Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Kwi 2014 23:03 

Będę na początku maja na Kos to "przewęsze" to dokładnie i dam znać
Góra
 PM off  
      
Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie
Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem) Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 19 Kwi 2014 23:36 

jacakatowice ,to ponownie ty? od dzisiaj ,czy ktoś inny po nickem słynnego formuowicza?
Wracając do postu powyżej ,to jest tak , idziesz do portu rano w Kos ,kupujesz bilet na Nisiros w 1 strone za 12 e i tam na miejscu dochodzisz w porcie do czekającego autobusu i za 8-10e w zależności od firmy kupujesz bilet do tylko krateru za 8 e lub za 10 razem do wioski Nikia. Cała wycieczka autokarem trwa ok 4 godz. potem w porcie kupujesz bilet na stateczek ponownie za 12 e i płyniesz. Jesli jesteś pewny czy zdążysz na ten sam statek co przypłynąłeś to kup bilet w 2 strony za 18e ,jednak większość tak kursuje że albo spóznisz się 5 min, albo bądziesz czekał więcej jak 2 godz na ten sam. W sezonie dziennie płynie na Nisiros ok 10 i więcej łajb więc trudno będzie zapamiętać którą przypłynąłeś,jedne przybijają do wyspy i zaraz wracają po następnych na Kos inne czekają do południa by potem płynąc.
Cała wycieczka na własną ręke z Kos kosztuje więc 2x12e + 8-10 e , razem 32-34e/os
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 19 Kwi 2014 23:50 

Witamy ponownie na forum ,większość świętuje ,ale od jutra Cie ponownie przywita.
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 20 Kwi 2014 07:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
pifko napisał(a):
A w biurze 35 euro i spokój ?

tak jest, my w tamtym roku skorzystaliśmy z usług Theokritos Travel, relacja na blogu
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 20 Kwi 2014 07:54 

Czyli jednak wyjątkowo, biuro podróży ;)
I nie trzeba tak pilnować swojej łajby, tylko ona pilnuje Ciebie :D
Góra
 PM off  
      
#26 PostWysłany: 20 Kwi 2014 09:20 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 136
jacakatowice, dobrze, ze wróciłeś
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 23 Kwi 2014 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
Ja lecę z ekipą w sumie 5 osób:

21.05 POZ-RYG
21.05 RYG - KOS
24.05 KOS - RYG
25.05 RYG - POZ

Miejscówkę będziemy mieli w Kefalos.

Generalnie żal mi tyłek ściska jak widzę, ile ciekawych kierunków w niskich cenach mają bogaci Norwedzy ;/

PS: Maść na ból dupy nie pomaga :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 23 Kwi 2014 23:21 

04patryk12 napisał(a):
Ja lecę z ekipą w sumie 5 osób:

21.05 POZ-RYG
21.05 RYG - KOS
24.05 KOS - RYG
25.05 RYG - POZ

Miejscówkę będziemy mieli w Kefalos.

Generalnie żal mi tyłek ściska jak widzę, ile ciekawych kierunków w niskich cenach mają bogaci Norwedzy ;/

PS: Maść na ból dupy nie pomaga :P



Bo bogata kasjerka???? z marketu w Moss ma 10000 tys na pln wypłaty, czyli 20000 nok i za 169 nok ze swojej wypłaty i tak nie poleci na Kos. Najlepsza maść tu nie pomoże
Przypomnij sobie dawne czasy , lub spytaj kogoś, jak za kilka tysięcy starych zł można było z 4 os rodziną spędzić wczasy nad polskim morzem, gdzie ponad 3/4 kosztów opłacał zakład pracy za wszystkich. Dzisiaj to niemozliwe ale jeszcze 25 lat temu tak. Teraz jest tak ,że rząd Norweski sponsoruje tanie linie ,tak aby do nich latać i od nich . Nam Polakom i innym opłaca się kupowanie biletów przez Norwegię bowiem zawsze będą tańsze ,gdy dla Norwegów śmiesznie niskie.
Góra
 PM off  
      
#29 PostWysłany: 24 Kwi 2014 00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
Anonymous napisał(a):
jacakatowice ,to ponownie ty? od dzisiaj ,czy ktoś inny po nickem słynnego formuowicza?
Wracając do postu powyżej ,to jest tak , idziesz do portu rano w Kos ,kupujesz bilet na Nisiros w 1 strone za 12 e i tam na miejscu dochodzisz w porcie do czekającego autobusu i za 8-10e w zależności od firmy kupujesz bilet do tylko krateru za 8 e lub za 10 razem do wioski Nikia. Cała wycieczka autokarem trwa ok 4 godz. potem w porcie kupujesz bilet na stateczek ponownie za 12 e i płyniesz. Jesli jesteś pewny czy zdążysz na ten sam statek co przypłynąłeś to kup bilet w 2 strony za 18e ,jednak większość tak kursuje że albo spóznisz się 5 min, albo bądziesz czekał więcej jak 2 godz na ten sam. W sezonie dziennie płynie na Nisiros ok 10 i więcej łajb więc trudno będzie zapamiętać którą przypłynąłeś,jedne przybijają do wyspy i zaraz wracają po następnych na Kos inne czekają do południa by potem płynąc.
Cała wycieczka na własną ręke z Kos kosztuje więc 2x12e + 8-10 e , razem 32-34e/os

Dzieki za solidne wytłumaczenie. A tak poza tym to od kilku lat korzystam z rad kolegi andrzejdz odnośnie podróży po Włoszech zamieszczanych na Gazeta.pl Podróże. Cieszę się, że mogę kontynuować zasięganie rad tu, na F4F.
I również witam kolejną legendę jacakatowice. Idzie ku lepszemu. Bo już myślałem, że odwrotnie.... :shock:
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 24 Kwi 2014 17:03 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 92
Piekny offtop nam sie zrobil ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 02 Maj 2014 17:06 

Rejestracja: 28 Wrz 2012
Posty: 153
Zbanowany
Mój termin na Kos to 14.05.14 - 21.05.14 i tak prośba do tych co będą szybciej,
dajcie znać czy dało się już kąpać w morzu (statystki pokazują 19-21 stopni), i jaka aktualna cena za wypożyczenie rowerów :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 05 Maj 2014 18:45 

W środę po południu już tam będę. Jeszcze jakieś życzenia ? :D
Góra
 PM off  
      
#33 PostWysłany: 06 Maj 2014 00:33 

Rejestracja: 28 Wrz 2012
Posty: 153
Zbanowany
Jeśli o mnie chodzi to ciekawa jestem czy woda zdatna już do kąpieli.

Udanego pobytu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 13 Maj 2014 00:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
pazur napisał(a):
Oczywiście zerknę i dam znać 8-9 maja tu na forum to inni też się dowiedzą.
Na Rodos byłem we wrześniu 2013 ,a w Bodrum w 2011.
Więc chyba tylko popłyniemy na tą małą wysepkę z kraterem

I jak tam. Coś wyczaiłeś ciekawego na Kos?
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650


Ostatnio edytowany przez pifko, 13 Maj 2014 00:06, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 13 Maj 2014 00:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
Anonymous napisał(a):
W środę po południu już tam będę. Jeszcze jakieś życzenia ? :D

Oj tak. Jakby nie było problemu to mam 2 pytania:
-czy z Kamari coś pływa na Nisyros ?
-czy w sobotę rano są jakieś promy z miasta Kos ( a najlepiej z Kefalos) na Rodos OW, o której i za ile ?
To byś mnie uszczęśliwił odpowiedziami na te nurtujące mnie pytania.
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 13 Maj 2014 13:21 

Sezon tutaj dopiero się rozkręca.
Na Rodos dostaniesz się na razie tylko z Kos City. Również w sobotę o 8 za ok 40 euro OW.
Na Nisyros pływają z Kos, Kardameny i Kefalos za 16 euro + 8 za autobua na miejscu. Dzieci do 10 lat płcą połowę. W tej samej cenie odbiorą Cię też z dowolnego hotelu.
Tą wycieczkę polecam. Natomiast reklamowane wszędzie 3 wyspy to faktycznie 2 Kalymnos i Pserimos. A najmniejszą Plati tylko podziwiamy przez jakieś 10 minut ze statku. Cena to 30 euro. W cenie b.skromny lunch. 1 ( jeden ) souvlak z chlebem i łyżka zieleniny.
Rower wynajmiemy za 4 euro doba, ale można zbić na 3 przy kilku dniach.
Na razie woda zimna. Nie ma upałów. Lokalsi potwierdzają, że ten maj jest wyjątkowo chłodny.
Pozdro z Kos
Góra
 PM off
pazur lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 13 Maj 2014 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Anonymous napisał(a):
Natomiast reklamowane wszędzie 3 wyspy to faktycznie 2 Kalymnos i Pserimos. A najmniejszą Plati tylko podziwiamy przez jakieś 10 minut ze statku. Cena to 30 euro. W cenie b.skromny lunch. 1 ( jeden ) souvlak z chlebem i łyżka zieleniny.

W czerwcu 2013 na moim rejsie na 3 wyspy mieliśmy postój przy Plati ok. 45min, podczas którego można sobie było popływać i posnurkować przy skalistym wybrzeżu. Jest to tam jedyna atrakcja, teraz pewnie za zimno na kąpiel ;) Lunch też był dużo lepszy bo frytasy z mięsem lub kiełbaskami z grilla oraz solidna porcja sałatki greckiej / tzatzików. Tu krótki opis tego rejsu http://zieniowie.blogspot.com/2013/12/g ... -gaia.html
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group