Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Wrz 2012 19:22 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 245
niebieski
Wybieram się do Londynu na 1 dzień na zakupu.
Mam pytanie gdzie jechać na zakupy (Oxford Street ?) i jak najtaniej dostać się do centrum. Biorę pod uwagę Easy Bus i zastanawiam się czy można by dojechać np do Earls Ct West Cromwell Rd i dojść z buta
Przylatuje do Luton 0 7.30 a wracam 20.40
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#2 PostWysłany: 30 Wrz 2012 21:54 

Rejestracja: 04 Lip 2010
Posty: 61
Najlepiej na Oxford Street. Dużo sklepów duży wybór, a jeżeli chodzi o tanie zakupy to PRIMARK teraz otworzyli drugi więc na początku i na końcu Oxford St. są ten nowy jest największy w Europie (jak mi powiedział sprzedawca w sklepie). Co do kwestii spacerku z Earl's Court to polecam GoogleMaps niby daleko nie jest ok 45min spacerkiem przez Kensigton Garden. Lepiej chyba na piechotę to sobie chociaż coś zwiedzisz plus możesz po drodze zajść do Harodsa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Paź 2012 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 616
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
A może centrum handlowe Westfield?

Z tej ulicy o ktorej mowisz w sumie niedaleko, sklepów mnóstwo :)
Zawsze pod dachem, gdyby np. padało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Paź 2012 22:36 

Rejestracja: 19 Wrz 2011
Posty: 193
najwieksze centrum handlowe to Westfield Stradford , z Earls Court jest niedaleko do Westfield Shepherds Bush ale generalnie Oxford Street to najlepszy wybor
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Paź 2012 20:17 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
Gdyby bilety z Luton easybusem były takie tanie jak na Earl's Court poleciłbym Ci wypad do Brent Cross. Tam jest mega centrum handlowe i w porównaniu z Oxford Street łatwiej jest trafić na jakieś sale. wydaje mi się że Primark tez tam jest ;)
Ale na Brent Cross z Luton trzeba dać ok 8-10 funtów z jedną stronę a na Earl's Court idzie wychaczyć od 2 funtów, chociaż nie wiem kiedy dokładnie lecisz to nie mam porównania w cenach transportu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Paź 2012 20:45 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 370
niebieski
Oxford Street to dobry wybór. Jeśli chodzi o spacer to polecam autobus 10 - wierz mi lepiej oszczędzać nogi bo zakupy trochę Ci zajmą;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Paź 2012 12:49 

Rejestracja: 06 Lut 2012
Posty: 32
polecam jeszcze przemieszczanie się rowerem barclays bike hire http://www.tfl.gov.uk/roadusers/cycling/14808.aspx

placisz 1Ł za 24h dostęp do rowerów, i każdy przejazd do 30 min masz gratis! ja będę korzystać w weekend, dam znać jak dobre to rozwiązanie. - trzeba miec debetowa/kredytowa kartę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Gru 2012 16:49 

Rejestracja: 29 Lis 2012
Posty: 34
Loty: 20
Kilometry: 38 364
Sweetka napisał(a):
polecam jeszcze przemieszczanie się rowerem barclays bike hire http://www.tfl.gov.uk/roadusers/cycling/14808.aspx

placisz 1Ł za 24h dostęp do rowerów, i każdy przejazd do 30 min masz gratis! ja będę korzystać w weekend, dam znać jak dobre to rozwiązanie. - trzeba miec debetowa/kredytowa kartę



I jak ? Warto skorzystać z systemu rowerowego :)?
_________________
http://podrozysmak.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Gru 2012 17:49 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 561
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Ja korzystałem z tego systemu. jest bardzo prosty wbrew pozorom. Jeśli chce się jednak jeździć za darmo to trzeba się dobrze rozeznać gdzie są punkty dostępowe i dość mocno się czasami śpieszyć.:-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Gru 2012 18:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2011
Posty: 93
Loty: 31
Kilometry: 40 220
ja korzystałem za 1Ł. w centrum nie ma problemu, żeby znaleźć stację, są blisko. jedynie raz w okolicach tower bridge nie było wolnego miejsca do zaparkowania i skończylo sie przejazdem mostem na drugą stronę :-)
_________________
http://www.ozlandtravel.com
Facebook: Ozland Travel, Instagram: Ozland Travel
Australia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 13 Gru 2012 22:21 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
A zna ktoś może jakieś centrum handlowe otwarte w soboty np. do 22?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 23 Gru 2012 20:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2012
Posty: 150
Loty: 16
Kilometry: 20 944
a robil ktos zakupy w sportsdirect> ceny na stronie sa rewelacyjne tylko jak czy w sklepie sa takie oferty i produkty na stanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Gru 2012 20:52 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Ten sklep jest gdzieś w Centrum Londynu? Niestety nie znam Londynu, byłem tylko raz we wrześniu. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 24 Gru 2012 02:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
bkolakowski napisał(a):
a robil ktos zakupy w sportsdirect> ceny na stronie sa rewelacyjne tylko jak czy w sklepie sa takie oferty i produkty na stanie?

Byłem kilka razy w sportsdirect w Milton Keynes, i nawet udało się upolować lepsze promocje niż na stronie były. Tylko że często na najlepszych obniżkach są już ostatnie rozmiary i ciężko trafić swój. I nie radziłbym się nastawiać, że to co sobie upatrzysz w internecie akurat w tym sklepie do którego pójdziesz będzie.

orfik11 napisał(a):
Witam. Ten sklep jest gdzieś w Centrum Londynu? Niestety nie znam Londynu, byłem tylko raz we wrześniu. Pozdrawiam

W Londynie będzie ich pewnie z paręnaście. Taka sieć jak powiedzmy u nas go sport. Na stronie internetowej możesz sprawdzić gdzie są dokładnie.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 24 Gru 2012 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 616
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
Największy jest w samym centrum, tuż przy Piccadily Circus, nazywa się Lilywhites. W sumie ma 5 pięter z wszystkimi działami i markami sportsdirect np.fieldandtrek. Promocyjne ceny powinny być te same co na www. Sam kupowałem tam buty trekkingowe i plecak karrimora w cenie połowę niższej niż w Polsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 29 Gru 2012 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2011
Posty: 1175
Zbanowany
niebieski
A czy w tego typu sklepach mozna zakupic set na via ferraty czyli kask uprzaz i lonza?

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 03 Sty 2013 16:52 

Rejestracja: 13 Paź 2012
Posty: 11
tobe napisał(a):
ja korzystałem za 1Ł. w centrum nie ma problemu, żeby znaleźć stację, są blisko. jedynie raz w okolicach tower bridge nie było wolnego miejsca do zaparkowania i skończylo sie przejazdem mostem na drugą stronę :-)


myślicie że w lutym także to będzie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 31 Mar 2013 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
Zdecydowanie kombinacja Oxford Street + Regents Street zaczynając od Primarka (Marble Arch) lub od Piccadilly Circus idąc w górę - najłatwiejszy dojazd i najwięcej sklepów flagowych.
Do Westfield Stratford jest zły i kosztowny dojazd, a Westfield White City nie ma Primarka.

System rowerowy jest w porządku, tylko brakuje kierunkowskazów, gdzie znajdują się stacje dokowania - często są one ukryte w bocznych uliczkach. Zdecydowanie polecam wcześniej zapoznać się z ich mapką i zaplanować podróż lub korzystać z jakiejś mapy offline na smartphone.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kara lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Londyn- zakupy
#19 PostWysłany: 10 Lis 2014 15:41 

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 59
Cześć! Wybieram się do Londynu i przy okazji chciałbym zrobić małe zakupy. Czy możecie polecić jakieś outlety i galerie w Londynie? Głownie zależy mi na markach sportowych, np Nike. Może mają gdzieś jakieś sklepy firmowe? Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn- zakupy
#20 PostWysłany: 10 Lis 2014 15:46 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Jeśli chodzi o artykuły sportowe to poszukaj sobie w necie londyńskich adresów Sportsdirect'a (www.sportsdirect.com)
Sporo ich w Londynie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
bambaleon uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group