Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#1181 PostWysłany: 21 Paź 2014 16:57 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
@mucha ma rację, jeśli od nas wymaga się przestrzegania regulaminu, to tym bardziej Bank powinien to robić, obecnie przez czekanie na punkty jestem w plecy 30E bo właśnie się zmieniły ceny, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#1182 PostWysłany: 21 Paź 2014 17:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
mucha napisał(a):
zulu, to mamy chyba różne regulaminy przed oczami.

Punkty naliczone Bank przyzna Uczestnikom po zakończeniu poszczególnych etapów:
a. do dnia 15.10.2014 r. za I etap promocji, a następnie po przekazaniu przez Bank do Wizz informacji
o liczbie punktów przyznanych poszczególnym Uczestnikom; Wizz Air do dnia 20.10.2014 r. doda
do Konta Wizz danego Uczestnika 1 PLN za każde 10 (dziesięć) punktów,
Możesz podesłać linka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1183 PostWysłany: 21 Paź 2014 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
Kurs lari wyszedł 1.902 zł także nie taki zły rzekłbym, za to w Armenii kartą wizz nic nie dało się zapłacić. W Gruzji bez problemu z wyjątkiem jednego lokalu ale oni tam chyba ogólnie mieli awarię bo karta alioru też nie poszła.
Widzę po ostatnich postach, że z punktami będzie lipa niestety taki to standard tego banku miejmy nadzieję że choć naliczą prawidłowo. Pewnie im z jakiś miesiąc zejdzie, aż ogarną temat a bezproblemowe przelewanie i naliczanie to pewnie za pół roku jak już zdążą wdrożyć i przetestować system. Niestety taka rzeczywistość w citi też początki były trudne aczkolwiek poziom obsługi był tam wyższy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1184 PostWysłany: 21 Paź 2014 20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
santech napisał(a):
@mucha ma rację, jeśli od nas wymaga się przestrzegania regulaminu, to tym bardziej Bank powinien to robić, obecnie przez czekanie na punkty jestem w plecy 30E bo właśnie się zmieniły ceny, pzdr

Ja w ten sam sposób jestem już 150 zł do tyłu, ponieważ przyszło mi do głowy uwierzyć w zapewnienia tego Pół-Banku. Jak dla mnie totalnie niepoważna firma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1185 PostWysłany: 21 Paź 2014 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
santech napisał(a):
teraz co do punktów, żeby nie bić piany, ja też ich nie mam, idąc dalej raczej nikt ich nie ma, tak można ich bombardować reklamacjami, tylko co to da, problem jest raczej nie do rozwiązania dopóki nie zrobią porządku ze swoim systemem, a jak jest każdy wie jest beznadziejny

Problem w tym, że w takiej sytuacji bank stoi w stosunku do mnie na uprzywilejowanej pozycji "mocniejszej" strony. Jemu wolno nie wywiązywać się z regulaminu, bo ma "beznadziejny system" - ale mi już nie wolno, i jeżeli nie zrobię czterech transakcji miesięcznie, "bo zapomniałem" to bank upomni się o swoją opłatę, tak samo jak wtedy gdy spóźnię się ze spłatą zadłużenia, bo "mam beznadziejny burdel w papierach", to bank też się upomni o swoje i naliczy mi oprocentowanie kredytu.

zulu napisał(a):
mucha napisał(a):
zulu, to mamy chyba różne regulaminy przed oczami.
Możesz podesłać linka.

Oto i link: http://raiffeisenpolbank.com/stara-wizzair
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1186 PostWysłany: 21 Paź 2014 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Raphael napisał(a):
Dzięki bo akurat ten wpis przeoczyłem.
Bćc może bank swoje zrobił (aczkolwiek były informacje o problemach technicznych - mimo że takie wyliczenie punktów od strony bazy danych nie powinno być problemem) a teraz sprawa leży po stronie Wizz. Tego nie wiemy ale sytuacja się zagęszcza. Tych powyżej co piszą że do ostatniego dnia czekali na punkty chyba nie pocieszę jak powiem że sami są sobie wini. Trzeba było brać bilety jak cena była dla nich akceptowalna. Podjęli decyzję że czekają i ... stracili na tym. Jak to mówią ryzyk-fizyk a niestety frycowe się płaci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1187 PostWysłany: 21 Paź 2014 21:31 

Zulu, nie pisz proszę tych swoich prawd życiowych. Prawda jest jedna, do 20.10.2014r. każdy z posiadaczy w/w karty kredytowej miał mieć zgromadzone pkt na koncie mywizz "koniec kropka". Jeżeli nawet mają jakieś problemy techniczne (nie wiem jaki to super informatyk musi być, by w miarę prosto przeliczyć 5 zł zakupów na 1 pkt i 2 pkt w przypadku zakupów na stronie wizzair, ale może się nie znam) to wypadało by na stronie zamieścić krótką informację co, gdzie, kiedy i dlaczego
Ponadto otrzymując informację w regulaminie, iż do 20.10.2014r. pkt na konto mywizz trafią mam prawo planować zakup biletu, usług i wcale się nie zdziwię gdybyście zwrócili się do banku lub instytucji ją nadzorującej o rekompensatę (citi w tych kwestiach podchodził profesjonalnie)
Góra
 PM off
maczala1 lubi ten post.
 
      
#1188 PostWysłany: 21 Paź 2014 23:43 

A ja mam inny problem. w domenie wizerowej mam aktywne WDC, podczas gdy w appce nie, o co chodzi.
Moje wrażenia są na razie pozytywne - o dziwo - infolinia udzieliła mi dwa razy pomocy. Saldo karty, blokady - o dziwo - w porządku. Poza tymi znikającymi blokadami. Złożyłem wniosek o kartę dodatkową. O dziwo poszło. Może dlatego że nie miałem do czynienia z przelewem punktów, ale tu niech inni przetrą szlak...
Góra
 PM off  
      
#1189 PostWysłany: 22 Paź 2014 01:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Anonymous napisał(a):
...to wypadało by na stronie zamieścić krótką informację co, gdzie, kiedy i dlaczego
Oczywiście zgadzam się z Tobą i tez już bym chciał mieć punkty na swoim koncie ale nie mam i ... podchodzę do tego z dystansem. Na otarcie łez cieszę się tymi dodatkowymi 50 zł które kiedyś tam doliczą a o których wcześniej nie było mowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1190 PostWysłany: 22 Paź 2014 07:12 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
No halo ludzie, chyba nie wierzyliście, że to zadziała w terminie? Przypomnieć Wam jajca związane z przelewaniem punktów Citi na początku? ;) Ilość błędnych transakcji, cuda niewidy? Nie mieliście? A tamto był porządny bank przecież.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
 
      
#1191 PostWysłany: 22 Paź 2014 07:55 

Rejestracja: 02 Lip 2013
Posty: 11
Loty: 26
Kilometry: 31 119
od rana nie mogę się zalogować do r-online również przez aplikację w telefonie... ( po godz. 8 można było się już zalogować)

... system padł przez te liczenie punktów :lol:
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez n3ur0, 22 Paź 2014 09:15, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1192 PostWysłany: 22 Paź 2014 08:15 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 10
hehe wczoraj byłam w oddziale banku dopytać co ze złożoną przeze mnie reklamacją w sprawie braku przekazania punktów i błędnego ich naliczenia. Uprzejma pani (do momentu jak sie dowiedziała ze to chodzi o karte wizz i punkty) powiedziala ze list do mnie juz idzie. Reklamacja odrzucona i wina leży po stronie KLIENTA :D :D umieram z ciekawości na to ich "wyjaśnienie"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1193 PostWysłany: 22 Paź 2014 08:58 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
n3ur0 napisał(a):
od rana nie mogę się zalogować do r-online również przez aplikację w telefonie...

... system padł przez te liczenie punktów :lol:


hey, sprawdziłem z ciekawości, u mnie działa, ale jak: wczoraj płaciłem dwa razy za kupony edremas, oczywiście oba kupione i wykorzystane, jeden jest w blokadach a drugi w transakcjach odrzuconych, piszę jako ciekawostkę, bo w sumie nie liczę żeby w najbliższym czasie system zaczął funkcjonować prawidłowo, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1194 PostWysłany: 22 Paź 2014 16:03 

Rejestracja: 04 Wrz 2013
Posty: 191
Loty: 18
Kilometry: 72 648
Proszę o potwierdzenie posiadaczy karty debetowej o potwierdzenie sposobu przewalutowywania walut.
Według wszelkich dostępnych informacji wydatki na karcie kredytowej są przeliczane na PLN po kursie Mastercarda. Myślałem, że tak samo jest z debetówkami a tutaj psikus - na stronie Raiffeisena brak regulaminu do karty debetowej Wizzaira a według pracownika w oddziale:

"dla kart o numerze początkowym: 557523, 557538, 557542, 557543, 524483,
516896: transakcje kartą zrealizowane w walucie Euro (EUR ) przeliczane są przez Bank
na PLN po pierwszym ogłoszonym referencyjnym kursie walutowym sprzedaży EUR
obowiązującym w Banku na jeden dzień roboczy przed zaksięgowaniem transakcji.
Transakcje kartą zrealizowane w innej walucie niż Euro (EUR ), przeliczane są na EUR
według kursu MasterCard obowiązującego na jeden dzień roboczy przed zaksięgowaniem
tej transakcji, a następnie przeliczane są przez Bank na PLN po pierwszym
ogłoszonym referencyjnym kursie walutowym sprzedaży EUR obowiązującym w Banku
na jeden dzień roboczy przed zaksięgowaniem transakcji kartą "

Czy ktoś mógłby sprawdzić 6 pierwszych cyfr w swojej karcie debetowej abym miał pewność, że ten ogólny zapis w regulaminie tyczy się też karty Wizzaira (według reklamy karta wizzaira zaczyna sie od 556443)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1195 PostWysłany: 22 Paź 2014 16:12 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
W tym pseudo-banku niczego nie możesz być pewnym. Z cytatu jaki przytoczyłeś wynika że transakcje na mojej karcie debetowej (557542......) powinny być przeliczane wg kursu banku a tymczasem są wg kursu MC.

Przykłady:
Data księgowania 21-10-2014
Typ transakcji Transakcja kartą
Kwota -356,49
Oryginalna Kwota Transakcji 83.96 EUR
Kurs Organizacji 4.2460 EUR/PLN

Data księgowania 16-09-2014
Typ transakcji Transakcja kartą
Kwota -79,35
Oryginalna Kwota Transakcji 15.00 GBP
Kurs Organizacji 5.2900 GBP/PLN

Obydwa kursy bardzo podobne do tabeli MC z dnia rozliczenia, ok. 20gr lepsze od tabeli ze strony pseudo-banku.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1196 PostWysłany: 22 Paź 2014 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Cze 2013
Posty: 414
niebieski
Mam kartę z Raiffaisena od tygodnia, płacę nią cały czas a nigdzie nie widzę moich punktów, które powinny się gdzieś zbierać.
Ktoś może mi pomóc? Nie ogarniam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1197 PostWysłany: 22 Paź 2014 18:12 

Pkt wizzair to obecnie wirtualny zapis na serwerach Raiffeisen, chcesz to dzwoń i pytaj ile masz konsultanta na infolinii (choć oni tam w tej sprawie niewiele wiedzą)
Góra
 PM off  
      
#1198 PostWysłany: 22 Paź 2014 18:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
malaj napisał(a):
Mam kartę z Raiffaisena od tygodnia, płacę nią cały czas a nigdzie nie widzę moich punktów, które powinny się gdzieś zbierać.
Ktoś może mi pomóc? Nie ogarniam

Ja swoją płacę od ponad miesiąca (wcześniej srebrna MC Rajfajzen) i też nic nie widzę. Dodam, że w ogóle mi się to nie podoba i rozważam jakiej "drogi motywującej" użyć w stosunku do banku, szczególnie że wg. regulaminu promocji powinienem już mieć na najtańszy bilet w 2 strony. Niestety ten bank był i jest nieco d****ty w zakresie obsługi klienta... szczególnie, że na nim zarabia.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1199 PostWysłany: 22 Paź 2014 18:34 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
witam, Panowie i Panie zapraszam do kont wizz, u mnie punkty są, niesmak pozostał, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1200 PostWysłany: 22 Paź 2014 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2012
Posty: 196
niebieski
santech napisał(a):
witam, Panowie i Panie zapraszam do kont wizz, u mnie punkty są, niesmak pozostał, pzdr
Potwierdzam u mnie też są.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group