Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Relacja miesiąca w styczniu to:
Ankieta zakończyła się 11 Mar 2015 22:00
1) Albania, Macedonia (19-27.10.14)- autostopowa przygoda
2) Chile - Patagonia
3) Meksyk Riviera Maya & Yucatan
4) Od "Miss Saigon" do "One night in Bangkok"
5) Salam Alejkum Maroko - 6 słonecznych dni w listopadzie
6) Zimny raj - Svalbard - fotorelacja
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 14 Kwi 2015 10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Po pierwsze wydaje mi się że byłoby dużo więcej głosujących gdyby było to lepiej rozreklamowane. Jak już ktoś wcześniej zauważył, wzmianaka z linkiem na SG organizowany jest kolejny konkurs. Po drugie uważam że przydałoby się żeby konkurs odbywał się zawsze w tych samych dniach. Np od 10tego do 20tego następnego miesiąca. Wtedy ludzie którzy regularnie głosują, bardziej by o tym pamiętali a nie czekali 1.5 miesiąca na kolejną możliwość zagłosowania.
Po trzecie jakieś powiadomienia. Nie znam się za bardzo jak to zrobić ale może oprócz info na SG prywatna wiadomość do wszystkich forumowiczów (albo np do tych co mają minimum x postów) że kolejna edycja konkursu miesiąca właśnie się rozpoczęła. Nie wiem tylko jak to wygląda z technicznego punktu widzenia, ale z pewnością ktoś zaraz zweryfikuje czy jest to możliwe do osiągnięcia.

Widze że niektórym bardzo się podoba ten konkurs i wyrazili już chęć pomocy. Ja również zamiast żeby nie było że się tylko czepiam i mądrze zza monitora to zgłaszam się do pomocy. :)
Co do zgłaszania relacji to ja to robie zawsze lajkami. Myśle że Gaszpar i inni moderatorzy mają na tyle dużo pracy że pisanie im PW żeby dołączyli relacje do konkursu jest zawalaniem im skrzynki. Łatwo później policzyć "lubię" i "pomógł" bo tym forumowicze dają jasny sygnał że to dla nich cenna relacja.
To tyle z mojej strony i jakby co to służe pomocą :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 14 Kwi 2015 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3058
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
no i wrzutka na fan page F4F + newsletter raz w miesiącu to też byłaby świetna promocja zarówno konkursu jak i samego Forum.
Zasięg takiego działania jest ogromny.
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 18 Kwi 2015 08:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Koszulka doszła, wielkie dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off
Reporter lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 18 Kwi 2015 23:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3058
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Gaszpar napisał(a):
Mam nadzieję w przeciągu 2-3dni wystartować konkurs za luty a następnie po zakończeniu głosowania wystartować konkurs marcowy,żeby zlikwidować zaległości :)


Koszulka dotarła, dziękuje :)
Ale już połowa kwietnia, a nadal nie ma nawet konkursu na LUTY ! Trzeba to uporządkować, żeby ten konkurs miał swoją renomę.
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Reporter lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 18 Kwi 2015 23:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 327
niebieski
Co by nie robić spamu, kto otrzymał koszulkę niech polubi ten post :)

Ja otrzymałem i serdecznie dziękuję, będę ją godnie reprezentował :)
_________________
Potrzebujesz plastikowe śledzie do namiotu? zapraszam na PW
Góra
 Profil Relacje PM off
gosiagosia lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 18 Kwi 2015 23:36 

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 327
niebieski
@marcino123
Już jest: konkurs-na-relacje-miesiaca-w-lutym,11,70969
Góra
 Profil Relacje PM off
Reporter uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 21 Kwi 2015 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
A ja jeszcze obiecanej koszulki nie dostałem :cry:
Doszła, dzięki!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 17 Maj 2015 03:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Gaszpar napisał(a):
Mam nadzieję w przeciągu 2-3dni wystartować konkurs za luty a następnie po zakończeniu głosowania wystartować konkurs marcowy,żeby zlikwidować zaległości :)

To była wypowiedź z 12 kwietnia. Jest 17 maja. Niedawno @Gaszpar napisał, że w sobotę wystartuje konkurs na marzec.
Nie szanujecie nas. Praca, nawet ta społeczna - zobowiązuje. Do tego, że jak jest napisane, ze wystartujemy to startujemy. Że jak w sobotę to w sobotę. Że jak przelicza się reputację to mamy prawo wiedzieć kiedy a nie trzymacie nas jak idiotów w niewiedzy. Po co? Błagam - mówicie, że coś zostanie zrobione i... nie jest??? Dlaczego? Pycha jest pierwszym krokiem do upadku. Zarejestrowałam się rok temu. W czasie, kiedy czułam szacunek do forumowiczów. Brak szacunku jest teraz zbyt jaskrawy. Niejasne punkty reputacji, odbieranie już nabytych, "olewanie" nas.... Quo vadis? I z mojej strony nie jest to wołanie o TS. Nic do niego nie wnoszę i nic też nie wynoszę.
Lubię to forum. Jeszcze. Wiem, płakać nikt nie będzie - ostatecznie nie takich jak ja pożegnaliście słowami " nie - to nie".
Ale nie znoszę tego, że Wam - moderatorom wydaje się, że wolno kpić sobie z nas = użytkowników. Zbyt dużo zasad niejasnych. Nie istniejecie bez nas. Jeżeli nie wykażecie minimum szacunku to wróżę klęskę.....
Nie chcę żegnać się z forum .
Dlatego ten post. Ku rozwadze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 17 Maj 2015 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Przepraszam za niesłowność. Nie będę więcej rzucał terminami bo trudno się z nich wywiązać. Zapraszam do marcowej zabaw poziom naprawdę świetny!

konkurs-relacja-miesiaca-w-marcu,0,72745
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 18 Lut 2016 12:19 

@Washington @mashacra

Swoją drogą to dość zaskakujące i dla mnie aż niewiarygodne, że w zeszłym roku nie została zgłoszona do żadnego konkursu miesiąca relacja forumowiczki gosiagosia o Australii ?
australia-czyli-rzecz-o-milosci-od-pierwszego-wejrzenia,217,65380

Szkoda, że wtedy nie było guzika R, pytanie czy zgłoszenie w sumie po roku od publikacji będzie brane pod uwagę?
Góra
 PM off  
      
#51 PostWysłany: 18 Lut 2016 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@singielka_1976
Ja też wyprodukowałem jedną dłuższą i też nigdzie nie trafiła. Pewnie konkurencja była za mocna :)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group