Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#601 PostWysłany: 27 Sie 2014 12:35 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 179
Zastanawiam się na pewną kwestią, a mianowicie jeśli chodzi o ubezpieczenie na życie - to jest na kwota 0,18%, którą można obejść spłacając wcześniej zadłużenie? Bo ubezpieczyciel jest uposażony po naszej śmierci do tego ubezpieczenia:)
_________________
Ania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#602 PostWysłany: 27 Sie 2014 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Jak spłacisz kartę przed wygenerowaniem wyciągu to ubezpieczenia nie naliczy.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#603 PostWysłany: 27 Sie 2014 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Anonymous napisał(a):
walerek napisał(a):
Mi się chyba niedługo skończy cierpliwość do tego banku.
28.07 składałem wniosek o wyrobienie dodatkowej karty kredytowej do limitu mojej.
Kilka razy dzwoniłem już na infolinię i każdy konsultant mnie zapewniał, że niedługo otrzymam kartę.
Oczywiście przepraszał mnie za zaistniałą sytuację.
Niestety skończyło się to na przeprosinach.
Zastanawiam się poważnie nad tym, że jak ją otrzymam to chyba zaniosę z powrotem nierozpakowaną kopertę do oddziału.
Oczywiście znacznie szybciej.
Czy ktoś miał z nimi takie przeboje?


Oczywiście wniosek złożyłeś w oddziale, bo tylko tak jest to możliwe?
Jeżeli tak, to nic tylko czeka cię ponowna wycieczka do oddziału, gdyż powinno to trwać 7-10 dni.

Nawet do 14 dni.
Jeżeli karta jest wydana to powinna być dopisana do wykazu kart w koncie internetowym. Konsultant z infolinii może sprawdzić czy i kiedy karta została wydana.
Jeżeli karta jest wydana a nie dociera do adresata po 14 dniach to należy ją po tym terminie zastrzec i poprosić o wydanie kolejnej. Usługa gratis dla KK - powód zaginięcie karty w doręczeniu.

Niestety ale sporo w tym banku "chorób wieku dziecięcego". Już się do tego przyzwyczaiłem ale na początku trochę nerw człowieka chwytał. To samo w koncie internetowym. Prawdę mówiąc przestałem na to zwracać uwagę i jestem zdrowszy. Co do użycia samej karty nie miałem jeszcze przypadku by był z tym problem.

Czekam na przekazanie punktów do Wizz. Szczególnie interesuje mnie punkt o doliczaniu dodatkowego 1 zł za każde 10 pkt. Czy będzie to 10 pkt w każdej transakcji czyli de facto będą premiowane tylko te powyżej 10 pkt czy od ogólnej sumy zebranych punktów przez okres promocyjny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#604 PostWysłany: 27 Sie 2014 14:43 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 179
Tomek Zien napisał(a):
Jak spłacisz kartę przed wygenerowaniem wyciągu to ubezpieczenia nie naliczy.

Tak właśnie myślałam, dzięki!
Chodzi mi tylko o to, do czego w takim razie są uposażeni?
Do tej kwoty z ewentualnego naliczenia, prawda?
_________________
Ania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#605 PostWysłany: 27 Sie 2014 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 494
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
U mnie również. karta spłacona przed wygenerowaniem wyciągu i nie ma zadnych opłat naliczonych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#606 PostWysłany: 27 Sie 2014 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
mufl26 napisał(a):
Tomek Zien napisał(a):
Jak spłacisz kartę przed wygenerowaniem wyciągu to ubezpieczenia nie naliczy.

Tak właśnie myślałam, dzięki!
Chodzi mi tylko o to, do czego w takim razie są uposażeni?
Do tej kwoty z ewentualnego naliczenia, prawda?
Dokładnie tak - jest to analogiczne ubezpieczenie jak przy innych kredytach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#607 PostWysłany: 27 Sie 2014 21:53 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 179
A czy może ono służyć jako ubezpieczenie podróżne?:)
_________________
Ania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#608 PostWysłany: 27 Sie 2014 23:29 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 256
Loty: 38
Kilometry: 72 453
niebieski
mufl26 napisał(a):
A czy może ono służyć jako ubezpieczenie podróżne?:)

Nie może, jest to ubezpieczenie na wypadek śmierci albo trwałej niezdolności do pracy, tylko te dwa zdarzenia mogą spowodować wypłatę określonej sumy. W ubezpieczeniu podróżnym najistotniejsze jest ubezpieczenie w zakresie KL czyli kosztów leczenia zagranicą. Ubezpieczenie podróżne jest usługą dodatkowo płatną przy tej karcie - 9,90 zł/m-c.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#609 PostWysłany: 01 Wrz 2014 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Są już nowe warunki dla karty wizz a raifie
http://raiffeisenpolbank.com/documents/ ... ZZ+AIR.pdf

nie jest tak źle za każde 5 zł - 1 pkt. lub 2 za zakupy na stronie wizz
jest też coś o karcie debetowej - ale jej nie ma jeszcze chyba w ofercie
z tego co widzę różnica polega przede wszystkim na tym że przy kk WDC jest za darmo na czas promocji czyli maks 31.08.2016 r a przy debetówce tylko przez rok
warunki praktycznie te same co przy przejściu te osoby co przeszły też będą miały WDC za darmo
dla tych co czekali jest 50 zł w punktach - warunek 1 transakcja w ciągu 6 m od aktywowania karty
za to inaczej jest z darmowością w 1 roku- teraz przez pierwsze 3 miesiące średnio 1000 zł trzeba wydać i wtedy jest darmowa w kolejnych latach średnia w każdym miesiącu musi być taka inaczej 79 zł
Tak więc chyba czas się decydować bo nie wiem czy jest szansa aby w styczniu np dorzucili coś więcej
nie jest to promocja jak w citi ( tablet , kindle , jakaś kasa plus punkty wizz ale zawsze coś)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#610 PostWysłany: 01 Wrz 2014 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 226
Loty: 22
Kilometry: 29 493
niebieski
Każda osoba fizyczna mająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz mająca miejsce
zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, posiadająca Wizz Air MasterCard i/lub
MasterCard Debit Wizz Air (z Kontem), może przystąpić do programu, jeżeli:
[...]
4. nie prowadzi działalności polegającej na nabywaniu Usług Wizz Air na rzecz osób trzecich;

Czyli zakazane zostało 'mam WDC kupię komuś bilet' ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#611 PostWysłany: 01 Wrz 2014 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Przecież bilet kupowało się sobie a przy okazji znajomym osobom trzecim ;)

IMO ten zapis dotyczy pośredników :)

Co do reszty, wszystko super, zgodnie z przewidywaniami 8-)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#612 PostWysłany: 01 Wrz 2014 14:34 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 89
Ciekawe jak długo utrzyma się 1 punkt za każde wydane 5 zł?........ Kiedyś była mowa, że od 01.01.15 będą dawać tylko jeden punkt za 10zł wydane na karcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#613 PostWysłany: 01 Wrz 2014 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Jestem po rozmowie z Raiffaisenem. Twierdzą, że istnieje możliwość przeniesienia karty z mbanku bez żadnych formalności. Chyba nie każdej, bo pytał jaką mam, ale gdy powiedziałem że M&M Premium to powiedzieli, że bez żadnego problemu i formalności można przenieść, potrzebny jest tylko ostatni wyciąg. Jeśli ten numer się uda to wielki plus, gdyż w Citi takiej opcji nie było. Członkostwo i 50zł na start to troszkę gorzej niż było w Citi, ale lepiej niż jeszcze miesiąc temu w Raiff. Wg mnie warto było poczekać, jeśli ktoś i tak nie miał wcześniejszej karty i członkostwa. Konsultanci też wydają się być dużo lepiej poinformowani niż miesiąc temu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#614 PostWysłany: 01 Wrz 2014 15:36 

To wszystko zależy kto i za ile w/w kartą kredytową wykonał zakupów bezgotówkowych, ja np. nie otrzymam owych 50 zł, ale z zakupów mam już ok 200 zł do odebrania w październiku w pkt wizzair
Góra
 PM off  
      
#615 PostWysłany: 01 Wrz 2014 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Co ciekawe też dowiedziałem się właśnie, że punkty będzie można przelewać już tak jak w Citi czyli od ręki. Póki co przez infolinię.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#616 PostWysłany: 01 Wrz 2014 17:05 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
Dzwoniłem na infolinię w sprawie tej karty w wersji debetowej.
Niestety ta karta daje tylko jedna korzyśc.
Ważnośc konta w Wizz Clubie.
Nie zalicza punktów za dokonane nią transakcje.
Poza tym, żeby nie płacić 8zł trzeba miesięcznie nią wydać 450zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#617 PostWysłany: 01 Wrz 2014 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
:lol: To o ile będzie można zostaniesz przy zwykłej debetówce - obecnie jest 6 transakcji bez limitu czyli 3 x hot dog i 3 x cola na przemian na stacji benzynowej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#618 PostWysłany: 01 Wrz 2014 18:52 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
zulu napisał(a):
:lol: To o ile będzie można zostaniesz przy zwykłej debetówce - obecnie jest 6 transakcji bez limitu czyli 3 x hot dog i 3 x cola na przemian na stacji benzynowej



Zawsze można zrobić 6 transkacji na zakup biletów komunikacji miejskiej.
Ale nie o to mi chodziło.
Chodziło o punkty za te operacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#619 PostWysłany: 01 Wrz 2014 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
a jakie punkty nabijesz za kupnie coli ? nawet jak kupisz 2 razem to masz raptem 10 groszy na Wizz.

Tez na debetówce po 3 miesiącach masz casch back - w ograniczonym zakresie ale kilka złotych może wpaść
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#620 PostWysłany: 01 Wrz 2014 19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Ile czasu od momentu odesłania kurierem dokumentów czekaliście na otrzymanie karty?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group