Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Kwi 2015 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 327
Loty: 31
Kilometry: 52 322
Ceny połączeń międzynarodowych z Serbii:
http://www.serbianrailways.com/active/e ... a_v01.html

np. Belgrad - Saloniki: 47,60 euro RT
np. Belgrad - Skopje: 32,60 euro OW
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
carcoma uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 08 Lip 2015 10:04 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Dla zainteresowanych i dla miłośników podróżowania koleją -ja "zrobiłem" tą trasę z Belgradu: Beograd Dunav- Timisoara, Timisoara - Beograd Dunav. Wyjazd z Belgradu do Vrśac 7.19- 9.10. We Vrsacu ok 1 godziny oczekiwania na rumuńskiego zmasakrowanego już Siemensa Desiro - odjazd do Timisoary 10.12, przyjazd 12.22. We Vrsacu w pobliżu dworca ( na lewo ok 100 m) jest tani supermarket dobrze zaopatrzony min. w piwo ( można sobie palnąć na dworcu i nikt nie robi z tego halo, pomimo, że jest tam dużo serbskiej policji granicznej) W pociągu jest już kontrola paszportowa. Powrót z Timisoary 15,38 - przyjazd 17.45, znów przerwa na piwo :-) i powrót do Belgradu 18.45 - przyjazd 20.37. Pociąg po stronie serbskiej to masakra powrót opóźniony ponad 1 godzinę, z takimi przygodami, że pociąg cofał wjeżdżając na nieprawidłowy tor :-) Pociągi czekają na siebie pomimo takich opóźnień. Wszystko ogarania 1 bilet o nazwie Banat Specjal do kupienia na dworcu Beograd Dunav za 1710 RSD coś koło 15 Euro. Dojazd na dworzec spod ronda Slavija autobus 48 ( rozkładu oczywiście nigdzie nie uświadczysz jak to w Belgradzie) jeździ stosunkowo często.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 25 Sie 2015 02:33 

Rejestracja: 03 Sty 2011
Posty: 172
Dzięki wielkie @qras! A wie ktoś może, czy istnieje możliwość, by kupić bilety na pociąg Belgrad - Budapeszt przez internet? Czy można tylko na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Sie 2015 11:36 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Z tego co wiem to tylko na miejscu ale odradzam Ci podróż z Belgradu. To ta trasa uchodźców i innego ..... do Europy Zachodniej. W Belgradzie w lipcu blokowali wyjazd pociągu stojąc na torach. Interweniowało policja. W środku istny Meksyk...przepełnienie, smród i niestety dziadostwo, nikt nad tym nie panuje. Nie sądze, że podróżowanie w takich warunkach będzie przyjemne. Ja sam mam problem na wcześniejszym odcinku z Grecji do ( Gewgenija, wprowadzono stan wyjątkowy) Macedonii, kombinuje transport autobusowy. Przydatny link http://w3.srbrail.rs/zsredvoznje/?lang=en
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 26 Sie 2015 02:18 

Rejestracja: 03 Sty 2011
Posty: 172
@krystoferson112 Wielkie dzięki za info, szczerze powiedziawszy nie przyszło mi to do głowy... Jeśli chodzi o trasę Belgrad - Budapeszt, zostaje chyba tylko Blablacar lub kilkuosobowy bus typu autoturist-ns.com, bo nie udało mi się znaleźć bezpośredniego autokaru z Belgradu do Budapesztu, a przesiadać się w Suboticy nie uśmiecha mi się... Chyba że zna ktoś inną opcję transportu na tej trasie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Sie 2015 19:48 

Rejestracja: 25 Cze 2011
Posty: 29
Można zakupić bilety Budapeszt - Belgrad przez internet, rejestrując się uprzednio w systemie sprzedaży węgierskiego przewoźnika. https://jegyvasarlas.mav-start.hu/eTick ... sp?Lang=EN

W tym miesiącu kupowałam bilet Beograd Special RT wpisując konkretne daty, jednak bilet został wystawiony jako "open" z miesięcznym terminem ważności. Cena RT = 26 EUR (płacone w HUF).
Cena miejscówki to 8 EUR za odcinek, tutaj kupujemy już usługę na konkretną datę i kurs.
Góra
 Profil Relacje PM off
carcoma lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 26 Sie 2015 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
carcoma napisał(a):
@krystoferson112 Wielkie dzięki za info, szczerze powiedziawszy nie przyszło mi to do głowy... Jeśli chodzi o trasę Belgrad - Budapeszt, zostaje chyba tylko Blablacar lub kilkuosobowy bus typu autoturist-ns.com, bo nie udało mi się znaleźć bezpośredniego autokaru z Belgradu do Budapesztu, a przesiadać się w Suboticy nie uśmiecha mi się... Chyba że zna ktoś inną opcję transportu na tej trasie?


Strona dworca autobusowego w Belgradzie podaje 2 autobusy dziennie, obsługiwane przez firmę Fudeks. Niby ta firma ma swoją stronę internetową, ale przy próbie sprawdzenia rozkładu czy kupna biletu wywala 404...

Załączniki:
belgrad_budapeszt.png
belgrad_budapeszt.png [ 16.73 KiB | Obejrzany 8472 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
carcoma uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 26 Sie 2015 21:37 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Będąc w lipcu na terenie BAC /Belgradzki Dworzec Autobusowy/ widziałem faktycznie te autobusy do Budapesztu. Za pewne bilet kupimy dopiero w miejscowych kasach biletowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Sie 2015 21:46 

Rejestracja: 18 Lut 2011
Posty: 185
I plan upadł .
Miało byc Burgas-Sofia-Belgrad-Budapeszt.
Zostaje chyba bezposredni pociąg z Sofii do Budapesztu przez Rumunię.
Pociag "Serdika" 11.55 z Sofii ,następnego dnia o 08.15- Budapest Keleti.
Ile może kosztować bilet,ktoś posiada taką informację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 27 Sie 2015 03:37 

Rejestracja: 03 Sty 2011
Posty: 172
Dzięki @krasnal! Udało mi się znaleźć takie coś:http://www.orangeways.com/en/budapest-beograd-busline
Tak czy siak, szukam dalej, bo interesuje mnie wyjazd w niedzielę do południa, a Fudeks w takim terminie nie kursuje ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 27 Sie 2015 05:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
teliszon napisał(a):
Pociag "Serdika" 11.55 z Sofii ,następnego dnia o 08.15- Budapest Keleti.
Ile może kosztować bilet,ktoś posiada taką informację?

Według Seat61, to jeżeli bilet będziesz kupował na miejscu w Sofii to około 121 Lev za miejsce siedzące lub 137 Lev za kuszetkę.
Kupowane za granicą sporo drożej.
Góra
 Profil Relacje PM off
teliszon uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 27 Sie 2015 08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
carcoma napisał(a):
Dzięki @krasnal! Udało mi się znaleźć takie coś:http://www.orangeways.com/en/budapest-beograd-busline
Tak czy siak, szukam dalej, bo interesuje mnie wyjazd w niedzielę do południa, a Fudeks w takim terminie nie kursuje ;)

8 rano to jest "do południa" :)
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 27 Sie 2015 11:13 

Rejestracja: 18 Lut 2011
Posty: 185
billabong napisał(a):
teliszon napisał(a):
Pociag "Serdika" 11.55 z Sofii ,następnego dnia o 08.15- Budapest Keleti.
Ile może kosztować bilet,ktoś posiada taką informację?

Według Seat61, to jeżeli bilet będziesz kupował na miejscu w Sofii to około 121 Lev za miejsce siedzące lub 137 Lev za kuszetkę.
Kupowane za granicą sporo drożej.


Serdeczne podziękowania.
Trochę drogo,sprobuje rozbic podroz na etapy,moze wyjdzie taniej.
Gdyby nie rezerwacja noclegow w Sofii,Budapeszcie i Krakowie,oraz kupione bilety z Budapesztu do 3miasta,to bym poszukala lotow i dala sobie spokoj z drogą lądowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 27 Sie 2015 11:50 

Rejestracja: 03 Sty 2011
Posty: 172
krasnal napisał(a):
carcoma napisał(a):
Dzięki @krasnal! Udało mi się znaleźć takie coś:http://www.orangeways.com/en/budapest-beograd-busline
Tak czy siak, szukam dalej, bo interesuje mnie wyjazd w niedzielę do południa, a Fudeks w takim terminie nie kursuje ;)

8 rano to jest "do południa" :)

Ale według tego rozkładu w niedzielę ten autobus o ósmej nie jeździ :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 28 Sie 2015 01:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Zainteresowała mnie oferta firmy Fudeks jako opcji powrotu z Belgradu do Budapesztu alternatywnej do pociągu i stwierdzam, że ich strona jest absolutnie beznadziejna :P W każdym razie prawdopodobnie ich połączenie będzie mi pasowało, więc napisałam maila do przewoźnika w celu potwierdzenia godziny przejazdu w danym dniu.
Na ich stronie oczywiście nie ma możliwości zakupu/rezerwacji biletu na tej trasie, więc jestem ciekawa odpowiedzi.
Z kolei na ich profilu na Facebooku znalazłam całkiem fajną wyszukiwarkę, która wyszukuje właśnie kolejowe i autobusowe połączenia z Serbii. Klik.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#16 PostWysłany: 03 Wrz 2015 08:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
krystoferson112 napisał(a):
Z tego co wiem to tylko na miejscu ale odradzam Ci podróż z Belgradu. To ta trasa uchodźców i innego ..... do Europy Zachodniej. W Belgradzie w lipcu blokowali wyjazd pociągu stojąc na torach. Interweniowało policja. W środku istny Meksyk...przepełnienie, smród i niestety dziadostwo, nikt nad tym nie panuje. Nie sądze, że podróżowanie w takich warunkach będzie przyjemne. Ja sam mam problem na wcześniejszym odcinku z Grecji do ( Gewgenija, wprowadzono stan wyjątkowy) Macedonii, kombinuje transport autobusowy. Przydatny link http://w3.srbrail.rs/zsredvoznje/?lang=en


Niestety byłam zmuszona wracać tym pociągiem, na szczęście mój towarzysz jechał na tym odcinku ze mną. Masakra. Ok. 80% podróżnych to uchodźcy... Wsiadaliśmy w Nowym Sadzie, bo byliśmy tam u znajomego, i niestety o swojej miejscówce można pomarzyć. Aczkolwiek dużo osób i tak podróżuje nawet z małymi dziećmi! :? Ja na drugi raz na pewno bym się nie wybrała. Nie przespałam ani minuty. Niby nikt nikomu nic nie robi (jak i wszędzie, gdzie widzieliśmy Syryjczyków), ale ani to przyjemne nie jest chodzić nad czyimiś głowami, ani być świadkiem wyrzucania rodzin z dziećmi z pociągu.
Poza tym sprawdzajcie informacje w internecie. My od posta krystofersona czytaliśmy w internecie na bieżąco, co się dzieje, teraz są problemy na dworcu Keleti. Jeśli wracacie z dworca Nepliget to polecam wysiąść na przystanku Ferencvaros (tuż przed Keleti), tramwajem to tylko 2 przystanki od Nepliget. Widziałam też tutaj automaty do odbioru biletu zakupionego w internecie, więc spokojnie jak jedziecie w drugą stronę możecie ominąć Keleti.
Z Fudeksu mi nie odpisali...
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off
krystoferson112 lubi ten post.
carcoma uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 06 Wrz 2015 13:56 

Rejestracja: 03 Sty 2011
Posty: 172
teliszon napisał(a):
I plan upadł .
Miało byc Burgas-Sofia-Belgrad-Budapeszt.
Zostaje chyba bezposredni pociąg z Sofii do Budapesztu przez Rumunię.
Pociag "Serdika" 11.55 z Sofii ,następnego dnia o 08.15- Budapest Keleti.
Ile może kosztować bilet,ktoś posiada taką informację?

Ale dlaczego odpuszczasz pociąg Sofia - Belgrad? Też jest niebezpiecznie? Czy odpuszczasz przez problemy na trasie Belgrad - Budapeszt?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 06 Wrz 2015 19:36 

Rejestracja: 18 Lut 2011
Posty: 185
Sofia-Belgrad nie jest (mam nadzieję) problemem.Bardziej obawiam sie drogi z Serbii do Budapesztu.
Bo sytuacja jest nieprzewidywalna i wolę zapłacić chyba więcej i spokojnie dojechać na Wegry.
Choć gwarancji i w tym przypadku nikt mi nie da.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 24 Sty 2017 19:22 

Rejestracja: 21 Gru 2015
Posty: 30
Ogarnia ktoś czy bilet na pociąg Belgrad-Budapeszt kupię bez problemu 2 dni przed na dworcu w kasie w Belgradzie??? Na stronie kolei serbskich zakup niemożliwy przez internet. Mogę kupić bilet na stronie węgierskich kolei (mav), ale znowu nie będę miał możliwości wydrukowania biletu na dworcu w automacie na Węgrzech bo chcę tam właśnie jechać z Serbii! (głupota z tym drukowaniem!)
Druga sprawa zarówno na stronie węgierskich jak i serbskich kolei widnieje cena BUDAPEST SPECIAL One direection (2nd class) 15€ - czy jest to cena stała? czy oferta promocyjna (SPECIALna) przy wcześniejszym zakupie??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 24 Sty 2017 20:04 

Jechałem na tej trasie kilka miesięcy temu (wsiadałem w Nowym Sadzie). Pociąg był pusty. Kupisz bez problemu na dworcu, nawet w dzień odjazdu. Bilet jest na dany dzień, możesz wsiąść w pociąg o 7, 11 lub 21. Cena jest stała (15 EUR albo odpowiednio w dinarach serbskich). Pociąg się wlecze, nie ma jak podładować komórki, internetu ofkoz brak. Ale można pić, jeść i palić (w ostatnim wagonie przy wyjściu) ;)
Góra
 PM off
criss88 lubi ten post.
criss88 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group