Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Krabi- 10 dni - nocleg
#1 PostWysłany: 06 Maj 2015 21:18 

Rejestracja: 03 Maj 2015
Posty: 6
Wybieram sie pod koniec roku do Krabi. Wiem, ze jeszcze kawal czasu ale lubie miec wszystko dograne ;-) Planuje 10 nocy wybieram sie z dziewczyna wiem, ze sama prowincja jest ogromna a bedzie to moj pierwszy wypad w te strony wiec moze cos ktos poleci. Nie jestem fanem imprezowania bardziej zalezy mi na "rajskiej wyspie", spokoju a jednoczesnie by transport byl w miare ok by pozwiedzac. Poleci cos ktos?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 06 Maj 2015 21:38 

Rejestracja: 26 Maj 2013
Posty: 18
Loty: 204
Kilometry: 314 441
Byłem w Ao Nang w Hotelu Krabi Resort, nocleg załatwialiśmy na miejscu. Nie jest to wysepka ale łatwo się dostać do lotniska, i w inne części prowincji oraz na przepiękne wysepki (np. Phi-Phi) oraz na super plażę Railay Beach (dostępna tylko łodzią). Poza tym w okolicy restauracje, bary, sklepy, Thai Massage, biura podróży, taxi, bus oraz transport wodny. Hotel w przystępnej cenie ze śniadaniem, 2 baseny, plaża z leżakami, piękny teren i czyste i zadbane pokoje i cały ośrodek. Bardzo miła obsługa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Maj 2015 21:45 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Ja bym radzil celowac w wyspy w Zatoce Tajlandzkiej-Ko Tao, Ko Phangan, Ko Samui. Obawiam sie, ze w Krabi i okolicznych wyspach poza komercja, pijanymi Anglikami i brudem tej rajskosci nie znajdziesz.
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Maj 2015 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1049
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Skąd takie informacje? Jeśli chodzi o widoki to zdecydowanie bardziej "rajskie" są właśnie na wybrzeżu andamańskim, niż południowo wschodnim. Tłumy ludzi są wszędzie, nie wiem dlaczego myślisz, że na wyspach, które wymieniłeś ich nie będzie. Mimo to i tu i tam można znaleźć spokojne miejsca.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Maj 2015 23:03 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Konkretnie jakie wyspy lub miejscowosci w okolicach Krabi masz na mysli?
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Maj 2015 23:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
np. Koh Lanta, Koh Ngai...
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Maj 2015 00:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1049
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Takie typowo imprezowe miejsca to chyba tylko Phuket i Phi Phi, chociaż jak już pisałam i tam można znaleźć spokojne miejsca. Na przykład w samym środku sezonu na Phi Phi miałam piękną niewielką plażę praktycznie tylko dla siebie.
Jeśli chodzi o najbliższą okolicę Krabi to naprawdę pięknie jest na Railay, nie jest to wyspa, tylko półwysep, ale dostać się tam można tylko łodzią. W dzień jest tam tłoczno, zwłaszcza na najładniejszej plaży Phra Nang, bo przypływa dużo ludzi z okolicznych miejsc. Za to wieczorami robi się cicho, spokojnie i bardzo klimatycznie. Niestety noclegi są tam dość drogie.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Maj 2015 18:53 

Rejestracja: 03 Maj 2015
Posty: 6
Dziekuje za wszystkie opinie. Powiedzcie mi jeszcze czy warto tam jechac w ciemno? Czyli zalozmy zarezerwowac jeden nocleg a pozniej cos znalezc samemu? Szczerze mowiac taka opcja najbardziej by mi pasowala bo wolalbym sie przemieszczac a boje sie, ze utkne w jakims miejscu, ktore fajne bedzie tylko na stronie internetowej. Obawiam sie tylko, ze w tym okresie pod koniec roku Tajlandia jest mocno oblezona i tez pytanie jakie beda ceny tak na ostatnia chwile.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 07 Maj 2015 19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1049
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
A kiedy dokładnie jedziesz? Jeśli w okresie świąteczno-noworocznym to wtedy jest najwyższy sezon i chyba jednak warto coś rezerwować wcześniej. Myślę, że na miejscu na pewno coś się znajdzie, ale może być mniejszy wybór.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Maj 2015 19:20 

Rejestracja: 03 Maj 2015
Posty: 6
Planuje 25.12- 6.01 w zaleznosci od biletow jakie sie trafia. Na chwile obecna z Heathrow od 800£ wiec musze poczekac na jakas lepsza okazje ;-) BTW. Nie jestem fanem luksusow zwlaszcza w takich miejscach wiec byle sie kimnac a w dzien zobaczyc jak najwiecej ;-) Myslalem o innym kierunku ale moja dziewczyna zawsze marzyla o Krabi wiec sie dostosuje ;-) Moze po prostu zarezerwujemy w kilku miejscach po pare nocy i tak chyba bedzie najlepiej :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 07 Cze 2015 18:58 

Rejestracja: 01 Wrz 2014
Posty: 16
Mogę ci polecić Small Krabi Hotel, naprawdę boski, szczególnie, że trafiliśmy go w sporej promocji.

Jest kawałek spacerem do centrum, przy głównej drodze (ale pokoje są po drugiej stronie, więc cicho), za to bliżej spokojniejszej, większej i bardziej pustej plaży Noppharatthara. Potem przenieśliśmy się do innego, bo nie było miejsc - da sie spokojnie coś znaleźć, ale wcale nie taniej niż przez booking. Ma to również tę zaletę, że można obejrzeć pokój.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Cze 2015 19:07 

Rejestracja: 10 Cze 2015
Posty: 5
mario852 napisał(a):
Myslalem o innym kierunku ale moja dziewczyna zawsze marzyla o Krabi wiec sie dostosuje ;-) Moze po prostu zarezerwujemy w kilku miejscach po pare nocy i tak chyba bedzie najlepiej :-)


Zdecydowanie tak będzie lepiej. Krabi jako punkt wypadowy jest ok, ale samo w sobie d*** nie urywa. Mając 10 dni spokojnie możesz spędzić je na dwóch różnych wyspach albo nawet pokusić się o przeskoczenie z jednego wybrzeża na drugie - transfer, przykładowo, z Krabi na Koh Samui zajmie pół dnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Sie 2015 15:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 305
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
Nong Thale polecam 10 - 15 min od Ao Nang cisza spokoj i o wiele lepsza plaza ..

Załączniki:
IMG-20141105-WA0014.jpg
IMG-20141105-WA0014.jpg [ 171.64 KiB | Obejrzany 3252 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 11 Sie 2015 15:53 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
01ERES napisał(a):
Ja bym radzil celowac w wyspy w Zatoce Tajlandzkiej-Ko Tao, Ko Phangan, Ko Samui. Obawiam sie, ze w Krabi i okolicznych wyspach poza komercja, pijanymi Anglikami i brudem tej rajskosci nie znajdziesz.



kolega z Phuket pomylil.
Krabi jest ok. Ceny o 20-30% nizsze niz na Pkuket. Ludzie spokojniejsi.Polecam,ale tez polecam wysky niedaleko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 11 Sie 2015 16:13 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Nie pomylilem i nie opowiadaj, ze np. takie Phi Phi (komercja, brud i pijani Anglicy) bardziej urzeka niz Koh Phangan.
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 11 Sie 2015 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1049
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Na zdjęciu to straszne Phi Phi, luty 2014. Jak się nie chce ruszyć tyłka na 10 minutowy spacer, to trzeba się gnieździć na plaży z Anglikami :)

Załączniki:
pp.jpg
pp.jpg [ 253.32 KiB | Obejrzany 3182 razy ]
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 04 Kwi 2016 06:37 

Rejestracja: 12 Lut 2016
Posty: 10
My w Krabi nocujemy w hotelu Golden moon.bardzo przyjemny hotel i cena niezła tylko śniadania monotonne na dłużej. Pościel i ręczniki wymieniane codziennie. Woda za free
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group