Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 06 Lip 2015 08:40 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Trampolina niedaleko wejścia priority jest calkiem niezła, są dwie. Na piętrze nad check in
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#62 PostWysłany: 06 Lip 2015 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2012
Posty: 369
Loty: 59
Kilometry: 74 028
niebieski
Ja polecam do spania plac zabaw dla dzieci w terminalu A. Łatwo trafić (z F to jakieś 15 min). Cisza, spokój, fajne kółka materacowe do położenia się. Był jeden mankament - o 5:30 pojawili się pierwsi goście i nie zrażeni nami zaczęli grać w piłkarzyki skutecznie nas budząc :) Zostawiliśmy tam nawet nasze karimaty, które wieczorem odebraliśmy :) Obok placu na górnej galerii są stoliki, gniazdka z 230V, niżej porządna i czysta toaleta. Rano w barach można w ramach gratisu dostać szklankę gorącej wody albo mleka :)

Image
Kolacja polsko-duńska

Image
Widok z tarasu na sklepy i bary w terminalu A (kibelek w podziemiach mniej więcej w połowie pomieszczenia).

Image
A to nasz plac zabaw

Image
I kółka które wykorzystałem do spania - jak w domu :)
_________________
Image

Wish to be on the road again ... next step is ...
don't know yet :)
________________________________________________________

Wybierasz się do Warszawy i potrzebujesz pomocy? Wal śmiało :)
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 19 Wrz 2015 20:58 

Rejestracja: 19 Wrz 2015
Posty: 1
Wybieram się w przyszłym tygodniu do Danii i będę przesiadał się na Kastrup ok 24. Początkowo mój plan zakładał dojazd do Malmo i nocleg na lotnisku w Malmo, ale po przejrzeniu tego tematu stwierdziłem, że poszukam jednak swojego miejsca na Kastrup zamiast tułać się po Szwecji :twisted:
Jak rozumiem problemem może być znalezienie miejsca w strefie ogólnodostępnej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 15 Paź 2015 10:39 

Ostatnio spałem w T3. Na początku ułożyłem się w części A, ale koło północy pojawił się ochroniarz i poprosił o przejście do części B lub C, bo coś tam. W części C, na poziomie poniżej sklepów są całkiem wygodne krzesła, gdzie można spokojnie przekimać.

Swoją drogą bez problemu nadałem też bagaż z MAN do ATH z overnightem w CPH.
Góra
 PM off  
      
#65 PostWysłany: 12 Lis 2015 23:17 

Rejestracja: 12 Lis 2015
Posty: 1
Dzień dobry,

Pierwszy raz będę lecieć z przesiadką. Lot z Okęcia do Brukseli [BRU] z przesiadką w Kopenhadze i z powrotem liniami SAS. Na bilecie czytam, że wysiadam i wsiadam do kolejnego samolotu przy Terminalu 3 w Kopehnadze. Czy jeśli zrobię odprawę w Warszawie na całą podróż, to wystarczy, że po wyjściu z jednego samolotu przemieszczę się do bramki przesiadki czy muszę wychodzić i znów okazywać dokumenty, przechodzić security itp. Nie mam za dużo czasu między lotami i wolałabym, żeby takie coś był nie konieczne.

Proszę o wyjaśnienie. Z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 13 Lis 2015 11:58 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Będzie dokładnie tak jak podejrzewasz, czyli po wyjściu do terminala idziesz do odpowiedniej bramki skąd poleci samolot do BRU. Kontroli dokumentów na 100% nie będzie, dodatkowego security również nie bo to przesiadka wewnątrz Schengen. Pamiętaj tylko żeby kierować się na "transfer" a nie "exit".
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 21 Gru 2015 02:14 

Rejestracja: 30 Mar 2012
Posty: 46
1. Orientuje się ktoś pod który "gate" przylatuje Norwegian z Krakowa o godzinie 23:55?
2. Czy wolelibyście spędzić 7h w nocy na tym lotnisku czy w Barcelonie? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 21 Gru 2015 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3981
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
@pascal

Ad2. Nie spałem w Barcelonie choć byłem tam 3 razy.
Chyba w Kopenhadze jest "kameralniej" w nocy.
W każdym razie lotnisko przyjazne do spania.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 21 Gru 2015 19:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
@pascal ad1) Na http://www.norwegian.com/pl/status-lotu/ jest możliwość zapisania się na (bezpłatne) sms-y ze statusem wybranego lotu. Jeśli jest w nich, a tego nie wiem, informacja o bramce to kilka dni i będziesz miał pełen obraz ;)
Na ww stronie także są informacje o bramkach, ale niestety nie o wszystkich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 17 Gru 2016 12:55 

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 230
Loty: 265
Kilometry: 475 844
niebieski
Może powtórzę pytanie, które już padło, bo z tego co rozumiem wszystkie te spoty, o których piszecie są dla przylatujących. A czy jest jakiś dobry spot dla przyjeżdżających na lotnisko wieczorem i mających lot rano, czyli przed security?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 17 Gru 2016 16:16 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Pójść za security, otwarte chyba do 23 nawet

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 19 Gru 2016 15:11 

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 230
Loty: 265
Kilometry: 475 844
niebieski
Niestety będę raczej po 23.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 19 Gru 2016 15:24 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 163
Byłem w tym roku około 2 w nocy; dojechałem pociągiem z dworca głównego i wjechałem schodami do głównej hali. Na górze ludzie spali na takim pięterku, dość kameralnie, ale ludzi sporo; na dole się znalazły wolne miejsca - można się było na dwóch w miarę ułożyć; spokojnie tylko trochę jasno i ok. 4 ? sprzątali, więc samym hałasem obudzili.
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#74 PostWysłany: 16 Lip 2017 12:59 

Rejestracja: 30 Mar 2012
Posty: 80
Loty: 129
Kilometry: 163 661
Czy istnieje możliwość przechowania bagażu na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 16 Lip 2017 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
https://www.cph.dk/en/practical/Baggage ... e-deposit/
Góra
 Profil Relacje PM off
sidiks lubi ten post.
sidiks uważa post za pomocny.
 
      
#76 PostWysłany: 17 Sie 2017 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 143
Kilometry: 238 089
niebieski
Korzystał ktoś z saloniku Regusa ? Prysznice są darmowe dla golda ?

e: Prysznice podobno płatne, ale nie wiem ile - pewnie nie mało. W tygodniu otwarte od 6 do 18, a w weekendy zamknięte.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 18 Sie 2017 00:01 

@wojtekf93 Kiedyś opcja prysznica była dostępna w ofercie 'śniadaniowej' :D Dostawało się śniadanie kontynentalne i można było skorzystać z prysznica wraz z 2 godzinami wizyty w saloniku. Wydaje mi się, że to było (chyba) 250 DKK i to była cena dla wszystkich, wliczając 'statusowych".
Góra
 PM off
wojtekf93 lubi ten post.
wojtekf93 uważa post za pomocny.
 
      
#78 PostWysłany: 19 Wrz 2019 09:28 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Miałem przyjemność nocować na lotnisku w ostatnim czasie. Uważam, że jest to jedno z lepszych lotnisk do spania (piszę o strefie za kontrolą już). W okolicy gatów A udało mi się złożyć podwójne łóżko z miękkich ławek do siedzenia.
W nocy nie ma, aż tyle komunikatów i światło są przygaszone. Do 4:30 spać się idealnie.
BTW.
Przed nocką zaliczyłem kolację w jednym z saloników, które w weekend są czynne tylko do 20:00.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 19 Wrz 2019 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2014
Posty: 149
Loty: 405
Kilometry: 918 570
Spałem ostatnio dwie noce. Super warunki.

Terminal 2:
- check in do 23, potem do 4:30 zamknięte, ale przed security też da się spać w dobrych warunkach
- dużo miejsca do położenia się, ławki wygodne (mieliśmy materac dmuchany więc luksus)
- nikt nie chodzi, nie budzi, ochrona jest ale niewidoczna
- jest 7-eleven- ceny spoko jak na lotnisko, ale na zakupy polecam pobliskie Netto 7-23, potem zaraz obok Circle K (24/7) i McDonalds (5:00-2:00) - w rotundzie - po wyjściu w prawo wzdłuż parkingów aż do rondka.

Idzie tam spać. Nawet się wyspać.
_________________
Ruszaj ze mną w podróż: http://www.przepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 19 Wrz 2019 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
Po otwarciu fajnie do spania wygląda też część E terminala (airside) - pusto, cicho i są miejsca gdzie można by się położyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group