Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 78  Następna
Autor Wiadomość
#581 PostWysłany: 02 Kwi 2014 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
krystoferson112 napisał(a):
Pytanko do poznaniaków i nie tylko. Przylatuje z TRF ok.godz. 23.30 - wylatuje następnego dnia do WAW o godz.5.45. Odprawa więc odpowiednio wcześniej. Czy mogę "przesiedzieć" na terminalu na Ławicy chociażby na jakiejś ławeczce, czy przypadkiem w nocy jest on zamykany na jakiś czas? Dzięki...


Nie jest zamykamy, spędziłem na tych ławeczkach już kilka nocy. Zwykle byłem tylko ja i obsługa. Późnym wieczorem pracownik czyści maszynką podłogi, ale dalej jest już spokój i można przymknąć oczy.

W automacie z lekami kupisz wodę za 2 zł i kilka tańszych rzeczy.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
krystoferson112 lubi ten post.
 
      
Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute
Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu
#582 PostWysłany: 03 Kwi 2014 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 431
Loty: 32
Kilometry: 46 097
niebieski
Czy w Vuelingu odprawa na lotnisku jest płatna?
_________________
Image

Moje podróże: https://podroze-podroze-podroze.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#583 PostWysłany: 06 Kwi 2014 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 110
hej, mam pytanie techiczne, za które, z góry przepraszam... ale za nic nie mogę tego ogarnąć

Ryanair - próbuje zarezerwować lot z Wrocławia do Londynu i chciałabym powrót z Londynu do Poznania, czy to idzie jakość zrobić, czy muszę zrobić dwie osobne rezerwacje ?
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#584 PostWysłany: 06 Kwi 2014 10:10 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Odpowiedziałbym, że trzeba zrobić dwie rezerwacje, ale może przy okazji nowej strony coś się zmieniło i ktoś mnie poprawi. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#585 PostWysłany: 06 Kwi 2014 10:19 

ania-p napisał(a):
hej, mam pytanie techiczne, za które, z góry przepraszam... ale za nic nie mogę tego ogarnąć

Ryanair - próbuje zarezerwować lot z Wrocławia do Londynu i chciałabym powrót z Londynu do Poznania, czy to idzie jakość zrobić, czy muszę zrobić dwie osobne rezerwacje ?
pozdrawiam


- kupujesz na stronie ryanair lot Wrocław - Stansted w jedną stronę (staraj się płacić kartą mastercard)
- po kupnie w/w biletu ze względu na ciasteczka uruchamiasz na nowo komputer lub usuwasz historię ciasteczek (bez wyczyszczenia ciasteczek możesz kupić 2 x ten sam bilet)
- ponownie wchodzisz na stronę ryanair i postępujesz zgodnie z poniższymi wskazówkami by zapłacić zł, wskazane jest nie płacenie kartami visa
http://silesiair.com.pl/jak-zmienic-wal ... w-ryanair/

oczywiście DWIE osobne rezerwacje, inaczej się NIE DA
Góra
 PM off  
      
#586 PostWysłany: 06 Kwi 2014 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 110
baaardzo dziękuję
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#587 PostWysłany: 06 Kwi 2014 10:35 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
papricana napisał(a):
krystoferson112 napisał(a):
Pytanko do poznaniaków i nie tylko. Przylatuje z TRF ok.godz. 23.30 - wylatuje następnego dnia do WAW o godz.5.45. Odprawa więc odpowiednio wcześniej. Czy mogę "przesiedzieć" na terminalu na Ławicy chociażby na jakiejś ławeczce, czy przypadkiem w nocy jest on zamykany na jakiś czas? Dzięki...


Nie jest zamykamy, spędziłem na tych ławeczkach już kilka nocy. Zwykle byłem tylko ja i obsługa. Późnym wieczorem pracownik czyści maszynką podłogi, ale dalej jest już spokój i można przymknąć oczy.

W automacie z lekami kupisz wodę za 2 zł i kilka tańszych rzeczy.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Dzięki było dokładnie jak piszesz, z tą różnicą, że zostałem sprawdzany przez SOL/ pełna kultura/ czy posiadam kartę pokładową. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#588 PostWysłany: 07 Kwi 2014 13:49 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 51
Lece SASem z gdanska do billund z międzyladowaniem w kopenhadze. Jesli system sam mi znalazl takie polączenie to czy wyrobie sie z terminala 3 na terminal 1 w kopenhadze, mam 50 minut na przesiadke. Będę mógl jakoś przejśc nie musząc ponownie przechodzac przez bramki bezpieczenstwa w kopenhadze. Dzięki za odpowiedź
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#589 PostWysłany: 07 Kwi 2014 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
Bez oglądania wystaw duty free spokojnie zdążysz. Idziesz za strzałkami do Terminala 1 i tyle. CPH to duże lotnisko, wszystko jest obliczone i skonstruowane pod wygodę pasażerów i realne zminimalizowanie rozmaitych strat (opóźnienia) dla obsługi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#590 PostWysłany: 07 Kwi 2014 14:25 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 51
Dzięki bardzo za szybką odpowiedź
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#591 PostWysłany: 07 Kwi 2014 19:59 

Rejestracja: 10 Sty 2014
Posty: 561
niebieski
Mam taką sprawę: posiadam bilet, który zaczyna podróż w Wawie (07:50). Całą trasę będę rozpoczynał w Poznaniu, najprawdopodobniej dzień wcześniej + nocleg w hotelu w Wawie. Aktualnie zastanawia mnie w jaki sposób mogę rozpocząć podróż od połączenia porannego POZ-WAW i dalej kontynuacji według planu, bez konieczności noclegu. Konieczna jest jednak gwarancja kontynuacji podróży.
Telefon do call-center nic nie dał. Pan powiedział, że bilet główny został zakupiony za mile, przy czym na tej trasie nie ma już możliwości zamówienia kolejnego biletu-nagrody, w związku z czym nie ma możliwości wycofania + zakupienia na nowo z dołączoną trasą POZ-WAW.
Pytania takie:
1. Jeżeli kupię sobie oddzielny bilet POZ-WAW, to czy może istnieje możliwość "połączenia" z biletem "głównym", tak aby mieć kontynuację podróży zagwarantowaną? Jak?
2. Może łatwiejsza opcja: czy istnieje możliwość ubezpieczenia podroży w taki sposób, aby ubezpieczyciel pokrył 100% koszty zakupu nowego bilety, w przypadku opóźnienia/odwołania początkowego lotu? Ktoś tak może kombinował?

Pozdr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#592 PostWysłany: 10 Kwi 2014 08:53 

Rejestracja: 01 Lut 2014
Posty: 67
Cytuj:
Pytania takie:
1. Jeżeli kupię sobie oddzielny bilet POZ-WAW, to czy może istnieje możliwość "połączenia" z biletem "głównym", tak aby mieć kontynuację podróży zagwarantowaną? Jak?
2. Może łatwiejsza opcja: czy istnieje możliwość ubezpieczenia podroży w taki sposób, aby ubezpieczyciel pokrył 100% koszty zakupu nowego bilety, w przypadku opóźnienia/odwołania początkowego lotu? Ktoś tak może kombinował?


ad.0 Pan z call center, powinien probowac zmienic rezerwacje, o ile sa miejsca dostepne - jak masz wysoki status w swoim programie lojalnosciowym, to jest szansa na wyslanie przez tego milego Pana zapytania o zmiane trasy nawet jak nie ma miejsc

raczej nie podjalbym ryzyka likwidacji rezerwacji za punkty i proby jej zalozenia znowu - w koncu Twoje miejsca powinny wrocic jako wolne do systemu - i wtedy zlozenia nowej trasy
ad.1 nie
ad.2 nie potrafie tu pomoc ...

nie wiadomo jaka linia Cie bedzie wywozic z WAW w Twoja podroz ... ale jesli to LOT, to z jednej strony przy prawidlowym czasach na przesiadke, moglbys ich scigac za to, ze nie zdazysz sie przesiasc (w przypadku opoznienia dolotu POZ-WAW)
z drugiej sa to dwa bilety, wiec niekoniecznie musisz wygrac ...
tu wiele zalezy od agenta ... czy Ci np. pusci bagaze do konca, mimo ze sa na dwoch biletach ... bo to tez moze kompletnie polozyc Twoj plan podrozy, dolot do WAW, odbior bagazu, wyslanie go znowu ... a agent moze nie chciec puscic tego od razu ...

powodzenia
rafal
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#593 PostWysłany: 17 Kwi 2014 19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 50
Loty: 17
Kilometry: 22 587
Koleżanka poprosiła mnie o pomoc w następującej kwestii, jednak nie mam wystarczającej ilości informacji, na pewno ktoś z Was wie więcej niż ja i będzie mógł poradzić otóż:

Koleżanka 20.06 bierze ślub, w terminie 6-20.07 chce lecieć do Rzymu. Jak powinna zarezerwować bilety skoro przyjmie nazwisko męża, ale nie zdąży wymienić dowodu? Czy może spokojnie zarezerwować bilet na panieńskie nazwisko i bez stresu polecieć na dowodzie ze starymi danymi?

Z góry dziękuję za odpowiedz.
_________________
Image

"Podróżuje­my więcej niż kiedy­kol­wiek, ale choćbyśmy poświęci­li de­gus­tacji całe życie, skosztu­jemy za­led­wie ok­ruchów de­lic­ji roz­sy­panych po Bożym stole. "
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#594 PostWysłany: 17 Kwi 2014 19:14 

Jeżeli w momencie rezerwacji paszport lub dowód osobisty będzie ważny to rezerwuje teraz z danymi personalnymi na dziś (nikt tego nie sprawdza czy i kiedy zawarła związek małżeński, za to sprawdzają dane z karty pokładowej z którymś z w/w dokumentów)
Góra
 PM off
Milag92 lubi ten post.
 
      
#595 PostWysłany: 19 Kwi 2014 21:52 

Rejestracja: 13 Gru 2011
Posty: 108
Loty: 121
Kilometry: 264 274
Taka sytuacja:

Chcę dolecieć z Warszawy do Spokane (USA) A wrócić z Seatle do Warszawy.
Dlatego chcę kupić bilet Warszawa-Seatle-Warszawa i dokupić sobie Seatle-Spokane. Podróż 24.06-01.07.2014

Odcinek Warszawa-Seatle-Warszawa na airticket.pl jest za 2350zł; w konfiguracji
WAW-CDG 15:45-18:10
CDG-JFK 19:10-21:15
JFK-SEA 15:25-18:56

I na oddzielny bilet:
SEA-SPOKANE 21:30-22:30

Pytania dwa:
1. Czy w Nowym Jorku mogę sobie wyjść na miasto i wrócić następnego dnia?
2. Rozumiem że mój bagaż w JFK nie wyjedzie, czy mogę nadać bagaż w WAW do Spokane? Ewentualnie czy zdążę w Seatle odebrać bagaż i przesiąść się na kolejny samolot?

Lecąc do seatle chciałbym jakiekolwiek miasto po drodze zaliczyć, nawet na jeden dzień, kilka godzin. Jest jakiś lepszy pomysł jak to zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#596 PostWysłany: 19 Kwi 2014 22:02 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 431
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
pierscien napisał(a):
Taka sytuacja:

Chcę dolecieć z Warszawy do Spokane (USA) A wrócić z Seatle do Warszawy.
Dlatego chcę kupić bilet Warszawa-Seatle-Warszawa i dokupić sobie Seatle-Spokane. Podróż 24.06-01.07.2014

Odcinek Warszawa-Seatle-Warszawa na airticket.pl jest za 2350zł; w konfiguracji
WAW-CDG 15:45-18:10
CDG-JFK 19:10-21:15
JFK-SEA 15:25-18:56

I na oddzielny bilet:
SEA-SPOKANE 21:30-22:30

Pytania dwa:
1. Czy w Nowym Jorku mogę sobie wyjść na miasto i wrócić następnego dnia?
2. Rozumiem że mój bagaż w JFK nie wyjedzie, czy mogę nadać bagaż w WAW do Spokane? Ewentualnie czy zdążę w Seatle odebrać bagaż i przesiąść się na kolejny samolot?

Lecąc do seatle chciałbym jakiekolwiek miasto po drodze zaliczyć, nawet na jeden dzień, kilka godzin. Jest jakiś lepszy pomysł jak to zrobić?


W Nowym Jorku możesz wyjść i wrócić następnego dnia, jeżeli wylatujesz o 15.25 to spokojnie do 12.00 masz czas w NY (w godzinę dojedziesz metrem do JFK)
Bagaż musisz odebrać w Nowym Jorku aby przejść kontrolę celną i następnie mozesz nadać go dalej do Seatle.
Czy dalej to zależy jaką linią lecisz do Spokane (czy tą samą co do SEA)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#597 PostWysłany: 19 Kwi 2014 22:26 

Rejestracja: 13 Gru 2011
Posty: 108
Loty: 121
Kilometry: 264 274
darekd napisał(a):
W Nowym Jorku możesz wyjść i wrócić następnego dnia, jeżeli wylatujesz o 15.25 to spokojnie do 12.00 masz czas w NY (w godzinę dojedziesz metrem do JFK)
Bagaż musisz odebrać w Nowym Jorku aby przejść kontrolę celną i następnie mozesz nadać go dalej do Seatle.
Czy dalej to zależy jaką linią lecisz do Spokane (czy tą samą co do SEA)?


Dzięki za odpowiedź!

Niestety odcinek
JFK-SEA to DELTA
a
SEA-SPokane to Alaska Airlines
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#598 PostWysłany: 20 Kwi 2014 16:07 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
mam pytanie - czy da się przesiąść w 40min na locie Wizz w Budapeszcie? [lot przesiadkowy z odcinka Stambuł - BUD na lot z BUD do WAW)

Nie wiem czy 40min wystarczy i czy ktoś już tak się przesiadał?
Tam jest chyba tranzytowy, i można bez odprawy ponownej bagażu z tego co pamiętam? :) tylko nie wiem czy non-schengen sie kwalifikuje na taką przesiadkę...
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#599 PostWysłany: 20 Kwi 2014 16:10 

nikt rozsądny Ci nie napisze, że jest to wykonalne bo być nie może, wskazany jednodniowy postój na zwiedzanie Budapesztu (chyba, że kupisz oba bilety wizzair dzień po dniu z Budapesztu po 34 zł to ryzykuj)
Góra
 PM off  
      
#600 PostWysłany: 20 Kwi 2014 16:54 

Ale daj znac jak poszlo bo tez jestem zainteresowany :)


Sent from my iPad using Tapatalk
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 78  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group