Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 858 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43
Autor Wiadomość
#841 PostWysłany: 28 Maj 2014 23:07 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
Kilka zdjęć z mojego pobytu:

Image

Image

Pokój KING EXECUTIVE

Image

Image

Image

Executive Lounge (7 piętro):

O ile pamietam wyglądało to tak:
od 7 do 23:
- ekspres do kawy, herbata, owoce, Cola, Fanta, Sprite, woda.
od 17 do 18
ciepłe i zimne przekąski, desery
od 18 do 20
piwo Stella Artois, dwa rodzaje win, gin Beefeater, czysty Smirnoff, Red Label, Bacardi

Często alkohole zbierali grubo po 20 a czasami zdarzało się że lodówka z piwem była otwarta przed południem, przekąski też były dostępne dłużej niż powinny.

Image

Image

Image

Image

Image

SPA
Czynne do 22.
Niezbyt duży ale przyjemny basen, jacuzzi, 3 sauny

Image

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#842 PostWysłany: 02 Cze 2014 18:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 829
Loty: 187
Kilometry: 302 324
Zbanowany
Ma ktoś jakieś zdjęcia ze śniadania ? :D Jest podczas śniadania jakiś alkohol ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ane.wald lubi ten post.
 
      
#843 PostWysłany: 02 Cze 2014 21:25 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 43
Loty: 29
Kilometry: 68 101
Nie było alkoholu na śniadanie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#844 PostWysłany: 03 Cze 2014 01:15 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
Wydaje mi się że, nie ma. Niby jest tam jakiś alkohol na stojaczkach za szybą ale może to do obiadu :) nie widziałem też żeby jakiś inny gość pił coś mocniejszego.

a samo śniadanie jak wszędzie tylko lepiej przygotowane i podane.

Omlet i jajecznica na życzenie, kiełbaski, bekon, fasola, zapiekane pomidory i coś tam jeszcze na ciepło.
Porządna zimna płyta.
Płatki, mleko, jogurty, actimelki itd
Owoce
Świeżo wyciskane soki
Różnego rodzaju pieczywo i ciastka, herbata.
Kawę, zazwyczaj Latte Macchiato, zamawiałem u kelnera (oczywiście za free).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#845 PostWysłany: 06 Cze 2014 08:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 288
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
marcino86 napisał(a):
Wydaje mi się że, nie ma. Niby jest tam jakiś alkohol na stojaczkach za szybą ale może to do obiadu :) nie widziałem też żeby jakiś inny gość pił coś mocniejszego.

a samo śniadanie jak wszędzie tylko lepiej przygotowane i podane.

Omlet i jajecznica na życzenie, kiełbaski, bekon, fasola, zapiekane pomidory i coś tam jeszcze na ciepło.
Porządna zimna płyta.
Płatki, mleko, jogurty, actimelki itd
Owoce
Świeżo wyciskane soki
Różnego rodzaju pieczywo i ciastka, herbata.
Kawę, zazwyczaj Latte Macchiato, zamawiałem u kelnera (oczywiście za free).

ja prosiłem o coś lokalnego, i kucharz zawsze mi przygotowywał rożne cuda, po 2 razie już nawet nie musiałem nic mówić tylko kelnerka dawała znać kucharzowi ze jesteśmy i coś tam dla nas czarował,i to było dużo lepsze niż omlety itp
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#846 PostWysłany: 06 Cze 2014 17:58 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
W SPG goscie Platynowi maja czesto do sniadania podawane wino musujace, po za tym raczej nie spotkalem sie aby byla mozliwosc z bufetu sniadaniowego otrzymania alkoholu. To zdjecie z butelkami alkoholu jest pewnie z lozy w godzinach wieczornych a nie zrobione podczas sniadania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#847 PostWysłany: 06 Cze 2014 23:30 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
zdjęcia są z executive lounge a nie ze sniadania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#848 PostWysłany: 08 Cze 2014 17:45 

Rejestracja: 31 Sie 2013
Posty: 219
wybiera się ktoś na weekend połączony z Bożym Ciałem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#849 PostWysłany: 13 Cze 2014 11:42 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Tylko jedna osoba dala zdjecia ?
Wstyd tyle walki i jakos nikt nie chce sie pochwalic nowym hotelem lub okolica.
Góra
 Profil Relacje PM off
pawi lubi ten post.
 
      
#850 PostWysłany: 22 Sie 2014 13:12 

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 3
szczota1992 napisał(a):
Mial ktos z Was moze taka sytuacje, ze przyjechal sporo wczesniej przed zakwaterowaniem i nie bylo problemu troszke to nagiac?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka



Właśnie nie wiadomo jak to wygląda. podpinam sie do pytania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#851 PostWysłany: 22 Sie 2014 14:35 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
nie było żadnego problemu, mają dużo wolnych pokoi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#852 PostWysłany: 30 Sie 2014 22:36 

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 51
wntl bardzo dziękuję za wrzutę, właśnie wróciłem, poniżej parę zdjęć

jak macie jakieś pytania to śmiało, chętnie pomogę odnośnie samego hotelu, dojazdu z KBP, atrakcji w okolicy, cen na mieście, willi Janukowycza czy wycieczki do Czarnobyla

Image
Nasz pokój

Image

Image

Image

Image

Image
Sterowanie temperaturą, oświetleniem i muzykę można było zaprogramować dla każdego z pomieszczeń osobno

Image

Image

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#853 PostWysłany: 30 Sie 2014 22:54 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
Oho, widzę że ktoś tu przytulił apartament prezydencki ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#854 PostWysłany: 30 Sie 2014 23:07 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Napisz coś o wycieczce do Czarnobyla: jakiego rzędu są to koszta, gdzie szukać ukraińskiego przewodnika itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#855 PostWysłany: 30 Sie 2014 23:56 

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 51
vincenz napisał(a):
Napisz coś o wycieczce do Czarnobyla: jakiego rzędu są to koszta, gdzie szukać ukraińskiego przewodnika itp.


Wycieczka organizowana przez firmę Chernobyl Tour. Jednodniowa ale za to cały dzień od ok. 7.30 do 20.00. Odjazd na tyłach dworca kolejowego do którego z Hiltona dojedziemy w 15 minut piechotą. Warto przyjść wcześniej wtedy jest jeszcze możliwość wyboru miejsca. Busiki bardzo zadbane i wygodne, jak jest więcej osób to podstawiają również autokar. Koszt 146 $ z ubezpieczeniem i posiłkiem. Za dodatkową opłatą odbierają z hotelu. Podczas jazdy można zakupić różne gadżety typu magnesy, długopisy, koszuli itd. Szczegółowy program zawarty jest na ich stronie. My mieliśmy przewodniczkę, bardzo dobrze, wyraźnie i w przystępny sposób opowiada ale tylko po angielsku no i ukraińsku, rosyjsku. Podczas jazdy wyświetlanych jest kilka filmów o Czarnobylu. Warto ze sobą zabrać coś do picia i jedzenia, ponieważ zakupiony obiad jest dopiero po wyjeździe ze strefy tak ok. 17tej ale za to porządna porcja i bardzo smaczne (wersja wegetariańska to po prostu ryba i warzywa). Opłatę za wypożyczenie dozymetru można sobie spokojnie darować, bardziej jako ciekawostka no i zawsze można pożyczyć od przewodniczki, w sumie sprawdzaliśmy tylko w kilku miejscach głownie żeby zrobić zdjęcie kto ma największe wskazanie. Ogólnie wszystko bardzo sprawnie zorganizowane i bez żadnych wpadek, chyba najsłabszym dla mnie punktem było karmienie sumów ale niektórym się podobało. Mimo ogólnego zakazu wchodzenia do niektórych budynków wystarczyło zostać w tyle i spokojnie można było prawie wszędzie zajrzeć i porobić zdjęcia. Dla palaczy – przestrzegali całkowitego zakazu palenia w strefie, nie było wyjątków.

Z zakupem samej wycieczki nie ma żadnych problemów, można płacić kartą (rozliczana przez ich bank Interkassa) lub paypalem. Ja płaciłem kartą zaliczkę 30% reszta dopłacana już na miejscu w busiku. Dopłacić można w dolarach euro lub hrywnach. Koniecznie trzeba mieć paszport i uważać aby nie pomylić się przy podawaniu danych – milicja na punkcie kontrolnym sprawdzała każdego po kolei. Już po zakupie otrzymujemy maila z potwierdzeniem, mapką spotkania itd. Jak ktoś planuje wyjazd z dziećmi to nic z tego, trzeba mieć skończone 18 lat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#856 PostWysłany: 31 Sie 2014 23:35 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1711
Jack, w sumie robi się tu mały offtop, ale możesz napisać coś więcej o willi, jak tam się dostałeś? Jest juz taki temat na forum, ale może masz nowe info. Jakieś ceny czy kwestie bezpieczeństwa na ulicach tez mile widziane! :D
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#857 PostWysłany: 10 Lut 2015 01:17 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 62
Zbanowany
Parę miesięcy i minie rok od mojej wizyty na Ukrainie. Będąc pierwszy raz w pokoju nagrałem filmik z zawartości:

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#858 PostWysłany: 10 Lut 2015 13:10 

Rejestracja: 10 Lut 2014
Posty: 31
Też mały offtop zrobię... Jesteś pewien, że wersja wegetariańska to RYBA i warzywa? Jestem ciekaw wpadł na idealny pomysł uznania mięsa za danie wegetariańskie... :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 858 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group