Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#1301 PostWysłany: 24 Paź 2014 17:16 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Czy Ktoś ma też problem z zalogowaniem do Raffiego? Po wklepaniu hasła i naciśnięciu "zaloguj" mieli, pokazuje się ładowanie danych i zaraz wylogowywuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#1302 PostWysłany: 24 Paź 2014 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Ktoś kilka stron wcześniej, miał ten sam problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1303 PostWysłany: 24 Paź 2014 17:26 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
JJ2010 napisał(a):
Czy Ktoś ma też problem z zalogowaniem do Raffiego? Po wklepaniu hasła i naciśnięciu "zaloguj" mieli, pokazuje się ładowanie danych i zaraz wylogowywuje


Muszą ci wyprodukować kartę i musi się ona pojawić w systemie. Dopiero wtedy się zalogujesz do Raffiego.
Wcześniej będzie cię wywalać, bo nie masz żadnych produktów.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1304 PostWysłany: 24 Paź 2014 17:29 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
może się źle wyraziłem..nie mogłem się zalogować aby sprawdzić stan karty kredytowej. Po kilku próbach w końcu się udało. Pierwszy raz miałem taki przypadek...no ale zawsze kiedyś musi być ten pierwszy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1305 PostWysłany: 24 Paź 2014 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
foer napisał(a):
Czy jest jeszcze ktoś w takiej sytuacji jak ja, mianowicie:
Karta od czerwca - zerowy stan konta w Wizz

Kartę mam od początku września. Punktów brak.
Dodam, że adresy mailowe w Wizzie i w Rajfie są takie same.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1306 PostWysłany: 24 Paź 2014 19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
maczala1 napisał(a):
Ktoś kilka stron wcześniej, miał ten sam problem.
:P
Ja miałem i ciągle mam ten problem. Obiecałem, że dam znać co dalej. Nie mam żadnych, dobrych wiadomości.
Na razie byłem 3 razy w tym tygodniu w oddziale :evil: i dalej nie mogę się zalogować. Masakra jakaś.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1307 PostWysłany: 24 Paź 2014 20:43 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
Na Pegasus karta nie działa. Pewnie dlatego, że nie ma 3D Secure. I teraz zamiast fajnego kursu trzeba będzie spróbować zapłacić Mbankową Visą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1308 PostWysłany: 24 Paź 2014 20:51 

Rejestracja: 15 Sty 2012
Posty: 113
TomGSM napisał(a):
benybeny napisał(a):
Dzis otworzylem konto osobiste z karta debetowa Wizz.

Czy mógłbyś mi podać 6 pierwszych cyfr z numeru karty (numer identyfikacyjny wydawcy)? Prosiłem o to 3 dni temu i nikt mi nie odpowiedział.

Z góry dziękuję.


Pytasz o kartę Kredytowa ? czy debetowa której jeszcze nie mam :). I do czego to info potrzebne ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1309 PostWysłany: 24 Paź 2014 21:17 

Rejestracja: 04 Wrz 2013
Posty: 191
Loty: 18
Kilometry: 72 648
Chodzi mi o debetową. Sam myślę czy się o nią starać. A żeby świadomie podjąć decyzję chciałbym wiedzieć na co się decyduję. Problemem jest niekompetencja pracowników zarówno w oddziale jak i na infolinii.
W regulaminie dostępnym na stronie www (według mnie jedynego pewnego źródła informacji) sposób przewalutowania zależy od typu karty czyli od numeru identyfikacyjnego wydawcy (opisałem to w poście na stronie 60). Ta część numeru karty nie jest spersonalizowana - w każdej karcie debetowej wizzaira pierwsze sześć cyfr jest identyczne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1310 PostWysłany: 24 Paź 2014 21:35 

Rejestracja: 15 Sty 2012
Posty: 113
TomGSM napisał(a):
Chodzi mi o debetową. Sam myślę czy się o nią starać. A żeby świadomie podjąć decyzję chciałbym wiedzieć na co się decyduję. Problemem jest niekompetencja pracowników zarówno w oddziale jak i na infolinii. ...


Ja jeszcze czekam ale na pewno juz ktoś ją ma i moze odpowiedziec
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1311 PostWysłany: 24 Paź 2014 22:13 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Raphael napisał(a):
foer napisał(a):
Czy jest jeszcze ktoś w takiej sytuacji jak ja, mianowicie:
Karta od czerwca - zerowy stan konta w Wizz

Kartę mam od początku września. Punktów brak.
Dodam, że adresy mailowe w Wizzie i w Rajfie są takie same.


Też nic nie wpłynęło na moje konto Wizz choć kartę mam od czerwca i adresy mailowe identyczne. Wczoraj dzwoniłem na infolinię i uzyskałem informację, że punkty zostały przekazane (nawet uzyskałem informację ile) i Wizz powinien je uznać do końca dnia w piątek. Na razie punktów brak, no ale mają jeszcze prawie 2h.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1312 PostWysłany: 24 Paź 2014 22:33 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 157
GregPepe napisał(a):
DRACA napisał(a):
Tomek Zien napisał(a):
Kartyz aktywowane do ogłoszenia nowej oferty WDC (bodajże 15 października) po staremu, aktywowane po ogłoszeniu = standard na nowych zasadach. Jakoś tak to miało być.

Kurczę, czyli jak teraz aktywuje swoją dodatkową kartę, to mojemu mężowi - uczestnikowi WDC zamieni się stara oferta na nową??? :evil:
Aktywuja na nowych zasadach z nową datą ważności, ale wystarczy napisać reklamację i tego samego dnia przywracaja stare WDC z poprzednią ważnością konta. Pytanie czy potem się automatycnie przedłuży na nowych zasadach czy trzeba bedzie znowu pisać reklamacje.


Ta teoria z aktywacją drugiej karty jest wg mnie trefna.
W momencie aktywacji WDC dostaje się powiadomienie na maila i w nim była informacja o możliwości zakupu do 9 biletów ze zniżką - i nic tego nie zmienia moim zdaniem.
Jeśli nie było takiej informacji w mailu o aktywacji WDC to niestety po prostu nie załapałeś się na starych zasadach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1313 PostWysłany: 24 Paź 2014 22:41 

Anonymous napisał(a):
dokładnie tak, moją aktywowałem 2 żona swoją dodatkową 8.10.2014r. i jak napisano wyżej zdążyłem przed 15.10, dlatego mam na starych zasadach


polaj turisto, to nie teoria a praktyka tj. faktycznie tak było tzn. tak jest (żadnego powiadomienia od wizzair nie otrzymałem)

karta-kredytowa-wizz-raiffeisenpolbank,181,50034&start=1260
Góra
 PM off  
      
#1314 PostWysłany: 24 Paź 2014 23:27 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 157
Wg moich informacji po aktywacji WDC otrzymuje się powiadomienie na maila z adresu noreply@wizzair.com o takiej treści
Image
Naklejkę (drugą kartę) aktywowałem w systemie sporo później ale nie potrafię określić czy przekroczyłem znamienną datę.
Uważam jednak, że powołując się na wspomniany email nie ma podstaw do zmiany statusu członkostwa.
Ostatnio bez problemów rezerwowałem większą ilość biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1315 PostWysłany: 24 Paź 2014 23:42 

żadnego e-maila o w/w treści po aktywacji kart głównych 2.10.2014r. i dodatkowej 08.10.2014r. co spowodowało każdorazowo przedłużenie wdc nie otrzymałem, ostatni e-mail otrzymałem nie wiedzieć czemu 21.08.2014r. z w/w adresu e-mail o treści
Kod:
 Drogi Klubowiczu Wizz Discount Club
   

w ramach programu partnerskiego dla karty kredytowej Citibank otrzymałeś darmowe członkostwo w Wizz Discount Club. Niniejszym informujemy, że polski program partnerski realizowany we współpracy z Citibank zakończył się z dniem 15.06.2014.

Twoje darmowe członkostwo w Wizz Discount Club wygaśnie z dniem 18.04.2015

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o możliwości uzyskania darmowego członkostwa w Wizz Discount Club, kliknij tutaj.

Do zobaczenia na pokładach samolotów linii lotniczych Wizz Air.

Zespół Wizz Air
Góra
 PM off  
      
#1316 PostWysłany: 25 Paź 2014 11:50 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
czekam na listonosza i swoją kk. Chciałem założyć konto w wizzair ale okazało się,że jestem już w ich bazie ( nie pamietam skąd) jest tam info,że nie należę do klubu i mogę sobie wykupić. Jak w takim razie połączyć kartę, która do mnie przyjdzie z kontem wizz? Będzie info w pakiecie z kartą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1317 PostWysłany: 25 Paź 2014 11:52 

jak wnioskując o w/w kartę podałeś adres e-mail przypisany do swojego konta mywizz to nic nie musisz robić, po aktywacji otrzymanej karty sami ci przypiszą wdc (tyle, że zapewne na zasadach 1+1)
Góra
 PM off  
      
#1318 PostWysłany: 25 Paź 2014 12:26 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
ok dzięki w takim razie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1319 PostWysłany: 25 Paź 2014 12:28 

maczala1 napisał(a):
Do tych którzy nie dostali jeszcze żadnych punktów.
Sprawdźcie sobie czy macie wpisany poprawny adres mailowy w swoich danych bankowych i czy zgadza się on z mailem, na który jest założone konto Wizz. Można to zrobić samodzielnie po zalogowaniu do R-online. Wchodzimy w "ustawienia" i dalej w "dane osobowe" (żeby tam wejść potrzebny jest telefon podany w banku, bo system wyśle jednorazowe hasło SMS).
Znajomy miał literówkę w adresie mailowym i punktów oczywiście nie dostał.


koniecznie sprawdź pod kątem przypisania wdc, czy wszystko jest ok
Góra
 PM off  
      
#1320 PostWysłany: 25 Paź 2014 13:07 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 157
Anonymous napisał(a):
żadnego e-maila o w/w treści po aktywacji kart głównych 2.10.2014r. i dodatkowej 08.10.2014r.


Ja ten wskazany otrzymałem jakoś dzień po aktywacji karty głównej. Data otrzymania maila jest u mnie taka jak ważności WDC. Naklejkę aktywowałem chyba jakoś do tygodnia ale nie mam w systemie tej daty więc dokładnie nie określę. Konto na wizz założyłem trochę wcześniej na ten sam adres co w umowie. Wiem, że więcej osób też tak miało w tym samym okresie ale wszyscy jako nowi członkowie. Ty masz nieco inną sytuację więc trudno je porównywać. Masz też aktywne stare członkostwo więc nie wiem jak to formalnie wygląda w takich przypadkach. Myślę, że więcej informacji uzyskasz u źródła niż spekulując czy druga karta żony mogła mieć wpływ na status Twojego WDC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group