Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 78  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 20 Sie 2013 17:25 

Rejestracja: 20 Sie 2013
Posty: 1
witam mam pytanie
czy moge w bagazu podrecznym przewieść normalmnie sprzed audio? (zestaw glosnikow 5.1)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#262 PostWysłany: 20 Sie 2013 17:36 

maillo93 napisał(a):
witam mam pytanie
czy moge w bagazu podrecznym przewieść normalmnie sprzed audio? (zestaw glosnikow 5.1)


Przewieziesz bez problemu, o ile bagaż będzie w wymaganym rozmiarze (główny problem bagażu podręcznego to płyny oraz wymiary ostrza np. noża)
Góra
 PM off  
      
#263 PostWysłany: 20 Sie 2013 17:37 

maillo93 napisał(a):
witam mam pytanie
czy moge w bagazu podrecznym przewieść normalmnie sprzed audio? (zestaw glosnikow 5.1)

Możesz.
Góra
 PM off  
      
#264 PostWysłany: 22 Sie 2013 12:26 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
odprawa online w Ryanair jest na 15 czy na 21dni przed lotem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#265 PostWysłany: 22 Sie 2013 12:29 

Rejestracja: 08 Mar 2011
Posty: 362
Loty: 35
Kilometry: 94 159
niebieski
15
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#266 PostWysłany: 22 Sie 2013 13:01 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
bronek40 napisał(a):
odprawa online w Ryanair jest na 15 czy na 21dni przed lotem?

Odprawa on-line jest możliwa w Ryanair najwcześniej 21 dni przed lotem.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#267 PostWysłany: 22 Sie 2013 13:04 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
to się zdecydujcie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 22 Sie 2013 13:06 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
ormo napisał błędną odpowiedź.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#269 PostWysłany: 22 Sie 2013 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3079
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
A co masz napisane na stronie?
Cytuj:
Pasażerowie mogą dokonać odprawy online w ciągu 15 dni przed odlotem do ostatecznego terminu odprawy tj. 4 godzin przed planowaną godziną odlotu

https://www.bookryanair.com/SkySales/Bo ... l#Security


edit: dzięki i przepraszam maciejwroclaw, nie miałem pojęcia.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.


Ostatnio edytowany przez zbyhu, 22 Sie 2013 13:13, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 22 Sie 2013 13:08 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
zbyhu napisał(a):
A co masz napisane na stronie?
Cytuj:
Pasażerowie mogą dokonać odprawy online w ciągu 15 dni przed odlotem do ostatecznego terminu odprawy tj. 4 godzin przed planowaną godziną odlotu

https://www.bookryanair.com/SkySales/Bo ... l#Security

Informacja na stronie Ryanair jest nieaktualna od jakiś 4 lat.
hint: http://www.fly4free.pl/odprawa-online-w ... -po-kroku/ ;)
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#271 PostWysłany: 22 Sie 2013 13:12 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
dziękuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#272 PostWysłany: 23 Sie 2013 11:03 

Rejestracja: 30 Lip 2013
Posty: 3
Czy perfumy muszą być w specjalnych woreczkach które sa na lotnisku?
Z tego co pamietam, za kazdym razem w Doncaster pytaja sie czy ma sie jakies perfumy, czy jezeli sa zapakowane oryginalnie nie trzeba kupywac tego woreczka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#273 PostWysłany: 23 Sie 2013 11:06 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
snav napisał(a):
Czy perfumy muszą być w specjalnych woreczkach które sa na lotnisku?
Z tego co pamietam, za kazdym razem w Doncaster pytaja sie czy ma sie jakies perfumy, czy jezeli sa zapakowane oryginalnie nie trzeba kupywac tego woreczka?

Perfumy jak to płyny powinny być w tym specjalnym woreczku, którego często nie trzeba kupować, po prostu są do wzięcia za darmo na lotniskach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#274 PostWysłany: 28 Sie 2013 22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
Pytanie kilka razy się przewijało, ale nigdzie ostateczna i potwierdzona odpowiedź się nie pojawiła:
1a. - czy na pokład Ryanaira można wnieść koc (poza bagażem podręcznym)? Tzn. np. plecak waży równe 9,9kg, koc np. 1kg i zajmuje więcej miejsca, ale i tak mogę go wnieść...?
1b. - to samo z Norwegianem - czy można wnieść koc?

2. Druga sprawa - Norwegian reklamuje się, że w Dreamlinerach ma nowoczesne centrum rozrywki blablabla. Ale z tego co znalazłem, wszystko u nich jest płatne (ot, taki koc też..). Orientuje się ktoś, jak to z filmami i muzyką jest? Też płatna?
Z góry dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#275 PostWysłany: 28 Sie 2013 23:13 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
Zielony^ napisał(a):
Pytanie kilka razy się przewijało, ale nigdzie ostateczna i potwierdzona odpowiedź się nie pojawiła:
1a. - czy na pokład Ryanaira można wnieść koc (poza bagażem podręcznym)? Tzn. np. plecak waży równe 9,9kg, koc np. 1kg i zajmuje więcej miejsca, ale i tak mogę go wnieść...?
1b. - to samo z Norwegianem - czy można wnieść koc?


ad 1a.
Nie można. Taka zasada działa w Wizzair, ale nie w Ryanair.
ad 1b.
Nie będzie problemu.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#276 PostWysłany: 29 Sie 2013 11:23 

Rejestracja: 08 Kwi 2013
Posty: 101
Cześć,

dostałem maila z adresu info(at)change.ryanair.com. Pierwsze powiadomienie o zmianie w rezerwacji. W mailu podają link, którym należy zaakceptować zmiany. Dane (nr rezerwacji, dane osobowe) się zgadzają. W związku z tym, że różne złe ludzie czają się w zakamarkach internetu, a klikanie w dziwne linki to nie najlepsza praktyka, chciałbym się dowiedzieć czy to typowy mail z Ryanaira w takim przypadku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#277 PostWysłany: 29 Sie 2013 11:27 

dansci napisał(a):
Cześć,

dostałem maila z adresu info(at)change.ryanair.com. Pierwsze powiadomienie o zmianie w rezerwacji. W mailu podają link, którym należy zaakceptować zmiany. Dane (nr rezerwacji, dane osobowe) się zgadzają. W związku z tym, że różne złe ludzie czają się w zakamarkach internetu, a klikanie w dziwne linki to nie najlepsza praktyka, chciałbym się dowiedzieć czy to typowy mail z Ryanaira w takim przypadku?

Ten adres jest OK.
Góra
 PM off  
      
#278 PostWysłany: 29 Sie 2013 11:39 

Rejestracja: 08 Kwi 2013
Posty: 101
OK, potwierdziłem. Dzięki @Don_Bartoss :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#279 PostWysłany: 01 Wrz 2013 14:34 

Rejestracja: 01 Wrz 2013
Posty: 78
Witam, zakupiłem bilety Warszawa-Budapeszt w Ryanair i mam kilka pytań:

1.
Z uwagi na dosyć okazyjną cenę przelotu (300 PLN za osobę w dwie strony z bagażem 15 kg) mam pytanie czy już po ściągnięciu należności z karty i poprawnej odprawie online (i jej wydrukowaniu) , przeprowadzonej zgodnie z waszym poradnikiem http://www.fly4free.pl/odprawa-online-w ... -po-kroku/ - żadne koszta i upierdliwości na lotnisku już mnie nie zaskoczą? Dodam, że kupiłem aż specjalną torbę na bagaż podręczny żeby mieć pewność, że nie przekroczę wymiarów :)

2.
Czy w bagażu nadawanym 15 kg, mogę przewieźć taki nóż (długość ostrza 11 cm) http://www.militaria.pl/mora/noz_mora_companion_860mg_stal_nierdzewna_%28nz-860-st-02%29_p7251.xml?cat=1337

3.
Jaki jest maksymalny wymiar (lub jeden z wymiarów) bagażu nadawanego? Będzie to duży plecak turystyczny z wewnętrznym stelażem i jest on dosyć wysoki...

4.
Czy przybycie na lotnisko dwie godziny przed odlotem wystarczy aby załatwić spokojnie wszystkie formalności związane z przelotem?

Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#280 PostWysłany: 01 Wrz 2013 14:40 

Pole napisał(a):
Witam, zakupiłem bilety Warszawa-Budapeszt w Ryanair i mam kilka pytań:

1.
Z uwagi na dosyć okazyjną cenę przelotu (300 PLN za osobę w dwie strony z bagażem 15 kg) mam pytanie czy już po ściągnięciu należności z karty i poprawnej odprawie online (i jej wydrukowaniu) , przeprowadzonej zgodnie z waszym poradnikiem http://www.fly4free.pl/odprawa-online-w ... -po-kroku/ - żadne koszta i upierdliwości na lotnisku już mnie nie zaskoczą? Dodam, że kupiłem aż specjalną torbę na bagaż podręczny żeby mieć pewność, że nie przekroczę wymiarów :)

2.
Czy w bagażu nadawanym 15 kg, mogę przewieźć taki nóż (długość ostrza 11 cm) http://www.militaria.pl/mora/noz_mora_companion_860mg_stal_nierdzewna_%28nz-860-st-02%29_p7251.xml?cat=1337

3.
Jaki jest maksymalny wymiar (lub jeden z wymiarów) bagażu nadawanego? Będzie to duży plecak turystyczny z wewnętrznym stelażem i jest on dosyć wysoki...

4.
Czy przybycie na lotnisko dwie godziny przed odlotem wystarczy aby załatwić spokojnie wszystkie formalności związane z przelotem?

Z góry dziękuję za odpowiedzi!



Wszystkie odpowiedzi na zadane pytania to TAK
Wymiary max. bagażu rejestrowanego w Ryanair
"wymiary nie przekraczające łącznie 81 cm wysokości, 119 cm szerokości i 119 cm głębokości"
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 78  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Maciej Ryszka oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group