Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 785 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 20 Sie 2010 11:55 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
grrrr wrr tweek poczytaj zanim zadasz pytanie choćby ten watek. Przelew będzie szedł tyle ile na konto w innym banku. Srodki na karcie powinieneś mieć koło 17-18 jeśli zrobiłeś przelew przed 12. Zapoznaj się z godzinami sesji Elixir
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#142 PostWysłany: 21 Sie 2010 13:37 

Rejestracja: 21 Sie 2010
Posty: 4
z kartą od kokos.pl działa idealnie

- zarejestrowałem kartę na http://kartainternetowa.pl/
- o 13 przelew przez bluecash.pl z mbanku na nr rachunku karty kokos.pl
- zakup biletów, podanie danych z kart - nazwisko kokos.pl
- chwila nerwówki bo się coś zawiesiło, ale doszedł mejl, że kupione ;)
- 14 dodanie tego postu.

dzięki za pomoc, to forum okazało się źródłem wszystkich odpowiedzi!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 21 Sie 2010 14:22 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
btw - karte z BZWBK mozna tez dodac na kartainternetowa.pl ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 21 Sie 2010 14:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 340
złoty
Tak. Zdecydowanie wygodniejsze niż wysyłanie smsów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 23 Sie 2010 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
czy tą kartą bzwbk można płacić tylko w PLN?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 23 Sie 2010 11:38 

Rejestracja: 07 Maj 2010
Posty: 256
Te karty są wydawane tylko w złotych, ale jeśli opłata w ryanie jest w innej walucie to nie ma problemu, on Ci przeliczy, z tym że nie będzie to najbardziej korzystny kurs, ale dramatu nie ma.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 23 Sie 2010 15:44 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
Hej
Potrzebuję pilnie kogoś kto pomoże zarezerwować 2 loty na kwotę 90 zł. Niestety na mojej karcie jest za mało pieniędzy a zostało już tylko 1 wolne miejsce.
Proszę o kontakt gg1309782
@edit
nie aktualne, dziękuję yellowman'owi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 23 Sie 2010 18:27 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 346
niebieski
a jest możliwy debet na tej karcie w ogóle ? bo ja obecnie -1,38 pln i się zastanawiam co z tym fantem zrobić...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 23 Sie 2010 21:34 

Rejestracja: 20 Sie 2010
Posty: 70
W Warszawie i okolicach dosyć trudno jest zdobyć taką kartę - w 2 nie wiedzieli w ogóle o co chodzi :shock:, w 2 nie było, dopiero w piątym okazało się, że znajdzie się sztuka - jutro odbiór! :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 24 Sie 2010 01:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
dziś byłem w Warszawie w trzech oddziałach BZ i nie mieli, daj znać gdzie byli tak uprzejmi żeby załatwić :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 24 Sie 2010 11:01 

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 3
hej wiecie może czy można dokonać przelewu zagranicznego na kartę prepaid o której tu piszecie??? bo do tego typu przelewów jest potrzebny SWIFT...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 24 Sie 2010 11:22 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
gestapo napisał(a):
hej wiecie może czy można dokonać przelewu zagranicznego na kartę prepaid o której tu piszecie??? bo do tego typu przelewów jest potrzebny SWIFT...

pewnie ze można, tak jak na każde inne polskie konto..

A w ogole, to szczerze mowiac sie dziwie, ze wszyscy sie ta karta z BZWBK tak podniecaja. Opóźnienie związane z przelewaniem i księgowaniem przelewow zabija idee, tego o co chodzi w dokonywaniu szybkich zakupów w Ryanie.

Neteller prepaid jest wg mnie lepsza, bo pomijając to ze jest darmowa, to również można dokonywać natychmiastowych transferów na ta kartę, z innej karty (debetowej/kredytowej), wiec nie trzeba nawet trzymać żadnych depozytów zablokowanych na karcie a dostęp do środków i tak jest natychmiastowy praktycznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 24 Sie 2010 15:44 

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 3
Chciałbym zaznaczyć iż nie kupuje kart po to aby korzystać z ulg lotniczych...
do tego nigdy nie dokonałem ani nie otrzymałem przelewu z innego kraju jednak niedługo często bedzie mnie to spotykać
a wiec wystarczy swift podać "WBKPPLPP"' bez żadnych innych danych??? no i IBAN oczywiscie.
Z góry dzięki...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 24 Sie 2010 16:29 

Rejestracja: 07 Maj 2010
Posty: 256
Zwróć uwagę na limity kwot przelewu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 24 Sie 2010 16:32 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
gestapo napisał(a):
... do tego nigdy nie dokonałem ani nie otrzymałem przelewu z innego kraju jednak niedługo często bedzie mnie to spotykać
a wiec wystarczy swift podać "WBKPPLPP"' bez żadnych innych danych??? no i IBAN oczywiscie.


1./ Zobacz -> http://zagranica.bzwbk.pl/70103#

2/ Oczywiście konto musisz mieć założone w BZWBK (darmowe) i z niego przelewasz kasę na kartę (do 3000pln zdaje sie -> http://indywidualni.bzwbk.pl/karty/prze ... aniem.html
Karta nie jest bezpośrednio powiązana z kontem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 24 Sie 2010 16:47 

Rejestracja: 13 Cze 2010
Posty: 107
ExGliwice napisał(a):
A w ogole, to szczerze mowiac sie dziwie, ze wszyscy sie ta karta z BZWBK tak podniecaja. Opóźnienie związane z przelewaniem i księgowaniem przelewow zabija idee, tego o co chodzi w dokonywaniu szybkich zakupów w Ryanie. Neteller prepaid jest wg mnie lepsza, bo pomijając to ze jest darmowa, to również można dokonywać natychmiastowych transferów na ta kartę, z innej karty (debetowej/kredytowej), wiec nie trzeba nawet trzymać żadnych depozytów zablokowanych na karcie a dostęp do środków i tak jest natychmiastowy praktycznie.


Przelewy rzeczywiście są maksymalnie opóźnione. Ostatnio przelałam kasę z mBanku w piątek po południu a pojawiła się ona na karcie... w poniedziałek rano.
JEDNAKŻE dzięki wypowiedzi Jaska w innym temacie dowiedziałam się o usłudze BlueCash (dzięki dla Jaska), która pozwala na NATYCHMIASTOWE przelanie środków na prepaida ze swojego konta. Trzeba zarejestrować swoją kartę na kartainternetowa.pl i na stronie wybrać "doładowanie karty". Usługa czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00. Koszt wykonania transferu to złotówka. W przypadku banków mBank oraz MultiBank prowizja wynosi 3% od kwoty doładowania.
Dwa razy skorzystałam z usługi i kasa na kartę wpłynęła po kilku sekundach.
_________________
You could fly to the moon, you can try to escape
but don't you know that happiness is here?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 24 Sie 2010 16:59 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
Oleńka napisał(a):
ExGliwice napisał(a):
A w ogole, to szczerze mowiac sie dziwie, ze wszyscy sie ta karta z BZWBK tak podniecaja. Opóźnienie związane z przelewaniem i księgowaniem przelewow zabija idee, tego o co chodzi w dokonywaniu szybkich zakupów w Ryanie. Neteller prepaid jest wg mnie lepsza, bo pomijając to ze jest darmowa, to również można dokonywać natychmiastowych transferów na ta kartę, z innej karty (debetowej/kredytowej), wiec nie trzeba nawet trzymać żadnych depozytów zablokowanych na karcie a dostęp do środków i tak jest natychmiastowy praktycznie.


Przelewy rzeczywiście są maksymalnie opóźnione. Ostatnio przelałam kasę z mBanku w piątek po południu a pojawiła się ona na karcie... w poniedziałek rano.
JEDNAKŻE dzięki wypowiedzi Jaska w innym temacie dowiedziałam się o usłudze BlueCash (dzięki dla Jaska), która pozwala na NATYCHMIASTOWE przelanie środków na prepaida ze swojego konta. Trzeba zarejestrować swoją kartę na kartainternetowa.pl i na stronie wybrać "doładowanie karty". Usługa czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00. Koszt wykonania transferu to złotówka. W przypadku banków mBank oraz MultiBank prowizja wynosi 3% od kwoty doładowania.
Dwa razy skorzystałam z usługi i kasa na kartę wpłynęła po kilku sekundach.


Biorąc pod uwagę ze większość biletów w promo pojawia sie o 1 w nocy, a do rana zostają resztki, to usluga czynna od 8-21 jest ogólnie mówiąc, średnio atrakcyjna.. jak dla mnie, ale co kto lubi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 24 Sie 2010 17:58 

Rejestracja: 07 Maj 2010
Posty: 256
Fajnie, że Ci się przydało Oleńka :).
Czepiacie się tych kart. Ja mam swoją z kokosa za darmo, ważną do 2013r, przelewy z mojego konta w WBK przechodzą natychmiast i pozwoliła mi już zaoszczędzić poważną sumkę :).
Pisałem wielokrotnie, że czasami przelew przechodzi mimo, że na kartainternetowa.pl środki nie są jeszcze wykazane. W sobote wieczorem koleżanka potrzebowała kupić bilet, i mimo że na kartainternetowa nie pokazywało żadnych środków, to transkacja przez ryana przeszła, także najlepszym sposobem sprawdzenia czy pieniądze sa już na koncie jest próba kupna biletu :). Jeśli nie macie konta w wbk, to podejrzewam, że z bluecash może być podobnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 24 Sie 2010 18:02 

Rejestracja: 13 Cze 2010
Posty: 107
Napisałam tu o BlueCash, bo zdaje mi się że nikt tu jeszcze nie wspominał o tej możliwości. Być może ktoś skorzysta z tej informacji. Zwłaszcza, że co jakiś czas na forum lub pod newsami pojawiają się prośby o pomoc w zakupie biletu- również od osób które mają pustą kartę WBK. Oczywiście masz rację- możliwość skorzystania z BlueCash od 8 rano jest dużą niedogodnością.

ExGliwice napisał(a):
Neteller prepaid jest wg mnie lepsza, bo pomijając to ze jest darmowa, to również można dokonywać natychmiastowych transferów na ta kartę, z innej karty (debetowej/kredytowej), wiec nie trzeba nawet trzymać żadnych depozytów zablokowanych na karcie a dostęp do środków i tak jest natychmiastowy praktycznie.


Widzisz, ja np. zdecydowanie wolę prepaida WBK. Dlaczego? Za dwa miesiące Ryanair może zmienić rodzaj kart, dla których nie będzie pobierał prowizji. Wtedy karta Net+ byłaby mi nie potrzebna. W takiej sytuacji pozostaje rezygnacja z karty (50zł) albo pilnowanie się przez następne lata aby co jakiś czas z niej skorzystać (opłata za nieużywanie karty to chyba 30$). Poza tym przewalutowanie w WBK wychodzi po prostu taniej.
Każdy ma swoje zdanie i (na szczęście) możliwość wybrania tego, co dla niego najwygodniejsze.
Pozdrawiam :)
_________________
You could fly to the moon, you can try to escape
but don't you know that happiness is here?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 24 Sie 2010 18:33 

Rejestracja: 20 Sie 2010
Posty: 70
luxyfer napisał(a):
dziś byłem w Warszawie w trzech oddziałach BZ i nie mieli, daj znać gdzie byli tak uprzejmi żeby załatwić :)


Uprzejma to była pani z oddziału na Jegiellońskiej, która po tym, jak się okazało, ze u nich też nie ma zaproponowała, że może zadzwonić do innych oddziałów i się spytać (gdzie w innych po prostu mówili, że nie ma i szukaj sobie gdzieś indziej). To poprosiłem, żeby zadzwoniła na Jerozolimskie, a gdy się okazało, że tam też nie ma, to poprosiłem, żeby zadzwoniła do oddziału niedaleko Placu Zbawiciela. I tam się znalazła. Dzięki temu od dziś i ja mam swojego Master Carda ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 785 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Krupier oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group