Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 109  Następna
Autor Wiadomość
#1961 PostWysłany: 17 Cze 2014 07:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Mi konsultantka powiedziała, że będzie robiona korekta, więc miejmy nadzieję, że tak będzie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1962 PostWysłany: 17 Cze 2014 19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Też na to liczę bo zrobiłem zakup za 7000pln 14 czerwca!:D
Póki co czekam cierpliwie:D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1963 PostWysłany: 17 Cze 2014 21:44 

Ten temat z racji rozciągłości będzie otwarty do czasu uregulowania wszelkich kwestii związanych z przeniesieniem pkt. z konta citi online na mywizz oraz rozwiązaniu innych problemów z racji posiadania, przeniesienia i zamknięcia CITI WIZZ.
W sprawie nowej oferty posty zamieszczamy w temacie poniżej:
viewtopic.php?f=181&t=50034
gdyż jest to całkiem inna oferta
Góra
 PM off  
      
#1964 PostWysłany: 18 Cze 2014 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Kod:
Szanowny Panie,

Uprzejmie informujemy, że wszystkie transakcje wykonane do dnia 15 czerwca 2014 r. a zaksięgowane po tym terminie, zostaną przeliczone na punkty zgodnie z regulaminem programu lojalnościowego Karty Kredytowej Citibank Wizz Air MasterCard. Punkty te zostaną odprowadzone przez Bank do Partnera w termnie do końca lipca 2014 r.
Dodatkowo wyjaśniamy, że obenie nie ma już możliwości samodzielnego przekaznia punktów poprzez bankowość internetową Citibank Online, wszystkie dostępne na karcie kredytowej punkty zostaną przekazane automatycznie do Partnera po wygenerowaniu najbliższego wyciągu.

Mamy nadzieję, że powyższe wyjaśnienia okażą się pomocne.

Z poważaniem,
Mariola XXXXX
Zespół Rozliczeń Detalicznych Produktów Kartowych
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1965 PostWysłany: 18 Cze 2014 22:43 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Właśnie otrzymałem potwierdzenie, że punkty zostały przelane na konto Wizzair.

I rzeczywiście uwzględnili również transakcje wykonane do 15 czerwca, a zaksięgowane już po tej dacie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1966 PostWysłany: 18 Cze 2014 23:07 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Sudoku napisał(a):
Właśnie otrzymałem potwierdzenie, że punkty zostały przelane na konto Wizzair.
I rzeczywiście uwzględnili również transakcje wykonane do 15 czerwca, a zaksięgowane już po tej dacie.


A u mnie wykonali przelew, ale transakcje z 13 czerwca i później nie są naliczone.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1967 PostWysłany: 18 Cze 2014 23:34 

Tak mi się wydawało, że refiko ostro walczył dlatego naliczyli i te późne transakcje
Góra
 PM off  
      
#1968 PostWysłany: 19 Cze 2014 15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
mariuszklubczuk napisał(a):
https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/wizz_air/llv1fmq6zo5ceqlm/faq.pdf?afattachment=faq.pdf&dir=img&layout=63975&renderer=layout_attachment

Podany link nie dziala.
I przypominam, ze temat nowych kart w Raiffeisen odybywa sie w nowym watku podanym wyzej.
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1969 PostWysłany: 19 Cze 2014 16:07 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 665
Loty: 1
Kilometry: 3 789
niebieski
Od siebie dodam że dzisiaj pomyslnie aktywowałem nowa karte Wizzair która mi przysłali bo stara w sierpniu traci termin waznosci -aktywowałem i nawet zapłaciłem nia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1970 PostWysłany: 19 Cze 2014 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Anonymous napisał(a):
Tak mi się wydawało, że refiko ostro walczył dlatego naliczyli i te późne transakcje

Nic z tych rzeczy! Zadałem tylko jedno szybkie pytanko poprzez kontakt mailowy z bankiem i tyle.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1971 PostWysłany: 19 Cze 2014 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Amcio napisał(a):
Od siebie dodam że dzisiaj pomyslnie aktywowałem nowa karte Wizzair która mi przysłali bo stara w sierpniu traci termin waznosci -aktywowałem i nawet zapłaciłem nia.


Karty Wizz są ważne jeszcze miesiąc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1972 PostWysłany: 19 Cze 2014 22:57 

refiko napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Tak mi się wydawało, że refiko ostro walczył dlatego naliczyli i te późne transakcje

Nic z tych rzeczy! Zadałem tylko jedno szybkie pytanko poprzez kontakt mailowy z bankiem i tyle.


to prostuję, zapytałeś, bo Ci zależało i swój cel osiągnąłeś, bo duża transakcja i sporo pkt, a i citi zapewne boi się drastycznego odpływu klientów do raifeisen (pożyjemy, zobaczymy czy faktycznie wszystkim bez kontaktu z nimi naliczą pkt. za transakcje wykonane nie rozliczone 15-16.06)
Góra
 PM off  
      
#1973 PostWysłany: 19 Cze 2014 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Anonymous napisał(a):
refiko napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Tak mi się wydawało, że refiko ostro walczył dlatego naliczyli i te późne transakcje

Nic z tych rzeczy! Zadałem tylko jedno szybkie pytanko poprzez kontakt mailowy z bankiem i tyle.


to prostuję, zapytałeś, bo Ci zależało i swój cel osiągnąłeś, bo duża transakcja i sporo pkt, a i citi zapewne boi się drastycznego odpływu klientów do raifeisen (pożyjemy, zobaczymy czy faktycznie wszystkim naliczą pkt. za transakcje wykonane nie rozliczone 15-16.06)


Citi jeszcze przed 15.06 określiło, że punkty będą przyznawane za transakcje wykonane do 15.06 włącznie. także powinni z automatu wszystkim takie punkty uznać, a jak nie to IMO wystarczy kontakt przez formularz/infolinię i powinni wyprostować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1974 PostWysłany: 20 Cze 2014 10:40 

Rejestracja: 20 Cze 2014
Posty: 3
Praktyka banku CitiBank jest niezgodna z ich własnym regulaminem:

5. W trakcie trwania Umowy Bank może dokonać wymiany Karty na inny typ Karty, pod warunkiem powiadomienia o tej zmianie z 2-miesięcznym
wyprzedzeniem, w przypadku:
(a) wycofania danego typu Karty z oferty Banku,
(b) zmiany Organizacji płatniczej, której Bank zleca usługi płatnicze związane z Kartą,
(c) zakończenia współpracy z partnerem zewnętrznym,
(d) zakończenia programu lojalnościowego przez partnera zewnętrznego,
(e) wprowadzenia istotnych zmian w programie lojalnościowym prowadzonym przez partnera zewnętrznego,
(f) rezygnacji przez Klienta z uczestnictwa w programie lojalnościowym prowadzonym przez partnera zewnętrznego,
(g) niedokonania przez Klienta Transakcji w okresie dłuższym niż 3 miesiące od dokonania ostatniej Transakcji albo od dnia zawarcia Umowy
w przypadku niedokonania żadnej Transakcji.

Proponuję złożenie skargi do urzędu konsumentów lub uokik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1975 PostWysłany: 20 Cze 2014 10:48 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
javaman napisał(a):
Praktyka banku CitiBank jest niezgodna z ich własnym regulaminem:

5. W trakcie trwania Umowy Bank może dokonać wymiany Karty na inny typ Karty, pod warunkiem powiadomienia o tej zmianie z 2-miesięcznym
wyprzedzeniem, w przypadku:
(a) wycofania danego typu Karty z oferty Banku,
(b) zmiany Organizacji płatniczej, której Bank zleca usługi płatnicze związane z Kartą,
(c) zakończenia współpracy z partnerem zewnętrznym,
(d) zakończenia programu lojalnościowego przez partnera zewnętrznego,
(e) wprowadzenia istotnych zmian w programie lojalnościowym prowadzonym przez partnera zewnętrznego,
(f) rezygnacji przez Klienta z uczestnictwa w programie lojalnościowym prowadzonym przez partnera zewnętrznego,
(g) niedokonania przez Klienta Transakcji w okresie dłuższym niż 3 miesiące od dokonania ostatniej Transakcji albo od dnia zawarcia Umowy
w przypadku niedokonania żadnej Transakcji.

Proponuję złożenie skargi do urzędu konsumentów lub uokik


Przerabiane. Nikt Ci nie zmienia typu karty. Skończył się tylko promocyjny program lojalnościowy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1976 PostWysłany: 20 Cze 2014 11:00 

Rejestracja: 20 Cze 2014
Posty: 3
A punkty:

(c) zakończenia współpracy z partnerem zewnętrznym,
(d) zakończenia programu lojalnościowego przez partnera zewnętrznego,
(e) wprowadzenia istotnych zmian w programie lojalnościowym prowadzonym przez partnera zewnętrznego,

? Czy ktoś już złożył taką informację do stosownych urzędów, czy otrzymaliście wyłącznie informację od Citi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1977 PostWysłany: 20 Cze 2014 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Ale zdaje się poinformowali z 2-miesięcznym wyprzedzeniem o zmianie typu karty? Informacja była w połowie maja, a dotychczasowe karty stracą ważność mniej więcej w połowie lipca.
Inna sprawa, że punkty przestały się naliczać wcześniej, ale w tym zacytowanym fragmencie regulaminu, o którym teraz mowa, jest tylko o wymianie karty, a nie programie lojalnościowym jako takim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1978 PostWysłany: 20 Cze 2014 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
szok, przedłużyli mi WDC do 6.2015 :D
A miałem sie juz niezałapać!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1979 PostWysłany: 20 Cze 2014 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
nrm napisał(a):
szok, przedłużyli mi WDC do 6.2015 :D
A miałem sie juz niezałapać!


Można to jakoś zobaczyć online, czy tylko przez infolinię?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1980 PostWysłany: 20 Cze 2014 13:44 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 573
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
jobi napisał(a):
Można to jakoś zobaczyć online, czy tylko przez infolinię?


można, przez aplikację mobilną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 109  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group