Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Lis 2014 21:55 

Rejestracja: 29 Lis 2012
Posty: 7
cześć, lecę do Kolumbii (Bogota) w połowie stycznia do połowy lutego 2015.
Czy ktoś też ma bilety na podobny termin lub chce dołączyć?
Planuję zwiedzać Kolumbię, wyskoczyć do puszczy amazońskiej (Leticia), może też któryś sąsiedni raj. Plan dopiero powstaje, jestem otwarty na pomysły :)
Zwiedzanie z plecakiem, czasem noclegi z couchsurfingu.
Mam 34 lata jeśli to dla kogoś ważne.
Piszcie śmiało :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 11 Gru 2014 11:30 

Rejestracja: 11 Gru 2014
Posty: 5
Cześć !
Ja wylatuję do Bogoty 24 stycznia, a z powrotem do Europy wracam 11 lutego (tak, skorzystałem z wrześniowej informacji f4f :D ).
W moim przypadku plan na wyjazd jest wciąż w fazie wstępnej, ale opieram się na tym, co wyczytam w przewodniku Lonely Planet. Więc jak na razie zakładam trasę: Bogota - Villa de Leyva - San Gil - Santa Marta - Cartagena - Medellin? - Zona Cafetera - Bogota.
Wypad do Leticia skreśliłem, bo wygląda na to, że w styczniu i lutym leje tam najbardziej. Sąsiednich krajów pod uwagę nie biorę, bo same dystanse w Kolumbii i tak robią wrażenie...

pozdrawiam i do usłyszenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Gru 2014 14:44 

Rejestracja: 29 Lis 2012
Posty: 7
Hola !
Plan masz dobry, pewnie że do usłyszenia, napisz do mnie na priv piotrekporo@o2.pl.

Ktoś jeszcze ma te bilety? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Gru 2014 15:03 

Rejestracja: 05 Sie 2012
Posty: 124
Ja ze znajomą w Bogocie jesteśmy 10-11.02 (wracamy 12.02 do NYC) w międzyczasie złapaliśmy też loty za 700zł Bogota - Panama - Medellin - Bogota z COPA Airlines.
_________________
Zapraszam na bloga w podróży do oraz fanpage na facebooku
Bangladesz, Botswana, RPA, Niemcy, Szwajcaria, Indonezja, Kambodża, Wietnam.
Planowanie, rachunki z podróży, filmy, zdjęcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Gru 2014 16:12 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
a ja lecę 15-25.01.2015
bogota, villa de leyva, Barichara, Cartagena
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Gru 2014 14:57 

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 54
Hej,

Ja lecę 23 stycznia na 3 m-c. (start BOG i raczej tylko Kolumbia, choć kto wie)

Podróżuję spokojnie i nie szukam guza, luźne myśli do wykonania poza oczywistym zwiedzaniem to szkolka Hiszpanskiego i Salsa.
W moim wykonaniu plany z reguły nie wychodzą, zawsze na szybko i miejscu decyzje zapadają.
Nie mam problemu z samotnym podróżowaniem, więc jak z kimś się nie zgramy niema problemu z pójściem w różne strony bez urazy, choć w chorobie nikogo nie zostawię.
Jak ktoś ma ochotę dołączyć śmiało pisać

Trochę o moim dotychczasowym zwiedzaniu z przymrużeniem oka: bartekobara.wordpress.com
Kontakt priv lub przez FB (w blogu odnośnik)

PiotrekP którego przylatujesz do Bogoty?, (piotr.piotr Masz priv)

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Sty 2015 11:31 

Rejestracja: 28 Sie 2013
Posty: 147
Lecimy we dwójkę 15luty-1marca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Sty 2015 18:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Mar 2014
Posty: 15
Loty: 38
Kilometry: 115 116
Wybieram się na cały luty. Wstępny plan podobny do trasy piotr.piotr. A jak wyjdzie, zobaczymy na miejscu :)
_________________
Śmiejmy się(i podróżujmy)! Kto wie, czy świat potrwa jeszcze trzy tygodnie
http://jerzul.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group