Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 78  Następna
Autor Wiadomość
#561 PostWysłany: 24 Mar 2014 17:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
Widzę, że we wszystkich moich rezerwacjach w PLL Lot zniknęły pola z wybranymi miejscami. Wie ktoś, czy przewoźnik będzie kazał teraz dopłacić za usługę, która w momencie kupna biletu była darmowa i została zrealizowana, czy może wprowadzenie opłaty tyczy się nowych rezerwacji i jedynie zniknęła informacja ze strony?
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#562 PostWysłany: 24 Mar 2014 17:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
Anonymous napisał(a):
Ok, czyli jednak się zdarza. A tak z ciekawości - jakąś wagę przenośną mieli czy jak? :D

Dokładnie tak, kobieta miała małą wagę przenośną na lotnisku w Lubece przed kontrolą security. Akrat to lotnisko to taki trochę większy namiot i wszystko tam jest dziwne :) Odlatują dziennie maksymalnie ze 2-3 samoloty, także już przed security wiadomo na jaki samolot ludzie idą. Na normalnym lotnisku taka kontrola wagowa bagażu podręcznego przed security nie miała by sensu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#563 PostWysłany: 24 Mar 2014 17:19 

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 97
Zbanowany
KAZAC doplacac na pewno nie bedzie :)
Miejsca pewnie bedziesz mogl wybrac dopiero podczas odprawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#564 PostWysłany: 24 Mar 2014 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
warsawfan napisał(a):
KAZAC doplacac na pewno nie bedzie :)
Miejsca pewnie bedziesz mogl wybrac dopiero podczas odprawy.


Jasne, chodziło mi o "kazać", w sensie wymagać dopłaty w przypadku mojej chęci potwierdzenia wcześniej wybranych miejsc.

Tak czy inaczej, jeżeli masz rację, to uważam, że jest to bardzo nie fair.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#565 PostWysłany: 24 Mar 2014 23:34 

Rejestracja: 13 Sty 2014
Posty: 93
Loty: 7
Kilometry: 18 893
W Brema Ryanair ma oddzielny maly terminal,i zanim dopuszczą cie do security,podreczny jest mierzony i wažony na dwoch stanowiskach,sprawdzali tez czy jest jedna szt. Naprawdę dzialy się szopki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#566 PostWysłany: 25 Mar 2014 09:55 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
Witam, mam pytanie odnośnie linii Vueling, gdy wybieram lot z Madrytu do Barcelony pojawiają się 3 kategorie cenowe: Basic Fare, Optima Fare i Excellence Fare, czy przy wyborze Basic można zrobić odprawę on-line?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#567 PostWysłany: 27 Mar 2014 00:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
19elnino20 napisał(a):
Witam, mam pytanie odnośnie linii Vueling, gdy wybieram lot z Madrytu do Barcelony pojawiają się 3 kategorie cenowe: Basic Fare, Optima Fare i Excellence Fare, czy przy wyborze Basic można zrobić odprawę on-line?

Tak, można.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#568 PostWysłany: 27 Mar 2014 09:42 

tak, w LOT wybór miejsc będzie płatny, chyba 5euro na krótkich trasach i 10 na dłuższych, nie mogę teraz znaleźć tej informacji.
Bezpłatny wybór miejsc będzie dla FT, a dla każdego 24 godziny przed odlotem. Czyli odprawiając się online możesz wybrać miejsce.
Wcześniej wybrane miejsca zostają.
Góra
 PM off
papricana lubi ten post.
 
      
#569 PostWysłany: 27 Mar 2014 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
Anonymous napisał(a):
Wcześniej wybrane miejsca zostają.


Dokładnie tej informacji potrzebowałem, na stronie zniknęła cała kolumna i nie było to dla mnie jasne, dzięki.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#570 PostWysłany: 27 Mar 2014 19:59 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 51
Witam,
mam pytanko. Na skyscanner znalazłem interesujący mnie lot z Billun do Polski za 370zł. Jest to przez firme pośrednicząca, a lot odbywa się linią SAS. Moje pytanie brzmi: jak po zakupie biletu mam się odprawić, czy gdzie odebrać bilet. Jest to lot z przesiadką w Kopenhadze. Czy dostane dwa bilety i co się stanie jeśli wyjde z lotniska (mam 10h w Kopenhadze czekania na nastepny lot). Zawsze latałem niskokosztowymi liniami i teraz nie wiem co i jak. Mógłby mi ktoś wyjaśnić krok po kroku?
dzieki za odpowiedź
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#571 PostWysłany: 28 Mar 2014 14:39 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 4
Witam,

Mam pytanie odnośnie lotów krajowych. Chciałbym się dostać z Wrocławia do Gdańska z przesiadką w Warszawie. Samolot z Wrocławia ląduje w Warszawie o 18:55, a z Warszawy do Gdańska odlatuje o 19:20. Da radę wyrobić się czasowo? Próbował już ktoś tej opcji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#572 PostWysłany: 28 Mar 2014 14:57 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
sadeq7 napisał(a):
Witam,

Mam pytanie odnośnie lotów krajowych. Chciałbym się dostać z Wrocławia do Gdańska z przesiadką w Warszawie. Samolot z Wrocławia ląduje w Warszawie o 18:55, a z Warszawy do Gdańska odlatuje o 19:20. Da radę wyrobić się czasowo? Próbował już ktoś tej opcji?


Jeśli masz cały przelot na jednym bilecie, to nie musisz się martwić, bo w najgorszym razie polecisz następnym lotem, jeśli byś nie zdążył.

Ale patrząc na godziny zastanawiam się, czy nie piszesz o połączeniu Ryanaira przez Modlin?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#573 PostWysłany: 28 Mar 2014 15:21 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 4
Tak, chodzi o połączenie Ryanaira przez Modlin. Ach te skróty myślowe :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#574 PostWysłany: 28 Mar 2014 16:06 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
To niestety nie pomogę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#575 PostWysłany: 28 Mar 2014 20:02 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 1
Witam

chciałbym was prosić o rozwianie moich wątpliwości, dotyczących mojego pierwszego lotu międzykontynentalnego, bo google podaje mi niestety sprzeczne informacje :)
W następny czwartek lecę z KLM do Meksyku. W Mexico City operatorem jest Aeromexico.
I tu moje pytania.

Czy gdy nadaje bagaż w Dusseldorf to odbieram go w Mexico City i nadaje jeszcze raz do Monterrey, czy niczym sie nie przejmuje i odbieram go dopiero na miejscu (Monterrey) ?

Czy gdy przewoźnikiem całego lotu jest KLM to czy w przypadku spóźnienia( patrz: Dusseldorf>Amsterdam> Mexico tylko 1h) mam zapewnione inne połączenie czy musze kupić nowy bilet. Jak wygląda to w przypadku gdy z winy KLM spóźnie się na lot z Mexico City do Monterrey? Będę miał przebukowany bilet na następny lot ?

No i trochę przeraża mnie ta 1h na przesiadke w Amsterdamie, czy to wystarczy ?

Mam nadzieje że ktoś bedzie w stanie udzielić mi konkretnych informacji, bo to mój pierwszy lot z przesiadkami więc "się trochę cykam " :D

Z góry dziękuje za pomoc

Załącznik:
Clipboard012.jpg
Clipboard012.jpg [ 63.73 KiB | Obejrzany 482 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#576 PostWysłany: 30 Mar 2014 18:23 

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 63
Loty: 10
Kilometry: 24 346
Za 3 dni lecę na Sri Lankę. Bilet z promocji, lot nie jest realizowany przez linie z tego samego sojuszu. Do FRA wylot LOTem, z FRA do CMB Sri Lankan Airlines.

Pytanie dot. odprawy: czy mogę się odprawić na stronie Sri Lankan i uwzględnić lot z WAW do FRA czy nie?

Dzięki za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#577 PostWysłany: 30 Mar 2014 18:31 

Rejestracja: 08 Mar 2011
Posty: 362
Loty: 35
Kilometry: 94 159
niebieski
mrgrzechm napisał(a):

Czy gdy nadaje bagaż w Dusseldorf to odbieram go w Mexico City i nadaje jeszcze raz do Monterrey, czy niczym sie nie przejmuje i odbieram go dopiero na miejscu (Monterrey) ?


Odbierasz na miejscu

mrgrzechm napisał(a):
Czy gdy przewoźnikiem całego lotu jest KLM to czy w przypadku spóźnienia( patrz: Dusseldorf>Amsterdam> Mexico tylko 1h) mam zapewnione inne połączenie czy musze kupić nowy bilet. Jak wygląda to w przypadku gdy z winy KLM spóźnie się na lot z Mexico City do Monterrey? Będę miał przebukowany bilet na następny lot ?


Tak, będziesz miał przebukowany na następny.

mrgrzechm napisał(a):
No i trochę przeraża mnie ta 1h na przesiadke w Amsterdamie, czy to wystarczy ?

Powinno. Jeśli nie zdążysz zmienią Ci rezerwacje na następny lot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#578 PostWysłany: 30 Mar 2014 19:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 108
Loty: 100
Kilometry: 137 216
Leciałem Lotem Waw-Ams, następnie Ams-Iad, miałem 1:10 h na przesiadkę. W samolocie siedziałem 30min przed odlotem. Jeśli samolot się nie spóźni to napewno zdążysz. Aplikacja Schiphol Amsterdam Airport na android'a jest bardzo przydatną aplikacją ( mapa terminali, statusy lotów itp.)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#579 PostWysłany: 02 Kwi 2014 18:59 

Rejestracja: 02 Kwi 2014
Posty: 1
Kupiłem bilet w LOT na trasie WAW - HEL - WAW.
Lot anulował połączenie, w związku z czym przebukowałem przez LOT bilet. Nowe połączenie wygląda następująco:
WAW - FRA, LOT;
FRA - HEL, LH;
HEL - MUC, LH;
MUC - WAW, LH.
W związku ze strajkiem Lufthansy połączenie FRA - HEL zostało anulowane.

1. Która firma (LOT czy Lufthansa) powinna zaproponować mi nowe połączenie na trasie WAW - HEL - WAW?
2. Od której firmy mogę domagać się zwrotu kosztów bilety oraz składać ewentualne reklamacje dotyczące pokrycia kosztów już opłaconego w Helsinkach hotelu?

Infolinia LOT twierdzi, że w związku z faktem, że połączenie Lufthansy jest odwołane, sprawa w całości dotyczy Lufthansy i odsyłają na ich infolinię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#580 PostWysłany: 02 Kwi 2014 19:17 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Pytanko do poznaniaków i nie tylko. Przylatuje z TRF ok.godz. 23.30 - wylatuje następnego dnia do WAW o godz.5.45. Odprawa więc odpowiednio wcześniej. Czy mogę "przesiedzieć" na terminalu na Ławicy chociażby na jakiejś ławeczce, czy przypadkiem w nocy jest on zamykany na jakiś czas? Dzięki...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 78  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group