Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#1581 PostWysłany: 21 Lis 2014 12:50 

correos napisał(a):
wziufff dzien bez niespodzianki dniem straconym

wizz club w gratisie od Reiff
- nadal moge kupic bilety w cenie WDC dla np 3 lub 4 osob /mimo adnotacji ze wersja standard/
- cena bagazu podrecznego zamiast rabatowa 19 PLN to 42 PLN

dajcie znac jak u Was?


Też mam podane standard, przy czym jak właściwą kartę Raiffeisen Wizzair (w tym co ważne dodatkową np. dla żony również) aktywowałeś przed 15.10.2014r. to przez rok nadal masz wdc 1+4 (od 16.10.2014r. wdc 1+1, chyba, że ktoś miał na starych zasadach np. do 18.05.2015r. na jego wniosek wdc przywróci mu stare wdc z tym terminem ważności)
Co do wykupywania bagażu podręcznego w wizzair, po prześledzeniu cen stwierdzam, że w wizzair w tej kwestii panuje kompletny bałagan, często natrafiam na kierunki gdzie rejestrowany jest tańszy lub w podobnej cenie co duży podręczny
Góra
 PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#1582 PostWysłany: 21 Lis 2014 12:55 

Rejestracja: 24 Wrz 2014
Posty: 24
chester0 napisał(a):
Jak zakładałem - wrzesień to konsultant mówił że limit do 3 tys zł przy przeniesieniu ( citi wizz ) był bez zaświadczenia chciałem większy limit więc doniosłem zaświadczenie


Chodzi o to, że mogłeś dostać taki limit bez zaświadczeń czy taki był maksymalny limit przenoszonej karty? Bo mi na przykład w placówce powiedzieli, że przenieść można kartę tylko z tym samym limitem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1583 PostWysłany: 21 Lis 2014 12:58 

tego akurat jestem pewien: limit poniżej tego maksymalnego podanego przez pracownika banku możesz sobie wybrać sam, z czego np, ja chętnie skorzystałem (trzeba pamiętać, że jest to karta kredytowa i wpływa na ocenę zdolności kredytowej i można sobie zablokować możliwość wydania innej kk lub otrzymania kredytu)
Góra
 PM off  
      
#1584 PostWysłany: 21 Lis 2014 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Ja przeniosłem bez żadnych dodatkowych papierów limit na 8800zł. Ale to na samym początku było, jak dawali zastępczego silvera.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1585 PostWysłany: 21 Lis 2014 13:03 

Rejestracja: 24 Wrz 2014
Posty: 24
Bez papierów czy rownież bez podawania informacji o zarobkach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1586 PostWysłany: 21 Lis 2014 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Anonymous napisał(a):
Też mam podane standard, przy czym jak właściwą kartę Raiffeisen Wizzair (w tym co ważne dodatkową np. dla żony również) aktywowałeś przed 15.10.2014r. to przez rok nadal masz wdc 1+4 (od 16.10.2014r. wdc 1+1, chyba, że ktoś miał na starych zasadach np. do 18.05.2015r. na jego wniosek wdc przywróci mu stare wdc z tym terminem ważności)

Zakładając że WDC kupiłem sobie sam w maju, kartę w RF miałem od lipca (silver potem wizz) i obecnie w statusie mam standard to powinienem reklamować w WIZZ by mi przywrócili mi WDC na starych warunkach ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1587 PostWysłany: 21 Lis 2014 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
@undeniable
Już nie pamiętam dokładnie ale chyba bez. Po zgłoszeniu na stronie (kilkukrotnym bo coś nie trybiło) był telefon za kilka dni, powiedziałem że chcę przenieść limit z Citi, gdzie pracuję, gdzie żona, jakie mamy dochody, jakie opłaty i podałem dane kontaktowe do pracy. Kurierowi jak przyjechał dołożyłem chyba tylko wyciąg ostatni z Citi.
zulu napisał(a):
w statusie mam standard to powinienem reklamować w WIZZ by mi przywrócili mi WDC na starych warunkach ?

Najpierw sprawdź jak Ci liczy cenę dla trzech osób bo się może okazać, że jest ok. U mnie póki żona nie aktywowała swojej dodatkowej też miałem status standard ale działało WDC na starych zasadach.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1588 PostWysłany: 21 Lis 2014 13:34 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 70
Jeżeli kartę w Reiff posiadasz od lipca, to powinieneś mieć WDC 1+4.
Natomiast jeśli masz WDC 1+1 to oczywiście możesz wnioskować o przywrócenie WDC ze starymi zasadami.
Ja mam WDC "Standard" 1+4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1589 PostWysłany: 21 Lis 2014 13:51 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Mela napisał(a):
Jeżeli kartę w Reiff posiadasz od lipca, to powinieneś mieć WDC 1+4.
Natomiast jeśli masz WDC 1+1 to oczywiście możesz wnioskować o przywrócenie WDC ze starymi zasadami.
Ja mam WDC "Standard" 1+4


Czy jesli mam obecnie WDC Standard i zawnioskuje o dodatkowa karte dla zony to druga karta tez bedzie na zasadach 1+1 tak ze razem bedziemy mogli kupic sobie 4 bilety ze znizka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1590 PostWysłany: 21 Lis 2014 13:56 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 70
Jeśli masz teraz WDC 1+4 i zawnioskujesz o dodatkową kartę, to Wizz automatycznie przedłuży członkostwo o kolejny rok od momentu aktywacji tej dodatkowej karty i Twoje WDC zamieni się w 1+1. Wtedy należy zwrócić się do Wizza o przywrócenie poprzedniego członkostwa.

Jeśli masz 1+1, to karta dodatkowa nic nie zmieni, nadal będzie można kupić tylko dwa bilety.
Aby móc kupić cztery bilety należałoby zawnioskować o zupełnie odrębną drugą kartę lub o debetową do konta z WDC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1591 PostWysłany: 26 Lis 2014 13:38 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Wniosek o tą kartę złożyłem ponad miesiąc temu, był kurier, odeśłąłem papiery i cisza.
Czy to normalne w tym banku? Chyba zrezygnuję z karty bo to cyrk normalnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1592 PostWysłany: 26 Lis 2014 13:51 

cichyy napisał(a):
Wniosek o tą kartę złożyłem ponad miesiąc temu, był kurier, odeśłąłem papiery i cisza.
Czy to normalne w tym banku? Chyba zrezygnuję z karty bo to cyrk normalnie.


Bardzo prawdopodobne, że to oni z Ciebie zrezygnowali. Najprościej będzie zadzwonić do nich na infolinię i zapytać...
Góra
 PM off  
      
#1593 PostWysłany: 26 Lis 2014 16:07 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 263
niebieski
umie mi ktoś powiedzieć jak jest z wyciągami w tym banku?
Mam okres rozliczeniowy 24, a do dziś nie ma wyciągu... ?
_________________
http://flightdiary.net/futrzak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1594 PostWysłany: 26 Lis 2014 16:09 

futrzak napisał(a):
umie mi ktoś powiedzieć jak jest z wyciągami w tym banku?
Mam okres rozliczeniowy 24, a do dziś nie ma wyciągu... ?


z doświadczenia ci napiszę, że 1-4 dni, jak do piątku nie wygeneruje to zadzwoń (ale myślę, że lada chwila będzie)
Góra
 PM off
futrzak uważa post za pomocny.
 
      
#1595 PostWysłany: 26 Lis 2014 16:50 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Anonymous napisał(a):
cichyy napisał(a):
Wniosek o tą kartę złożyłem ponad miesiąc temu, był kurier, odeśłąłem papiery i cisza.
Czy to normalne w tym banku? Chyba zrezygnuję z karty bo to cyrk normalnie.


Bardzo prawdopodobne, że to oni z Ciebie zrezygnowali. Najprościej będzie zadzwonić do nich na infolinię i zapytać...



Zadzwonię więc i zapytam, ale to tak sobie rezygnują bez powiadomienia już po podpisaniu przeze mnie umowy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1596 PostWysłany: 26 Lis 2014 17:08 

Rejestracja: 04 Wrz 2013
Posty: 191
Loty: 18
Kilometry: 72 648
cichyy napisał(a):
Anonymous napisał(a):
cichyy napisał(a):
Wniosek o tą kartę złożyłem ponad miesiąc temu, był kurier, odeśłąłem papiery i cisza.
Czy to normalne w tym banku? Chyba zrezygnuję z karty bo to cyrk normalnie.


Bardzo prawdopodobne, że to oni z Ciebie zrezygnowali. Najprościej będzie zadzwonić do nich na infolinię i zapytać...



Zadzwonię więc i zapytam, ale to tak sobie rezygnują bez powiadomienia już po podpisaniu przeze mnie umowy?

Witam w klubie. Mnie potraktowali tak samo. Po podpisanej i wysłanej umowie zostało mi (sprawdziłem!) 29 kartek o wartości makulatury.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1597 PostWysłany: 26 Lis 2014 18:45 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 934
Loty: 2
Kilometry: 4 884
niebieski
Chyba najlepiej składać wniosek w oddziale. Mnie odrzucili za pierwszym razem w oddziale (za krótka historia kredytowa), ale pan mnie obsługujący mnie załatwił, że później byli na tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1598 PostWysłany: 26 Lis 2014 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
maczala1 napisał(a):
Co do magicznych złotówek w Raiff to ciekawa sprawa. W pierwszym okresie rozliczeniowym było OK. W drugim pojawiły się dwie magiczne złotówki różnicy, by po kolejnych dwóch okreasch dołączyła do nich kolejna magiczna złotówka i mam obecnie na stanie już trzy takie cudaki. Co ciekawe, zawsze są to pełne złotówki bez żadnych groszy :)

Stał się prawdziwy cud, zniknęły w końcu wszystkie moje brakujące "magiczne złotówki Raiffeisena" :) Stało się to niejako przez przypadek, w trakcie załatwiania innej sprawy - wyjaśnienia wysokości dostępnych środków, które nie zostały poprawnie naliczone po dokonaniu zwrotu transakcji na kartę. Pani na infolinii dokonała "kilkukrotnego ręcznego odświeżenia stanu rachunku" i nie dość, że ten zwrot środków się wyrównał, to jeszcze zniknęły brakujące pojedyńcze złotówki. Teraz w końcu po spłacie karty na zero, mam idealny pełny limit do wykorzystania w wysokości 10 kzł.
Można powiedzieć, że na chwilę obecną nie mam większych zastrzeżeń do obsługi Raiff - normalnie sam nie wierzę w to co napisałem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1599 PostWysłany: 26 Lis 2014 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
maczala1 napisał(a):
Można powiedzieć, że na chwilę obecną nie mam większych zastrzeżeń do obsługi Raiff - normalnie sam nie wierzę w to co napisałem :)

Do wyboru do koloru (niepotrzebne skreślić):
"Błogosławieni pokornego serca albowiem do nich należy Królestwo Niebieskie"
"Błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli"
"Kołaczcie a będzie wam otworzone"

:lol:

Ostatnio zgłaszałem reklamacje, banalna sprawa. Po kilku dniach telefon i ....sprawa załatwiona pozytywnie. Z czasem przestałem zwracać uwagę na bolączki jak znikające blokady środków itd. teraz tylko czekam czy dostanę i ile "podwyżki pensji" w ramach konta wygodnego i w styczniu punkty do wizz + te pkt ekstra. Jak wszystko pójdzie jak powinno to nie będę miał na co tu narzekać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1600 PostWysłany: 27 Lis 2014 10:35 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 421
niebieski
Mam pytanie dla bardziej zorientowanych:

Okres rozliczeniowy KK kończy sie 30 listopada, zatem za 3 dni, ale tak naprawdę 30 listopada jest niedzielą, a 29 listopada sobotą. Czyli w praktyce jutro jest ostatni dzień roboczy, kiedy moga być jeszcze księgowane transakcje.
Wczoraj spłaciłam całe zadłużenie, by nie płacić dodatkowego ubezpieczenia.

Dziś chciałabym dokonać zakupu kartą kredytowa na duża kwotę ok. 5 000. Czy ta kwota wejdzie już na następny miesiąc rozliczeniowy czy jeszcze na ten, czyli na listopad?
Czy po wczorajszej spłacie zadłużenia, dzisiejszy zakup na kwotę 5 000 tys bedzie widniał jako zadłużenie jeszcze w listopadzie?

jak to wygląda w praktyce?

Z góry dziekuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: meexxx oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group