Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#1241 PostWysłany: 23 Paź 2014 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Z tymi ekstra punktami za każde 10 zł to dalej nie jestem przekonany że coś takiego było zagwarantowane w regulaminie. Widać, że użytkowanie tej karty to będzie niekończąca się procedura reklamacji. Ja poczekam do listopada i zadzwonię na infolinię aby przelali punkty może już choć trochę się ogarną w tym temacie a wcześniej podliczę sobie ile powinno być . Te powitalne punkty też ciekawe jaka będzie interpretacja bo z pkt VI pkt. 3 regulaminu wynika że nie powinny zostać przyznane uczestnikowi który wymienił inną kartę raifa na wizz, choć jak słusznie ktoś podnosił od czerwca do września była zastępcza srebrna mc ( za wizz) czy będą to interpretować jako inna karta czas pokaże. A zapis że punkty powitalne zostaną przyznane najwcześniej po 30 dniach to hit bo wiadomo że wcześniej nie a kiedy to nie ma ograniczenia pełna dowolność teoretycznie do czasu zakończenia programu. :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1242 PostWysłany: 23 Paź 2014 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Dokładnie tak, żadnych dodatkowych promocyjnych punktów nie ma zapisanych w regulaminie (oprócz transakcje Wizz - x2 i powitalnych).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1243 PostWysłany: 23 Paź 2014 10:45 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
maczala1 napisał(a):
walerek napisał(a):
Wysłałem dodatkowo reklamację z moimi wyliczeniami i zobaczymy jak sie ustosunkują

No faktycznie ciekawe co z tego będzie ale znając ich "porządek" w systemie to nie wróżę sukcesów. A tak konkretnie to w jaki sposób przesłałeś reklamację (mail, list) ?


Reklamację wysłałem razem z moim wyliczeniem na:
moje.pytania@raiffeisen.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1244 PostWysłany: 23 Paź 2014 15:09 

Rejestracja: 13 Sie 2013
Posty: 2
maczala1 napisał(a):
Dokładnie tak, żadnych dodatkowych promocyjnych punktów nie ma zapisanych w regulaminie (oprócz transakcje Wizz - x2 i powitalnych).


Regulaminu nie sprawdzałem ale dostałem z banku papierowy list w którym wyraźnie jest napisane ze do końca roku jest promocja dzięki której dostane więcej punktów.
Czy to znaczy ze informacje przesylane z banku listownie sa gówn... przepraszam, nic nie warte ???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1245 PostWysłany: 23 Paź 2014 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
maczala1 napisał(a):
Większości przelali środki na konto Wizz wczoraj późnym popołudniem.

Że też zawsze zaliczam się do mniejszości :(

Radek19 napisał(a):
Regulaminu nie sprawdzałem ale dostałem z banku papierowy list w którym wyraźnie jest napisane ze do końca roku jest promocja dzięki której dostane więcej punktów.
Czy to znaczy ze informacje przesylane z banku listownie sa gówn... przepraszam, nic nie warte ???

Bank bankowi nie równy...
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1246 PostWysłany: 23 Paź 2014 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Radek19 napisał(a):
maczala1 napisał(a):
Dokładnie tak, żadnych dodatkowych promocyjnych punktów nie ma zapisanych w regulaminie (oprócz transakcje Wizz - x2 i powitalnych).

Regulaminu nie sprawdzałem ale dostałem z banku papierowy list w którym wyraźnie jest napisane ze do końca roku jest promocja dzięki której dostane więcej punktów.
Czy to znaczy ze informacje przesylane z banku listownie sa gówn... przepraszam, nic nie warte ???

Tak jak wszyscy dostałem również to pismo o "dodatkowych punktach" tylko nie jest ono do końca precyzyjne i można je różnie interpretować. Oczywiście na pierwszy rzut oka wygląda na to, że są to faktycznie "dodatkowe punkty" i taką informację udzielali niektórzy konsultanci na samym początku. Po ostatniej rozmowie z konsultantem jednak odniosłem wrażenie, że jest to tylko sprytny zabieg marketingowy. Konsultant zasugerował, że należy to rozumieć następująco. Cały program partnerski rusza dopiero w momencie aktywowania docelowej karty Wizz. Od tego momentu naliczane są dopiero wszystkie profity określone w regulaminie (czyli 5 zł = 1 pkt, transakcje Wizz x 2, powitalne 500 pkt). Te punkty będzie można przelewać co miesiąc po zleceniu telefonicznym. I teraz dopiero będzie najlepsze. Owa wspomniana promocja i "dodatkowe punkty" polegała na tym, że wcześniejsza tymczasowa karta Silver uprawniała niejako dodatkowo (czyli jeszcze przed właściwym programem partnerskim) do zbierania profitów (w tym przypadku tylko 5 zł = 1 pkt i nic więcej). Te punkty mieli przelać automatycznie, co zrobili z lekkim opóźnieniem.
Ponieważ mają tam całkowity bajzel i każdy udziela innych informacji na razie nie wiadomo jak jest naprawdę ale to co usłyszałem ostatnio wydaje się pokrywać z faktami (brak naliczenia podwójnych punktów dla transakcji Wizz kartą Silver).


Ostatnio edytowany przez maczala1, 23 Paź 2014 18:00, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1247 PostWysłany: 23 Paź 2014 18:00 

A nie lepiej zamiast pisać tu o kolejnych teoriach spiskowych i braku wiary w otrzymanie obiecanych profitów, lepsze było by napisanie do Raiffeisen e-maila ze skanowaniem treści pisma otrzymanego z właściwą kartą, by uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania (odpowiedź, a nie gdybanie i przypuszczanie, choć po części bank jest głównie temu winien)
Góra
 PM off  
      
#1248 PostWysłany: 23 Paź 2014 18:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Widzę, że nie tylko ja poddałem dokładnej analizie przesłane pismo ;)
Image
Moja wykładnia jest taka:
Punkty naliczały się od aktywacji srebrnej. 1/5zł za zwykłe transakcje, 2/5zł na Wizzie. Punkty te otrzymamy najwcześniej po 30 dniach od aktywacji karty docelowej. Dodatkowo w okresie do 31 grudnia dostajemy po extra punkcie czyli mamy 2/5zł na zwykłych transakcjach, 3/5zł na Wizz. Punkty dodatkowe dostajemy automatycznie w 2 transzach, po 15 października (dostaliśmy) i po 15 stycznia. Punkty zwykłe przekazywane są do Wizz na żądanie, które może zostać złożone najwcześniej po 30 dniach od aktywacji Wizzkarty. Wraz z pierwszym żądaniem przelania punktów zwykłych otrzymamy 500pkt promocyjnych za aktywację.

I tego się trzymam 8-)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1249 PostWysłany: 23 Paź 2014 18:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
@Tomek Zien
To by chyba było zbyt piękne, żeby było prawdziwe :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1250 PostWysłany: 23 Paź 2014 18:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Analizowało to razem ze mną dziś w pracy dwóch radców prawnych. Nie mieli wątpliwości, że właśnie to wynika z tego pisma.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1251 PostWysłany: 23 Paź 2014 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
A ja po ostaniej rozmowie z konsultantem, który miał jakiś większy podgląd do systemu naliczania punktów, mam spore wątpliwości ale zobaczymy jak będzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1252 PostWysłany: 23 Paź 2014 18:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Tez uważam że jest jak pisze Tomek. Od początku wszystko wrzucam w excela i wyliczam. U mnie nawet wyszło nieco na plus bo najprawdopodobniej doliczone mam za zapłatę jednego z rachunków kartą. Co dokładnie by się zgadzalo po za zaokragleniem do pełnych złotych w dół. Najprawdopodobniej to pierwsza transza (za transakcje do końca września) a punkty za kolejne miesiące + extra od banku + za start wpłyną później. Być może z transzą styczniową.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1253 PostWysłany: 23 Paź 2014 18:52 

Rejestracja: 27 Lut 2011
Posty: 59
Witam

Miałem Wizz Discount Club ważne do kwietnia 2015 roku, w związku posiadaną prze zemnie wcześniej kartą kredytową z Citi.
Teraz po aktywacji karty Wizz Raiffeisen Polbank członkostwo w klubie zostało mi przedłużone do października 2015, tyle że na nowych zasadach w wersji Standard. I tu moje pytania, czy w takim wypadku nie powinien mieć nadal do kwietnia 2015 członkostwa na starych zasadach?

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1254 PostWysłany: 23 Paź 2014 18:56 

Wszystko wskazuje, że mamy wdc standard, ale według zasad poprzednich (z wykorzystaniem pkt 1+4, bez płacenia pkt 1+8), w każdym bądź razie nadal jak szukam biletów dla 4 osób to wszyscy mamy bilety ze zniżką wynikającą z posiadania przeze mnie wdc
Góra
 PM off  
      
#1255 PostWysłany: 23 Paź 2014 19:02 

Rejestracja: 27 Lut 2011
Posty: 59
Anonymous napisał(a):
Wszystko wskazuje, że mamy wdc standard, ale według zasad poprzednich (z wykorzystaniem pkt 1+4, bez płacenia pkt 1+8), w każdym bądź razie nadal jak szukam biletów dla 4 osób to wszyscy mamy bilety ze zniżką wynikającą z posiadania przeze mnie wdc


W moim przypadku przy próbie kupna więcej niż 2 biletów ceny z WDC przestają obowiązywać, wiec wygląda na to jakbym miał już wdc na nowych zasadach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1256 PostWysłany: 23 Paź 2014 19:11 

ja mam wdc dokładnie tak jak ty, przed chwilą próbowałem kupić bilety dla 4 osób po 93 zł, łącznie 372 zł mam do samego końca z możliwością wykorzystania w całości zgromadzonych w pkt 294 zł
Góra
 PM off  
      
#1257 PostWysłany: 23 Paź 2014 19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Karty aktywowane do ogłoszenia nowej oferty WDC (bodajże 15 października) po staremu, aktywowane po ogłoszeniu = standard na nowych zasadach. Jakoś tak to miało być.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1258 PostWysłany: 23 Paź 2014 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 731
srebrny
walerek napisał(a):
maczala1 napisał(a):
@walerek
W takim razie możliwe jest, że jednak nie policzyli tych podwójnych punktów za transakcje Wizz, to by się w Twoim przypadku mniej więcej zgadzało.



Prawie tak.
499-426=73
Gdzieś się im "zgubiło" pomimo to 73 punkty.
Zalecam wszystkim sprawdzenie swojego przydziału punktów


Jestem w szoku :D Dostałem punkty, policzyłem mojego excela z transakcjami do końca września i wszystko się zgadza!!!!!!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1259 PostWysłany: 23 Paź 2014 20:23 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 421
niebieski
U mnie nie pojawiły się punkty ani wczoraj, ani dzisiaj

Czy ktoś z Was także nie dostał jeszcze punktów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1260 PostWysłany: 23 Paź 2014 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Np. ja i jeszcze pewnie dużo osób, więc zaraz mod będzie miał sporo roboty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
shiver lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group