Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 122 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 13 Lip 2014 14:30 

Rejestracja: 31 Sie 2013
Posty: 219
vivere napisał(a):
justunia1 napisał(a):
a jesteś pewien, że nie wraca rezerwacja do systemu?


a skąd mam mieć pewność? ;)

sprawdzałem przez kilka godzin po wrzuceniu posta przez Grovera, potem na drugi i trzeci dzień kilka razy i nie było
może w międzyczasie wpadła i ktoś zgarnął



mogłeś dzwonić do hotelu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#82 PostWysłany: 13 Lip 2014 14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
justunia1 napisał(a):
vivere napisał(a):
justunia1 napisał(a):
a jesteś pewien, że nie wraca rezerwacja do systemu?


a skąd mam mieć pewność? ;)

sprawdzałem przez kilka godzin po wrzuceniu posta przez Grovera, potem na drugi i trzeci dzień kilka razy i nie było
może w międzyczasie wpadła i ktoś zgarnął



mogłeś dzwonić do hotelu


bez przesady-aż takiego ciśnienia nie miałem bardziej byłem ciekaw czy faktycznie odwołane rezerwacje wracają do puli
ale chyba jest tak jak z PointBreaks - czyli nici :)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 13 Lip 2014 15:01 

Rejestracja: 31 Sie 2013
Posty: 219
a czy jest ktoś kto w tym roku już skorzystał z promocji Lindnera?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 16 Lip 2014 21:23 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Bede rezygnowal z lindnera niestety, ponieważ auto mi kleknelo po wycieczce do budapesztu, a nie chce na sile robuc wyjazfu w ramach ktorego gdzies na autobanie bede stal i czekal na pomoc.

Zatem pytanie czy ktos juz przerabial zmiane nazwiska goscia "przewodniego" na innego. Jesli jest to mozliwe to chetnych zaoraszam na PW, wyjazd 20-30 lipca czyli taki last.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 17 Lip 2014 23:15 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 663
Przez przypadek zobaczyłam, że są jeszcze noclegi z promocji, np. Congress Hotel Düsseldorf dla 2 osób, na noc 18/19.07., więc taki last, ale pewnie są też inne. Jedyny warunek, to to, że raczej nie za darmo - wspomniany przeze mnie nocleg jest w cenie do -80%. Wydaje mi się więc, że zmieniając rabat (a w końcu to jest "powyżej 800 km", czyli 1000 też powinno przejść ;) ) można znaleźć jeszcze niezłe okazje :)

edit: jest też na przykład Comfort Class Queen Zimmer na noc 13/14.09 w tym samym hotelu z rabatem 70% (czyli 34,20EUR).
_________________
Relacje z podróży: http://www.sercewpodrozy.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 25 Lip 2014 01:55 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Piszę z Lindner Main Plaza we Frankfurcie. Rezerwowałem jedynkę na dwie noce.
Po przedstawieniu się na recepcji, bez podawania jakichkolwiek dokumentów, w wydrukowanej przez hotel rezerwacji z kwotą 0 euro, uzupełniłem tylko datę urodzenia, może to taka weryfikacja :P oraz się podpisałem.
W depozycie zostawiłem 30 euro, zamiast zabezpieczać kartą kwotę 100 euro.
Wniosek o członkostwo uprawniające do darmowego korzystania z wifi złożyłem trzy dni temu, jak już nie miałem czego robić na lotnisku ale wystarczyło podać swój nr członkowski z maila, by otrzymać dobowe kody na neta.
PS W lodówce zmieści się coś do schłodzenia :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 27 Lip 2014 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2010
Posty: 92
Loty: 128
Kilometry: 216 022
Ja przerobilem już BayArena w Leverkusen oraz trzygwiazdkowy Much. Jak macie pytania to piszcie. Może tylko potwierdzę, że krótko przed wyjazdem wyrobiłam tę kartę LindnerNights. Oczywiście fizycznie jeszcze jej nie mam. Nie było jednak problemu z uzyskaniem darmowego kodu do WiFi. Prosiliśmy od razu na kilka urządzeń. Aha, w BayArena minibar zamknięty na kluczyk. Po podaniu numeru karty kredytowej na szczęście otworzyli (oczywiście ma służyć jako lodówka).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 27 Lip 2014 22:21 

Rejestracja: 04 Sty 2014
Posty: 232
niebieski
A jak z check-inem? Zameldowanie z dowodu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 27 Lip 2014 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2010
Posty: 92
Loty: 128
Kilometry: 216 022
Zawsze proszą o dokument z adresem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 28 Lip 2014 17:38 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 426
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Grover napisał(a):
Ja przerobilem już BayArena w Leverkusen oraz trzygwiazdkowy Much. Jak macie pytania to piszcie. Może tylko potwierdzę, że krótko przed wyjazdem wyrobiłam tę kartę LindnerNights. Oczywiście fizycznie jeszcze jej nie mam. Nie było jednak problemu z uzyskaniem darmowego kodu do WiFi. Prosiliśmy od razu na kilka urządzeń. Aha, w BayArena minibar zamknięty na kluczyk. Po podaniu numeru karty kredytowej na szczęście otworzyli (oczywiście ma służyć jako lodówka).


Wybieram sie do Leverkusen pod koniec sierpnia. Mam zamiar skoczyc na meczyk bo tego dnia bedzie gral Bayern :) Czy moglbys powiedziec jak tam dotrzec? Na ktore lotnisko przylecieliscie? Dortmund czy Kolonia? Co tam wogole jest fajnego w okolicy stadionu? Pozdrawiam
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 30 Lip 2014 13:05 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 426
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Hej Grover, Napiszesz coś? Pozdrawiam
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 30 Lip 2014 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1521
Loty: 619
Kilometry: 992 187
srebrny
Nocowałem w Much już dwukrotnie- po drodze do oraz wracając z Francji z urlopu. Za drugim razem recepcjonista rzeczywiście sprawdził adres w dowodzie i weryfikował odległość. Świetne śniadanie, basen, sauny z gratisową herbatką w cenie- zero problemów, rewelacja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 30 Lip 2014 13:38 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
dos70 napisał(a):
Wybieram sie do Leverkusen pod koniec sierpnia. Mam zamiar skoczyc na meczyk bo tego dnia bedzie gral Bayern :) Czy moglbys powiedziec jak tam dotrzec? Na ktore lotnisko przylecieliscie? Dortmund czy Kolonia? Co tam wogole jest fajnego w okolicy stadionu? Pozdrawiam


Do Leverkusen najbliżej będziesz miał z lotniska w Kolonii. Dojedziesz tam z lotniska S-Bahn'em do Leverkusen Mitte i potem autobusem na jesdnym bilecie za 2,7 EUR OW. Możesz kupić bilet czteroprzejazdowy lub całodzienny. Więcej tutaj.http://www.kvb-koeln.de/german/tarif/eng.html
Można też z Leverkusen Mitte przejść się na piechotę przez park ok. 1-1,5 km (obok boisk treningowych)
W okolicy stadionu i samym Leverkusen nie ma nic ciekawego, ale do Kolonii koleją masz 10-15 minut do Duesseldorfu 20-25 min
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 30 Lip 2014 16:16 

Rejestracja: 31 Sie 2013
Posty: 219
a jak hotel we Frankfurcie i Koloni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 30 Lip 2014 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2010
Posty: 92
Loty: 128
Kilometry: 216 022
dos70 napisał(a):
Wybieram sie do Leverkusen pod koniec sierpnia. Mam zamiar skoczyc na meczyk bo tego dnia bedzie gral Bayern :) Czy moglbys powiedziec jak tam dotrzec? Na ktore lotnisko przylecieliscie? Dortmund czy Kolonia? Co tam wogole jest fajnego w okolicy stadionu? Pozdrawiam


Sprawa lotniska już wyjaśniona. A co do atrakcji. Obawiam się, że nie tylko w okolicy stadionu ale wręcz w całym Leverkusen nie ma nic fajnego. Miasto przemysłowe, istnieje jakieś 100 lat, tylko dlatego, ze w tej okolicy fabryki chemiczne zakładał w XIX wieku niejaki Carl Leverkus. Dla mnie Leverkusen stanowiło wyłącznie bazę wypadową do Kolonii.

W najbliższej okolicy stadionu McDonalds i parkingi. Nieco dalej są jakieś sklepy, kebaby, itd.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 30 Lip 2014 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Za miesiąc będę w Dusseldorfie. Dwa pytania odnośnie tej promocji.
Czy ktoś meldował się po 18.00, czy był jakiś problem?
Czy ktoś podróżując w dwie osoby rezerwował dwie doby na jedną osobę, a kolejną na drugą?
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 01 Sie 2014 11:54 

Rejestracja: 01 Sie 2014
Posty: 2
Mam do oddania (jeśli jest to możliwe) 6 noclegów we Frankfurcie od dzisiaj do 7.08. Po dwie noce w każdym z hoteli Lindner. Zrobiłam rezerwację z Krakowa. Zadeklarowałam odległość 1000 km.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 01 Sie 2014 16:06 

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 430
niebieski
To najpierw zadzwoń/napisz do hotelu czy można zmienić...

P.S. Rzucili się na darmowe noclegi, a potem nikt nie jedzie...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#99 PostWysłany: 01 Sie 2014 16:19 

Rejestracja: 01 Sie 2014
Posty: 2
Jak ktoś będzie potrzebował, to sam zadzwoni i sprawdzi.
Są sytuacje, gdy musisz zostać :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 01 Sie 2014 17:41 

Rejestracja: 04 Sty 2014
Posty: 232
niebieski
Pozdrawiam z Lindner Dom Residence z Kolonii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 122 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group