? a tak w ogóle to jest normalny kiosk z tymi biletami czy może jakiś automat stoi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 11 Mar 2016 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2013
Posty: 21
Rozpiska autobusu Girona Airport - Barcelona Nord oraz spowrotem. Czas przejazdu to 75 minut, cena 16 Euro w 1 stronę. Sorki za słabą czytelność fotki:

Image
_________________
Wrocław
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 12 Mar 2016 16:18 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
@bong , kiosk z osobą w środku, nie automat (kilka m-cy temu widzialem/kupowalem)
Wydaje mi się że jest czynny zawsze gdy są przyloty , nawet opóźnione , inaczej autobusy bylyby puste - i tak samo kasa firmy
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off
bong lubi ten post.
bong uważa post za pomocny.
 
      
#176 PostWysłany: 16 Mar 2016 20:17 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 50
Czy ktoś był ostatnio w Barcelonie Gironie i może napisać jak to faktycznie wygląda, tak na miejscu?

Przylot 25.04 12:15, odjazd Sagalesa do Barcelony 12:30. Kolejny odjazd o 14:00. Przecież zakładając że samolot przyleci o czasie i pasażerowie będą mieli bagaże do odebrania z taśmy, nie mają szansy zdążyć na ten autokar 12:30. Rzeczywiście sztywno trzymają się rozkładu jazdy? Czy czekają np. do 12:50 i jadą?

Druga sprawa: zakup biletów. Z tego co przeczytałem zakupu dokonuje się w budce przy autokarze. Czy można tam płacić kartą, czy wyłącznie gotówką? Czy większość osób kupuje bilet na miejscu, czy on-line?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 16 Mar 2016 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
bigbox napisał(a):
Rozpiska autobusu Girona Airport - Barcelona Nord oraz spowrotem. Czas przejazdu to 75 minut, cena 16 Euro w 1 stronę. Sorki za słabą czytelność fotki:

Image


ten post jest do usuniecia, nic na nim nie widac
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 20 Kwi 2016 07:29 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 10
Loty: 34
Kilometry: 74 756
max180 napisał(a):
Witam, mam lot 8-12 październik 2013. Powrót: 6:45 wylot z Girony, a co za tym idzie zgodnie z rozkładem
http://www.sagales.com/pubdocs/3632_aeroport-girona-costa-brava---barcelona-(estacio-nord)-(a-partir-del-01-07-2013)-2013-06-07-(604).pdf
do Girony z Estació del Nord muszę wyjechać z Barcelony o 3:45. W związku z powyższym mam 2 pytania:

1. Bilet powrotny na odcinek Estació del Nord - AEROPORT de GIRONA - Costa Brava mogę kupić od razu po przylocie do Girony;>? Chciałbym kwestię powrotu mieć już załatwioną z góry wcześniej. Jeśli jest taka możliwość, to ile czasu jest ważny bilet? Z tego co wyczytałem, bilety nie są imienne, ale raczej chyba tłoczno o tej godzinie nie powinno być? :)
2. Odnośnie Estació del Nord
http://www.barcelonanord.com/esp/ubicac ... iacion.asp
Gdzie dokładnie znajduje się kasa z biletami do kupienia (pytam na wypadek gdy nie można było zakupić biletu powrotnego na konkretny dzień od razu w Gironie jak przylecę). Ciężko znaleźć? Czy miejsce odjazdu autokaru do Girony(linie 604;>) jest dość dobrze oznaczone? Patrząc na w/w mapkę, to ten żółty plac :)? Wejście od ulicy Ali Bei?
3. Autokary z Girony do Barcelony są bardzo zatłoczone?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)


Witam,
A można sprecyzować, gdzie kupić bilet w GRO po wylądowaniu? U kierowcy czy jest jakieś stanowisko? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 20 Kwi 2016 08:58 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Witam,
Rzuć okiem kilka ostatnich postów przed twoim lub/i na pierwszy post w wątku
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 29 Maj 2016 14:37 

Rejestracja: 28 Lut 2016
Posty: 13
wiem, że większość kupuje bilety na miejscu, na lotnisku GRO.
byłabym jednak spokojniejsza mając je kupione wcześniej :roll:

czy ktoś się wyłamał i kupował już przez internet?
wszystkie bilety kupowane online przychodziły w formie pdf na maila, więc podejrzewam, że tutaj powinno być podobnie?
ale wolałabym mieć potwierdzenie od Was :)

jeśli dobrze rozumiem, to link do autobusów zsynchronizowanych z przylotami, tak? http://www.sagales.com/sale/index.php?sgLang=en
(bo w zakładkach podanych w pierwszym poście są różnice w podanych godzinach odjazdu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 228 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group