Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 30 Mar 2015 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 460
srebrny
W California Science Center można za darmo zobaczyć samoloty F-20 i T-38, a za 2 dolary prom kosmiczny.
http://californiasciencecenter.org/exhi ... -endeavour
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 03 Gru 2015 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 62
Loty: 14
Kilometry: 35 620
Dla fanów rapu jest wycieczka z przewodnikiem po osiedlu za 75$ (Watts, South Central, Compton etc.)

http://www.lahoodlifetours.com

Ja jestem takim fanem od 20 lat ale nie jestem przekonany czy zostawałbym w L.A. tylko po to...i za taki hajs...myślę na ile ryzykowne by było samemu wjechanie tam ...np.w Rio dopiero ostatniego dnia mnie skroili :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 12 Gru 2015 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Jezeli w przerwach pomiedzy meczami chcesz porobic cos innego niz jezdzenie po okolicy i nie masz nic przeciwko wydaniu kasy na bilety i atrakcje to jest opcja z GO LA card. Wstep do wielu platnych atrakcji w miescie.
http://www.smartdestinations.com/los-an ... llInc=true

A wracajac do parkow narodowych w zimie, to jak to bylo juz napisane przez innych, na 99% bedziesz mial w gorach problem ze sniegiem. W pazdzierniku w Sequia NP juz temperatura spadala do 0-5 stopni w dzien, a w niektorych miejscach lezal jeszcze snieg z poprzedniego roku. Do tego warunki do chodzenia po gorach na tym poziomie zmianialy sie z minuty na minute od pelnego slonca do 100% chmur. W wielu miejscach nic nie bylo widac...jak na zalaczonych zdjeciach. Dopiero wyjscie powyzje chmur troche pomagalo.

Załączniki:
3.jpg
3.jpg [ 88.08 KiB | Obejrzany 960 razy ]
2.jpg
2.jpg [ 79.71 KiB | Obejrzany 960 razy ]
1.jpg
1.jpg [ 143.64 KiB | Obejrzany 960 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group