Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#941 PostWysłany: 02 Paź 2014 08:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 785
złoty
Izuu napisał(a):
(...) Jednak to co opisujesz nie jest niczym dziwnym ;-) Sposób oceny wiarygodności pod względem historii kredytowej to norma w dzisiejszych czasach. (...)


Absolutnie się z Tobą zgadzam i mam świadomość, że bank sprawdza swoich potencjalnych klientów. Jednakże taka weryfikacja powinna w moim odczuciu mieć na celu "wyłapanie" osób, które chcąc otrzymać od banku jakiś produkt, a są np. zadłużeni lub mają niewystarczające/niepewne źródło dochodów. Istnieje spore ryzyko, że takie osoby w przyszłości mogłyby mieć problem chociażby z terminową spłatą omawianej tutaj kk Wizz'a. Jasna sprawa.
Natomiast kompletnie nie rozumiem, jak moja skromna historia w BIK-u, a tym bardziej młody wiek mogą wpłynąć na decyzję ws. wydania karty. Taka polityka banku, moim zdaniem, dyskryminuje na starcie młode pracujące osoby, które powinny być głównym adresatem tejże karty.
Na moje pytanie w oddziale, co by było gdybym w ogóle nie miał kk w innym banku i przyszedł do nich z kompletnie "pustą" historią, spełniając pozostałe wymagania finansowe - otrzymałem odpowiedź, że szanse na uzyskanie karty byłyby zerowe.
Z sugestii Pani w oddziale, o ile dobrze zrozumiałem, wynikało że najlepiej jakbym po prostu wziął ze 2 pożyczki i telewizor na raty i zgłosił się do nich "jeszcze w grudniu, bo do tego czasu kk jest zwolniona z opłaty za I rok"... parsknąłem śmiechem i wyszedłem :)

Ponadto tylko dodam, że posiadam kk w innym banku - decyzja na podstawie zaświadczenia od pracodawcy oraz wyciągu z konta za ostatnie 6 miesięcy, ani słowa nt. BIK. Satysfakcjonujący mnie limit negocjowany indywidualnie. Sprawa załatwiona w 3 dni. Co bank, to obyczaj :)

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#942 PostWysłany: 02 Paź 2014 08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
chester0 napisał(a):
Odpowiedź kilka postów wyżej , po jakiś 2 dniach przejdzie samo i nie będzie wylogowywać automatycznie z systemu. Widać ten bank tak ma sądząc po częstotliwości tego problemu.

Hm. Starałem się uważnie czytać ten wątek ;)
Faktycznie problemy innych przypominają mój.
Dzięki. Poczekam te 2 dni 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#943 PostWysłany: 02 Paź 2014 10:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 226
Loty: 22
Kilometry: 29 493
niebieski
Raphael napisał(a):
Miałem sporo do czynienia z tym bankiem, jeszcze gdy był to Polbank - system mieli wtedy przejrzysty i prosty,


System internetowy w Polbanku przejrzysty i prosty ?? :mrgreen: To był najgorzej napisany, najbardziej niefunkcjonalny i nieergonomiczny e-bank jaki w życiu widziałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#944 PostWysłany: 02 Paź 2014 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2014
Posty: 156
Loty: 17
Kilometry: 29 684
Bylem dzis w oddziale i odmowa, brak historii kredytowej najprawdopodobniej mnie dyskwalifikuje. Takze dostalem wskazowke zeby cos wziac na raty:-)
Druga opcja, zeby w innym banku wnioskowac o karte a pozniej przeniesc do Raifa, z tym ze wtedy nie sprawdzaja historii kredytowej i karte bankowo sie dostanie. Pani ktora mi w oddziale nakreslila sytuacje bardzo rzeczowa i pomocna.

A co mi powiedziala czego nie wiedzialem? Ze jesli ta kk jest na 3 lata, i sie jej nie wypowie to przez caly ten okres konto wizz jest bezplatne i z automatu czlonkostwo przedluzane :-)


Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
_________________
"Panie, Islandia to mi z ręki jadła" - fotorelacja Islandia 2015


Ostatnio edytowany przez bart89 02 Paź 2014 14:15, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#945 PostWysłany: 02 Paź 2014 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3410
srebrny
bart89 napisał(a):
A co mi powiedziala czego nie wiedzialem? Ze jesli ta kk jest na 3 lata, i sie jej nie wypowie to przez caly ten okres konto wizz jest bezplatne i z automatu czlonkostwo przedluzane :-)

To raczej było do przewidzenia. Wszystkie karty Wizz w innych krajach tak działały, łącznie z Citi Wizz ... R.I.P. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#946 PostWysłany: 02 Paź 2014 14:09 

Uściślając, darmowe będzie członkostwo w wizz discount club, ale w/w karta tylko przez pierwszy rok jest bezpłatna
Góra
 PM off  
      
#947 PostWysłany: 02 Paź 2014 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2014
Posty: 156
Loty: 17
Kilometry: 29 684
No tak tylko czlonkostwo wizz za free, ale i nawet odliczajac koszt roczny za karte to i tak sie jest na plusie.
Chyba, ze predzej Raif psychicznie klientow(potencjalnych klientow tez) wykonczy

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
_________________
"Panie, Islandia to mi z ręki jadła" - fotorelacja Islandia 2015
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#948 PostWysłany: 02 Paź 2014 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
pierwszy wyciag za mna od Raiffa

potracone 0,80 PLN ubezpieczenia na zycie czyli od niespłaconego salda karty /pytano mnie o date rozliczania karty zapomnialem i wyciag mam po 2 tygodniach/
niewiele jej uzywam i chyba tak zostanie.

Bank byc moze nie jest zły, ale zdecydowanie powinien zainwestowac w swoj system informatyczny bo jest porazka.
Pojawianie sie i znikanie transakcji to absurd. Wiem ze padna opinie sprawdzaj dostepne srodki wiesz ile masz na koncie.
Ja jednak potrzebuje dokladnie wiedziec kto? kiedy? ile? i za co mnie obciązyl.

Plus - transakcje w walutach obcych. Bardzo dobre kursy.

Wygasa mi WDC w listopadzie, wiec w listopadzie otrzymam info o przedluzeniu?
Stan naliczonych punktow jest gdzies dostepny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#949 PostWysłany: 02 Paź 2014 14:26 

correos napisał(a):
Wygasa mi WDC w listopadzie, wiec w listopadzie otrzymam info o przedluzeniu?
Stan naliczonych punktow jest gdzies dostepny?


Tak, powinieneś dostać info od wizzair na e-mail przypięty do konta mywizz i z automatu na rok przedłużenie wdc
Będzie dostępny od 15.10.2014r. u konsultanta na infolinii Raiffeisen z możliwością przelania na swoje konto mywizz (wielokrotność liczby 10 zgromadzonych pkt wizz)
Góra
 PM off
correos lubi ten post.
 
      
#950 PostWysłany: 02 Paź 2014 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
mi WDC kończyło się w lutym 2015 ale sprawdziłem na aplikacji mobilnej i z chwilą aktywowania karty przedłużyli mi do września 2015 także ok, co to systemu banku to faktycznie ciężka sprawą z tym księgowaniem dobrze że choć ta suma dostępnych środków jest zgodna z rzeczywistością - wiem ile trzeba spłacić, co do spłaty przelew przechodzi standardowo jak się zrobi rano z innego banku wieczorem już karta spłacona, nie wiem tylko czy jak mam ustawiony dzień wyciągu na 6 to aby uniknąć ubezpieczenia trzeba spłacić do 5 czy do 6 ?bezpieczniej pewnie do 5 ale w tym miesiącu np wypada to w niedzielę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#951 PostWysłany: 02 Paź 2014 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2014
Posty: 156
Loty: 17
Kilometry: 29 684
W tym wypadku 5, to ostatni dzien przed wygenerowaniem tego wyciagu. To bedzie ostateczny dzien na splate.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
_________________
"Panie, Islandia to mi z ręki jadła" - fotorelacja Islandia 2015
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#952 PostWysłany: 02 Paź 2014 14:53 

chester0 napisał(a):
mi WDC kończyło się w lutym 2015 ale sprawdziłem na aplikacji mobilnej i z chwilą aktywowania karty przedłużyli mi do września 2015 także ok


dzięki za informację, wydaje się to irracjonalne skoro jest jeden termin ważności wdc, ale przyjmuję do wiadomości i sorry za wprowadzanie wcześniej w błąd (wychodzi, że wdc będzie przedłużane w każdą rocznicę aktywowania karty kredytowej Raiffeisen Wizzair o ile będzie ona aktywna)
Góra
 PM off  
      
#953 PostWysłany: 02 Paź 2014 15:16 

Rejestracja: 18 Sie 2014
Posty: 39
Ja już aktywowałem kartę natomiast widzę, że dalej nie przedłużyli mi konta WDC
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#954 PostWysłany: 02 Paź 2014 15:25 

tasiek napisał(a):
Ja już aktywowałem kartę natomiast widzę, że dalej nie przedłużyli mi konta WDC


Jak już aktywowałeś tą właściwą kartę Raiffeisen Wizzair (minęło 1-2 dni) i po zalogowaniu się najlepiej na aplikację mobilną wizzair nie jest wdc aktywne to do nich pisz (dzwonić, ze względu na w/w doświadczenia innych forumowiczów nie radzę)
Góra
 PM off  
      
#955 PostWysłany: 02 Paź 2014 15:27 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Transakcja na 32 euro - po kursie 4,21 (średni 4,18). To tak informacyjnie.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#956 PostWysłany: 02 Paź 2014 16:20 

Rejestracja: 18 Sie 2014
Posty: 39
Anonymous napisał(a):
tasiek napisał(a):
Ja już aktywowałem kartę natomiast widzę, że dalej nie przedłużyli mi konta WDC


Jak już aktywowałeś tą właściwą kartę Raiffeisen Wizzair (minęło 1-2 dni) i po zalogowaniu się najlepiej na aplikację mobilną wizzair nie jest wdc aktywne to do nich pisz (dzwonić, ze względu na w/w doświadczenia innych forumowiczów nie radzę)


Maila na ten adres: moje.pytania@raiffeisen.pl ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#957 PostWysłany: 02 Paź 2014 16:36 

Anonymous napisał(a):
GregPepe napisał(a):
Zderzaq napisał(a):
Dzisiaj po zalogowaniu się do systemu Raiffeisena pokazała się karta WizzAir (nieaktywna) - znaczy że ją pewnie wysłali do mnie. Co ciekawe na inny numer niż dotychczasowa MC Silver ...
Ciekawe czy kartę dodatkową też wymienią z automatu czy trzeba będzie się do oddziału udać znowu ?
No mi też sie pojawiła nowa karta naliście ale tylko do głównej karty.Jak dla mnie tej dodatkowej mogą nie wymieniać, byle by obrót sie liczył do zwrotu Wizzair? Na infolinie nie ma co dzwonić i pytać, bo jak widać przy każdej rozmowie inna odpowiedź.


Ja kontakcie z Raiffeisen preferuje kontakt mailowy, dlatego też wczoraj w sprawie dodatkowej karty kredytowej napisałem e-maila z pytaniem co i jak (jak dla mnie trzeba będzie się ponownie przejść do oddziału o wymianę, choć jak nadal będzie aktywna, i za zakupy bezgotówkowe będzie naliczało pkt wizz to niczego nie wymieniam bo żonie karta z samolotem do szczęścia jest niepotrzebna, przynajmniej uniknie pytań tych z "słomianym zapałem" czym to się je i co z tego ma jak mi się już wielokrotnie zdarzało płacąc poprzednią citi wizz)


Dodatkowa karta również tak jak ta główna będzie wysłana pocztą na wskazany adres korespondencyjny (widzę już ją również po zalogowaniu na liście kart, póki co nie dotarła i obie są jako "nieaktywne")
Raiffeisen potwierdził, że za każde 5 zł zakupów bezgotówkowych przyzna 1 pkt lub 2 za 5 zł wydane na zakupy na stronie wizzair również w okresie 01.10.2014r.-31.10.2014r., każdemu po aktywacji docelowej kk Raiffeisen należy się 500 pkt (dotyczy kart głównych)

Kod:
Szanowny Panie,

uprzejmie dziękujemy za przesłane przez Pana zapytanie dotyczące karty Wizz Air.
Informujemy, że wszystkie karty główne i dodatkowe Silver Master Card wydane w promocji Wizz Air zostaną wymienione automatycznie przez bank.
Zgodnie z regulaminem Promocji "Wizz Air" za każde 5 PLN dokonanej transakcji dotychczasową kartą bank nalicza 1 punkt.
Punkty naliczone przez bank zostaną przyznane Uczestnikowi po zakończeniu poszczególnych etapów:
a. do dnia 15.10.2014 r. za I etap promocji, a następnie po przekazaniu przez bank do Wizz informacji o liczbie punktów przyznanych Uczestnikom; Wizz Air do dnia 20.10.10.2014r. doda do konta Wizz 1 PLN za każde 10 punktów,
b. do dnia 15.01.2015 r. za I etap promocji, a następnie po przekazaniu przez bank do Wizz informacji o liczbie punktów przyznanych Uczestnikom; Wizz Air do dnia 20.01.2015r. doda do konta Wizz 1 PLN za każde 10 punktów.
W razie zamiany karty na kartę kredytową Wizz Air Master Card zostaną zachowane przez Uczestnika uprawnienia do do naliczania przez bank punktów za transakcje punktowe na zasadach opisanych w regulaminie.

Po otrzymaniu nowej karty Wizz Air Master Card i jej aktywacji punkty za transakcje dokonane tą kartą będą naliczane w następujący sposób:
- 1 punkt za każde 5 zł, które obciążyły rachunek karty po jednej transakcji punktowej,
- 2 punkty za każde 5 zł, które obciążyły rachunek karty po jednej transakcji punktowej,
- 500 punktów za dokonanie pierwszej transakcji punktowej. Dokonanie pierwszej transakcji punktowej musi nastąpić w ciągu sześciu miesięcy od wydania karty Wizz Air Master Card.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje okażą się pomocne.
W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Centrum Telefonicznym, które jest dostępne całą dobę pod numerami 801 180 801* lub 22 549 99 99*. Zachęcamy Pana także do odwiedzenia naszych oddziałów. Nasi doradcy służą pomocą.


Z poważaniem,
Justyna J.
Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
Departament Centrum Kontaktu z Klientem
Raiffeisen Polbank
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
tel.: 22 5499999 lub 801180801
Góra
 PM off
zulu lubi ten post.
 
      
#958 PostWysłany: 02 Paź 2014 18:04 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
Tjw1978 napisał(a):
Transakcja na 32 euro - po kursie 4,21 (średni 4,18). To tak informacyjnie.

Czy ktoś miał już rozliczoną transakcję w jakiejś innej walucie niż euro,np.korony czeskie,czy chorwackie kuny?Jaki był kurs?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#959 PostWysłany: 02 Paź 2014 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Anonymous napisał(a):
chester0 napisał(a):
mi WDC kończyło się w lutym 2015 ale sprawdziłem na aplikacji mobilnej i z chwilą aktywowania karty przedłużyli mi do września 2015 także ok


dzięki za informację, wydaje się to irracjonalne skoro jest jeden termin ważności wdc, ale przyjmuję do wiadomości i sorry za wprowadzanie wcześniej w błąd (wychodzi, że wdc będzie przedłużane w każdą rocznicę aktywowania karty kredytowej Raiffeisen Wizzair o ile będzie ona aktywna)

Ja miałem poprzednie WDC do 1 października br. I taka data do wczoraj widniała w apce mobilnej. Nowej karty jeszcze nie dostałem (wczoraj info sms o wysyłce) a dziś sprawdzając w apce zobaczyłem WDC ważne do 3.10.2015.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#960 PostWysłany: 02 Paź 2014 18:20 

Tomek Zien napisał(a):
Anonymous napisał(a):
chester0 napisał(a):
mi WDC kończyło się w lutym 2015 ale sprawdziłem na aplikacji mobilnej i z chwilą aktywowania karty przedłużyli mi do września 2015 także ok


dzięki za informację, wydaje się to irracjonalne skoro jest jeden termin ważności wdc, ale przyjmuję do wiadomości i sorry za wprowadzanie wcześniej w błąd (wychodzi, że wdc będzie przedłużane w każdą rocznicę aktywowania karty kredytowej Raiffeisen Wizzair o ile będzie ona aktywna)

Ja miałem poprzednie WDC do 1 października br. I taka data do wczoraj widniała w apce mobilnej. Nowej karty jeszcze nie dostałem (wczoraj info sms o wysyłce) a dziś sprawdzając w apce zobaczyłem WDC ważne do 3.10.2015.


A to akurat jest logiczne, nie czekali z aktywacją nowej karty bo masz ją przyznaną, a minął Ci okres aktywnego wdc i je przedłużyli bo Ci się należy (sprawdzałem przed chwilą, nowej karty nie aktywowałem bo nie dotarła, miałem i mam wdc aktywne do 18.04.2015r.)
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group