Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Maj 2016 23:14 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
W lipcu 2016r. wybieramy się na Korfu i Kefalonię. Właściwie wszystko już mam załatwione-pozostała jedynie kwestia wypożyczenia samochodu na Kefalonii. W renomowanych firmach typu Avis,Budget koszt wynajęcia auta typu Micra,Punto,Polo na 6 dni to ok. 250-300 euro.Czy znacie jakieś inne dobre i tańsze wypożyczalnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 03 Maj 2016 00:11 

Powiem Ci tak. Na przeszło 30 wyspach greckich byłem i na kilku brałem auto,ale jednak zawsze skuter. Na miejscu za małe auto w środku sezonu ze wszystkim, wszędzie wołają 50euro/doba ful/ful. Przy 6 dniach, znając Greków zejdziesz do min 38-40e /doba .Oczywiście wszystko z opcją wszystko w cenie,bez żadnej blokady na karcie. Czyli w Twoim przypadku auto na 6 dni masz za 240 e ,niewewiele mniej niż sam znalazłeś.Jesli chciałbyś zabukować np.tutaj http://www.rentalcars.com/SearchResults ... lierFilter to wszędzie w Grecji doliczą dodatkową opłatę 10e za dzień z pełne ubezpieczenie. Ale mozna się targować przy kilku dnach.
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Maj 2016 10:48 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
Dzięki andrzejdz,Twoje uwagi są oczywiście słuszne.Nie liczę na żadne cuda i wiem ,że cena za 6 dni będzie wynosić ok. 250eu. Może jednak ktoś czytelników forum ma jakieś ciekawe doświadczenia.
Ceny na rentalscar.com są raczej mocno wygórowane...:o
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Maj 2016 00:28 

Rejestracja: 17 Gru 2013
Posty: 63
Mi samochód załatwiał hotel - byliśmy tylko na ,,2 dniowym zwiadzie" przy okazji powrotu do Polski z Zakynthosu.
Nie mieliśmy czasu na szukanie. Recepcjonista zadzwonił, a hotelowy bus zawiózł nas do tej wypożyczalni 8-)
https://www.kokolis.com/uk/article/auth ... avel-group
W 2013 w na początku sierpnia kosztowało nas to 40 euro -Suzuki Samurai z odkrywanym dachem.
Braliśmy tylko na 1 dzień. Zwrot na lotnisku, kazali kluczyki schować pod siedzenie kierowcy. Nie blokowali żadnych środków.
W momencie parkowania do biura na lotnisku przyjechał pracownik, ale nie był zainteresowany naszym zwrotem :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Maj 2016 22:42 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
@Kasim-u Kokolisa wychodzi mi dość drogo.W tej chwili nalepsza cena (na 6 dni za Hyundaia i20 czy Fiata Grande Punto ) wychodzi mi w CBR rent a car-chcą tylko 200 euro,płatne gotówką i w tym 50 euro przedpłaty na ich konto.Nie najgorzej jest też w Greekstones-238eu-płatne po przyjeździe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 31 Maj 2018 10:13 

Rejestracja: 17 Sty 2014
Posty: 16
Poza sezonem letnim wynajęcie auta przez Autoeurope.pl lub easyterra.pl kosztuje 100-115 Euro/7 dni, możesz dodatkowo wykupić udział własny za 20 Euro i po sprawie. Pamiętaj jednak, że wypożyczalnia weźmie od Ciebie kaucję na lotnisku - blokada na karcie kredytowej, w przypadku braku uszkodzeń kaucję zwracają. Jak masz uszkodzenia spowodowane przez siebie, to masz wtedy ubezpieczenie od brokera (AutoEurope lub Easyterra), które daje Ci zwrot zapłaconych kosztów za ewentualne szkody. Jeśli winę ponosi strona 3 za szkodę i masz protokół szkody, to nic nie płacisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group