Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 858 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Następna
Autor Wiadomość
#821 PostWysłany: 11 Maj 2014 03:45 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
Albo Westin i pewnie jeszcze w paru innych.

wysłane via Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#822 PostWysłany: 11 Maj 2014 09:42 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Jestem właśnie w Hiltonie w Kijowie, rzeczywiście są czujniki pod tymi towarami w szufladzie :)

W zasadzie forumowicze którzy wcześniej gościli wszystko już napisali. Hotel pachnie nowością i świeżością, liczba gości jak na lekarstwo. Obsługi jest chyba czterokrotnie więcej... Wszyscy bardzo się starają chociaż czasami im nie wychodzi.

Jako HHonors Gold dostałem upgrade pokoju, śniadanie, wstęp do Executive Lounge (napoje i słodkości a w godzinach wieczornych przekąski na ciepło i alkohole). Spa dla wszystkich gości jest bezpłatne (basen, siłownia, 3 sauny). Internet też za free, działa przyzwoicie.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#823 PostWysłany: 11 Maj 2014 11:59 

Rejestracja: 31 Sie 2013
Posty: 219
a czy ktoś z Was był w Hiltonie samochodem? interesuje mnie jeszcze kwestia dojazdu, bezpieczeństwa na drogach pojazdów na polskich blachach, możliwości zaparkowania auta w pobliżu hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#824 PostWysłany: 11 Maj 2014 15:48 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 43
Loty: 29
Kilometry: 68 101
Ja byłem samochodem. Od granicy w Dorohusku jes świetna droga M07 do samego Kijowa. Szeroka, wyremontowana i jechaliśmy to był bardzo mały ruch. A samochód zaparkowaliśmy na parkingu hotelowym. Na potwierdzeniu rezerwacji miałem info że parking jest za darmo i nic nie zapłaciłem.

Czujki pod czekoladkami w szufladzie chyba rzeczywiście są, bo wyjęliśmy je na chwilę a przy wymeldowaniu chcieli nas za nie obciążyć
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#825 PostWysłany: 12 Maj 2014 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 286
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
w bardzo wielu nowych hotelach[nie tylko 5*]są czujniki,ale kto nie wierzy zawsze może łatwo sprawdzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#826 PostWysłany: 12 Maj 2014 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
ale chamstwem jest że łapią "od razu"
nie można dać tych 30sekund klientowi na obejrzenie co wziął w rękę? ;)

w niektórych hotelach podobno tak jest...

jak byłem w IC WAW to taktycznie poprosiłem o zdalne zamknięcie barku, coby mi nie przyszło do głowy przewrócić jakiejś buteleczki :)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#827 PostWysłany: 12 Maj 2014 22:15 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
vivere napisał(a):
ale chamstwem jest że łapią "od razu"
nie można dać tych 30sekund klientowi na obejrzenie co wziął w rękę? ;)


To i tak jest luksus. Kiedyś w Novotelu, po tym jak otworzyłem minibarek po 5 minutach miałem obsługę hotelową w pokoju w celu spisania stanu barku :D

A tak bardziej w temacie, to rzeczywiście nie spotkałem się w żadnym hotelu z naczyniem na lód obok kostkarki. Jednak bez problemu można rozwiązać problem kontaktując się room service i nawet po lód nie będzie trzeba iść samemu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#828 PostWysłany: 18 Maj 2014 02:56 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Nie zagladam co prawda po wszystkich zakamarkach szuflad w poszukiwaniu czujnikow czy mikrofonow ale na moje ponad 60 pobytow w Westine Warszawa NIGDY NIKT mi nic nie kazal placic za wyjete towary z mini barku czy szuflady i odlozone spowrotem. Dziwne zwyczaje wiec panuja na wschod od Warszawy. Zawsze pada pytanie przy wymeldowaniu czy cos uzywalem z minibaru po odpowiedzi negatywnej nikt nie drazy tego tematu bo w miedzyczasie maja odpowiedz od obslugi pokoju ze potwierdzaja moje slowa. A jak jestem pierwszy raz w danym miejscu to przygladam sie kto dostarcza produkty do hotelu, ot taka zawodowa ciekawosc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#829 PostWysłany: 18 Maj 2014 07:42 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 430
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Często w nowych hotelach są systemy do automatycznego rozliczania minibaru i specjalne podkładki które rozpoznają ze produkt został podniesiony. Nie jest to kwestia czy hotel jest na wschodzie czy na zachodzie, a bardziej czy jest nowy i w trakcie jego urządzania było to już popularne rozwiązanie. Z hoteli w Polsce widziałem taki system w byłym hotelu Hyatt.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#830 PostWysłany: 18 Maj 2014 11:55 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Westin ma widocznie takie zasady.
Bo w IC kilkaset metrów dalej czujniki już są!

Przestańcie gadać o tym, że to kwestia Wschodu bo w wielu hotelach z najwyższej półki takie coś jest zainstalowane.
I wg mnie nic w tym dziwnego. Duże ułatwienie dla obsługi.
Problem mają z tym chyba tylko ci co widzą dobry hotel pierwszy raz i muszą wszystkiego dotknąć i wyjąć ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#831 PostWysłany: 18 Maj 2014 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
rydzo napisał(a):
Westin ma widocznie takie zasady.
Bo w IC kilkaset metrów dalej czujniki już są!

Przestańcie gadać o tym, że to kwestia Wschodu bo w wielu hotelach z najwyższej półki takie coś jest zainstalowane.
I wg mnie nic w tym dziwnego. Duże ułatwienie dla obsługi.
Problem mają z tym chyba tylko ci co widzą dobry hotel pierwszy raz i muszą wszystkiego dotknąć i wyjąć ...


problem może być jak jesteś z małym dzieckiem i ono faktycznie lubi wszystkiego dotknąć/wyjąc/poruszyć :)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#832 PostWysłany: 18 Maj 2014 13:38 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
Kwestia wychowania dzieci...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#833 PostWysłany: 18 Maj 2014 15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
tomasz.tomczuk napisał(a):
Kwestia wychowania dzieci...


a to nie wiesz że dziecko w pewnym wieku uczy się świata dotykiem?
po to są kolorowe grzechotki, które przeszkadzają innym pasażerom..ciekawe jakbyś wychowywał roczne dziecko...

jakbyś się poczuł jakbyś wszedł do np. Praktikera i od wejścia miał nabijane do rachunku to co dotknąłeś? łącznie z wózkiem na zakupy ;)

fakt że trzeba sie przyzwyczaic do zasad panujących w hotelach 5* ale jak mam się bać żeby mi nie dopisali do rachunku zuzycia szamponu to ja dziękuję :) niech to będzie jasno napisane gdzieś na drzwiczkach itp. to wtedy nie będzie problemu...ale wydaje mi się że takiego "ostrzezenia" nigdzie nie ma??
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#834 PostWysłany: 18 Maj 2014 15:54 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
@tomasz.tomczuk : moze to wlasnie kwestia wychowania skutkuje takimi wypowiedziami.

Nie mam dzieci i ich nie mam zamiaru miec, ale chyba 3-5 latka trudno wychowywac na zasadach tresowanego psa.
Z tego powodu unikamy tez hoteli z klientela rodzinna z biur podrozy, po co mam sie denerwowac.

W dalszym ciagu chodzi o fakt ze twierdzenie 'towar ruszony z mini baru i odlozony spowrotem to towar zaplacony' w hotelach 5* to jakas bzdura, a tutaj tworzycie z tego jakas standardowa procedure hotelowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#835 PostWysłany: 20 Maj 2014 09:03 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 27
a ja poprosiłem o opróżnienie barku na początku pobytu w Kijowie w Hiltonie i korzystałem sobie z niego dowolnie wstawiając swoje rzeczy i wyjmując co chwilę... okazało się że każde poruszenie mojej rzeczy generowało nabicie kasy ;) Ponieważ byłem bardzo długo, rachunek był na kilka stron... oczywiście menadżer mi go skasował w całości

ogólnie w trakcie pobytu miałem sporo problemów z elektrycznością, klimą itp. ale wszystko mozolnie poprawiali i byli bardzo mili i oceniam pobyt stanowczo na plus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#836 PostWysłany: 20 Maj 2014 13:02 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
juice99 napisał(a):
ogólnie w trakcie pobytu miałem sporo problemów z elektrycznością, klimą itp. ale wszystko mozolnie poprawiali i byli bardzo mili i oceniam pobyt stanowczo na plus.

U mnie to samo, wieczorami dwukrotnie nie bylo pradu przez 1-2h.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#837 PostWysłany: 21 Maj 2014 00:37 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Na forum FT wlasnie ktos wrzucil temat 'sprzedanych' towarow z mini barkow :

http://www.flyertalk.com/forum/starwood ... t-buy.html

I jak wynika z toczacej sie dyskusji nikt na sile nie sprzedaje odlozonego spowrotem towaru do szuflady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#838 PostWysłany: 21 Maj 2014 19:05 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
Jest ktos albo planuje pojawic sie w tym tygodniu w hiltonie ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#839 PostWysłany: 22 Maj 2014 15:12 

Rejestracja: 23 Kwi 2011
Posty: 73
Witam,
Właśnie dojechałem do kijowskiego Hiltona i powiem Wam szczerze że przyczepić się nie ma do czego, jakkolwiek pokoiki to za duże nie są.
W Holiday Inn w Józefowie w lato sprzedają pokoje bez promo po 130 i zdaje się że jest nawet odrobinę lepiej - duuży pokój z balkonem.
Tutaj wporzo jest łazieneczka ale to akurat taki wymóg wśród 5*.
Poza tym wszyscy są bardzo mili .

Zaraz zobaczymy jakież tu są jeszcze inne atrakcje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#840 PostWysłany: 23 Maj 2014 13:27 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Trudno aby w hotelu 5* nie byli mili, goscie sie skarza w takich hotelach jak personel sie nie usmiecha albo jak mijajac goscia nie pozdrawia go. Do tego dobrze jest jesli po 2-3 dniach pobytu potrafia pozdrowic goscia wchodzacego do lobby po nazwisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 858 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group