Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#1281 PostWysłany: 24 Paź 2014 11:58 

Rejestracja: 09 Kwi 2012
Posty: 79
Loty: 76
Kilometry: 175 290
Czy jest jeszcze ktoś w takiej sytuacji jak ja, mianowicie:
Karta od czerwca - zerowy stan konta w Wizz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#1282 PostWysłany: 24 Paź 2014 12:05 

Rejestracja: 21 Lis 2011
Posty: 174
witam,

Mieszkam za granica i tu tez pracuje od wielu lat, chcialbym wyrobic te kredytowke wizz, mam dobre zarobki, oszczednosci itp, nie jestem nigdzie w zadnym BIK-u, zero jakichkolwiek zobowiazan i zaleglosci. Czy mam szanse o te karte sie starac?
Jesli nie to czy moge ja wziac na brata.. tylko ze brat oczywiscie ma inne imie i nie wiem czy potem ta opcja z kupnem biletow na mnie przez WDC wypali? czy wowczas tylko brat bedzie mogl kupowac bilety na WDC,a ja juz nie?? Jakies wiec moze podpowiedzi w tej sprawie i pomoc forumowicze drodzy ? :)
Z gory dzieki za odpowiedz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1283 PostWysłany: 24 Paź 2014 12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Ty karty nie dostaniesz bo nie jesteś rezydentem PL. Brat może wziąć kartę na siebie a dla Ciebie wyrobić dodatkową. Nie wiem czy w Reiffie teraz to możliwe ale w Citi można było podać innego maila dla konta Wizz i jakby brat podał dane Twojego Wizzkonta to WDC i punkty byłyby przypisane do Ciebie.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
romuald uważa post za pomocny.
 
      
#1284 PostWysłany: 24 Paź 2014 12:23 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 421
niebieski
Rownież do dziś mam zerowy stan konta.
Co robić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1285 PostWysłany: 24 Paź 2014 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2012
Posty: 145
Loty: 56
Kilometry: 83 232
foer napisał(a):
Czy jest jeszcze ktoś w takiej sytuacji jak ja, mianowicie:
Karta od czerwca - zerowy stan konta w Wizz


Ja jestem w takiej sytuacji. Na infolinii powiedziano mi, że pkt zostały przelane na konto wizz 17go października.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1286 PostWysłany: 24 Paź 2014 12:33 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
No u mnie też cisza. Zadzwonię chyba dzisiaj.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1287 PostWysłany: 24 Paź 2014 13:31 

Rejestracja: 21 Lis 2011
Posty: 174
Ty karty nie dostaniesz bo nie jesteś rezydentem PL. Brat może wziąć kartę na siebie a dla Ciebie wyrobić dodatkową. Nie wiem czy w Reiffie teraz to możliwe ale w Citi można było podać innego maila dla konta Wizz i jakby brat podał dane Twojego Wizzkonta to WDC i punkty byłyby przypisane do Ciebie.


Aha, wlasnie o tym samym myslalem, chyba sprobuje.. nie mam wyjscia... malo jest do stracena.. najwyzej zamkne potem te karte i juz... :) dzieki :)

-- 24 Paź 2014 13:01 --

A o jakie dane pytaja dokladnie jak oddzwaniaja ci konsultanci?
Pytam, gdyz przez te glupie zasady bankow musze przygotowac brata,, ktory wyswiadczy mi przysluge :P

z gory dziekuje za pomoc :)

-- 24 Paź 2014 13:02 --

A o jakie dane pytaja dokladnie jak oddzwaniaja ci konsultanci?
Pytam, gdyz przez te glupie zasady bankow musze przygotowac brata,, ktory wyswiadczy mi przysluge :P

z gory dziekuje za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1288 PostWysłany: 24 Paź 2014 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Do tych którzy nie dostali jeszcze żadnych punktów.
Sprawdźcie sobie czy macie wpisany poprawny adres mailowy w swoich danych bankowych i czy zgadza się on z mailem, na który jest założone konto Wizz. Można to zrobić samodzielnie po zalogowaniu do R-online. Wchodzimy w "ustawienia" i dalej w "dane osobowe" (żeby tam wejść potrzebny jest telefon podany w banku, bo system wyśle jednorazowe hasło SMS).
Znajomy miał literówkę w adresie mailowym i punktów oczywiście nie dostał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1289 PostWysłany: 24 Paź 2014 14:34 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Nie mam co sprawdzać - bo wyciągi przychodzą na właściwe maile. Punktów nie ma ani Żona, ani ja.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1290 PostWysłany: 24 Paź 2014 14:35 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
maczala1 napisał(a):
Do tych którzy nie dostali jeszcze żadnych punktów.
Sprawdźcie sobie czy macie wpisany poprawny adres mailowy w swoich danych bankowych i czy zgadza się on z mailem, na który jest założone konto Wizz. Można to zrobić samodzielnie po zalogowaniu do R-online. Wchodzimy w "ustawienia" i dalej w "dane osobowe" (żeby tam wejść potrzebny jest telefon podany w banku, bo system wyśle jednorazowe hasło SMS).
Znajomy miał literówkę w adresie mailowym i punktów oczywiście nie dostał.


To nie mój przypadek. U mnie jest ok.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1291 PostWysłany: 24 Paź 2014 14:36 

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 118
Info z Banku: dziś wyjdą ostatnie przelewy, rozwiązali jakiś problem techniczny.
Jak będzie? Zobaczymy:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1292 PostWysłany: 24 Paź 2014 15:49 

Rejestracja: 17 Lip 2013
Posty: 27
Loty: 8
Kilometry: 17 388
Tomek Zien napisał(a):
Karty aktywowane do ogłoszenia nowej oferty WDC (bodajże 15 października) po staremu, aktywowane po ogłoszeniu = standard na nowych zasadach. Jakoś tak to miało być.

Kurczę, czyli jak teraz aktywuje swoją dodatkową kartę, to mojemu mężowi - uczestnikowi WDC zamieni się stara oferta na nową??? :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1293 PostWysłany: 24 Paź 2014 15:57 

Rejestracja: 23 Mar 2012
Posty: 211
Loty: 90
Kilometry: 112 253
niebieski
DRACA napisał(a):
Tomek Zien napisał(a):
Kartyz aktywowane do ogłoszenia nowej oferty WDC (bodajże 15 października) po staremu, aktywowane po ogłoszeniu = standard na nowych zasadach. Jakoś tak to miało być.

Kurczę, czyli jak teraz aktywuje swoją dodatkową kartę, to mojemu mężowi - uczestnikowi WDC zamieni się stara oferta na nową??? :evil:
Aktywuja na nowych zasadach z nową datą ważności, ale wystarczy napisać reklamację i tego samego dnia przywracaja stare WDC z poprzednią ważnością konta. Pytanie czy potem się automatycnie przedłuży na nowych zasadach czy trzeba bedzie znowu pisać reklamacje.

-- 24 Paź 2014 14:59 --

krzychfra napisał(a):
Ważność pkt 24 mce, wbrew wcześniejszym zapisom o 12 :D

No oby sie nie pokapowali, widocznie wizzair nie zmienił ustawień w swoim systemie i jak punkty przychodzą to je z automatu ustawiają na 2 lata
_________________
[WRO]
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1294 PostWysłany: 24 Paź 2014 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
foer napisał(a):
Czy jest jeszcze ktoś w takiej sytuacji jak ja, mianowicie:
Karta od czerwca - zerowy stan konta w Wizz


Mam to samo, czekam cierpliwie :)
Edit:
Znalazłem literówkę w moim mailu, dzwonię na infolinie
Edit2:
Zgłoszone na infolinię, mają to przekazać do działu który się tym zajmuje - koło pon, wt. ma ktoś do mnie zadzwonić.


Ostatnio edytowany przez adik78, 24 Paź 2014 16:28, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1295 PostWysłany: 24 Paź 2014 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
U mnie zniknęła z wykazu kart zniknęła stara karta MC Silver :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1296 PostWysłany: 24 Paź 2014 16:33 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
U mnie też nie ma na wykazie starych kart.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1297 PostWysłany: 24 Paź 2014 16:54 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Czy punkty/złotówki z automatu są przelewane na konto WizzAir, czy też powinienem zadzwonić na infolinię Raiffeisena i o to poprosić?
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1298 PostWysłany: 24 Paź 2014 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Punkty ze starej tymczasowej karty Silver zostały przelane automatycznie. Punkty z docelowej karty Wizzair podobno będzie można przelewać co miesiąc dzwoniąc na infolinię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1299 PostWysłany: 24 Paź 2014 17:07 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Dzięki za info. Nie miałem starej karty Silver (nie złapałem się na pierwszą promocję, z powodu problemów ze zdolnością kredytową). Za drugim razem udało się. A właściwie w pierwszym miesiącu zrobiłem transakcji na 3000 zł, w tym na bilety WizzAir 1500, więc zastanawiam się czy już przelewać czy poczekać, bo chyba po przelaniu mam 12 miesięcy na wykorzystanie. :)
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1300 PostWysłany: 24 Paź 2014 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Z regulaminu:
"Uczestnik może zamienić swoje Punkty na kwotowe odzwierciedlenie wartości dostępnych upustów za Usługi WIZZ Air ewidencjonowanych na Koncie WIZZ po wykupie Punktów („Fundusze”) poprzez złożenie Zlecenia. Zlecenie takie należy złożyć najwcześniej 30 dni po dniu, w którym karta WIZZ Air MasterCard została aktywowana, ale nie później niż w ciągu 12 miesięcy od dnia przyznania Punktów. Minimalna liczba Punktów w jednym Zleceniu wynosi 100, a ich równowartość w Funduszach wynosi 10 zł. Wartość Punktów w Zleceniu musi być wielokrotnością 10. Uczestnik może skorzystać z Funduszy nie później niż w ciągu 12 miesięcy od dnia, w którym zostały zapisane na Koncie WIZZ. W przypadku niewykorzystania Funduszy w wyżej wymienionym terminie Stan Konta WIZZ pomniejsza się o Fundusze, w stosunku do których upłynął termin 12 miesięcy od dnia zasilenia nimi Konta WIZZ."

Wynika z tego, że jeszcze punktów z nowej karty Wizz nie można przelewać. Co prawda wynika też, że punkty na koncie Wizz mają ważność 12 miesięcy, a jednak pierwsza transza punktów ze starej karty Silver dostała 24 miesiące.


Ostatnio edytowany przez maczala1, 24 Paź 2014 17:16, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: seal oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group