Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Lot transferowy
#1 PostWysłany: 31 Paź 2014 18:52 

Rejestracja: 31 Paź 2014
Posty: 5
Witam wszystkich.

Mam pytanie. Lecę ze Sztokholmu do Miami przez Heatrow. Z uwagi na to, że przylot na Heatrow jest wieczorem a odlot do Miami rano wynająłem hotel przy Terminalu 5. Bagaże w Sztokholmie zostaną nadane do miejsca docelowego, czyli Miami. Czy bez problemu mogę opuścić lotnisko, przejść odprawę udać się do hotelu i rano wrócić ponownie się odprawić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Lot transferowy
#2 PostWysłany: 31 Paź 2014 19:04 

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 248
możesz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lot transferowy
#3 PostWysłany: 31 Paź 2014 19:09 

Rejestracja: 31 Paź 2014
Posty: 5
Czyli spokojnie udaję się do odprawy i rano wracam bezpośredni do kontroli bez odprawy?

-- 31 Paź 2014 18:09 --

Tzn do odprawy paszportowej przy przylocie na Heatrow a rano do kontroli bezpieczeństwa od razu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lot transferowy
#4 PostWysłany: 31 Paź 2014 19:40 

Rejestracja: 10 Cze 2014
Posty: 241
Możesz poprosić o nadanie bagażu do Londynu a potem rano nadać go dalej. Zreszta napewno podczas check in w Sztokholmie cię o to zapytają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lot transferowy
#5 PostWysłany: 31 Paź 2014 20:13 

Rejestracja: 31 Paź 2014
Posty: 5
Dziękuję. Jeszcze jeden szczegół: po wylądowaniu w Londynie zanim wyjdę poza odprawę paszportową muszę odebrać bilety na lot do Miami, czy mogę to zrobić rano przed wejściem do kontroli bezpieczeństwa. Lecę BA, czyli rozumiem muszę znaleźć ich biuro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lot transferowy
#6 PostWysłany: 31 Paź 2014 20:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Nie bilety, a karty pokładowe.

Nigdy tak nie leciałem (z nocną przesiadką znaczy), ale zgaduję (jestem na 99% pewny) że dostaniesz je wszystkie w Sztokholmie. Nie napisałeś czym lecisz, ale pewnie możesz załatwić odprawę w domu, wydrukować sobie karty pokładowe, a potem w Sztokholmie i Londynie pokazać się z nimi i nadać tylko bagaż w okienku :)
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lot transferowy
#7 PostWysłany: 31 Paź 2014 20:32 

Rejestracja: 31 Paź 2014
Posty: 5
British Airways
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lot transferowy
#8 PostWysłany: 31 Paź 2014 20:42 

Być może będziesz nawet zmuszony odebrać bagaż w Londynie, bo nie zawsze, mając nocną przesiadkę, można nadać bagaż do miejsca docelowego (lecąc np. przez DUS nie można).
Karty pokładowe dostaniesz na stanowisku check-in, gdzie nadajesz bagaż.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Lot transferowy
#9 PostWysłany: 31 Paź 2014 20:56 

Rejestracja: 31 Paź 2014
Posty: 5
Widzę też możliwość odprawy przez internet na 24 godziny przed wylotem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group