Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: kombinacje bezdroza.pl
#1 PostWysłany: 24 Lis 2014 20:35 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 157
Skorzystałem z promocji promowanej na głównej stronie fly4free.

Dziś wszedłem na stronę bezdroży, a tu ceny nagle pospadały.
Przewodnik za 39 zł dziś kosztuje 33.15
Mapa, którą dorzuciłem za 9 zł dziś 7.65 zł
Kolejny przewodnik w sobotę 26 zł dziś 22.10 zł

Szybko skompletowałem dziś taki sam koszyk i okazuje się, że zaoszczędziłem na promocji 14%
Przy czym należy zaznaczyć, że w dzisiejszej wersji otrzymałbym jedną książkę gratis przy tym zamówieniu.

Nie wiem jak to określić... jutro będę tam interweniował i najprawdopodobniej nie odbiorę tej przesyłki żądając zwrotu.

Zachęcam do sprawdzenia innych zamówień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
#2 PostWysłany: 24 Lis 2014 20:44 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1799
niebieski
Chyba na tym polega wyprzedaz? Kiedy znajdzesz "swoja"wycieczke, kupiona w ceie regularnej, tym razem w ofercie last minute i mocno nizszej cenie, takze interweniujesz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Lis 2014 20:56 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 157
Oj nie kolego. Skoro reklamujesz się, że dajesz 40% upustu, a dzień po zakończeniu promocji okazuje się, że podniosłeś ceny aby zafałszować swoją ofertę na czas jej trwania to dla mnie jesteś zwykłym oszustem. Z racji tego, że promocja była organizowana przy współpracy z fly4free i mocno promowana na stronie głównej to może ktoś z redakcji portalu powinien zająć się tym mocno nieetycznym przypadkiem. Poza tym rynek książek to nie travel last minute więc porównanie zupełnie nieadekwatne. Może kwoty są niewielkie ale przy większych sumach (większym zamówieniu) różnica robi się spora, a do tego dochodzi sztuczne podniesienie cen na czas trwania promocji. Gdybym swoje zamówienie kompletował według dzisiejszych cen i skorzystał z kodu FLY4FREE40 (czyli -40%), tak jak zrobiłem to w sobotę, to dziś zapłaciłbym o 50 zł mniej niż w sobotę.
Dla mnie żenada i pełna kompromitacja.


Ostatnio edytowany przez polaj turisto, 25 Lis 2014 16:54, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Lis 2014 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Raz już kiedyś brałem udział w tej promocji i jeżeli dobrze pamiętam upust dotyczy regularnej ceny znajdującej się na przewodniku.(nadrukowanej).

A dzisiejsze ceny masz w zwykłej promocji

Na przykładzie tego przewodnika:

http://bezdroza.pl/ksiazki/balkany-bosn ... bebbh5.htm

Cena na przewodniku (59,90zł) - dzisiejsza ceny przy zwykłej promocji 47,92 zł

Przy promocji z Fly4free 40% upustu dotyczyło ceny 59.90 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Lis 2014 22:18 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 157
Czyli tak jak sobie wcześniej obliczyłem, de facto mam jakieś -14%, a faktycznie jeszcze mniej bo dziś zamówienie łapało się na pozostałe promocje - Bezdrożówkę albo Bezcenny koszyk.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group