Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 785 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 08 Kwi 2010 09:21 

Rejestracja: 08 Kwi 2010
Posty: 4
Hej, nie mam jeszcze możliwości wysyłania wiadomości na priv wiec postanowiłam napisać do ogółu z moim problemem.
Sprawa jest tego typu ze już w przyszłym miesiącu chciałabym lecieć do Brukseli i z racji, ze nie płacę jedynie za siebie chciałabym ominąć koszta administracyjne linii Ryanair. Nie mam jeszcze niestety wyrobionej karty MasterCard pre pay i nie wiem czy w przyszłości faktycznie będę z niej korzystała. Zwracam się więc z prośbą czy ktoś z użytkowników forum chciałby mi użyczyć nr swojej karty do zapłaty za mój lot? Jestem z Wrocławia, wiec jeżeli ktoś obawia się mojej niewiarygodności, możemy się spotkać i dokonać razem przelewu, zabookować bilety. Jeżeli ktoś może mnie poratować bardzo proszę o kontakt :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel
Tygodniowa wycieczka na Azory za 1786 PLN. Loty Lufthansą z Katowic + 4* hotel Tygodniowa wycieczka na Azory za 1786 PLN. Loty Lufthansą z Katowic + 4* hotel
#62 PostWysłany: 08 Kwi 2010 09:43 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
a jaki banku masz konto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 08 Kwi 2010 10:44 

Rejestracja: 08 Kwi 2010
Posty: 4
bz wbk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 08 Kwi 2010 16:12 

Rejestracja: 07 Kwi 2010
Posty: 9
qbs napisał(a):
Wpłacałem właśnie przez bluecash, bez problemów, obsługują BZ WBK
https://bluecash.pl/info/obslugiwane_banki

A miałeś komunikat, że nie wiadomo kiedy kasa dojdzie?
Ja próbowałem we wtorek ok. 22.00 i dostałem taki komunikat, co mnie skutecznie powstrzymało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 08 Kwi 2010 17:49 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Ania_J
ja kupiłem na pl Kosciuszki kartę i ich ostro przetrenowałem więc powinni mieć wiedzieć i sprzedać bez problemu. Jak nie to odezwij się do mnie, coś wymyślimy.

pozdrawiam
P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 08 Kwi 2010 17:58 

Rejestracja: 13 Mar 2010
Posty: 202
niebieski
pawelt napisał(a):
qbs napisał(a):
Wpłacałem właśnie przez bluecash, bez problemów, obsługują BZ WBK
https://bluecash.pl/info/obslugiwane_banki

A miałeś komunikat, że nie wiadomo kiedy kasa dojdzie?
Ja próbowałem we wtorek ok. 22.00 i dostałem taki komunikat, co mnie skutecznie powstrzymało.

Nie miałem takiego komunikatu, wpłaciłem z mbanku i po kilku minutach kasa była na karcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 09 Kwi 2010 08:37 

Rejestracja: 08 Kwi 2010
Posty: 4
dzięki wszystkim za odpowiedzi, dowiedziałam się od znajomych ze oprócz tego lotu szykują się 3 następne na wakacje wiec... chyba jednak sama kupię tę kartę, byłam w 2 oddziałach bz wbk, wszędzie powiedziano mi ze właśnie na rynku są na 100% a w innych placówkach albo dopiero wprowadzają, albo się pokończyły ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 09 Kwi 2010 13:08 

Rejestracja: 07 Kwi 2010
Posty: 9
qbs napisał(a):
pawelt napisał(a):
qbs napisał(a):
Wpłacałem właśnie przez bluecash, bez problemów, obsługują BZ WBK
https://bluecash.pl/info/obslugiwane_banki

A miałeś komunikat, że nie wiadomo kiedy kasa dojdzie?
Ja próbowałem we wtorek ok. 22.00 i dostałem taki komunikat, co mnie skutecznie powstrzymało.

Nie miałem takiego komunikatu, wpłaciłem z mbanku i po kilku minutach kasa była na karcie

Dzisiaj się udało, stratny jestem na tym 60 zł (więc zyskałem tylko 20zł na karcie, i tak dobrze:) ).
Jak wprowadzi się dane przelewu to pojawia się komunikat pod nazwą banku: dzisiaj był, że bank jest online i przelew wykonają w ciągu paru minut i tak się stało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 16 Kwi 2010 21:54 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 46
Info dla Łodzi , TOTALNY BRAK KART PREPAID w oddziałach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 24 Kwi 2010 12:21 

Rejestracja: 23 Kwi 2010
Posty: 2
hey, poszukuję dobrej duszyczki która zapłaciła by mi za bilety bez ukrytych opłat:)
albo MrMoon prosze o pilny kontakt z tą dobrą duszyczką – o ile się zgodzi!
Będę bardzo wdzięczna, bo wymarzony wyjazd zaplanowany ale niestety biedna studenta liczy sie tutaj jeszcze z opłatami.
Będę bardzo wdzięczna – w zamian mogę upiec ciasto np:D
proszę o kontakt najlepiej meilem gocha1236@gmail.com

A i tak btw, jak juz zalatwie ta karte z BZWBK to na przyszlosc, jak płacę za bilety to wybieram opcję karta "MAstercard Prepaid" czy co, bo tam nie ma nic z BZWBK - głupie pytanie, ale proszę wybaczyć blondynce:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 25 Kwi 2010 11:23 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
No tak wybierasz MAsterCarde Prepaid w takim wypadku :) To czy ona jest wydana przez BZWBK czy jakiś inny bank nie ma żadnego znaczenia dla akceptanta (ryanaira)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 25 Kwi 2010 12:52 

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 92
Mam problem z karta ,
Sms stan konta : Saldo/Balance +69.72zl , Dostępne środki -42.78zl
Historia przez sms : +50, -112,5, +130, +2.22

Wypłaty z konta bankowego -50zl 4.24 ; -50zl 4.21 ; -130zl 3.22 ; -2.22zl 3.17

Saldo/Balans to kwota zgodna z Historii ale dlaczego mam dostępne środki na minusie ?!
Wplata wykonana 2 dni temu niedoszła równiez.
Karta nie wykonywałem innych operacji.

Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego tak jest?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 25 Kwi 2010 17:22 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
widać masz założoną blokadę jakąś. Nie miałeś przypadku że Ci uwaliło jakąś transakcję?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 25 Kwi 2010 18:43 

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 92
faktycznie blokada , teraz zauwazyelm policzylo mi 2x ostatni zakup biletow 112,5 ale mail z ryana i rezerwacje mam tylko jedną...
Zadzwonic do banku czy do ryana sie jakos dobijac?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 25 Kwi 2010 19:49 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
ta karta tak ostatnio dziala.... blokada znika po jakims czasie, raz po kilku godzinach, raz po kilku dniach:/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 25 Kwi 2010 20:22 

Rejestracja: 25 Kwi 2010
Posty: 9
Witam:D

Czy ktos moze sprawdzal czy kartą MC Prepaid z BZWBK mozna rownie placic w Wizzairze bez prowizji?? Karta Freedom, ktora reklamuje Wizzair to rowniez Mastercard pay-as-you-go Prepaid, wiec moze jakims cudem system nie odciaga tych 5 euro? Fajnie by bylo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 25 Kwi 2010 23:22 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
widze ze ja tez mam blokady na mojej karcie, na trasakcje ktore juz zostaly rozliczone/zaksiegowane tydzien temu.

niechce mi sie po nocach dzwonic do banku, ale chyba trzeba bedzie jutro jakąś reklamcje zlozyc - moze przy okazji cos od siebie dadzą :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 26 Kwi 2010 09:39 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
wiekszosc blokad zeszla... :) ale widze ze robią tak, że płatności w walucie obcej są blokowane PODWÓJNIE....
oj oj czas na reklamację...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 26 Kwi 2010 12:48 

Rejestracja: 24 Kwi 2010
Posty: 3
Mam wielki problem - przy ostatnim etapie rezerwacji wyskoczył mi błąd, że moja sesja jest zablokowana. Na komputerze kolegi wszedłem w zarządzanie rezerwacją, jest ona niepotwierdzona, a w płatności widnieje:

Płatność 1: odrzucone
płaciłem kartą bz wbk. Co mam teraz z tym zrobić? Proszę o szybką pomoc...

Dodam, że na karcie znajdują się środki wystarczające do zapłacenia. Jako numer karty/konta podałem ten ciąg 16 cyfr, bez spacji.


E. Teraz jak chciałem sprawdzić rezerwację, to okazuje się, że już takiej nie ma! Czy to znaczy, że mogę spokojnie zrobić nową?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 26 Kwi 2010 14:23 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Tak, rób nową, był jakiś błąd płatności - bywa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 785 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group