Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Wrz 2014 13:38 

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 5
Witam, mam nadzieje że jest to dobry dział na tego typu pytanie, mianowicie, mam w planie wybrać się na mecz Polska - Niemcy 11.10 do Warszawy na Stadionie Narodowym. Pochodzę z Wrocławia i jest fajne połączenie lotnicze Ryanairem. Tylko że przylot do Modlina jest o godzinie 18:55 a sam mecz zaczyna się o 20:45 i moje pytanie brzmi czy po prostu zdążę dostać się na Stadion Narodowy w tym czasie, pod uwagę biorę taxówki (cena około 80 zł)
Proszę serdecznie o opinie w tej sprawie.

Pozdrawiam serdecznie

Załączniki:
Zrzut ekranu 2014-09-21 o 13.35.49.png
Zrzut ekranu 2014-09-21 o 13.35.49.png [ 82.92 KiB | Obejrzany 1228 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2 PostWysłany: 21 Wrz 2014 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
nie wiem jak z kolejkami na samym stadionie, ale jeżeli chodzi o dojazd to nie powinno być problemu taksówka, na tej trasie samolot jest bardzo często przed czasem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Wrz 2014 13:45 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 220
Loty: 4
Kilometry: 3 825
niebieski
Jak nie będzie dużych opóźnień to spokojnie zdążysz. Zwłaszcza taksówką. No ale znam osobiście takich co też lecieli na mecz, też było wszystko na styk. Samolot miał 3h opóźnienia i tyle meczu obejrzeli. Może połowę :) No ale to trzeba mieć wybitnie dużo pecha. Na takiej trasie opóźnień raczej nie ma zbyt wielkich, więc ja bym zaryzykował nawet bez taksy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Wrz 2014 13:54 

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 5
Z chęcią bym rozważył właśnie dojazd pociągiem ale nie wiem czy miałbym na tyle nerwów, bo z pociągiem też może być różnie z opóźnieniem na które nie będę miał żadnego wpływu, a w taksówce zawsze można pojechać inną drogą by było szybciej. Tym bardziej że znalazłem kilka operatorów, np Globo Taxi którzy za całkiem przyzwoitą cenę 90 zł dowiozą na miejsce, jak zapewniają na czas.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Wrz 2014 14:10 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Modlinbusem pojedziesz do centrum za 15 zł. 19.20-20.00. Więc będziesz mieć jeszcze trochę czasu na dotarcie pod stadion. Jest też jakaś szansa zdążyć na kurs o 18.40.

Albo faktycznie pociągiem z Modlina na Warszawę Wschodnią. Autobus lotniskowy KM odjeżdża o 19.03. Na Wschodniej możliwa jest przesiadka na pociąg podmiejski do Warszawy Stadion (zakładając, że tym razem nie wyłączą tego przystanku z ruchu ;) )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Wrz 2014 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 143
Kilometry: 238 089
niebieski
Ja też lecę na mecz, ale z KTW i w piątek tak aby załapać się jeszcze na imprezę jakąś.

Opcję masz np z WRO na lotnisko Chopina. Masz kilka opcji godzinnych wylotu w sobotę. Cena na tripsta 180zł, ale mogę Ciebie poratować kodem na -60zł więc bez stresu za 120zł dolecisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Wrz 2014 14:57 

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 5
Kolego jakbyś mnie poratował tym kuponem -60 zł to byłbym uradowany, a jakby był jakiś na dwie osoby to byłbym w siódmym niebie. Bo jednak 180 trochę mnie odstraszało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Wrz 2014 15:32 

Rejestracja: 26 Sty 2014
Posty: 6
Jak dla mnie to nie ma stresu , można bez problemu zdążyć na mecz nawet lecąc Ryanairem o tej porze. Po pierwsze autobusy i pociągi Kolei Mazowieckich są tak dopasowane, że zaraz po przylocie na lotnisko można w ciągu godziny dojechać na Dworzec Centralny. Latałam już z Modlina i na Modlin nieraz, więc wiem, co piszę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Wrz 2014 15:46 

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 5
dziękuję irene77 za twoją twoją wypowiedź,
właśnie na opinie takich osób jak 'TY czekałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 22 Wrz 2014 12:06 

Rejestracja: 26 Sty 2014
Posty: 6
Proszę bardzo ;) ModlinBusem wychodzi drożej dojazd do miasta niż najpierw autobusem do dworca Modlin i z dworca Kolejami Mazowieckimi do Wschodniej, Centralnej, Zachodniej czy aż do Lotniska Chopina, na którym pociąg kończy trasę. Jeśli masz możliwość kupienia biletu kolejowego regularnego ze zniżkami, nie bierz biletu "specjalnego" na autobus i pociąg, bo kosztuje 15 zł. Kup osobno bilet autobusowy za 5 zł i bilet na pociąg z przysługującą zniżką. Wychodzi taniej o parę złotych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 22 Wrz 2014 12:10 

irene77 napisał(a):
Jak dla mnie to nie ma stresu , można bez problemu zdążyć na mecz nawet lecąc Ryanairem o tej porze. Po pierwsze autobusy i pociągi Kolei Mazowieckich są tak dopasowane, że zaraz po przylocie na lotnisko można w ciągu godziny dojechać na Dworzec Centralny. Latałam już z Modlina i na Modlin nieraz, więc wiem, co piszę.


Nic mi do tego, ale samolot bez opóźnień ląduje o 18:55, mecz rozpoczyna się o 20:45, a i zapewne nie jechałaś w/w trasą przed imprezą sportową na którą przemieszcza się ok. 59 tysięcy kibiców co powoduje totalne zakorkowanie miasta
Góra
 PM off  
      
#12 PostWysłany: 22 Wrz 2014 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
Anonymous napisał(a):
Nic mi do tego, ale samolot bez opóźnień ląduje o 18:55, mecz rozpoczyna się o 20:45, a i zapewne nie jechałaś w/w trasą przed imprezą sportową na którą przemieszcza się ok. 59 tysięcy kibiców co powoduje totalne zakorkowanie miasta


Dlatego wybierz pociąg do Warszawy Wschodniej. Stamtąd pociąg SKM (1 stacja) do Warszawy Stadion.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 22 Wrz 2014 12:29 

Pociągami w przypadku znajomości trasy lub zaznajomienia się z trasą i przesiadkami powinno być ok., choć ryzyko jest spore ze względu na godziny lotu (zapewne przejazd dla kibiców z biletami środkami komunikacji miejskiej w Warszawie tj. metro, autobusy, tramwaje w dniu meczu będzie za darmo, choć nie wiem jak tam jeśli chodzi o koleje podmiejskie i trzeba poczytać)

Ps. Nie wiem dlaczego piszesz tylko o meczu 11.10.2014r. skoro bilety sprzedawane są w pakiecie na oba październikowe, w tym na 14.10.2014r. na narodowym ze Szkocją
Góra
 PM off  
      
#14 PostWysłany: 22 Wrz 2014 12:39 

Rejestracja: 26 Sty 2014
Posty: 6
Anonymous napisał(a):
irene77 napisał(a):
Jak dla mnie to nie ma stresu , można bez problemu zdążyć na mecz nawet lecąc Ryanairem o tej porze. Po pierwsze autobusy i pociągi Kolei Mazowieckich są tak dopasowane, że zaraz po przylocie na lotnisko można w ciągu godziny dojechać na Dworzec Centralny. Latałam już z Modlina i na Modlin nieraz, więc wiem, co piszę.


Nic mi do tego, ale samolot bez opóźnień ląduje o 18:55, mecz rozpoczyna się o 20:45, a i zapewne nie jechałaś w/w trasą przed imprezą sportową na którą przemieszcza się ok. 59 tysięcy kibiców co powoduje totalne zakorkowanie miasta

Jechałam na dużą imprezę sportową we Wrocławiu na stadion i wiem, że na mecze nie a sensu być bardzo dużo przed czasem, bo się wystoi w kolejce i bez sensu będzie czekało. Komunikacja miejska na pewno będzie przeorganizowana w tym dniu, by łatwiej (i szybciej) było dojechać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group