Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Widząc że chodzi o błąd NIGDY nie dzwonimy do linii lotniczej/pośrednika. Nie dzwonimy, nie mailujemy, nie chatujemy - słowem nie kontaktujemy się w żaden sposób. Wasz kontakt sprawi że ktoś z pracowników zainteresuje się podejrzanie niską ceną widniejącą na rezerwacji i przyśpieszy naprawienie błędu. Nawet jeśli Wam już udało się kupić bilet - inni też chcą skorzystać z okazji!

Obowiązkowa lektura!
podejrzanie-niska-cena-za-lot-przeczytaj-zanim-kupisz,11,75621


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 84 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 10 Kwi 2016 23:12 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
A konkretnie tu:

lwo-gyd-rt-440-zl,232,91507?start=18
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#42 PostWysłany: 11 Kwi 2016 14:57 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Istnieje ryzyko zawieszenia od 15 kwietnia lotów J2 na trasie Baku-Mińsk , powód: zbyt niskie ceny uderzające w interesy B2 ;-)
Więcej tu: http://abc.az/rus/news/95238.html
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 14 Kwi 2016 22:52 

Rejestracja: 01 Maj 2015
Posty: 22
Szukałem sposobu na sprawdzenie, jak się ma rezerwacja w systemie Azalu.

Patent z Saudi Airlines nie pomógł - nie ma tam, jak również na Travelporcie, booking reference akceptowalnego dla Amadeusa.

Za to inne podejście zadziałało. Wybranie on-line checkin na stronie Azalu i wpisanie krótkiego (pięcioznakowego) kodu z rezerwacji jako booking reference (pomimo, że piszą, że to pięć cyfr, przechodzą również inne znaki).

Odprawić jeszcze się nie mogłem, ale widać, że rezerwacja tam siedzi grzecznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 14 Kwi 2016 23:15 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
a dlaczego miałaby nie siedzieć?
to nie był błąd tylko promocja...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 15 Kwi 2016 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 242
Kilometry: 424 108
niebieski
Wszyscy, którzy kupiliście widzicie swoje rezerwacje na stronie Azul?
Mojej nie znajduje ani w "my booking" ani w "check in", próbowałem zarówno po tym ich 5 znakowym numerze rezerwacji, jak i po numerze biletu.
Z tym, że ja lecę z Lwowa.
Co ciekawe na stronie Azul system nie pozwala w ogóle wyszukać połączenia Lwów - Teheran
(z Lwowa można wybrać jedynie Baku).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 15 Kwi 2016 14:25 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Musisz użyć 6-znakowego kodu żeby się zalogować do rez. na stronie Azal. Powinieneś go mieć od pośrednika u którego kupiłeś bilet. Ewentualnie spróbuj zalogować się po numerze biletu na stronie Saudi Arabian i tam odczytać 6-znakowy kod rezerwacji.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
worminfested uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 15 Kwi 2016 17:25 

Rejestracja: 01 Lip 2015
Posty: 24
Check in działa na mobilnej wersji strony https://flyazal.mobi/itravel/ podajesz 5 cyfrowy (5 digit J2 RLOC number)
Na regularnej stronie też mi nie znaduje
Góra
 Profil Relacje PM off
Charles lubi ten post.
worminfested uważa post za pomocny.
 
      
#48 PostWysłany: 15 Kwi 2016 21:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 242
Kilometry: 424 108
niebieski
Na stronie mobilnej rzeczywiście znajduje rezerwację. Dzięki!
mucha napisał(a):
Musisz użyć 6-znakowego kodu żeby się zalogować do rez. na stronie Azal. Powinieneś go mieć od pośrednika u którego kupiłeś bilet. Ewentualnie spróbuj zalogować się po numerze biletu na stronie Saudi Arabian i tam odczytać 6-znakowy kod rezerwacji.

Kod od pośrednika (gotogate) nie wchodzi. Na stronie Saudia znajduję rezerwację po numerze biletu ale pole "booking reference" jest puste.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 15 Kwi 2016 21:21 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1570
niebieski
powiedzcie mi jedna rzecz... po jakiego grzmota ciągle sprawdzacie te rezerwacje ? macie jakieś natręctwa ?
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 15 Kwi 2016 23:35 

Rejestracja: 09 Lip 2015
Posty: 2
Tom K napisał(a):
Jak najbardziej sprawdzaj i monitoruj sytuację. W każdej chwili może się zmienić, bilety mogły być wystawione "z automatu", dajcie im trochę czasu na zorientowanie się w sytuacji. Po numerze etix warto też sprawdzać na stronie Saudi Airlines. Tam są ładnie wyszczególnione wszystkie informacje i bilecie.


...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 16 Kwi 2016 00:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Rozumiem, że teraz codziennie będzie patrzenie, bo sytacja może się zmienić...?:) Bilety kupili 3 tygodnie temu, nikt nikomu nic nie skasował bo byłby lament na forum, a pewnie i nikt nie leci w ciągu tygodnia.
Proponuję jednak zastosować się do przedostatniego zdania cytowanej wypowiedzi.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 17 Kwi 2016 16:29 

Rejestracja: 17 Lip 2012
Posty: 57
Orientuje się ktoś czy istnieje ewentualna możliwość anulacji biletów? Wylot za pół roku, więc sporo może się zmienić ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 17 Kwi 2016 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Biorąc pod uwagę, że język polski bywa mało precyzyjny polecałbym jednak dokładne tłumaczenie o co nam chodzi. Ty chcesz anulować czy pytasz czy linia może? W drugim przypadku - tak mogą anulować (choć to bardzo mało prawdopodobne), mogą również zmienić rozkład co będzie wiązało się ze zmianą dni/godzin. Na pewno nie zostaniesz bez informacji. Pół roku to szmat czasu, wielkich promocji na hotele nie ma, więc chyba możesz się wstrzymać z wielkim planowaniem. Ewentualnie brać hotele z darmową anulacją. I tyle słów pisma świętego.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#54 PostWysłany: 17 Kwi 2016 22:16 

Rejestracja: 17 Lip 2012
Posty: 57
Sorki, oczywiście chodziło mi o anulacje z mojej strony. Bo jeśli uda mi się dostać na jakieś fajne praktyki to wyjazd sobie odpuszczę. Z tego co patrzyłem to Mytrip bo tam zamawiałem bilety pobiera 89zł opłaty za anulacje, ale nie wiem jak to wygląda ze strony linii lotniczej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 18 Kwi 2016 10:35 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Bilety są w taryfie bezzwrotnej.

Kod:
  CHANGES
    CHANGES NOT PERMITTED IN CASE OF CANCEL/REFUND/REISSUE/
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 26 Kwi 2016 23:24 

Rejestracja: 17 Lip 2012
Posty: 57
Na trasie Baku-Dubaj bynajmniej w mojej rezerwacji nastąpiły zmiany (taką dostałem wiadomość). Jednak godziny lotu nie zmieniają się. Ale jak spojrzałem w sysytem rezerwacyjny to wnioskuje, że wycofali się z lowcosta na tej trasie, bo w tym momencie można zamówić bilety tylko z opcją posiłku i z bagażem w cenie- czyli jakby zmiana na plus dla pasażera ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 27 Kwi 2016 06:26 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Wejście do domu po przylocie z Teheranu ;)
Zdarzały sie jakieś przypadki , ze anulowali ludziom bilety powrotne
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 28 Kwi 2016 22:31 

Rejestracja: 01 Lip 2015
Posty: 24
Hej możesz rozwinąć myśl ? Dużo było tego typu przypadków?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 29 Kwi 2016 07:54 

Rejestracja: 01 Maj 2015
Posty: 22
Artexo napisał(a):
Na trasie Baku-Dubaj bynajmniej w mojej rezerwacji nastąpiły zmiany (taką dostałem wiadomość). Jednak godziny lotu nie zmieniają się. Ale jak spojrzałem w sysytem rezerwacyjny to wnioskuje, że wycofali się z lowcosta na tej trasie, bo w tym momencie można zamówić bilety tylko z opcją posiłku i z bagażem w cenie- czyli jakby zmiana na plus dla pasażera ;)


To ta zmiana: https://www.azal.az/en/article/22042016

-- 29 Kwi 2016 08:09 --

Czy ktoś Was ogarniał już kwestię wiz?

W wypadku Azerskich i Białoruskich - po lekturach - myślałem o transferowych dwukrotnych?
Chyba, że ktoś to już ogranął lepiej.
Dajcie znać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 29 Kwi 2016 12:39 

Rejestracja: 01 Lip 2015
Posty: 24
Złożyliśmy wniosek o wizę tranzytowa jednokrotną do AZ w Ambasadzie w Warszawie. Przyjmują tylko 10-13 we wt. czw. a odbiór tylko od 12-13. Generalnie atmosfera pod psem. Według różnych zaleceń przygotowaliśmy:
1. Bilety lotnicze
2. Rezerwację hotelu
3. zdjęcie paszportowe
4. Potwierdzenie oryg. z banku 20$ opłaty
5. Oświadczenie o samozatrudnieniu+ wyciag z krs/ceidg lub ksero legitym. studenckiej+ zaświadczenie o studiowaniu z uczelni
6. Ankieta/wniosek z ich strony.
7.Wydruki z MSZ i strony ambasady Iranskiej, który potwierdza, że obywatele Polski mogą uzyskać wizę do Iranu na lotnisku (taki dokument zastępuje wizę do kraju docelowego, która jest wymagana przez konsulat)
8. Paszport ważny jeszcze co najmniej pół roku + plus ksero strony ze zdjęciem

Numery 2 i 7 zostały nam zwrócone przy okienku. Nie wiem czy były warunkiem otrzymania wizy natomaist Pani je nam oddała. Pytał oczywiście...a Górny Karabach Armienia itd... Gdzie wjeżdzaliście kiedyś do Armeni, którędy wyjeżdżaliście.
Na koniec: -Zapraszam po odbiór wizy za 10 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 84 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: mool17, vankar oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group