Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Lut 2016 16:04 

Tak mnie ostatnio natchnęło, że może by się kiedyś wybrać do Londka ale nie na jednodniówkę (bo takie banalne :D ) ale na jednonockę, bo wiadomo, że taka metropolia by night na pewno ładnie wygląda.
Czy ktoś już przerabiał taką nocną włóczęgę po Londynie?
Góra
 PM off
becek lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 08 Lut 2016 16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2011
Posty: 152
Mam znajomego który coś takiego przerobił
Wiem tylko że było to jakoś w lecie, nie przypominam sobie żeby zbytnio narzekał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Lut 2016 16:12 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
A co wlasciwie bys chciala robic? Spacerowac? Chodzic po klubach? Czy cos innego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Lut 2016 16:13 

Na bywanie w londyńskich lokalach mnie nie stać :P , interesowałoby mnie włóczenie się po mieście, nocne zwiedzanie.
Góra
 PM off
becek lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 08 Lut 2016 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
to i ja sie pisze
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 08 Lut 2016 16:30 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
I ja też chętnie, ale wizyta w pubie obowiązkowo
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
becek lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 08 Lut 2016 16:37 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Byłem i polecam ;)

Image


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
seba lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 08 Lut 2016 16:47 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Jeśli chodzi o Londyn nocą, to Greenwich jest ciekawe, ale obowiązkowo Canary Wharf. W nocy jest tam genialny klimat, gdyż wszystko jest zamknięte, pięknie podświetlone i jesteśmy całkowicie sami, ciężko spotkać tam kogokolwiek po zmroku. Do tego poza samym miejscem, które robi wielkie wrażenie, mamy najlepszy widok na londyńskie City, które nocą wygląda bardzo reprezentatywnie.

Ogólnie jestem fanem jednonocek, bywałem na takowych zdecydowanie częściej niż na jednodniówkach.
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 08 Lut 2016 16:56 

Tak przy okazji tematu podrzucam:

http://www.freetoursbyfoot.com/free-thi ... -at-night/
http://www.freetoursbyfoot.com/which-ar ... ght-tours/
Góra
 PM off  
      
#10 PostWysłany: 08 Lut 2016 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
singielka_1976 napisał(a):
[...] Czy ktoś już przerabiał taką nocną włóczęgę po Londynie?


Niejednokrotnie. Oprócz ww. Canary Wharf fajne są City, Southbank, Knightsbridge i Chelsea. Parki królewskie są zamykane po zmroku i lepiej nie skakać przez płot. ;-)

Ładnie podświetlone są mosty - te w zachodniej części miasta (Alberta czy Hammersmith) są bardzo urokliwe - oraz niektóre budynki typu dworzec St Pancras czy Royal Albert Hall.

Metro wprawdzie nadal w nocy nie jeździ, ale jest sporo autobusów nocnych i linii 24h (omijałabym weekendy, bo wtedy bywają zatłoczone i można mieć ciekawe ;-) towarzystwo). Przez Meetup można się podłączyć pod jakąś grupę łazikujących, cykających fotki lub patrzących w niebo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 08 Lut 2016 20:54 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Ale to chyba wiosną ? Bo teraz pora deszczowa. Czy są jakieś całodobowe puby by zakończyć i przeczekać chłostę deszczową ? @Kara
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Lut 2016 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
no raczej jak cieplo bedzie i na glowe nie padac
a pub of course zaliczymy :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 08 Lut 2016 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
@oskiboski całodobowo można się napić chyba tylko w hotelu. Wydaje mi się, że puby mogą mieć licencję na podawanie alkoholu max. do 3 rano. Chociaż taki Bar Italia w Soho podobno jest otwarty całą dobę i serwuje jakieś procenty. Sporo jest też tzw. drinking dens czyli miejsc, które z zewnątrz nie wyglądają jak lokal (bez skojarzeń :-) ). Zwykle bywają czynne do ostatniego goscia albo dopóki barmanom starczy cierpliwości - cokolwiek zajdzie pierwsze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 08 Lut 2016 21:10 

Can be useful:

http://www.barchick.com/24-hour-london/
http://www.fluidlondon.co.uk/newsview/2 ... -in-london
http://www.timeout.com/london/clubs/all ... -till-dawn

@becek- z tym nie pada to wiesz jak jest w Londku, w czerwcu przemokłam 2 razy w ciągu dnia a w lutym ubiegłego roku piękne słonko i +12C :P .
Góra
 PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 08 Lut 2016 21:35 

One night in London może być równie ciekawa jak "1 Night in Paris". Bawcie się dobrze.
Góra
 PM off  
      
#16 PostWysłany: 11 Lut 2016 06:18 

Może w Londynie jest coś takiego jak noc muzeów? Trzeba by się zapytać naszej londynolożki o nicku @Kara
Góra
 PM off  
      
#17 PostWysłany: 11 Lut 2016 08:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Jest - nawet 2 razy do roku, ale niekoniecznie 4free w każdym obiekcie. Więcej informacji (będzie) można znaleźć (z czasem) tu: http://museumsatnight.org.uk.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 11 Lut 2016 10:51 

Future dates of Museums at Night
To help with your advance planning, here’s when the festival will take place over the next few years – pop the dates in your calendar now!
Wednesday 11 – Saturday 14 May 2016
Friday 28 – Saturday 29 October 2016
Wednesday 17 – Saturday 20 May 2017
Friday 27 – Saturday 28 October 2017
Wednesday 16 – Saturday 19 May 2018
Friday 26 – Saturday 27 October 2018
Góra
 PM off  
      
#19 PostWysłany: 11 Lut 2016 12:08 

Rejestracja: 02 Maj 2012
Posty: 152
Loty: 87
Kilometry: 133 780
Ja tez polecam Londyn noca. Bardzo ladnie wyglada. Osobiscie mimo ze tu mieszkam nie 'lazilam' po miescie pozniej niz 1:00 rano. Ale wiadomo czesto sie wraca z roznych miejsc to sie wiele widzi. Wiekszosc atrakcji polecanych na dzien jest ladnie podswietlona w nocy. Trzeba brac tylko pod uwage ze jak bedzie zimno moze byc ciezko. Ale wtedy mozna zawsze wskoczyc w autobus i pojezdzic po stolicy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 05 Maj 2016 15:23 

Wieczorne atrakcje inne niż pub :)
http://www.visitlondon.com/things-to-do ... 00-ongoing
Góra
 PM off
Kara lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group