Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 03 Kwi 2014 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 768
Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
Jestem dopiero teraz bo musiałem trochę odespać. Czekał mnie powrót do Poznania z TLK. No więc z WRO wylecieliśmy o czasie i z racji lekkiego zapasu jaki zawsze jest dopisywany do godzin lądowań dotarliśmy do Modlina ok.5 minut przed czasem. Na tym locie miałem jeszcze wyjątkowo dobre miejsce do przesiadki - 2C, więc wspomniałem tylko stewce, że będę tu wracał i wybiegłem samolotu ostrzelony migawkami aparatów. Po chwili zaczepił mnie pracownik lotniska ubrany w jaskrawą kamizelkę i zapytał tylko - 'Gdańsk?'. Jak już przytaknąłem to stwierdził, że spróbuje mnie przepchnąć. Głupotą było to, że musiałem przejść dworem całą długość terminala i do security wracać w ten sam sposób tylko środkiem, no ale ważne, że chociaż próbował pomóc. W każdym razie ostatecznie się udało.
Na kolejnym locie miejsce miałem już znaaacznie gorsze - 27G. Poza tym odlecieliśmy z Modlina o 19:26, czyli 6 minut opóźnienia mieliśmy już na płycie. Kolejny lot równie spokojny, obłożenie w granicach 90%. Po lądowaniu w Gdańsku zacząłem sobie uświadamiać, że moje szanse bardzo zmalały. Gdy pilot wyłączył sygnalizację 'zapiąć pasy' wyskoczyłem jak szalony i zacząłem się przeciskać między ludźmi :D.
Nie udało mi się dotrzeć do przednich drzwi przed rozpoczęciem deboardingu - głównie przez zablokowanie przejścia przez dwie puszyste panie. Po chwili znalazłem się w starym terminalu, pobiegłem jeszcze środkiem w lewo, żeby od razu znaleźć się bliżej nowego. Okazało się, że rozsuwane drzwi są tam zablokowane. Jak już byłem na dworze miałem z kolei mały problem z dostaniem się do T2 - wszystkie wejścia, które były mi najbliższe również były poblokowane. Musiałem przebiec dodatkowe 150-200 metrów. Na security check strażnik zapytał się grzecznie czy mam zawał po czym zeskanował kartę. W kolejce do taśmy przepuścili mnie ludzie, którzy lecieli gdzie indziej, ale tu znowu niespodzianka - jakaś dziewczyna przede mną miała w torbie litr Jacka Danielsa owinięty w torbę z bezcłówki...ale dziurawą. Zanim więc pokazał się mój bagaż cały incydent ukradł 1,5 - 2 minuty. Wtedy spróbowałem dojrzeć na wyświetlaczu z którego GATE odlatuje Modlin, ale oczywiście nie było tej jakże małoistotnej informacji na wyświetlaczu(tylko napis BOARDING). Zapytałem kogoś w kiosku i kazał przejść łącznikiem. Wreszcie dotarłem przywitany napisem 'GATE CLOSED'. Porozmawiałem jeszcze chwilę z pracownikami lotniska i poszedłem na autobus.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#202 PostWysłany: 03 Kwi 2014 10:38 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
Na WMI-WRO było moim zdaniem ~40 osób mniej niż na WRO-WMI, czyli LF nie był aż tak dobry jak podałem.
Myślę, że połączenie musi się rozkręcić. W najbliższych tygodniach spodziewam się niestety dużo słabszego obłożenia. LF na pierwszym locie Gdańsk-Modlin (wyżej podano ~70 pax) sporo mówi.

jacob94, gratulacje za podjętą próbę i relacje. A napisz - był chociaż drobny zapas czasu na przesiadce w Warszawie Modlin?
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 03 Kwi 2014 10:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 768
Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
maciejwroclaw napisał(a):
jacob94, gratulacje za podjętą próbę i relacje. A napisz - był chociaż drobny zapas czasu na przesiadce w Warszawie Modlin?


Było tyle, że zdążyłbym coś jeszcze kupić w kiosku, ale generalnie kolejka już się powoli przesuwała i ludzie wychodzili na dwór w kierunku Ryana.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 03 Kwi 2014 10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
maciejwroclaw napisał(a):
Na WMIboarding moim zdaniem ~40 osób mniej niż na WRO-WMI, czyli LF nie był aż tak dobry jak podałem.
Myślę, że połączenie musi się rozkręcić. W najbliższych tygodniach spodziewam się niestety dużo słabszego obłożenia. LF na pierwszym locie Gdańsk-Modlin (wyżej podano ~70 pax) sporo mówi.

jacob94, gratulacje za podjętą próbę i relacje. A napisz - był chociaż drobny zapas czasu na przesiadce w Warszawie Modlin?

Moim zdaniem to już wyczyn ze nie utknął w Modlinir
Bardzo szybko tam zaczynają boarding a trzeba przejść całkiem spory kawalek do wyjścia a następnie przejść security.
Szkoda, że nie widziałem tematu wcześniej i ze lecicie chętnie Was bym poznał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 03 Kwi 2014 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
jacob94 napisał(a):
Po chwili znalazłem się w starym terminalu, pobiegłem jeszcze środkiem w lewo, żeby od razu znaleźć się bliżej nowego. Okazało się, że rozsuwane drzwi są tam zablokowane. Jak już byłem na dworze miałem z kolei mały problem z dostaniem się do T2 - wszystkie wejścia, które były mi najbliższe również były poblokowane. Musiałem przebiec dodatkowe 150-200 metrów.

te drzwi od strony T1 przy przystanku zawsze są zamknięte, trzeba zaiwaniać do tych od frontu terminala
swoją drogą po co one tam są, awaryjne (?)
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 03 Kwi 2014 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 251
Kilometry: 475 688
niebieski
Gaszpar napisał(a):
Mi też się wydawało,że jest więcej ale
szef pokładu raczej wie ile miał osób w samolocie.
Obok mnie wszystkie 11 miejsc przy wyjściach awaryjnych było wolnych widziałem pojedyncze wolne z tyłu mnie i z przodu.


Siedziałeś na awaryjnych na WMI - WRO ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 03 Kwi 2014 11:57 

Rejestracja: 28 Lut 2012
Posty: 45
Ja siedziałem na awaryjnych w dwie strony WRO-WMI 17A a na powrocie WMI-WRO 16A
_________________
Image

FP : https://www.facebook.com/Flixbuspolska/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 03 Kwi 2014 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 251
Kilometry: 475 688
niebieski
marudny napisał(a):
Ja siedziałem na awaryjnych w dwie strony WRO-WMI 17A a na powrocie WMI-WRO 16A


Na powrocie siedziałem z dziewczyną na awaryjnych 16E i 16F ;) W sumie byliśmy jedynymi osobami w tym rzędzie. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 03 Kwi 2014 12:05 

Rejestracja: 28 Lut 2012
Posty: 45
Dlatego dobrze jest się odprawiać z 14 dni przed odlotem bo wtedy miejsca ma się przy awaryjnych i jest duża szansa że nas poproszą o przejście na awaryjne.
_________________
Image

FP : https://www.facebook.com/Flixbuspolska/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 03 Kwi 2014 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
RaDiDaM napisał(a):
marudny napisał(a):
Ja siedziałem na awaryjnych w dwie strony WRO-WMI 17A a na powrocie WMI-WRO 16A


Na powrocie siedziałem z dziewczyną na awaryjnych 16E i 16F ;) W sumie byliśmy jedynymi osobami w tym rzędzie. :)


17F WRO WMI

pozdrawiam Gaszpar
Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 03 Kwi 2014 12:35 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
I pytanie na 100 pkt, jest coś ciekawego w Modlinie, na ten stop over między WRO-WMI-WRO? :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#212 PostWysłany: 03 Kwi 2014 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sty 2012
Posty: 932
Loty: 105
Kilometry: 146 485
niebieski
Twierdza Modlin, 2km od lotniska http://www.twierdzamodlin.pl/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#213 PostWysłany: 03 Kwi 2014 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 251
Kilometry: 475 688
niebieski
Szkoda, że kolacje trzeba było jeść "w powietrzu" :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 08 Kwi 2014 19:06 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
WMI-GDN teraz. Oblożenie samolotu jakieś 30-40%. Na pytanie "czy trzymamy się miejsc?" (moje zajęte) usłyszałem "no niby tak..." i dostałem przy awaryjnym :)

edit: poprawione :)

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez maciek, 08 Kwi 2014 20:13, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 08 Kwi 2014 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2013
Posty: 143
Loty: 2
Kilometry: 1 126
maciek napisał(a):
WMI-GDA teraz


Chyba WMI- GDN :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#216 PostWysłany: 08 Kwi 2014 20:21 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 226
Loty: 54
Kilometry: 59 518
Zbanowany
Wczoraj (poniedziałek) byłem świadkiem jak parze o dużym doświadczeniu udało się przesiąść w WMI na lot do GDN. Zasuwali po hali jak skowronki;).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#217 PostWysłany: 10 Kwi 2014 09:01 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
Na wczorajszym GDN-WMI jeszcze mniej osób. Sporo się nie stawiło (info od stewarda) i musieli przesadzać pasażerów, żeby zgadzał się ciężar.

Jako ciekawostka - starsze małżeństwo wybiegające z samolotu, żeby zdążyć na WMI-WRO. Załoga poinformowała gate, że będzie "2:0" do Wrocławia :) Podobno co lot mają jakiś przesiadkowiczów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 10 Kwi 2014 09:18 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Nadal twierdzę, że krajówki do WMI zdechną ;) Ale to OT i spodziewam się stąd szybko wylecieć. Może 2x daily coś pomoże ale i tak śmiem powątpiewać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 10 Kwi 2014 09:24 

jak dla mnie bez przeniesienia przez ryanair krajówek z/do Warszawa Chopin nie widzę ich sensu, o czym świadczy obecna frekwencja i zainteresowanie
Góra
 PM off
shiver lubi ten post.
 
      
#220 PostWysłany: 10 Kwi 2014 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1265
Loty: 312
Kilometry: 420 474
srebrny
Anonymous napisał(a):
jak dla mnie bez przeniesienia przez ryanair krajówek z/do Warszawa Chopin nie widzę ich sensu, o czym świadczy obecna frekwencja i zainteresowanie
Niestety, ale zgadzam się. W ostatnich dniach testowałem połączenie GDN-WMI-GDN i średni czas transportu pomiędzy centrami obu miast to ~4h. Jechałem Kolejami Mazowieckimi i przemieszczałem się transportem publicznym zarówno w Gdańsku, jak i w Warszawie. Niby sam lot to 30 minut, ale dojazdy męczą i zwiększają koszt całej wycieczki. W takiej sytuacji wybieram PB, a gdy będzie mi się spieszyć to LOT.

PS. Można już kupować bilety na poranne loty od 28 października.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group