Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Sie 2013 14:21 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
witam, (jeśli nie w tym dziale proszę moda o przeniesienie) regularnie korzystam z tej karty do wszelkich płatności za granicą, dziś kupowałem hotel w Mediolanie i podczas płatności oprócz standardowych pól pojawiło się Name on Card, problem w tym że na tej karcie nie ma nazwiska, trochę zgłupiałem ale coś wpisać musiałem, oczywiście podałem nazwisko i poszło, czy ktoś się już z tym spotkał, dodam, dla tych którzy nie mają tej karty, że jest na niej oprócz numeru, daty ważności, jeszcze napis Karta Płatnicza Auchan oraz Auchan i Skarbonka, z karty jeszcze środki nie zeszły, potwierdzenie przyszło czyli niby wszystko ok, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 13 Sie 2013 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
santech napisał(a):
witam, (jeśli nie w tym dziale proszę moda o przeniesienie) regularnie korzystam z tej karty do wszelkich płatności za granicą, dziś kupowałem hotel w Mediolanie i podczas płatności oprócz standardowych pól pojawiło się Name on Card, problem w tym że na tej karcie nie ma nazwiska, trochę zgłupiałem ale coś wpisać musiałem, oczywiście podałem nazwisko i poszło, czy ktoś się już z tym spotkał, dodam, dla tych którzy nie mają tej karty, że jest na niej oprócz numeru, daty ważności, jeszcze napis Karta Płatnicza Auchan oraz Auchan i Skarbonka, z karty jeszcze środki nie zeszły, potwierdzenie przyszło czyli niby wszystko ok, pzdr

Powinno byc ok, a jaki masz nr karty ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Sie 2013 14:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 235
Kilometry: 267 982
niebieski
Pawel_T
jaki masz nr karty ?
a cóż to za pytanie?

Karta Skarbonka jest "wyrabiana" też na imię i nazwisko konkretnej osoby więc w rubryce "Name on Card" wpisujesz dane osoby która jest właścicielem karty.
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Sie 2013 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Maktravel napisał(a):
Pawel_T
jaki masz nr karty ?
a cóż to za pytanie?

Karta Skarbonka jest "wyrabiana" też na imię i nazwisko konkretnej osoby więc w rubryce "Name on Card" wpisujesz dane osoby która jest właścicielem karty.

Tak naprawdę możecie wpisać dowolne imię i nazwisko. Nawet przy kartach które mają dane wytłoczone na plastiku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Sie 2013 16:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Maktravel napisał(a):
Pawel_T
jaki masz nr karty ?
a cóż to za pytanie?

Co to sie porobilo, sami sztywniacy na forum. Moze jeszcze dzial "Humor" zlikwidujmy ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Sie 2013 17:51 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
proste pytanie, a nerwowo się zrobiło, wszystko jasne, dzięki za info, temat do zamknięcia/kosza, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group