Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#21 PostWysłany: 31 Paź 2014 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Na mail nie masz nawet co czekać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#22 PostWysłany: 31 Paź 2014 18:38 

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 125
zulu napisał(a):
Na mail nie masz nawet co czekać.


To co mam zrobić?

Czy komuś pobrali opłatę za kolejny miesiąc pomimo anulowania w ciągu 30 dni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#23 PostWysłany: 31 Paź 2014 18:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Czy ty nie rozumiesz ? Nie ma anulacji bo anulacja to ściema ! Mi pobrali 50 zł przecież o tym pisałem kilka postów temu. Co masz z tym zrobić tez chyba było jasno napisane. Co tu jeszcze dodawać ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#24 PostWysłany: 26 Mar 2015 13:34 

Rejestracja: 03 Cze 2011
Posty: 4
No ładnie wtopiłem... po zapisaniu się 19 listopada 2014 zorientowałem się dzisiaj po 4tym już pobraniu przez nich z mojej karty 69,99zł :( Ktoś próbował odzyskania poniesionych opłat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#25 PostWysłany: 26 Mar 2015 13:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
1. Blokuj kartę i wyrabiaj nową.
2. Próbuj zgłaszać reklamację w swoim banku. To jednak nie gwarantuje zwrotu kaski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#26 PostWysłany: 13 Kwi 2015 10:14 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Juz jakis czas nie kupowalem biletow w Ryanair, az tu dzisiaj po zaplacie z ich www. pojawia sie przekierowanie na:https://kochamyznizki.pl/czlonek/rejestracja/1141?utm_source=RA&utm_medium=banner&utm_content=top1&utm_campaign=451

Cale szczescie, ze probowalem zarejstrowac sie prepaidem, na ktorym nic nie mialem, bo by mnie juz nacieli. Swoja droga toz to jawny fraud,dobrane slownicwo, estetyka Ryana itp. Swoja droga dziwie, sie ze tak slabe naglasnienie tego i podobnych procederow tu na forum. Proponuje przeniesienie tego watku z luznych gadek do jakiejs powazniejszej i lepiej wyeksponowanej sekcji np. "Nie daj sie zrobic w konia" i gromadzenie podobnych ostrzezen i przykladow tamze.
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#27 PostWysłany: 13 Kwi 2015 10:41 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Na tej stronie jest wyraźnie napisane, zaraz nad przyciskiem "Zacznij oszczędzać teraz" o wszystkich opłatach.
Pretensje, że nie da się tego wyłączyć w okresie próbnym uznaję za jak najbardziej sensowne, bo pewnie sam bym myślał o zainwestowaniu 10zł, by dostać 50zł, ale jak można wytłumaczyć sytuację, że ktoś się zorientował po czterech (!) miesiącach pobierania po 70zł?
Dopóki ludzie będą tak bezmyślni, że nie czytają nawet jasnych komunikatów (nie mówię już nawet o regulaminie, tutaj wszystko jest na samym środku) i podają bezmyślnie numery kart, tak długo takie rzeczy będą istnieć.

Szanse na zwrot jako chargeback w przypadku osób, które próbowały anulować subskrypcję bez sukcesu uważam za choć trochę realne, ale przypadek zorientowania się po czterech miesiącach jest beznadziejny i tu nie ma co liczyć na jakikolwiek zwrot.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#28 PostWysłany: 13 Kwi 2015 10:52 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Intencja mojego maila bylo nie wymadrzanie sie, tylko ostrzezenie nastepnych, potencjalnych forumowiczow przed jawnym oszustwem. Sam teraz smieje sie z siebie, ze prawie dalem sie naciac- choc procedura, ktora stosuje, by nie podawac nieznanym firmom numeru karty ani kodu zadzialala. Z drugiej strony, ten watek, pomimmo ze jestem na F4F prawie codziennie, jakos mi umknal wczesniej.
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 24 Lip 2015 21:28 

Rejestracja: 24 Lip 2015
Posty: 1
Proceder u Rayanair trwa. Dałem się nabrać (prawie świadomie) na 10zł oraz przegapiłem kolejne 69,99 zł które zdjęło mi z karty z miesiąc później. Mocno zastanawiające, dlaczego Ryanair nic z tym nie zrobi, bo widzę, że co najmniej od 2012 roku naciągają kolejnych frajerów. Tak, jak byłoby im z tym dobrze i jakby mieli udziały z tego szwindlu :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 25 Sty 2016 20:02 

Rejestracja: 25 Sty 2016
Posty: 1
4 pobrane opłaty? to i tak nieźle. Ja połapałam się po roku czasu pobierania opłat.nawet nie pamiętam ze ktoś mnie pytał o jakieś zniżki. dla usprawiedliwienia swojej naiwności mogę powiedzieć że pierwszy raz wtedy kupowałam bilety. kartę już zastrzegłam.czy komuś jednak bank uwzględnił reklamację? i czy ktoś już ten proceder zgłaszał policji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 25 Sty 2016 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
problem polega na tym że dostajesz jakiś tam regulamin i go zatwierdzasz więc nie ma tu mowy o oszustwie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 25 Sty 2016 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1013
niebieski
No ale tak naprawdę jest to sprytnie przemycone oszustwo, firmowane dla niepoznaki wiarygodnością strony rezerwacyjnej Ryanaira choć zapewne ta oszukańcza firma ma tyle wspólnego z Ryanairem co węgiel z kamieniem węgielnym. Sam bym się na to naciął ale w porę zorientowałem się że to jednak scam serwowany przez reklamy google adsense gdzie wykupili powierzchnię reklamową na stronie Ryanaira.

Pytanie czy Ryanair o tym wie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 25 Sty 2016 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
kittycate napisał(a):
...
Pytanie czy Ryanair o tym wie?

ale czy co wie? że znajdują się tacy co nie umieją czytać? pewnie wie ale możesz jeszcze do nich napisać i utwierdzić ich w przekonaniu.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#34 PostWysłany: 25 Sty 2016 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1013
niebieski
Kris napisał(a):
Na stronie Ryanair po prostu czasami wyświetlają się reklamy google adsense (teraz jakby na stronie głównej ich nie ma, po zmianie szaty graficznej). Na treść takich reklam Ryanair nie ma wpływu, one dopasowują się do naszych zainteresowań, wyszukiwań w google, oraz zawartości strony na jakiej są umieszczone.

@namteH Odnosiłem się do tego wpisu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 25 Sty 2016 20:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@kittycate
biorąc pod uwagę, że ryanair zarabia na czym się da, to albo wie albo ich to nie interesuje.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 25 Sty 2016 20:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1013
niebieski
@namteH raczej takie scammerskie usługi podszywające się szatą graficzną i ofertą pod Ryanaira poklasku wśród klientów firmie nie przynoszą.

To ten sam rodzaj scamu co "Wygrałeś najnowszego iphona6, podaj swój numer telefonu i zaapcetuj regulamin" (wyrażenia zgody na płatną prenumeratę serwisów sms premium).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 05 Lis 2016 22:25 

Rejestracja: 05 Lis 2016
Posty: 1
https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... amy-znizki

To oszustwo nadal istnieje na stronie ryanair,piszę z małej litery bo na więcej nie zasługują,mnie okradli na 2000 zł. od kwietnia 2014,do końca października 2016,córka kupiła bilet z mojej karty,na klikała naiwna,a ja niczego nie świadom byłem ssany co miesiąc i tylko przypadkowo to wypatrzyłem na koncie,to złodziej w niby legalny sposób,same złe słowa cisną się na usta,niby tacy cywilizowani,już teraz wiem --......


Ostatnio edytowany przez Abcn, 06 Lis 2016 01:25, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 05 Lis 2016 22:58 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 680
niebieski
Żale kieruj do córuni.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 05 Lis 2016 23:51 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Moim zdaniem bardziej kwestia braku jakiejkolwiek weryfikacji ile pieniędzy się wydaje... Logując się na konto ja zazwyczaj poświęcam te 5 minut, żeby spojrzeć, czy może którejś transakcji nie znam (lub się do niej nie przyznaję), bo może ktoś mi kartę skopiował czy coś... Żeby przez 2.5 roku nie zauważyć regularnego schodzenia z karty pewnych kwot, o których nie mamy pojęcia, to Ryanair nie ma nic do tego, ale własna... nieuwaga :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 05 Lis 2016 23:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Mlody napisał(a):
Żale kieruj do córuni.
... i dodatkowo do siebie jak się sprawdza wyciągów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group