Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 785 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 26 Kwi 2010 15:19 

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 92
U mnie tez blokady nie mam i kasa dotarla , tylko ze przez to biletow nie kupilem ;/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#82 PostWysłany: 26 Kwi 2010 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Kamil napisał(a):
Tak, rób nową, był jakiś błąd płatności - bywa.

to pewne? bo u mnie przy blokowaniu sesji na maila przyszlo ze rezerwacja jest i kase z konta sciagnelo. Nie chcialbym sie teraz, po paru dniach dowiedziec, ze nie mam biletów ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 26 Kwi 2010 22:47 

Rejestracja: 24 Kwi 2010
Posty: 3
Ja właśnie żadnego maila nie dostałem, rezerwacja 'zniknęła', zrobiłem nową, która zadziałała, i wszystko jest ok.

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 29 Kwi 2010 16:39 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
sevillana napisał(a):
Witam:D

Czy ktos moze sprawdzal czy kartą MC Prepaid z BZWBK mozna rownie placic w Wizzairze bez prowizji?? Karta Freedom, ktora reklamuje Wizzair to rowniez Mastercard pay-as-you-go Prepaid, wiec moze jakims cudem system nie odciaga tych 5 euro? Fajnie by bylo :D


w ogole ta karte Freedom Wizza da sie kupic ? z tego co widze na stronach UK, to brzmi zniechcajaco.. http://www.freedom-card.co.uk/terms.aspx
10GBP i potem 3.95 GBP miesiecznie.. jakis zart ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 29 Kwi 2010 16:49 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Nie da się jeśłi ma się tylko polski paszport.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 21 Maj 2010 22:59 

Rejestracja: 26 Lut 2010
Posty: 25
mam pytanie- jeśli płacę z tej karty w innej walucie niż pln, to powinnam przeliczać wg tego kursu http://indywidualni.bzwbk.pl/przewodnik ... odnik.html ? chciałabym przelać tyle, ile mi potrzeba na rezerwację, żeby potem pieniądze bezczynnie nie leżały:)

z góry dzięki za odpowiedź:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 22 Maj 2010 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Zofija napisał(a):
mam pytanie- jeśli płacę z tej karty w innej walucie niż pln, to powinnam przeliczać wg tego kursu http://indywidualni.bzwbk.pl/przewodnik ... odnik.html ? chciałabym przelać tyle, ile mi potrzeba na rezerwację, żeby potem pieniądze bezczynnie nie leżały:)

z góry dzięki za odpowiedź:)

niestety nie. Ryanair przelicza po swojej stronie pieniądze z np. € na złotówki po SWOIM przeliczniku i ściąga ci z konta złotówki. Bodajże dopiero przy płatności dowiesz sie jaki przelicznik został zastosowany.. Chyba ze maja gdzies ukryta opcje na swojej www gdzie wyswietlaja aktualny przelicznik

wiem ze jak ja kupowalem bilety i euro bylo cos kolo 3.90-4.00 (nie pamietam dokładnie, załóżmy że 3.95) to policzyło mi ok. 4.16 :-) Także bezpiecznie jest przelać ok 10% wiecej niz teoretycznie potrzebujesz. Jeśli zostanie to mozesz to albo wyciągnąc z bankomatu, albo płacić np w żabce. Ja tak ostatnio czasem robie i powiem że to rewelacyjny i wygodny sposób :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 25 Maj 2010 19:52 

Rejestracja: 07 Maj 2010
Posty: 256
Kurs ten jest bardzo zmienny. Dzisiaj robiłem dwie transakcję i pierwszą ściągnęło po kursie 4,37735, a drugą 4.37719 . Bezpieczne w miare wydaje się wzięcie kursu z tej tabeli i zawyżenie o 3%.
Np. 4.2848 * 1,03 = 4,41
Dzisiaj robiłem dwa przelewy więc luzik, bo za pierwszym razem podpatrzyłem po jakim kursie idzie i następny przelew sobie dostosowałem. Przelewy z wbk zasilały karte w minutkę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 25 Maj 2010 20:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
jasek napisał(a):
Kurs ten jest bardzo zmienny. Dzisiaj robiłem dwie transakcję i pierwszą ściągnęło po kursie 4,37735, a drugą 4.37719 . Bezpieczne w miare wydaje się wzięcie kursu z tej tabeli i zawyżenie o 3%.
Np. 4.2848 * 1,03 = 4,41
Dzisiaj robiłem dwa przelewy więc luzik, bo za pierwszym razem podpatrzyłem po jakim kursie idzie i następny przelew sobie dostosowałem. Przelewy z wbk zasilały karte w minutkę.

ja tylko dodam ze na inne banki trzeba troche poczekac.. pare godzinek na to schodzi.

ps. wam tez sms z informacja o stanie konta przychodzi z kilkugodzinnym opoznieniem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 25 Maj 2010 20:57 

Rejestracja: 07 Maj 2010
Posty: 256
Dodam jeszcze, że czytałem, że w nocy ponoć są bardziej opłacalne przeliczniki u Ryana.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 27 Maj 2010 13:07 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
najwazniejsze - NIGDY nie korzystac z propozycji Ryanair przeliczenia EURO na PLN
NIGDY ale to NIGDY !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 03 Cze 2010 09:18 

Rejestracja: 03 Cze 2010
Posty: 1
Witam!
Słuchajcie odebrałem kartę MC PrePaid PP w BZWBK - jak to jest z jej obsługą przez internet? Mam konto w BZWBK i na ich stronie moge jedynie posługiwac się płatniczą i kredytową. PrePaidowej nie widać nawet...
Z góry dzięki za odp!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 03 Cze 2010 09:36 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
MC PrePaid jest powiązana tylko i wyłącznie ze swoim kontem. Nie będziesz jej widział wśród swoich produktów, choćby z tego powodu iż jest ona na okaziciela. Nr konta do MC PrePaid masz na tylnej stronie karty, jeśli chcesz sprawdzić saldo karty zrób to przez SMS. Wszystko masz ulotce, którą dostałeś razem z kartą, w tym wątku też masz sporo informacji o działaniu tej karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 03 Cze 2010 23:20 

Rejestracja: 13 Maj 2010
Posty: 1
mleko napisał(a):
najwazniejsze - NIGDY nie korzystac z propozycji Ryanair przeliczenia EURO na PLN
NIGDY ale to NIGDY !



to jak robić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 04 Cze 2010 18:02 

Rejestracja: 04 Cze 2010
Posty: 4
Poszukuje pomocnej karty BZWBK, a raczej jej właściciela, w celu zrobienia rezerwacji.
Banki w moim mieście mają albo awarie sytemu albo w oddziale nr 2 Pana od "Mastercardów" na urlopie.
Może zechcieliby Państwo wspomóc w potrzebie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 09 Cze 2010 00:22 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 175
Zbanowany
Hej jak toto się obsługuje przez net bo zapodziałem tę kartkę co była z nią.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 10 Cze 2010 13:04 
OFICJALNY PROFIL

Rejestracja: 10 Cze 2010
Posty: 12
Karty pre-paid Banku Zachodniego WBK można obsługiwać przez SMS lub dedykowany serwis internetowy. Aby sprawdzić saldo karty należy wysłać na numer 2424 smsa o treści "RRRRRRRRRRKKKK S", gdzie RRRRRRRRRR oznacza 10 ostatnich cyfr numeru rachunku technicznego karty, a KKKK 4 ostatnie cyfry numeru karty. Aby sprawdzić historię 5 ostatnich transakcji należy wysłać smsa o treści "RRRRRRRRRRKKKK H".

Od 1 czerwca istnieje możliwość rejestracji dowolnej karty pre-paid naszego banku w serwisie www.kartainternetowa.pl, który umożliwia podgląd salda, historii, a także doładowanie, wykup środków z karty i zmianę numeru PIN.

Zasady obecności BZ WBK na forach można sprawdzić na:
http://indywidualni.bzwbk.pl/zasady-obe ... orach.html

Zespół Banku Zachodniego WBK
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 10 Cze 2010 13:33 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
zespol_bzwbk napisał(a):
Karty pre-paid Banku Zachodniego WBK można obsługiwać przez SMS lub dedykowany serwis internetowy. Aby sprawdzić saldo karty należy wysłać na numer 2424 smsa o treści "RRRRRRRRRRKKKK S", gdzie RRRRRRRRRR oznacza 10 ostatnich cyfr numeru rachunku technicznego karty, a KKKK 4 ostatnie cyfry numeru karty. Aby sprawdzić historię 5 ostatnich transakcji należy wysłać smsa o treści "RRRRRRRRRRKKKK H".

Od 1 czerwca istnieje możliwość rejestracji dowolnej karty pre-paid naszego banku w serwisie http://www.kartainternetowa.pl, który umożliwia podgląd salda, historii, a także doładowanie, wykup środków z karty i zmianę numeru PIN.

Zasady obecności BZ WBK na forach można sprawdzić na:
http://indywidualni.bzwbk.pl/zasady-obe ... orach.html

Zespół Banku Zachodniego WBK


Pytanie z innej beczki
Czy karta pre-paid sprzedawana poprzez http://kartainternetowa.pl/zakup-karty/zakup-karty.html

jest kartą MasterCard Prepaid pass?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 10 Cze 2010 13:52 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 175
Zbanowany
Tak.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 10 Cze 2010 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
zespol_bzwbk napisał(a):
Karty pre-paid Banku Zachodniego WBK można obsługiwać przez SMS lub dedykowany serwis internetowy. Aby sprawdzić saldo karty należy wysłać na numer 2424 smsa o treści "RRRRRRRRRRKKKK S", gdzie RRRRRRRRRR oznacza 10 ostatnich cyfr numeru rachunku technicznego karty, a KKKK 4 ostatnie cyfry numeru karty. Aby sprawdzić historię 5 ostatnich transakcji należy wysłać smsa o treści "RRRRRRRRRRKKKK H".

Od 1 czerwca istnieje możliwość rejestracji dowolnej karty pre-paid naszego banku w serwisie http://www.kartainternetowa.pl, który umożliwia podgląd salda, historii, a także doładowanie, wykup środków z karty i zmianę numeru PIN.

Zasady obecności BZ WBK na forach można sprawdzić na:
http://indywidualni.bzwbk.pl/zasady-obe ... orach.html

Zespół Banku Zachodniego WBK

Wszystko fajnie, ale powinien być wybór - czy rejestruje na imie/nazwisko (np w razie zagubienia żeby można było zablokować, odzyskać dostęp do środków itd) czy jednak chce dalej być anonimowy (bo to prepaid!) i chce miec jedynie podgląd i dostęp internetowy do środków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 785 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group