Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 23 Lip 2014 17:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Cytuj:
Transakcje Punktowe – bezgotówkowe transakcje płatnicze rozliczone na Koncie Karty poprzez faktyczne obciążenie Konta Karty, w okresie od dnia 16.06.2014 r. do dnia 31.12.2014 r. (włącznie), z wyłączeniem:
a) przelewów z Konta Karty, w tym przelewów na spłatę zadłużenia karty kredytowej wydanej przez podmiot
inny niż Bank,
b) transakcji, dla których punkt sprzedaży dokonał korekty lub zwrotu środków na Konto Karty,
c) transakcji dokonanych z naruszeniem przepisów prawa lub postanowień Umowy,
d) transakcji dokonanych przez osoby nieuprawnione do używania Karty, jeżeli do dnia przekazania
przez Bank informacji o naliczonych punktach do Wizz Air Bank uzyska o tym wiedzę,
e) transakcji typu Quasi Cash, czyli transakcji sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne
na gotówkę (np. zakup czeków podróżnych, waluty, transakcje u brokerów ubezpieczeniowych, w tym
internetowe), przekazów pieniężnych (w tym internetowych), zakładów bukmacherskich, transakcji
dokonanych w kasynach (w tym w kasynach internetowych),


no i wszystko jasne - nie ma tak różowo. :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#422 PostWysłany: 23 Lip 2014 18:30 

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 176
Loty: 110
Kilometry: 176 452
Mam taką ciekawostkę. Otóż właśnie dostałem email z adresu noreply@wizzair.com o treści jak na załączonym screenie. Link z tego emaila przekierowuje na stronę:
https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/w ... tId=udjsip

Szczególnie ciekawe jest zdanie: "Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o możliwości uzyskania darmowego członkostwa w Wizz Discount Club, kliknij tutaj."
Albo mają taki bałagan w banku, albo posiadanie karty będzie w przyszłości skutkowało przyznaniem bezpłatnego członkostwa w Wizz Discount Club.
Raczej na to nie liczę, ale może jeszcze nie wszystko stracone... Oczywiście nową kartę już mam i już z niej korzystam.

Załączniki:
Zrzut ekranu 2014-07-23 o 18.20.07.png
Zrzut ekranu 2014-07-23 o 18.20.07.png [ 54.17 KiB | Obejrzany 1305 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#423 PostWysłany: 23 Lip 2014 19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 495
Loty: 106
Kilometry: 237 470
niebieski
Tak samo.... też dostałem takiego maila, ale nigdzie nic na stronie raif nie moge znaleźć.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy orientujecie się czy na tej karcie działa metoda na Płaza?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#424 PostWysłany: 23 Lip 2014 19:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Anonymous napisał(a):
Nie, chodzi mi tylko o to, że Raiffeisen nie ma z płatnościami w zabce i chyba sprytnym billem żadnego problemu, a były już oferty kart z blokada tych płatności
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#425 PostWysłany: 23 Lip 2014 19:55 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 195
Transakcje z żabce przechodzą, kod MCC nie znajduje się na liście wykluczonych z promocji, więc na 99% powinno być OK.
100% pewności będziemy mieć w październiku ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#426 PostWysłany: 23 Lip 2014 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
skrzat napisał(a):
luftairways napisał(a):
skrzat napisał(a):
Dziś próbowałem dodać kartę Raiff do doładowania Entropay i wyrzuciło mnie z komunikatem o tymczasowym zablokowaniu konta Entropay do czasu wyjaśnienia.
Po ok 1h dostałem maila, że odblokowano konto, a zablokowano bo próbowałem zarejestrować kartę z USA, a prawo USA nie pozwala oferować Entropay klientom, których karty są wydane w USA.


bo zabroniony jest gambling online

Dodawałem wiele kart do entropay i z żadna nie było problemów, a tu niemiła niespodzianka. Myślałem, że będę mógł doładowywać po kursie MC :-)
Wcześniej pisałem, że nie można dodać tej karty do portfela v.me
Same problemy z tą kartą


Z uwagi na wiele prób "nadużyć" karty tego banku mają blokadę na entropaya. Nie dotyczy to tylko nowej karty Wizz ale wszystkich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#427 PostWysłany: 23 Lip 2014 23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
domenico_xl napisał(a):
skrzat napisał(a):
luftairways napisał(a):
skrzat napisał(a):
Dziś próbowałem dodać kartę Raiff do doładowania Entropay i wyrzuciło mnie z komunikatem o tymczasowym zablokowaniu konta Entropay do czasu wyjaśnienia.
Po ok 1h dostałem maila, że odblokowano konto, a zablokowano bo próbowałem zarejestrować kartę z USA, a prawo USA nie pozwala oferować Entropay klientom, których karty są wydane w USA.


bo zabroniony jest gambling online

Dodawałem wiele kart do entropay i z żadna nie było problemów, a tu niemiła niespodzianka. Myślałem, że będę mógł doładowywać po kursie MC :-)
Wcześniej pisałem, że nie można dodać tej karty do portfela v.me
Same problemy z tą kartą


Z uwagi na wiele prób "nadużyć" karty tego banku mają blokadę na entropaya. Nie dotyczy to tylko nowej karty Wizz ale wszystkich.

hehe wplacja graja w kasynach a pozniej zglaszaja chargeback jak przegraja
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#428 PostWysłany: 24 Lip 2014 07:22 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
gieroy napisał(a):
Mam taką ciekawostkę. Otóż właśnie dostałem email z adresu noreply@wizzair.com o treści jak na załączonym screenie. Link z tego emaila przekierowuje na stronę:
https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/w ... tId=udjsip

Szczególnie ciekawe jest zdanie: "Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o możliwości uzyskania darmowego członkostwa w Wizz Discount Club, kliknij tutaj."
Albo mają taki bałagan w banku, albo posiadanie karty będzie w przyszłości skutkowało przyznaniem bezpłatnego członkostwa w Wizz Discount Club.
Raczej na to nie liczę, ale może jeszcze nie wszystko stracone... Oczywiście nową kartę już mam i już z niej korzystam.


Na chwilę obecną wygląda to pięknie: 21.09 wygaśnie nam WDC, 30.09 WDC musi być aktywne, aby móc otrzymać punkty z karty Raiffeisen. Czyli mamy 9 dni na zakup WDC (które o ile dobrze pamiętam można zakupić tylko kupując lot?). Cccombo :D U mnie na razie widnieje 18.04.2015, maila brak...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#429 PostWysłany: 24 Lip 2014 07:44 

Wypadałoby chyba napisać do wizzair zapytanie z czego miałoby wynikać ewentualne skrócenie czasu posiadania wdc, skoro jest tylko jeden termin roczny jego przyznania, poza tym nie za bardzo wiem dlaczego ktoś i na jakiej podstawie np. moje ważne do 18.04.2015r. wdc miałoby być anulowane np. jak tu piszecie 26.09.2014r.? (jak dla mnie niczym konkretnym tj., zapisem na piśmie nieuzasadnione ploty)
Góra
 PM off  
      
#430 PostWysłany: 24 Lip 2014 07:53 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Anonymous napisał(a):
Wypadałoby chyba napisać do wizzair zapytanie z czego miałoby wynikać ewentualne skrócenie czasu posiadania wdc, skoro jest tylko jeden termin roczny jego przyznania, poza tym nie za bardzo wiem dlaczego ktoś i na jakiej podstawie np. moje ważne do 18.04.2015r. wdc miałoby być anulowane np. jak tu piszecie 26.09.2014r.? (jak dla mnie niczym konkretnym tj., zapisem na piśmie nieuzasadnione ploty)


Ale przecież u każdego w mailu jest inna data wygaśnięcia WDC - u mnie pokrywająca się z tą, którą odczytałem w aplikacji mobilnej - 15 listopada.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#431 PostWysłany: 24 Lip 2014 07:56 

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 176
Loty: 110
Kilometry: 176 452
Dokładnie taka jak pisze Gleba3. Moje WDC wygasa 21.09.2014 i w tej sytuacji będę miał problem, bo w myśl regulaminów muszę je mieć aktywne 30.09 żeby mi naliczyli punkty. Zapewne bedę musiał przedłużyć za 105 PLN :evil:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#432 PostWysłany: 24 Lip 2014 07:58 

Gleba3 napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Wypadałoby chyba napisać do wizzair zapytanie z czego miałoby wynikać ewentualne skrócenie czasu posiadania wdc, skoro jest tylko jeden termin roczny jego przyznania, poza tym nie za bardzo wiem dlaczego ktoś i na jakiej podstawie np. moje ważne do 18.04.2015r. wdc miałoby być anulowane np. jak tu piszecie 26.09.2014r.? (jak dla mnie niczym konkretnym tj., zapisem na piśmie nieuzasadnione ploty)


Ale przecież u każdego w mailu jest inna data wygaśnięcia WDC - u mnie pokrywająca się z tą, którą odczytałem w aplikacji mobilnej - 15 listopada.


No właśnie, to o co kaman i po co te spekulacje co do wdc? ( a i tak póki co g wiadomo czy w tej ofercie będzie, zapewne tak ale...napewno trzeba czekać na oficjalne wiadomości na piśmie)
Góra
 PM off  
      
#433 PostWysłany: 24 Lip 2014 08:08 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Gleba3 napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Ale przecież u każdego w mailu jest inna data wygaśnięcia WDC.


O, to przepraszam, tej informacji nie miałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#434 PostWysłany: 24 Lip 2014 14:23 

Rejestracja: 18 Lut 2012
Posty: 68
Czyli jeśli członkostwo w WDC wygasa przed 30.09.14,to punkty zgromadzone w Raiffeisen przepadną, w sytuacji, gdy członkostwo nie zostanie wykupione przed 30.09.14?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#435 PostWysłany: 24 Lip 2014 15:00 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
pachi1 napisał(a):
Czyli jeśli członkostwo w WDC wygasa przed 30.09.14,to punkty zgromadzone w Raiffeisen przepadną, w sytuacji, gdy członkostwo nie zostanie wykupione przed 30.09.14?


Wg regulaminu tej oferty aby z niej skorzystać trzeba na dzień 30.09 być członkiem WDC.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#436 PostWysłany: 24 Lip 2014 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
vtec napisał(a):
Transakcje z żabce przechodzą, kod MCC nie znajduje się na liście wykluczonych z promocji, więc na 99% powinno być OK.
100% pewności będziemy mieć w październiku ;)

Czy transakcje w Żabce lub Spytnym Billu nie będą kwalifikowały do naliczenia prowizji 4% min. 10 PLN zgodnie z punktem
Cytuj:
Prowizja za wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach w kraju i za granicą oraz prowizja za transakcje zrealizowane w innych bankach, urzędach pocztowych, SKOKach, instytucjach pośrednictwa finansowego, kantorach
zawartym w tabeli oprocentowania, opłat, prowizji i limitów transakcyjnych w raiffeisen bank polska s.a. dla kart kredytowych - dla umów zawartych od 19 maja 2014 r ?
http://raiffeisenpolbank.com/documents/ ... towych.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#437 PostWysłany: 24 Lip 2014 17:21 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 195
Te transakcje nie są wypłatą gotówki, więc nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#438 PostWysłany: 24 Lip 2014 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Na próbę wykorzystując bankowość elektroniczną zrobiłem przelew z karty opłacający jeden z rachunków i niestety ale zapłaciłem za to 10 zł. Może podlegało to pod kolejny punkt
Cytuj:
Prowizja za przelew środków z konta karty

W punkcie powyżej jest też mowa o " transakcje zrealizowane w innych bankach,..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#439 PostWysłany: 24 Lip 2014 17:53 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 195
Czym innym jest przelew z konta karty wykonany w bankowości elektronicznej (płatny 4% min 10 PLN), a czym innym płatność za rachunki w żabce, czy s.billu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#440 PostWysłany: 24 Lip 2014 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 495
Loty: 106
Kilometry: 237 470
niebieski
Na początku tematu była info o korzystniejszym naliczaniu punktów w okresie 1.10.2014 do 1.01. 2015. Czy ktoś może ma to gdzieś w regulaminie zapisane?? Ja nie moge tego nigdzie znaleźć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group