Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 858 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 43  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 02 Sty 2014 19:00 

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 16
Jak jedziecie do Kijowa? Ja zbyt szybko zdecydowałem się na termin (1-3.05) i okazało się, że Wizzair akurat w tych dniach nie lata...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#82 PostWysłany: 02 Sty 2014 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 235
Kilometry: 267 982
niebieski
23-25 kwietnia "Dyrektorski 2 os. ze śniadaniem" zakupiony. Póki co dziękuję, bardzo dziękuję ...
Voucher przyszedł po minucie ...
Pieniądz na karcie zablokowany ...
Jadę autem :-)
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 02 Sty 2014 19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 829
Loty: 187
Kilometry: 302 324
Zbanowany
My będziemy w 7 osób 6-9 czerwca. Loty kupione już dawno. Czekałem na promocje Point Breaks w IHG, no ale zawsze jest strach że nie będzie promo :D (jak anulują będę dalej czekać na Point Breaks w IHG :D )
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez wntl, 02 Sty 2014 19:12, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 02 Sty 2014 19:10 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
Anonymous napisał(a):
radzę wstrzymać się z podziękowaniami, planowaniem, umawianiem i rezerwacją biletów lotniczych bo prawdopodobieństwo anulacji jest spore

podziękowania jak najbardziej na miejscu
planowanie, umawianie - czemu nie
rezerwacja biletów - tu się zgadzam

anulowanie jak najbardziej prawdopodobne, dlatego warto potraktować te rezerwacje jako swoistą inwestycję w nadziei na jakieś bonusy od agody w najgorszym przypadku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 02 Sty 2014 19:17 

Rejestracja: 13 Maj 2012
Posty: 48
Loty: 114
Kilometry: 235 566
Dzięki, wziąłem termin na 19-21.04 . Jestem z Wrocławia, ale jakby ktoś w podobnym terminie wybierał się autem to jestem otwarty na propozycję:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 02 Sty 2014 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 285
Kamil napisał(a):
Ode mnie uwaga: warto rezerwować poprzez konto na Agodzie - zawsze jakieś tam punkty wpadną na następne pobyty - w przypadku uznania rezerwacji. Plus - rezerwacje od zalogowanych sa obsługiwane priorytetowo - szybciej przyjdzie voucher


A na booking.com będa pejbeki. :mrgreen:
_________________
HUMBAK
Wherever I travel my destination is getting to know people. Prefer sitting in a café or at an airport; seeing the place I visit without any rush.
Travelling is better when it's in terms of visiting rather that having a sightseeing tour.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 02 Sty 2014 19:47 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Dwa pokoje 3 i 4 osobowe w terminie 17.10-19.10. Natychmiast kupiliśmy też dla 7 ludzi bilety Wizz Air. Cena ok. 185 zł za dwie strony. Jeżeli odwołają poszukamy innego hotelu i tak tam chcemy jechać. Pozdrawiam i dziękuję.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 02 Sty 2014 20:15 

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 9
A co jesli Agoda odwola rezerwacje?

Jakie bonusy oprocz zwrotu pieniedzy?

Formalnie przeciez dokonalismy umowy kupna/sprzedazy. Pieniadze pobrane, wszystko zaakceptowane.

Co mnie obchodza ich bledy kalkulacyjne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 02 Sty 2014 20:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 250
Loty: 16
Kilometry: 22 529
314zł/ 3 noce Dyrektor ze Sniadaniami :)

Voucher od razu na emailu.

Dzieki F4F!
_________________
http://my.flightmemory.com/Tatatata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 02 Sty 2014 20:38 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
felipe77077 napisał(a):
A co jesli Agoda odwola rezerwacje?

Jakie bonusy oprocz zwrotu pieniedzy?

Formalnie przeciez dokonalismy umowy kupna/sprzedazy. Pieniadze pobrane, wszystko zaakceptowane.

Co mnie obchodza ich bledy kalkulacyjne?


Z regulaminu AGODA, umieszczonego na ich http://www.:
Gwarancja Rezerwacji

Rezerwacje dokonywane poprzez stronę Agody zabezpiecza teraz również nasza Gwarancja Rezerwacji. Jeśli potwierdzona rezerwacja (na którą został wystawiony kupon hotelowy), okaże się niedostępna lub nie może być zrealizowana w hotelu, niezwłocznie skontaktuj się z naszym czynnym 24/7 Centrum Wsparcia pod numerem podanym na kuponie hotelowym. Nasi Specjaliści ds. Obsługi Klienta zajmą się znalezieniem pokoju w innym, porównywalnym i wygodnie położonym hotelu. Agoda pokryje koszt połączenia z biurem, opłaty za przejazd i zaoferuje ci 10% zniżki od łącznej kwoty rezerwacji.

Gdyby alternatywny hotel nie spełniał twoich potrzeb, Agoda zwróci na twoje konto pełną kwotę rezerwacji + koszt jednej dodatkowej nocy (równy faktycznemu kosztowi jednej nocy zgodnie z pierwszą rezerwacją, włącznie z podatkami i opłatami).
wiecej:http://www.agoda.com/pl-pl/info/agoda-policies.html?asq=mbnSn4DVPxt4TL1D70dYVm9dGQ6eQQKMMGIHECoxmCuh%2bqoFKcLs5gOaglqe40Oy1B3msonfxBDtbzsyAblmw5OuPf83LG85A5EiHZXr6Sr1kyQ%2bQsQq9A4mUmUYXb3h#2

Moj komentarz: to co napisali wcale nie oznacza, ze maja racje. Moim zdaniem caly paragraf dotyczacy gwarancji rezerwacji to przyklad typowej klauzuli abuzywnej (niewaznej z mocy prawa na terenie EEC), ale jak to wywalczyc-oto jest pytanie? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 02 Sty 2014 20:45 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Cytuj:
Moim zdaniem caly paragraf dotyczacy gwarancji rezerwacji to przyklad typowej klauzuli abuzywnej

Dlaczego tak uważasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 02 Sty 2014 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2012
Posty: 484
niebieski
2-7 maj+LOfirst minute = :)
Dzięki
P.S1.Voucher przyszedł po 2 minutach
P.S2.Agoda to b.spoko firma należąca podobnie jak booking.com i kayak.com do Priceline


Ostatnio edytowany przez kubutek, 02 Sty 2014 21:07, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 02 Sty 2014 20:59 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
klayton napisał(a):
Cytuj:
Moim zdaniem caly paragraf dotyczacy gwarancji rezerwacji to przyklad typowej klauzuli abuzywnej

Dlaczego tak uważasz?

...bo takie sformulowanie narusza zbiorowe interesy konsumentow.
www.http://www.rzu.gov.pl/publikacje/artyku ... ezpi__2043
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 02 Sty 2014 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Wisi to i wisi i w końcu się zdecydowałem.

Ostatni weekend września zarezerwowałem sobie, jak przejdą te Wasze kwietniowo-majowe to będę miał czas zaplanować jakąś wycieczkę na wschód. Może Gruzja wreszcie... :)

Dzięki wntl!
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 02 Sty 2014 21:10 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
01ERES napisał(a):
klayton napisał(a):
Cytuj:
Moim zdaniem caly paragraf dotyczacy gwarancji rezerwacji to przyklad typowej klauzuli abuzywnej

Dlaczego tak uważasz?

...bo takie sformulowanie narusza zbiorowe interesy konsumentow.
www.http://www.rzu.gov.pl/publikacje/artyku ... ezpi__2043

Naruszanie zbiorowych interesów konsumentów to zupełnie coś innego, aniżeli klauzula abuzywna.
Nie dostrzegam w cytowanym zapisie ani jednego, ani drugiego. Podany przez Ciebie link o niczym w tej kwestii nie świadczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 02 Sty 2014 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
Jak sądzicie po jakim czasie mogą stwierdzić, że nie jest to opłacalne i w jakiś sposób to odwołać? Ciekawe kiedy będzie można na spokojnie lot sobie zarezerwować.
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 02 Sty 2014 21:33 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 974
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
Myślę, że trzeba ok. 7-10 dni poczekać. Na pewno będą kombinować, żeby się z tego wykręcić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 02 Sty 2014 21:35 

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 6
Czy ktoś z forumowiczów orientuje się jak wygląda kwestia anulowania rezerwacji?

Zrobilam rezerwacje na 3 noce w weekend majowy, potwierdzenie pdf dostalam ale kasa z konta nie zostala pobrana, zastanawiam się nad anulowaniem bo zaczynam się obawiać czy ta oferta serio nie jest podejrzana:). W jednym miejscu widzialam ze jest pobierane 15 dolarów za anulowanie, gdzie indziej ze kwota w wysokosci rezerwacji, jeszce gdzie indziej ze wg indywidualnych zasad ustalanych przez hotel.

Czy mógłby mnie oświecić jak to wygląda? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 02 Sty 2014 21:43 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
karakanka napisał(a):
Czy ktoś z forumowiczów orientuje się jak wygląda kwestia anulowania rezerwacji?

Zrobilam rezerwacje na 3 noce w weekend majowy, potwierdzenie pdf dostalam ale kasa z konta nie zostala pobrana, zastanawiam się nad anulowaniem bo zaczynam się obawiać czy ta oferta serio nie jest podejrzana:). W jednym miejscu widzialam ze jest pobierane 15 dolarów za anulowanie, gdzie indziej ze kwota w wysokosci rezerwacji, jeszce gdzie indziej ze wg indywidualnych zasad ustalanych przez hotel.

Czy mógłby mnie oświecić jak to wygląda? :)

a przeczytałaś tytuł wątku do końca - Kijów - Hilton 5* za 64zł/2os | oferta bezzwrotna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 02 Sty 2014 21:56 

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 8
Ile wynosi 1% podatek hotelowy ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 858 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 43  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group