Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#401 PostWysłany: 21 Lip 2014 12:45 

Rejestracja: 23 Mar 2012
Posty: 211
Loty: 90
Kilometry: 112 253
niebieski
Parę uwag/pytań odnośnie korzystania z karty
- Na 1szym wyciągu mam różnice miedzy sumą wszystkich operacji a kwotą zadłużenia różnica 85,02 zł też u was się te kwoty nie zgadzają ?
- Problem z brakiem informacji o ostatnich operacjach jest coraz bardziej denerwujący praktycznie żadna operacja nie ląduje w blokadach dopiero po kilku dniach pojawia się na liście operacji
_________________
[WRO]
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#402 PostWysłany: 21 Lip 2014 13:21 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
GregPepe napisał(a):
- Na 1szym wyciągu mam różnice miedzy sumą wszystkich operacji a kwotą zadłużenia różnica 85,02 zł też u was się te kwoty nie zgadzają ?

W pozycji "Całkowite saldo zadłużenia" nie mam podliczonych transakcji z ostatniego dnia okresu rozliczeniowego, czyli niby wyciąg do 13 lipca, a transakcje podliczone do 12 lipca. A więc też mam różnicę.

GregPepe napisał(a):
- Problem z brakiem informacji o ostatnich operacjach jest coraz bardziej denerwujący praktycznie żadna operacja nie ląduje w blokadach dopiero po kilku dniach pojawia się na liście operacji

W dniu wykonania transakcji operacje są w blokadach, następnego dnia znikają całkowicie, do momentu w którym pojawiają się w zaksięgowanych.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#403 PostWysłany: 21 Lip 2014 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3410
srebrny
Też mnie wkurzają te znikające transakcje, jak ktoś robi ich dużo to trudno kontrolować i łatwo się pogubić. Citi jest pod tym względem dużo lepsze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#404 PostWysłany: 21 Lip 2014 14:29 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Wszystkich wkurzają, a reklamację złożyliście? Przywalić ich trzeba reklamacjami to może ruszą d.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
stonka lubi ten post.
 
      
#405 PostWysłany: 21 Lip 2014 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Dziś próbowałem dodać kartę Raiff do doładowania Entropay i wyrzuciło mnie z komunikatem o tymczasowym zablokowaniu konta Entropay do czasu wyjaśnienia.
Po ok 1h dostałem maila, że odblokowano konto, a zablokowano bo próbowałem zarejestrować kartę z USA, a prawo USA nie pozwala oferować Entropay klientom, których karty są wydane w USA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#406 PostWysłany: 21 Lip 2014 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
skrzat napisał(a):
Dziś próbowałem dodać kartę Raiff do doładowania Entropay i wyrzuciło mnie z komunikatem o tymczasowym zablokowaniu konta Entropay do czasu wyjaśnienia.
Po ok 1h dostałem maila, że odblokowano konto, a zablokowano bo próbowałem zarejestrować kartę z USA, a prawo USA nie pozwala oferować Entropay klientom, których karty są wydane w USA.


bo zabroniony jest gambling online
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#407 PostWysłany: 21 Lip 2014 23:38 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 156
GregPepe napisał(a):
Parę uwag/pytań odnośnie korzystania z karty
- Na 1szym wyciągu mam różnice miedzy sumą wszystkich operacji a kwotą zadłużenia różnica 85,02 zł też u was się te kwoty nie zgadzają ?
- Problem z brakiem informacji o ostatnich operacjach jest coraz bardziej denerwujący praktycznie żadna operacja nie ląduje w blokadach dopiero po kilku dniach pojawia się na liście operacji


Mam to samo. Dodatkowo saldo sprawdzane przez WWW jest inne niż w mobilnej aplikacji. Znikające blokady i przechodzenie do operacji po kilku dniach to też ich standard.

Reklamacja złożona w czerwcu czeka na rozpatrzenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#408 PostWysłany: 21 Lip 2014 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
luftairways napisał(a):
skrzat napisał(a):
Dziś próbowałem dodać kartę Raiff do doładowania Entropay i wyrzuciło mnie z komunikatem o tymczasowym zablokowaniu konta Entropay do czasu wyjaśnienia.
Po ok 1h dostałem maila, że odblokowano konto, a zablokowano bo próbowałem zarejestrować kartę z USA, a prawo USA nie pozwala oferować Entropay klientom, których karty są wydane w USA.


bo zabroniony jest gambling online

Dodawałem wiele kart do entropay i z żadna nie było problemów, a tu niemiła niespodzianka. Myślałem, że będę mógł doładowywać po kursie MC :-)
Wcześniej pisałem, że nie można dodać tej karty do portfela v.me
Same problemy z tą kartą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#409 PostWysłany: 22 Lip 2014 08:18 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Biorąc pod uwagę kasę wydaną na połączenia z serwisem banku (aktywacje, reklamacje) to nie wiem kiedy mi się ta karta w ogóle zwróci ;) Wczoraj byłem na grillu z dwojgiem znajomych z Raiffka, ale jak wspomniałem że mam od nich nową kartę i troszkę problemów to szybko temat zmieniliśmy :D No ale jednak to jest siara co widać na front-endzie, bo wygląda to jakby w banku nie potrafili dodawać, a systemy dla pracowników też są jakieś śmieszne, bo niby dlaczego konsultant musi "poczekać na wczytanie karty klienta" kilka sekund przy każdej rozmowie? :) Ech...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#410 PostWysłany: 22 Lip 2014 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 95
Loty: 78
Kilometry: 90 328
Jak to jest z tym dopisywaniem Raiffeisen Banku do polisy na życie żeby uniknąć opłaty 0,18% średniego salda zadłużenia jak się wygeneruje wyciąg z karty ?
Wystarczy ich dopisać jako "uposażonych" na kwotę równą kwocie limitu karty i potem pokazać taką polisę w oddziale R żeby nie naliczali opłaty za to ubezpieczenie ?
_________________
Uber
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#411 PostWysłany: 22 Lip 2014 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
shiver napisał(a):
No ale jednak to jest siara co widać na front-endzie, bo wygląda to jakby w banku nie potrafili dodawać, a systemy dla pracowników też są jakieś śmieszne, bo niby dlaczego konsultant musi "poczekać na wczytanie karty klienta" kilka sekund przy każdej rozmowie? :) Ech...
Tak działają bazy danych. Każdorazowo przed wykonaniem danej operacji baza danych sprawdza czy dany użytkownik (operator-konsultant) ma prawo dostępu do określonego zasobu danych. W zależności od tego w jakiej technologii jest baza danych + wydajność serwera + ilość równoczesnych operacji itd = wydajność systemu. Przy wielu operacjach wykonywanych równocześnie jest to oczywiste że pewne procesy odczytu danych mogą przy dużych bazach danych trwać nawet "kilka sekund"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#412 PostWysłany: 22 Lip 2014 13:10 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
zulu napisał(a):
shiver napisał(a):
No ale jednak to jest siara co widać na front-endzie, bo wygląda to jakby w banku nie potrafili dodawać, a systemy dla pracowników też są jakieś śmieszne, bo niby dlaczego konsultant musi "poczekać na wczytanie karty klienta" kilka sekund przy każdej rozmowie? :) Ech...
Tak działają bazy danych. Każdorazowo przed wykonaniem danej operacji baza danych sprawdza czy dany użytkownik (operator-konsultant) ma prawo dostępu do określonego zasobu danych. W zależności od tego w jakiej technologii jest baza danych + wydajność serwera + ilość równoczesnych operacji itd = wydajność systemu. Przy wielu operacjach wykonywanych równocześnie jest to oczywiste że pewne procesy odczytu danych mogą przy dużych bazach danych trwać nawet "kilka sekund"


Pozostańmy przy swoich zdaniach :) Moim zdaniem dobrze napisany system powinien pobrać takie dane już w momencie weryfikacji klienta numerem i "tele-pinem" i wyświetlić konsultantowi (na podstawie jego uprawnień) w momencie nawiązania połączenia. Ja bym sobie nie pozwolił na to żeby system mojej firmy miał takie opóźnienie przy pobieraniu danych. No ale nie działamy w branży bankowej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#413 PostWysłany: 22 Lip 2014 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Zderzaq napisał(a):
Jak to jest z tym dopisywaniem Raiffeisen Banku do polisy na życie żeby uniknąć opłaty 0,18% średniego salda zadłużenia jak się wygeneruje wyciąg z karty ?
Wystarczy ich dopisać jako "uposażonych" na kwotę równą kwocie limitu karty i potem pokazać taką polisę w oddziale R żeby nie naliczali opłaty za to ubezpieczenie ?

W którymś z otrzymanych regulaminów lub w samej umowie jest o tym zapis. Ja zmieniłem w pracy przy zbiorówce, wziąłem zaświadczenie ze wskazaniem uposażonych i wysłałem poleconym.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#414 PostWysłany: 22 Lip 2014 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
shiver napisał(a):
Moim zdaniem dobrze napisany system powinien pobrać takie dane już w momencie weryfikacji klienta numerem i "tele-pinem" i wyświetlić konsultantowi (na podstawie jego uprawnień) w momencie nawiązania połączenia. Ja bym sobie nie pozwolił na to żeby system mojej firmy miał takie opóźnienie przy pobieraniu danych. No ale nie działamy w branży bankowej.
Mam do czynienia z systemami, zawierających miliony a nawet dziesiątki milionów rekordów, wykonujących dziesiątki tysięcy operacji na godzinę przy kilkuset a nawet kilku tysiącach równocześnie pracujących użytkownikach. Czas oczekiwania na dostęp do pewnych danych jest to najbardziej oczywista rzecz na jaką jest skazany dany użytkownik. Uwierz mi że dla projektantów takich systemów są ważniejsze sprawy jak kilka sekund oczekiwania. Przy systemach bankowych najważniejsze jest bezpieczeństwo przetwarzanych danych a nie wydajność. Dlatego po prostu należy do tego podejść z pewnym dystansem.
Góra
 Profil Relacje PM off
shiver lubi ten post.
 
      
 Temat postu: RAJSZAJZEN PSEUDObank
#415 PostWysłany: 22 Lip 2014 17:09 

Rejestracja: 28 Wrz 2012
Posty: 79
Loty: 229
Kilometry: 412 678
Zbanowany
Tylko czy jak zamykam całkowicie konto Polbank to nie powinno zgodnie z regulaminem byc zamkniete do max 5 dni roboczych ?
To dlaczego je dalej widze online/ po 45 dniach ???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#416 PostWysłany: 23 Lip 2014 10:11 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 246
Loty: 40
Kilometry: 67 613
niebieski
darek50 napisał(a):
Tylko czy jak zamykam całkowicie konto Polbank to nie powinno zgodnie z regulaminem byc zamkniete do max 5 dni roboczych ?
To dlaczego je dalej widze online/ po 45 dniach ???

Witaj
miałem u nich kredytówke tą T-Mobile , zamknąłem ze względu na wprowadzone limity i opłaty z akarte ( miałem ponad 5 lat zawsze przekraczałem limity ! ) , ubezpieczenia i zniesienie 1% cashbacku , przy rezygnacji nie zaproponowano NIC !
karte winni zamknąć mi 30 maja a zamknęli po złożonych DWÓCH reklamacjach 30 czerwca w miedzy czasie naliczając odsetki od naliczonego ( zresztą niesłusznie ) ubezpieczenia , takiego syfu jak po połączeniu RAiFF i POLBANK nie widziałem w zyciu , dlatego najsmutniejszą wiadomością dla mnie była informacja ze WIZZ jako partnera wybrał sobie RAIFFPOLBANKA :(
nigdy w życiu z nimi...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#417 PostWysłany: 23 Lip 2014 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2013
Posty: 61
Loty: 31
Kilometry: 49 469
Czy też tak macie, że na R-online w historii transakcji, niektóre operacje są zarówno w standardowej karcie jak i naklejce paypass? Tak jakby 2 razy naliczało to samo
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#418 PostWysłany: 23 Lip 2014 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
U mnie płatności paypass są w pozycji Rachunki > Bieżące blokady - nie ma ich w Rachunki > Historia operacji (u mnie na ta chwilę tam są tylko przelewy wchodzące i wychodzące oraz wypłaty z bankomatu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#419 PostWysłany: 23 Lip 2014 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
W opcjach Przelewy > Przelew krajowy jest możliwość dokonania przelewu obciążającego KK. Pytanie tylko czy za to sa pkt do wizz ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#420 PostWysłany: 23 Lip 2014 17:14 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 195
zulu, a co mówi na ten temat regulamin promocji? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group