Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Maj 2015 08:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 240
Dosyc ciekawy kierunek. Rezerwacja na budgetair.pl

Załączniki:
timor.JPG
timor.JPG [ 24.52 KiB | Obejrzany 979 razy ]
_________________
http://thebadpilotsblog.blogspot.com/
Mój lotniczy blog po angielsku.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 26 Maj 2015 15:19, edytowano w sumie 1 raz
poprawa tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 26 Maj 2015 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Raczej zachodni :)
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cavalierjan uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 26 Maj 2015 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 240
Faktycznie, przynajmniej wyspa mi się nie pomyliła ;) Z Kupang do Dili (Timor Wschodni) można się dostać promem za 35$, tutaj mam linka: http://www.florescharm.com/tour.php?nam ... li+&id=234
_________________
http://thebadpilotsblog.blogspot.com/
Mój lotniczy blog po angielsku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Maj 2015 12:49 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 280
Loty: 14
Kilometry: 23 177
niebieski
Alternatywą dla podróży promem jest przejazd autobusem z Kupangu do Dilli w Timorze Wschodnim (Timor Leste) - kosztuje około 21 USD. Jeśli przekraczasz granicę lądową musisz najpierw uzyskać w Kupangu bezpłatną "autoryzację" co pozwoli na kupno wizy za 30 USD na granicy. Wiza jest ważna do 90 dni, z możliwością przedłużenia na kolejne 60. Podróż autobusem trwa 12-13 godzin. Na granicy następuje przesiadka do drugiego autobusu. Nie wiem czy jeszcze jest to aktualne ale przewozy wykonywały firmy: Timor Tour & Travel, Paradise Travel, and Valley Desert Travel.

-- 27 Maj 2015 13:12 --

Trzy razy w tygodniu między Dili i Pante Makasar, stolicą enklawy Ocussi pływa prom, dzięki któremu można przemieścić się między dwoma częściami Timoru Wschodniego bez przejazdu przez terytorium Indonezji.
Prom odpływa z Dili po południu w poniedziałek, środę i piątek i przybywa przed świtem następnego dnia do Pante Makasar. Z Pante Makasar odpływa we wtorek, czwartek i sobotę.
Cena ok. 5USD, miejsce VIP (pokój z leżanką i klimą) - dodatkowe ok. 5USD.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamil lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group