Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#11 PostWysłany: 13 Lut 2013 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Bo to nie jest lot bezpośredni, tylko dwa osobne WRO - BGY i BGY - FEZ
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#12 PostWysłany: 16 Lut 2013 17:38 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 6
Loty: 4
Kilometry: 15 092
Pacjonek, a gdzie takie oferty z Polski mozna znalezc w okolicach majowki i 400 zl?
Ogolnie to szukam czegos w terminie 27 kwiecien- 5 maj (+ ewentualnie 1 dzien przed lub po) z dowolnego lotniska w PL (najlepszy Wroclaw), i chcialbym sie zmiescic w max 600 zl... Narazie najtansze co znalazlem to 800 zl kombinujac z ofertami , ktore znalazl elgigio.

Na ktore lotnisko w Maroku szukac najtanszych polaczen? Jest jakas regula?
I jak cenowo w porownaniu do innych miast wypadaja Marakesz i Casablanca? (Bo mniej-wiecej taka trase bede chcial zrobic)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 16 Lut 2013 20:33 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
HisAirness bo to jest lot łączony przez Mediolan Bergamo ,dlatego nie możesz go znależć z Wrocławia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 16 Lut 2013 20:49 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 6
Loty: 4
Kilometry: 15 092
Patrzylem oddzielnie najpierw na loty Wro-Mediolan Bergamo RT a nastepnie na Bergamo-Maroko RT. I wyszlo 800. To pewnie dlatego, ze nieco inne daty. Niemniej chetnie bym sie dowiedzial gdzie kolega wyzej znalazl loty za okolo 400 zl, nawet laczone.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 16 Lut 2013 20:53 

Rejestracja: 27 Gru 2012
Posty: 41
Loty: 55
Kilometry: 83 807
Moj plan na majówke to też Maroko z dodatkiem Giblartaru i Andaluzji. Szukam jeszcze połączeń. W ostateczności bezpośrednio z Krakowa do Malagi a powrót z Fezu lub Marakeszu przez Londyn Stansted. Termin między 27 kwietnia - 8 maja w zależności od przelotów. Wiadomo - tanie noclegi i autobusy lub pociągi Z Gibraltaru do Tanigeru promem. Jeszcze nie poldliczyłam kosztu cłosci ale będę szukac najtaniej i najwygodniej. Jacyś chętni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 20 Lut 2013 13:30 

Rejestracja: 08 Sty 2011
Posty: 43
joannajo, jak prezentują się orientacyjne koszty Malaga - Gibraltar - Tangier?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 19 Mar 2013 15:32 

Rejestracja: 27 Gru 2012
Posty: 41
Loty: 55
Kilometry: 83 807
propozycja na majówke
połączenia, co prawda roche ekstremalne bo z podręcznym moim "ulubionym" ryanem

WAW - EMA - AGP 27.04.2013 - 200 zł
powrót
FEZ - BGY - KRK 7.05. 2013 230 zł (jest opcja ze jednak powrót z rejestrowanym, trzeba na pamiątki miec miejsce)

szukam towarzystwa w planach: Malaga, Grenada, Ronda, Giblartar, Taniger, Fez
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 19 Mar 2013 23:36 

Rejestracja: 07 Mar 2013
Posty: 21
joan napisał(a):
Jeszcze się zastanawiam czy taniej by nie było do Agadir? Nie wiem tylko ile czasu zajmuje przejazd do Marrakesz i ile kosztuje.
Co wy na to?



z Agadiru udała mi się podróż do Casablanki autokarem niedrogo przejazd 5 h
a potem z Casa do Marakeszu pociągiem tez tanio ok 4 h
z Marakeszu do Agadiru ok 5 h autokarem ;)

(wszystko to przejazdy nocne ;))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 20 Mar 2013 10:53 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 48
Hej,

Też jestem z Krakowa i rok temu leciałem z Rzeszowa.
Do Rzeszowa dostaniesz się tani autobusem lub jak ja autostopem.
Leciałem liniami Ryanair na trasie RZE-BARCELONA GIRONA-MARAKESZ, FEZ-BARCELONA GIRONA-RZESZÓW. Całkowity koszt w maju 2012 za 4 loty 370 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group